Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

adonis_25 tulimy :*

O tych prodach to chyba ta pani w pierwszym komentarzu pod spodem dobrze napisala.
Ja od poczatku chcialam SN, wyszlo jak wyszlo.
Nie wiem moze ja jestem inna ale przyznam sie ze jak pisalam z dziewczynami na forum to one sie baly ze bedzie bolalo i wogole, mnie jakos nie przechodzila mysl o strachu. Wiadomo pewnie wewnatrz mnie to jakos siedziala i bym sobie pewnie uswiadomila jakbym dostala skurczy, ale nie balam sie SN. Bardziej bałam sie CC, bo jak zle zszyją, albo zaraza czyms...
Z checia teraz sprobowalabym SN, ale ze rana swieza to nie pozwalaja i mam miec CC w 38tyg. a wiec juz mam zaplanowane przez ordynatora szpitala, zeby nie ryzykowac.
Mam nadzieje ze jak urodze to malenstwo i odczekac az mi sie rana zagoi to nastepne malenstwo bede rodzic SN, chyba ze jak to tamta pani napisala ze jak bedzie cos nie tak to bedzie CC.

Z tym prodem SN mam tak jak z opieka nad dzieckiem.
Pisalyscie ze sie boicie, ze sobie nie poradzicie. Ja tez nie mialam do czynienia z noworodkiem, tyle co ogladalam u moich ciotek. Wiadomo jak juz troche wieksze miesieczne albo starsze to sie bralo na rece, bo ja zawsze lubilam dzieci i twierdzac po ich minach one chyba mnie tez :)
A wiec nie mam niepokoju ze sobie nie poradze. Moze dlatego ze jak moja mama mi opowiadala ze po urodzeniu brata (wczesniak 7msc), szwagierka podrzucila jej do opieki na pol roku dziecko 2 miesiecne wiec musiala opiekowac sie dwoma na raz, dziewczyna ktora miala 17-lat i dala rade. WIec pewnie dlatego mam w glowie zakodowane ze jak ona dala rade z dwoja malych dzieci i upierdliwa tesciowa to czemu ja mam sobie nie dac rady z jednym malenstwem :)

Ufffa ale sie rozpisalam :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ja wczoraj pół dnia przespałam jakiś taki dzień był do bani albo ciśnienie.Poza tym byłam na kontroli u okulisty bo mam dużą wadę wzroku i kiedyś nim jeszcze nie miałam w planach dzieci lekarz powiedziała że przy takiej wadzie robi się cesarke,niestety nic się nie dowiedziałam bo Pani okulistka zaprosiła mnie w 8 miesiącu i powiedziała że wtedy będziemy badać stan siatkówki (jeśli jest zły to dostane skierowanie na cesarke)bo w tym momencie nie ma to sensu bo za kilka miesięcy i tak trzeba byłoby powtarzać badanie ale na logikę biorąc raczej w ciąży jej stan się nie poprawi tylko pogorszeniu może ulec ale badania są pewnie kosztowne to po co Pani doktor ma nadwyrężać budżet NFZ no nie.Ja to tylko nerwy trace jak pójde do jakiegokolwiek lekarza grr.Pójdę prywatnie i powiem że chce zbadać stan na dzień dzisiejszy,ciekawe czy też mi powie to co tamta na kase chorych grr.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

ja tez wlasnie mialam badanie dnia oka i cisnienie i jakies komputerowe mikrospopijne ale wszystko bylo wporzadku i dostalam karteczke ze moge SN ale to tez bylo gdzies kolo 6-7msc a jak bylam wczesniej to tylko takie zwykle badania i cisnienie a wiec nie denerwuj sie na zapas moze wsio bedzie ok :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Adonis mi powiedziała że stan siatkówki ,jej zwyrodnienia sa powodem do cesarskiego cięcia bo przy dużej wadzie wzroku zazwyczaj i siatkówka jest w złym stanie a pod wpływem wysiłku może dojść do jej odklejenia co w konsekwencji może prowadzić do utraty wzroku.Ja nawet w pracy mam zaświadczenie od okulisty o przeciwskazaniu do dzwigania ciężarów powyzej 5 kg z tego powodu;-/

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
U mnie dziś pogoda beznadziejna, zimno :(
Ja z tymi plamkami postanowiłam poczekać do następnego wtorku aż pójdę do ginekologa... bo i tak sądze dostane skierowanie do dermatologa, a ta moja dermatolog w mieścinie to aby tylko szybciej ...
Co do artykułu boję się okropnie porodu, ale wolę urodzić dziecko naturalnie. Oczywiście nie będę się przeciwstawiać, jeżeli lekarze stwierdzą że nie dam radę czy coś i musi byc cesarka..
W sumie to chyba bardzie boję się cesarki dużo czytam i dużo kobiet piszę, że ból był bardzo mocny tej rany i utrzymywał się dłużeji nie podobają mi się te blizny potem :D Zresztą chce jak najszybciej zobaczyć mego malca.. a po cesarce póki się wybudze, póki mi wstac pozwolą.. Ah nie to nie dla mnie :)
Martynika, masz cudowną panią doktor i Ty sama masz wielkie serce :) Julka powiedziała w koncu w domu o ciąży, dziecku? :)
Wiele z was deklaruje się wysłać dla Julki paczkę.. zgadajmy się i mniej więcej ustalmy co kto moze wysłać by te rzeczy nie powielały się zbyt mocno.. :) Nie tylko ciuszki się Julce przydadzą, ale i pampersy i mleko.. Ah sama muszę sięw tym zagłębić co trzeba dla takiego maluszka :)

http://s4.suwaczek.com/201510187251.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki, ja sobie nie zasługuje na tak cudowne słowa, aż mi głupio,ale łezka sie oku kręci, dziękuje za nie:)

Wy jesteście cudowne, bo mimo wlasnych zajeć, chcecie pomagac a to tylko świadczy o tym, ze bedziecie super mami:)

Myśle, ze jak juz sie Juleczka oswoi z odmiennym stanem na dobre, to zorganizujemy jakies paczki dla dzidziusia i dla mniej, bo przeciez i ona musi o siebie dbac ja dalam jej wczoraj witaminki od czegos trzeba zaczac:)

Mati28 napewno sie odezwe:)

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

Cześć :)
U mnie dzisiaj i pogoda fajna i humor :) Byłam na szaleństwie zakupowym, bo w jednym ciucholandzie dzisiaj była wyprzedaż i za 25zł ładowało się oporowo worek (taki na śmieci 100l chyba:p). Ubranek kupiłam tyle, że chyba na cały pierwszy rok wystarczy (wyliczyłyśmy z mamą 110szt. :D). I różowe i niebieskie, więc te które będą niepotrzebne mogę oddać :)

PS. Brzuch wrzucę później, bo coś mi się w kompie psuje i karty ze zdj nie czyta

Odnośnik do komentarza

justyna12315
Odebrałam dzisiaj wyniki moczu i wyszły mi bardzo liczne bakterie... W poniedziałek mam wizytę u gina więc coś zaradzi na to w przychodni kazały mi jeść suszoną żurawinę. Wiem że niektóre z was miały infekcję pęcherza i w związku z tym mam pytanie czy długo trwała kuracja? I czy też nie odczówałyście nic poza rakim wynikiem.

ja miałam antybiotyk przez 8 dni i przeszło :)

Odnośnik do komentarza

Ja też dziś po usg, przeziernosci karku i nosek ok, dzidzia machała rączka i wogole bardzo ruchliwa, mąż się śmiał że po nim i mamy zdjęcie jak ssie paluszek. oczywiście jaka płeć dalej nie wiemy,ale to nic ważne że mimo tylu stresów i przykrości dzidzia jest zdrowa i ma się dobrze. Julcia gratuluję i oczywiście również deklaruje chęć pomocy.

Odnośnik do komentarza

justyna12315
Odebrałam dzisiaj wyniki moczu i wyszły mi bardzo liczne bakterie... W poniedziałek mam wizytę u gina więc coś zaradzi na to w przychodni kazały mi jeść suszoną żurawinę. Wiem że niektóre z was miały infekcję pęcherza i w związku z tym mam pytanie czy długo trwała kuracja? I czy też nie odczówałyście nic poza rakim wynikiem.

Ja mam ciągle infekcje teraz dostałam na 3 tyg. Globulki i trivagin. Wcześniej miałam pimafucin , urofemine i kilka innych rzeczy. Poprzednia ciąża to tak sami od 6 tyg do 37 ciągle infekcje układu moczowego

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

justyna12315
Odebrałam dzisiaj wyniki moczu i wyszły mi bardzo liczne bakterie... W poniedziałek mam wizytę u gina więc coś zaradzi na to w przychodni kazały mi jeść suszoną żurawinę. Wiem że niektóre z was miały infekcję pęcherza i w związku z tym mam pytanie czy długo trwała kuracja? I czy też nie odczówałyście nic poza rakim wynikiem.

Też miałam zle wyniki. okazało się że źle go pobralam.nie wiedziałam że ma to być środkowy strumień i lekarz powiedział że to pewnie dlatego. Zobaczymy na następnych:)

Odnośnik do komentarza

U mnie dzisiaj gorąco, więc siedzę w domu u rodziców...a raczej grzałam się z psem na tarasie i.........dostałam uczulenia od słońca! pierwszy raz w życiu...wiem jak to wygląda bo ciotka na to cierpi....mam ręce i twarz w czerwonych plamach, jakbym w pokrzywy wpadła...mamy dzisiaj dalej rozwozić zaproszenia a nawet się pomalować nie mogę...wyglądam jak kupa ;( .....ostatnio jak nie urok to sraczka...mało tego że mam suchą na maksa skórę to jeszcze plamo-krosty :/ chyba to prawda, że dziewczynka kradnie mamie urodę :/

Odnośnik do komentarza

justyna ja zanim zaszłam w ciążę, to pół roku walczyłam z nawracającym zapaleniem pęcherza...zawsze mnie piekło, czułam kłucie przy siusianiu, czułam parcie na pęcherz a wylatywało parę kropel, miałam też krwiomocz (z siuśkami leciała krew). Dużo pij głównie wody niegazowanej, żurawina też pomaga. Kawa i mocna herbata odpadają. Najlepiej iść do lekarza :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie, ja tez przed ciaza ciagle walczylam z infekcja drog moczowych, po poronieniu wyszlo mi, ze mialam stan zapalny i moja znajoma lekarka poradzila mi, zeby profilaktycznie cos kupic i brac, od poczatku kupuje prenatal urocare i odpukac ale na razie z pecherzem mam spokoj a i wyniki ok, biore go co drugi dzien. Uzywam tez plynu do higieny intymnej o obnizonym ph dla kobiet w ciazy i ciagle go stosuje, mysle ze to razem daje wlasnie ten dobry skutek.
- ewelcia87, tak z ciekawosci, ile kosztuje usg polowkowe u Arciszewskich, coraz bardziej chodzi mi po glowie zeby sie zapisac do nich.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...