Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny :) Nigdy nie jest za późno by dołączyć,nie?

Jestem w 33 tygodniu,termin mam na 27.10. Na ostatnim badaniu prenatalnym mała ważyła 1668 g. Nie jestem w stanie nadrobić wszystkich wątków bo jest tego caaaałkiem sporo,więc zapytam się czy któraś z Was spotkała się z kontrolą domową z ZUSu?Mnie ostatnio nawiedzili...

Odnośnik do komentarza

Beata33
Kasiaaaa ja byłam wczoraj na usg moja mała waży 1860 tydzień 31 i mi powiedziała że to średnia waga

Ti ja nie wiem co myslec, bo moja w 31 tyg ważyła 1350g i lekarka mowila ze w normie, a bylo to na prenatalnych.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Ewelinka nie zadręczaj się bo mi np z pierwszych usg termin wychodził na 19.10 a już na połówkowych bo mialam 2 (a tylko raz byłam na takim genetycznym)wychodził na 27-28.10 teraz czekam aż do 14.09 żeby mi zrobił pomiary. Każde dziecko rośnie w swoim tempie. I tu apel ufajcie swoim lekarzom oni naprawdę wiedzą co mówią ;)
U nas też jak już wysyłają kontrolę to taką wewnątrz zakładową. A i witam nową mamusię ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Jestem z Gliwic,może ktoś jeszcze? :) Po długim oczekiwaniu (dowiedzieliśmy się dopiero na badaniu połówkowym) okazało się,że będzie mała Wiktoria :) Mi od 2 miesięcy płaci ZUS,ale wcześniej oczywiście musieli sprawdzić czy faktycznie pracowałam czy zatrudniłam się fikcyjnie by ciągnąć od nich kasę.A teraz znowu mają jakiś problem.Podczas kontroli nie było mnie w domu i dostałam pismo,że mam 3 dni na osobiste doniesienie pisma do ZUSu z wyjaśnieniem gdzie byłam i w jakim przedziale czasowym.W życiu nie sądziłam,że będę się tłumaczyła z tego,że poszłam do sklepu po bułki,haha :D Dodam,że mam L4 "chodzone"

Odnośnik do komentarza

Cześć nowe mamuśki:-)). Też martwie się o Madzie i jej dzidzie, znaku żadnego nie daje od dawna... mam nadzieję,że to tylko problemy z netem.Dziś mam jakiś senny dzień,mój Miki jakiegoś wirusa podlapal i w domu do niedzieli:-(maluda pręży się,czka ,wspina....oj czasem ciężko.No i odczuwam,że ledwo czasem się toczę.gdyby nie fakt,że jeszcze nie wszystko mam gotowe, chyba mogłabym rodzić.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yn0fw410c.png

Odnośnik do komentarza

sheViolet
Młoda dzisiaj mi się tak wścieka, że mam już serdecznie dość. Każdy ruch już sprawia ból, a w podbrzuszu tak ładuje, że z każdym mocniejszym ruchem modlę się, żeby się nie posikać. I na przemian pod żebra, bo nogi zarzuciła, potem podbrzusze. No masakra jakaś :(

Są sposoby na wybudzenie dziecka, a na wyciszenie?

oj kochana wiem co czujesz bo sama w brzuchu nosze dzidzie z adhd:P kopie mocno wierci się aż brzuch tzręsie się jak galareta a najbardziej uwielbia tance hulańce w srodku nocy albo wtedy kiedy ja chce zasnac. Czasem pospaceruje po domu i po jakims czasie sie uspokaja albo ja już jestem tak padnięta ze zasypiam mimo tego pokazu "wewnątrzbrzuszkowych sztuk walki" Najgorzej jak poruszy główką i czuję kłucie w dole to juz mniej przyjemne. Pocieszam się ze przynajmniej czuje ze wszystko dobrze bo gdybym nie czuła ruchow chybabym zwariowała

Dziewczęta chyba nadchodzi czas kiedy na naszym forum mamusie będą chwalić sie fotkami swoich pociech. Tak duzo z was juz pisze ze to chyba czas.. ja chce doczekac do poniedziałku do wizyty i doweidzieć sie czy szykować sie na akcję czy jeszcze będzie spokojnie. Generalnie torba spakowana tylko czekam na staniki do karmienia i powoli można rodzić :P

http://www.suwaczki.com/tickers/ganns65gcmlq5rw4.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Madzia na fb dziewczyny też pisały o tych pajacykach że takie rzeczy dzieją się z tymi rzeczami ze smyka, ja mam z Tesco są bardzo dobrej jakości z hm i zary też mi się nic nie działo i z 5-10-15 też super jakość
Daga 81 ty się nic nie martw bo dzieci w 31 tyg mogą ważyć od 1400 do aż 2200 i te wszystkie wagi są w normie moja wagę ma po środku a twoje na dole ale w granicy normy tak że niczym się nie martw, tym bardziej że od 31 tyg dziecko najwięcej przybiera i teraz może się okazać że już jest niezły grubasek

http://www.suwaczek.pl/cache/88aa68158b.png

Odnośnik do komentarza

eewelinka
Idę zaraz do lekarza. Ostatnio mala wazyla 1200g po 29 tyg. Zobaczymy ile urosla. Mam nadzieje ze wszystko ok, bo ostatni byla tydzień do tylu a zawsze byla idealnie w termin. Boje się ze nie rozwija sie prawidłowo. Zaluje ze nie wydalam ja na badania prenatalne.. Byłabym spokojniejsza.

Na tym etapie nie ma się co martwić, dzieci od ok. połowy ciąży zaczynają iść swoim tempem, w końcu jedne rodzą się z wagą 2500 a inne 4500 g i to jest normalne :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Moja królewna ma tak nóżki że ciężko mi oddychać, garbić też nie mogę no mi przypomina o sobie a w połączeniu z zatkanym nosem od kataru powstaje sapiący smok ;). Ktoś pisał że smyk się rozciągnął. Mothercare jest dobre ale cena wysoka. Cieszę się że wcześniej uprałam i uprasowałam, bo teraz było by trudniej, nawet torby nie chce miś się pakować.

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny za rady :* bylam dzisiaj w h&m ale nie widzialam zadnych pajacow :( mam kupione kilka body i faktycznie po praniu super. Musze w takim razie podjechac do Tesco :-) skoro tak polecacie!
Ale jest to zenujace ze tak sie dzieje z tymi ubrankami! Przeciez nie sa takie tanie! Zastanawialam sie nawet zeby je reklamowac ale nie mam juz paragonu :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...