Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Uf po wizycie u dr na szczęście nie zostawił mnie w szpitalu ale kolejna kontrola w pon. I mam mieć przy sobie w razie czego już wszystkie dokumenty i badania. Ja mam cc planowane i jeśli chodzi o lewatywe to w dzień zabiegu w domku się ją wykonuje preparatem bez recepty rectanal lub enema. Jest to jednorazowe podejscie, nie siedzi się godz na kiełki zabieg szybki prosty i można zrobić go samemu ja to przetestowałam i naprawdę nie ma tragedii. W poniedziałek będę miała ktg i zobaczymy co dalej. Miłego dnia

http://s2.suwaczek.com/201510097146.png

Odnośnik do komentarza

Ale mam "nerwa"... Wrr... Jest u nas teraz brat z bratowa. Wczoraj zlapal katar i jak to facet juz umiera. Bratowa spanikowana co robic i dzwonila az do mojej mamy... Masakra. A oboje sa po studiach medycznych. Mamy na podworku psa, szczekal wiec brat go puscil. Spoko, tylko to jest 6mies pies ktory jak sie go nie pilnuje to kopie dolki, kwiaty, roznosi smieci (worki z suchymi mamy w kącie podworka) itd "nie mial sily" go uczepic na noc i poszedl spac. Nawet nic nie powiedzial. I tym sposobem maz o 23.30 sprzatal cale podworko z dolkow i smieci bo wiadome bylo ze pies nabroi.
Dzisiaj pojechali z bratowa gdzies na prawie caly dzien. Ja tak jak pisalam wczesniej wzielam sie za koszenie trawy, ale w polowie linka od kosiarki mi sie zaciela. Jak wrocili to poprosilam go aby to spr. Ale nie.. On nie pojdzie bo na pewno nie naprawi i mam sama sobie poradzic.. Tak.. On z "katarkiem" nie bedzie patrzyl a ciezarna w prawie 9 mies ma sie meczyc z kosiarka spalinowa wazaca jednak dobrych kilka kg...
Taa.. Jutro maja wesele znajomych i co? Bede po nich jechala. Jak ja go prosze o cos to robi łaske ze poslucha w ogole a jak jemu cos trzeba to juz teraz zaraz...

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!:)
W końcu nadrobilam większość zaległości i mogę nareszcie pisać na bieżąco:)
Asia - ogromne gratulacje! Jestem mega podekscytowana i czekam na opowieści i zdjęcie jak juz dojdziesz do siebie:))) worek rozwiązany wiec teraz się posypie:)
Jestem juz po ślubie, było pięknie ale trochę męcząco:) co do zachcianek na zabójstwo męża ja mam odwrotnie, ciągle mi go mało, najchętniej bym go nawet do pracy nie wypuszczala mimo że jesteśmy ze sobą już 6 lat :p
Martyna1 - ja mam 24 lata i trzecie dziecko bo przy pierwszej ciąży trafiły się bliźniaki - dwie dziewczyny :D teraz tez ciąża planowana ale oczekujemy chłopca do kompletu:))
Pisałyście o IP - nie ma takiej konieczności żebyście zostawały w szpitalu na kilka dni żeby lekarz Was zbadał. Można przy przyjęciu zaznaczyć taka opcje w karcie przyjęć ze nie wyrazacie zgody na hospitalizację i wtedy lekarz musi Was zbadać a nie musicie zostawać:)
SheViolet wózek boski, my kupiliśmy od szwagra carere ale zieloną. Gdybym miała sama wybierać kolory to miałabym takie jak Twoja fura;)
GBS - ja miałam pobierany w 34tc mimo braku zagrożenia przedwczesnym porodem.. nie wiem czemu tak, wyników jeszcze nie odebrałam. Mały w 34 tc ważył 2050g ale nie wierzę temu sprzetowi bo ten sam lekarz kuzynce się machnął o 1200g :D wiec waga jest wciąż dla mnie zagadką :p
Torbe juz spakowalam, wszystko dla Małego tez mamy poza pościelą (przyjdzie w poniedziałek chyba) ale póki co nie spieszę się do porodu, jeszcze duuuzo za wcześnie, teraz końcówka 35 tygodnia wiec jeszcze 3 tygodnie Tomek musi posiedzieć w brzuszku:))
Uff ale litania, mam nadzieje ze któraś dobrnela do końca :D miłego wieczorku!:)

Odnośnik do komentarza

Aśka no wiecie co?! żeby z dorosłym facetem tak się użerać to normalnie wstyd... Nie możesz mu powiedzieć kilku słów? Zgadzam się z Paulą ja też nie dałabym się tak łatwo tym bardziej teraz kiedy stresu mamy pod dostatkiem.
Kaja_Pazdziernik 2015 pamiętam ;) i mam to samo, gdyby nie pęcherz to spała bym cały dzień tylko przekręcanie się z boku na bok najgorsze.
No to póki co zakończyłam akcję prasowanie :) wszystko już pięknie ułożone tylko czeka na mojego bobaska.
Pytanie do wszystkich: kiedy/ile przed terminem rozkładacie łóżeczko? Czy od razu je ubieracie?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Fobianka, witaj, dobrze że się odezwałaś, bo już zastanawiałam się co z Tobą.
Dziewczyny, ja po całym dniu, odrabianiu lekcji z córką, ogarnięciu wszystkiego, już nawet nie mam siły na pisanie na forum. Także nie obraźcie się jak się troszkę wycofam. Ale czytać będę na bierząco.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem z wami na biezaco. :)
Jestem swiezo po wizycie u doktorka. Z moja Adusia ok tylko ma jedna petelke pepowiny na szyji ale podobno jesli sie rusza to nie ma co panikowac. Mamy juz ustalony temin CC na 14.10 :)
Grzecznie czekamy na spotkanie ;)
Mleczyk jak mi podasz swoje dane na fb to cie dolacze nienma problemu. Jesli niechcesz publicznie zapraszam na prywatna wiadomosc ;)

"Noszę twe serce z sobą- noszę je w moim sercu " ...Igorek Aniołek
Czekam na Ciebie córeczko!
http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/56fc3fc4.gif

Odnośnik do komentarza

My mamy złożone łóżeczko, a pościel to albo mój rozłoży albo ja jak wrócę do domu z Milenką :-) Ale pewnie mąż ułoży wszystko, też na przewijaku.
Coraz bardziej to do mnie dociera że niedługo nasza kochana kruszynka będzie z nami, to już kwestia kilku tyg., bo oby nie dni, jeszcze za wcześnie. Nie mogę się doczekać bezpiecznego momentu no i porodu, czuję jakieś podekscytowanie, w ogóle ostatnio targa mną mnóstwo różnych emocji :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwtv73ojghzm7x.png

Odnośnik do komentarza

Ja jem różnie, raczej się nie ograniczam i nie liczę kalorii. W ogóle mam różne naloty na przemian słodkie i ostre. Dzisiaj zjadłam tosty z szynką i serkiem żółtym z ketchupem (wiem niezdrowe). Potem poprawiłam płatkami kukurydzianymi z mlekiem i z cukrem. A teraz wcinam śliwki węgierki bo mąż kupił całą skrzyneczkę żebym usmarzyła powideł, jak się dorwałam to chyba kilogram zjem, a jutro zrobię placek drożdżowy z ze śliwkami i dużą ilością kruszonki :-) jak jeszcze podjemy z synkiem przy robieniu placka i pestkowaniu to usmarzę tak na kilka mini słoiczków :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwtv73ojghzm7x.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...