Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Pauuulalala
Gratulacje! ;)

A ja mam na dziś termin a tu dupa.. W poniedziałek KTG jak nie urodzę.. Idę cos porobić bo oszaleję.. Wszyscy piszą czy już mam urodzone... A to dobija mnie jeszcze bardziej..

Paulala mnie ostatnio podsumowali, że jak słonica w tej ciąży chodzę. A koleżanka, która przejęła po mnie biuro w szkole ostatnio uznała, że jak urodzę to wywiesi na drzwiach szkoły kartkę z informacją, bo ciągle ktoś o mnie pyta :D

Ale powiem wam, że mam dzisiaj jakiegoś mega powera i dobry humor. A dla was mam coś też na poprawę i puśćcie swoim facetom, za te nasze męki pod koniec! :)

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla wszystkich, które urodziły! Niech sie dzieciaczki zdrowo chowają!
Mnie na szczęście wypuscili wczoraj ze szpitala, bo nic się nie rozwijalo - rozwarcie 2 cm i nieregularne skurcze. Mogę czekać na rozwiązanie na spokojnie w domu. Cieszę się, ponieważ oczekiwanie w szpitalu jest męczące. Dlatego jeśli mogę coś doradzić to odpoczywajcie jak najwięcej w domu - spać w szpitalu się nie da, a skąd mieć później siły rodzić.

http://www.suwaczki.com/tickers/n59y2n0a6bii8fnq.png

Odnośnik do komentarza

Dziwnie się dziś czuje.Niedosc ze spałam ciągiem 10h co w ciągu ostatnich tygodni było nierealne, mały słabo się rusza, boli mnie podbrzusza jak na miesiączkę to jeszcze jak weszłam pod prysznic to po nogach splynely mi strozki czegoś goracego.Ciezko mi określić czy się posikalam czy to coś innego bo strumień z dzeszczownicy zmywal ze mnie to "cos". Ale czy jestem tak nieświadoma swojego ciała żeby nie wiedzieć czy robie siku?!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3mvzl5tj0.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za wszystkie gratulacje. Ze mną i maluchem ok ale zmęczenie się odzywa. On tylko je i śpi:)

Madzik8787 u mnie zaczeło się właśnie od bóli miesiączkowych i to bardzo delikatnych. Proponuję trochę poobserwować i jechac do szpitala!

Justyna12315 cieszę się że Ci zmobilizowałsm:) to naprawde wazne zeby miec spokojna głowę:)

Cameom w takim razie tym bardziej wszystkiego najlepszego dla coreczki:)

Mleczyk1 synuś ma na imię Filip :) waga 3130g i 54cm :)

Jak tylko ogarne jak wdtawia sie zdjecie to sie pochwale:) Musze byc zalogowana?

Odnośnik do komentarza

Aska Można i tak :D Ważne, że z dystansem do tego podchodzicie. Ja wam wczoraj chyba najlepszego nie pisałam. Od 5tyg waga stała w miejscu. A wczoraj okazało się, że w tydzień 2kg doszło!! Ale jestem pewna, że to woda, bo ja ostatnio strasznie mało jem, bo nie mam na nic ani miejsca ani ochoty. Więc może to tez jakiś objaw, że do tego wywołania nie doczekam. No ale bądź co bądź mam +20 i 90kg żywej wagi. Ta 9 z przodu mnie załamała, no ale nic. Potem będę zrzucać :)

Umyłam przed chwilą 2 okna, pomalowałam parapet (farbą do drewna), ogarnęłam sypialnie i dalej mnie nosi. Chyba się na zakupy wybiorę, póki pogoda fajna i nie zmarznę

Odnośnik do komentarza

Spakowałam! jupii :D ale tak chamsko poparzyłam palec wskazujący przy wyparzaniu laktatora i butelki że od razu nerwica taka mnie załapała... Wystarczy dopakować dokumenty i moje kosmetyki.
Ja to już od miesiąca na wadze nie stałam i aż się boję wejść (jest ryzyko że właśnie 9 zobaczę :) ale co tam idę robić ciasto bo jutro po wynikach chcę jechać do domu rodzinnego. Tak mnie mój P wkurzył że weekend spędzi ze swoją matką. Hormony u mnie buzują :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Kafana gratulacje!
Milko co do szpitala to chyba poczekamy az cos sie zacznie dziac i zobaczymy czy w danych godzinach w Latawcu bedzie mozna liczyc na zzo. Przerazila mnie waga naszego synka i chyba chcialabym miec mozliwosc w razie w poproszenia o to znieczulenie. Jesli akcja zacznie sie rozwijac popoludniu to pojedziemy do Walbrzycha. Ciekawa jestem od jakiej szacowanej wagi dzieciaczka robia cc.
Dzisiaj rano wstalam i zauwazylam brazowy sluz z takimi krwistymi, pojedynczymi niteczkami (sorki za opis) i zastanawiam sie czy to wynik wczorajszego zdejmowania krazka czy to czop mi odszedl.

Odnośnik do komentarza

sheViolet a ja właśnie non stop jadłam przez dwa tyg.. A teraz mam taki apetyt bo mam.. Bolało mnie mocno podbrzusze, wzięłam "gorącą" kąpiel. Trochę cieplejszą niż zwykle.. I w sumie to ani nie wzbudziło skurczy ani nie uśmierzyło tego bólu więc liczę na to, ze może i ja uniknę wywoływania..

Ja też już torba spakowana od miesiąca a wczoraj dopakowałam na tip top.. Dziś cały dzień coś robię, chodzę, pranie powiesiłam i wgl cały czas, a brzuch mam wrażenie, że zamiast niżej idzie wyżej.. -,- Irytuje już mnie to. Mój mówi non stop do brzuszka że ma się jutro urodzić tak co w weekend tatuś będzie mógł z flaszką do teścia jechać.. Normalnie co za konspiracja. Zobaczymy czy posłucha. :D

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

Kafanaale mnie zaskoczyłaś:-O jestem w szoku...Ogromne gratulacje!!! Dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka oraz dużo siły! Kurcze ledwo co pisaliśmy o cc kiedy najlepiej a jeszcze wcześniej o tym że maluszki się nie odwracają a tu proszę już u Ciebie po wszystkim :-) Czekamy na zdjęcie.

Zaczął się październik teraz to pewnie codziennie będą nowe bobasy :-). Powodzenia dziewczyny i wytrwałości oraz mało stresów związanych z tym wszystkim życzę Wam no i sobie:-)

Odnośnik do komentarza

to dzisiaj jakiś taki dzień na latanie , czytam i widzę, ze wszystkie na terminie nadmiar energii dzisiaj mają, ja tez dopiero usiadłam, rano zakupy potem porządki, poleciałam na ktg i ćwiczenia, odebrałam córkę z przedszkola o 14tej poszłyśmy na miasto po kurtkę i buty, odebrałyśmy młodsza córkę ze żłobka, znowu na zakupy i dopiero teraz usiadłam na chwilę:p i może ze dwa stawianka brzucha po takim maratonie:) i niech mi ktoś powie, że spacer może poród wywołać:))
Nasz położna kazała mi pójść na basen i się odprężyć to może coś się ruszy, bo na ktg skurcze się pisały i to całkiem mocne.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371xwfb4zmh.png]Tekst linka[/url]
http://s1.suwaczek.com/201011094572.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...