Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

mi palmers akurat kiedyś bardzo sie podobal :) teraz jak go zakupię, to nie wiem jak zareaguje na niego :)

Dziewczyny, zaczełam podczytywac kwietniówki (ciekawa porodów, pierwszych dni życia maluszków) i jestem w szoku co się z facetami stalo. Miałyście racje!!! czy im się tak w glowach poprzestawiało? Bo, aż nie możliwe aby prawie wszystkie dziewczyny z tamtego forum miały takich lewusów przy dzieciach :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i499vvj7hy833ah.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Używałam Palmersa przez 3ci miesiąc, faktycznie, zapach intensywny, ale mnie akurat podpasował.
Niemniej naprawdę nie rozumiem, jak można kobietom w ciąży, o wyczulonym przecież nosie, oferować produkt z tak silną wonią.
Przerzuciłam się na Elancyl od 4tego miesiąca i jestem dość zadowolona. Zresztą każdy zapach i konsystencję jakoś zniosę, byleby skuteczne było!

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kclkyx2cl.png

Odnośnik do komentarza

Wiecie ci nie czytam tego , ale ja nie ogarniam. Oboje jesteśmy rodzicami. Mój chodził na 6 do pracy lub 7 i pracował do 18/19 (swoja firma)w nocy przejmował karmienia o 23 i o 3/4 a ja o 7 karmiłam. Przewijal, kapal, jeździł z nią wszędzie, robił zakupy, sprzatal, gotowal i prasowal. Wyprowadza i strzyze psa. Ja robiłam szkole i nie raz był sam z małą . Czasem zadzwonił i zapytał o coś ale nigdy nie panikowal.
W szpitalu pediatra powiedziała nam ze mamy traktować dziecko normalnie a nie jak szkło. To że jest małe (nasze nie było kruszynką ) nie znaczy ze przy ubieraniu je polamiemy. Nie mieliśmy takiego lęku przed tym ze : ojej takie małe co zrobić żeby nie skrzywdzić.

Ja od początku włączyłam myślenie zadaniowe. Mąż wpisywal swoje czynności do zeszytu i to czy była kupa czy nie. Ile jadła, co jadła. Do 4 mies to było regularne. Często się mijalismy a czasem nie było jak zadzwonić by zapytać. Ja robiłam to samo. Przy maluchy to ważne czynności by wyrobić mu stały rytm dnia.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

sheViolet
eewelinka
Jecie dalej kwas foliowy? Bo zapomniałam doktora zapytać.. :)

Ja odstawiłam, jak tylko przeszłam na witaminy, bo tam jest go więcej niż w pojedynczej tabletce, a nie ma też co przesadzać. Zależy jak jest u Ciebie

A jakie masz te witaminy? Lekarz Ci je przepisał?

Odnośnik do komentarza

eewelinka
sheViolet
eewelinka
Jecie dalej kwas foliowy? Bo zapomniałam doktora zapytać.. :)

Ja odstawiłam, jak tylko przeszłam na witaminy, bo tam jest go więcej niż w pojedynczej tabletce, a nie ma też co przesadzać. Zależy jak jest u Ciebie

A jakie masz te witaminy? Lekarz Ci je przepisał?

Przepisał mi jakieś inne niż te co biorę, ale miały taki sam skład i były droższe, ale powiedziałam mu, że jem takie i bez problemu. Teraz łykam Symnatal Pro Baby, już 3 opakowanie kończę, a potem zmieniam na Falvit mama z żurawiną, bo kupiłam na allegro 60tabletek za 22zł, a skład mają w sumie podobny z tym, że dochodzi żurawina na + :)

Odnośnik do komentarza

Izabela33 ja prowadzę ciążę w luxmedzie ale tam tylko przychodnia, ale moja koleżanka rodziła w medorze i była bardzo zadowolona, sale dwuosobowe, dziecko cały czas koło ciebie,jedzonko bardzo dobre, za położną płaciła 1000zl.tylko zastanawiam się czy nie powinnam wcześniej tam iść chociaż na jedną wizytę do lekarza. Co do porodów w wodzie to sprawdź w salve medica na szparagowej jak gdzieś jest to tam powinno być.
Kaszka pytałaś we wcześniejszych postach o wynajem mieszkań, no więc ja wynajmuje i z mojego doświadczenia, poszukaj na olx i nie bierz pierwszego które Ci się spodoba tylko obejrzyj porównaj i wybierz na spokojnie.
Ja mam takie bulgotania w brzuchu (zawsze tak miałam) że zanim się dopatrze że to napewno ruchy dziecka a nie mój żołądek to jeszcze dużo czasu minie pewnie.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o kwas to ja tez juz odstawilam bo biore Femibion. W poprzedniej ciazy bralam Falvit ale jakos slabo przyswajalam z nim zelazo i za to mialam malo krwinek czerwonych ale doktor zmienila mina Pregna Plus czy jakos tak. Mozna je nawet w rossmanie kupic ostatnio widzialam. A i jeszcze jak bralam Falvit rano do sniadania albo popilam herbate a potem tabletki to mur beton mialam wymiot ale zdarzylo mi sie to ze 2 razy i wiedzialam ze to po tym. Z Femibionem nie mam problemu o ktorej wezme. Niby wyniki mam dobre ale uwielbiam mleko, a wiadomo wapn zatrzymuje czy spowalnia wchlanianie sie zelaza wiec biore witaminy w razie "w". Ostatnio kupilam 2 opakowania na gemini to mi taniej wyszlo bo zaplacilam cos kolo 90 zl z przesylka a nie 120 w aptece miejskiej.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja dziś zaczynam 15 tydzień :) obiecałam sobie ze będę przynajmniej robić jakieś ćwiczenia na nogi dla kobiet w ciąży.mam nadzieję że dam radę bo z kondycją u mnie ciężko w ciąży.nawet jak idę z wózkiem ze starszą córcia to się zmecze :) a chcę ciążę przejść aktywnie. Uwielbiam jeździć też na rowerze tylko muszę wybierać płaskie drogi :)

Jestem podekscytowana bo to również moja pierwsza ciąża i każdy dzień przynosi coś nowego :)

Odnośnik do komentarza

kaszak zgadłaś po Tsukino ;-) oferty zacznij powoli oglądać już, żeby się w cenach zorientować, ale jak na miesiąc wcześniej zaczniesz się umawiać i oglądać mieszkania to starczy i najlepiej jak najdalej osiedli studenckich bo tam w sierpniu rzeczywiście studenci się rzucą i ceny też wygórowane będą (przynajmniej w Łodzi tak jest)

Odnośnik do komentarza

Mnie interesuje samo centrum Wawy, więc mam nadzieję, że studenci nie podzielą moich chęci.
Problem w tym, że zjawiam się w sierpniu w Polsce i będę potrzebować mieszkania NA JUŻ...
I nie mam pojęcia, jak to zorganizować. :(
Do Warszawy nie mam daleko z domu rodzinnego, 120km, ale też się tłuc w zaawansowanej ciąży codziennie nie chcę. :(

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kclkyx2cl.png

Odnośnik do komentarza

zabcia27
Mamy gdzie ustawiłyście sobie taki pasek co macie jak piszecie ? pod nickiem bo ja nie mogę tego jakoś znaleść gdzie to się ustawia pozdrawiam :)

Wchodzisz na suwaczki.pl a potem w ustawieniach profilu jest cos takiego dodaj adres czy cos podobnego ;)

Odnośnik do komentarza

Witam was dziewczynki i te nowe co dopiero dołączyły i te które są od początku dawno się nie odzywałam troche zawirowań u nas było a poza tym musiałam nadrobić czytanie waszych postów ( dużo ich było ufff) no dobra teraz jestem na bieżąco :)
U nas minął 18 tc dzidzia rośnie , usg połowkowe mamy na 13 maja wyznaczone może wtedy dowiemy się kto w brzuszku siedzi :)
Co do tych zasiłków macierzyńskich to też liczę na to że sie załapię bo jestem w tym momencie na bezrobotnym i dodatkowa kasa by się przydała bo teraz tylko pobieram rodzinne i alimenty na pierwszą córę z MOPS-u.
Dowiedzieliśmy się że firma męża plajtuje i musi znaleźć sobie inne zajęcie i najprawdopodobniej wyjedzie na kontrakt do holandii i nie wiadomo czy wróci do porodu :( więc jesteśmy teraz w kropce ale też z drugiej strony nie będziemy mieli za co żyć ( tak super jest w naszym państwie :(((( ) także zostanę z dziećmi sama bo moi rodzice nie żyją a teściowie mieszkają w innym mieście :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...