Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Kaszka Mój tata długi czas wynajmował mieszkanie po babci, kawalerkę w której aktualnie mieszkamy. I wiem, że czasami 3 miesiące musiał czekać na nowych lokatorów, bo szukali, oglądali itp. Spróbuj podzwonić jak znajdziesz ogłoszenie polecam gumtree czy olx ;)
Niektórzy mają umowę do określonego czasu więc może trafić się tak, że akurat jedni się wyprowadzą a Wy się wprowadzicie i mieszkanie będziecie mieć zaklepane ;)

Najlepiej by było gdybyś miała kogoś zaprzyjaźnionego kto mógłby podjechać zobaczyć mieszkanie, jeśli Ty nie możesz żeby się nie okazało, że przyjedziesz a tam sajgon...

Polecam też okolice Parku Skaryszewskiego,np. Stanisława Augusta, Kinowa, okolice Ronda Waszyngtona. Ja tam mieszkam, okolica spokojna dużo rodzin z dziećmi i co ważne masz kilka tramwajów do centrum a dojazd to 5-6 przystanków więc koło 15 minut.
W Centrum na pewno ceny będą wyższe, ale to jak już będziesz chciała :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjoy7fhx0es.png

Odnośnik do komentarza

Muszę się pochwalić bo wiem, że Wy docenicie :) Dziś pierwszy raz poczułam ruchy dzidzi. To na pewno było to bo nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłam! :)
To tak jakby kilkukrotnie fala mi w brzuchu przeszła, coś w podobie do wstrząsów :)) Po godzinie znowu to się powtórzyło, hurra nareszcie :)
Z tej radości przesyłam Wam wszystkim buziaki :*

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/22089

Odnośnik do komentarza

eewelinka
Dziewczyny stosujecie specjalny płyn do higieny intymnej dla kobiet w ciąży czy zwykly? Bo zauwazylam taki w sklepie i bylam w lekkim szoku :D myślałam ze tu nie ma takiego znaczenia...

te dla kobiet w ciąży mają z regułu obniżone ph.
ja nie używam żadnego.
po każdym miałam problemy i gin kazała mi się pozbyć.
ja odkąd pamiętam stosuje kosmetyki dla dzieci (nivea, balneum) nawet na podrażnienia stosuje krem na pupę z J&J :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Agatka gratulacje ogromne!! :) ja też cierpliwie czekam na swoją kolej :D

Ja stosuję płyn do higieny intymnej dla kobiet w ciąży i po porodzie z Perfecty i tak jak wcześniej zdarzały mi się drobne infekcje (przez częste dojazdy i załatwianie potrzeb w tzw miejscach częstego użytku przez dużą liczbę osób), tak teraz żadnych infekcji i jestem mega zadowolona :))) zapach ma baardzo delikatny i konsystencja ok także śmiało mogę polecić ;)

Jeśli chodzi o Palmers to ja akurat ten zapach uwielbiam, bo mi pachnie czekoladą :D

Kaszka ja na Twoim miejscu szukałabym już teraz. Ofert zapewne jest w Warszawie ogrom, więc najpierw po zdjęciach i cenie wyeliminujesz sporo z nich i zostanie Ci tylko kilka tych, które wpadną Ci tak naprawdę w oko. Wtedy warto poprosić o wysłanie większej ilości zdjęć na maila a potem najlepiej zadzwoń, sprawdź czy na pewno będzie wolne kiedy przyjedziesz i umów się na oględziny wszystkich mieszkań jednego dnia :)

Padam dziś na pysk po pracy.. 10h i prawie ani chwili żeby usiąść i odpocząć. Lecę oglądać Chirurgów i do spania bo jutro powtórka z rozrywki :P
Dobrej nocy Dziewczyny!! :)

Odnośnik do komentarza

Hejka dziewczyny dawno się nie odzywałam:)
Dzisiaj o 16.00 jest mój ślub konkordatowy, trzymajcie kciuki żeby wszystko się udało:)
U mnie brzuszek jest juz bardzo duży tak mi się wydaje hehehe gdzies bliźniaki muszą się pomieścić w tym brzuchu no nie:P
Mam 2 kg.na plusie nadal wymiotuję ale mam znacznie więcej energii.
Pozdrawiam wszystkie mamusie kochane

http://www.suwaczek.pl/cache/00a57e5796.png

Odnośnik do komentarza

mona - wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia (jak to się mówi :) )!!! piękny dzień na ślub!! i na pewno sie wszystko się uda, a jak nie, to i tak to będzie wspaniały dzień :)

agatka - gratuluję :D ja jeszcze nie mam, ale codziennie rano wczuwam się w mój brzuch :D

co do płynu, to stosuję jakiś z lirene. Ale (odpukać) nie mam problemów z infekcjami, czasem w podróży zwykłym żelem się podmyję i też jest ok.

Mi wczoraj dzień w pracy zleciał bardzo szybciutko.... do hotelu przyjechało ok 180 osób na majówkę, więc było co robić :) napiwków też sporo wleciało, więc dziś z mężem mamy dzień burżuja :D haha
dziś stanęłam na wadze.... 4 kg na plusie od stycznia :( w takim tempie z 20 chyba utyje... co też nie jest zdrowe dla ciąży (cukrzyca, ciśnienie, mozliwe zatrucie itp.)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i499vvj7hy833ah.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Mona88,dzisiaj jest piękny słoneczny dzień,życzę Tobie i Twojemu mężowi aby to słonko rozświetla wszystkie ciemne zaułek życia aby w szare dni mieć pogodny nastrój abyście zlaczeni swoją miłością mieli siłę podwójna w pokonywaniu przeszkód,przyjaźni i kompromisów,radości,spełnienia i zdrowych dzieciaczkow,serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mona ogromne gratulacje! I wszystkiego, co najwspanialsze na tej jednocześnie starej i nowej drodze życia! :))) Pogodę macie wspaniałą :)

Ewelinka wiem, wiem, ale pracodawca mnie nie zmuszał :P to nie jest strasznie ciężka praca tylko po prostu dużo chodzenia i doglądania czy wszystko jest wporządku :) pracuję w parku linowym, więc na świeżym powietrzu jestem cały dzień, poza tym nie robię nic ciężkiego, nic nie noszę także nie jest źle :) a wczoraj były dwie rosyjskie wycieczki i trzeba było cały czas ich pilnować, pomagać instruktorom bo poza wycieczką było od groma 'normalnych' klientów :p

Odnośnik do komentarza

Mona i ja zycze duzo zdrowia i szczescia no i wygranej w totka :)

Jezeli chodzi o plyn do higieny intymnej to ja nie uzywalam nigdy i nie uzywam. Ale za to zawsze ze soba mam w torbie mokre chusteczki takie dla dzieci, one rowniez maja obnizone pH i odpukac w niemalowane tez nic mnie nie bierze.

U mnie pogoda ladna od rana, nie za goraca ale slonce swieci i nie ma wiatru.
Troche sie nasprzatalam a musze jeszcze znicze i figurki umyc, ale narazie mam lenia musze polezec i odpoczac.

Pozdrawiam Was w mojówke i zmykam, moze jeszcze sie dzisiaj odezwe :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mona Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia,piękną pogodę masz.

A propo ostatnio widziałam temat witamin itp ja kupiłam ostatnio Feminovit+Dha na www.doz.pl(darmowa dostawa jeśli apteka z listy jest w Waszym mieście) zapłaciłam 25 zl i jak na razie jestem zadowolona,do tej pory brałam w sumie tylko kwas foliowy ale po 12 tyg lekarz kazał odstawić i Witamine D3 zdaje się.Kupiłam sobie wcześniej Vita-miner mama ale miał tak duże tabletki że po kilku się zniechęciłam.
A jeśli chodzi o płyn do higieny intymnej ja używam Ziaja Intima kwas laktobionowy mam już 2 opakowanie 500ml i jestem bardzo zadowolona,także moge polecić.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...