Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Oj,piersi to bolą,na maxa, biustonosz przeszkadza,luzem za ciężki,jak leżę na boku bolą a po nocy są jakby napakowane kamieniami.
Dziewczyny a wasi panowie jak znoszą tę ciążę,pieszczoty was,jakiś seksik wchodzi w grę? U mnie zakazane i tak się boi że tylko mnie troszkę przytuli i tyle. Dzisiaj mu wytrzymałam że jest nieczuly i wygonilam z pokoju,z synem ogląda coś i dobrze się bawi jak słyszę.

Odnośnik do komentarza

W poprzednich ciałach mąż nigdy że mną nie uczestniczył,nawet wtedy nie było to takie modne. Teraz jeszcze nie był tylko w izbie przyjec. W marcu pójdzie napewno. Planuje nawet iść ze mną na porodowkke, ale to jeszcze czas i się zastanowię. On jest hipohondrykiem i przejmuje się za bardzo,obawiam się że to ja musiałabym mu pomóc a nie on mi
Zobaczymy,jeszcze wiele się wydarzy ale jak teraz boi się mnie dotknąć to co by było na i po porodzie? A jak jest u was?

Odnośnik do komentarza

Mnie lekarz zlecił badania: morfologia, mocz, glukoza i tsh. Dziś odebrałam wyniki. Zanipokoił mnie troszkę wynik tsh. W listopadzie miałam 1,6. A teraz mam 2,99, niby norma jest do 4,20. W piątek idę do lekarza, to może się czegoś dowiem, no i przede wszystkim zobaczę bijące serduszko. Pozdrawiam Was.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3gywld9c072uc.png

Odnośnik do komentarza

Część,jestem na poczatku 9 tygodnia ciąży.Mam 3 dzieci,w sierpniu straciłam 4 ciążę i bardzo to przeżyłam (2 dni wcześniej ucztowałam 40 urodziny)cała rodzina przeżyła traumę.Teraz bardzo się obawiał straty kolejnej ciąży,a jest zagrożenie bo odkleja się kosmówka i powstał mały krwiaczek.walentynki przeleżałam z krwawieniem na ginekologii,już myśleliśmy ,że poroniłam. Mam ogromną nadzieję,że tym razem uda się urodzić zdrowe dziecko w terminie :-)

Odnośnik do komentarza

Osłona,zapewne lezymy tak jak ja,cóż musimy się poświęcić. Więc odpoczywaj, nogi wyżej i relaks. Masz rodzinkę niech skaczą przy tobie. Witaj w klubie 40 tek,ja w styczniu skończyłam.mam dwóch synow16i18 lat a teraz czekam jeszcze na maluszka. Ja plamie,dostaje duphastan i leżę. Głowa do góry tylko nie rób nic.

Odnośnik do komentarza

Tylko widzisz mi lekarz nie kazał leżeć,oczywiście oszczędzać się,duphaston 2 x dziennie,i czekać co natura zadecyduje.Mam syna 19 lat, córkę 16 i mniejsze słonko 8 letniego synka.Naradzie o ciąży wie mąż i mama.

Odnośnik do komentarza

Kaja_Pazdziernik 2015 kolejne mam za tydzień w piątek. Ogólnie rzecz biorąc ciąża ta jest kompletnie nie planowana, nie cieszyłam sie za bardzo, nie jest tak , że nie chce tego dzieciątka- ja juz je kocham <3 ale martwi mnie czy dam rade temu sprostać , mam troche niepewną sytuacje i to jest najwiekszy problem. Ale jesli dano mi z góry nosić w sobie życie to myśle , że znajdą sie pieniązki zeby je też utrzymać. Trzeba myśleć do przodu , choć niekiedy to nie jest proste. I chciałabym jak wy też sie tak mocno cieszyć...może to jeszcze przede mną :)

Odnośnik do komentarza

Domka, jak Bóg daje dziecko,daje i na dziecko...może nie do końca nadawanie ale będzie dobrze. Jak urodziłam drugiego syna było nam bardzo ciężko, starszy miał dwa latka,ja nie pracowałam tylko mąż i dodatkowo wynajmowalismy mieszkanie. Było ciężko finansowo ale była w nas radość,były dzieci.... Nawet już nie pamiętam jak to wszystko przetrwalismy ale daliśmy radę. Teraz też bywa różnie ale jak pisała poprzedniczki coś się pomyśli,zakombinuje... OBY TYLKO ZDROWIE DOPISALO I MALENSTWO ZDROWE SIE URODZILO. widziałaś już je na usg? Jak zobaczysz obrazu pozbędziesz się wątpliwości,jak zacznie kopać bedzieszplakala że szczęścia.... Wszystkiego dobrego,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No i dziś do mdłości dołączyły wymioty, nie umiem się zacząć ogarniać na wizytę, bo mi szarpie żołądkiem...
Pocieszam się, że dolegliwości świadczą o silnej ciąży, bo przecież musi być dobrze!
Boję się co usłyszę dziś w gabinecie, co zobaczę na usg.
Wstyd przyznać, ale dawno nie byłam u ginekologa, ta ciąża nas zaskoczyła, miałam iść przed staraniami skontrolować wszystko, ale nie zdążyłam.
W głowie mam pustkę nie wiem co powiedzieć lekarzowi, od czego zacząć, o co pytać - totalne zaćmienie :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

moni40, I tak myśle ,ze bedzie dobrze, tylko nieraz mnie dopadają jakieś czarne myśli:) I to jest najważniejsze , zeby było zdrowe, reszta się ułoży. Nie widziałam jeszcze , na usg nie bylo widać...tak jak reszta mam czekam, troche niecierpliwie .

Kaja_Pazdziernik 2015 z jednej strony tak patrze na to wszystko i sobie tłumacze, ze ludzie zyją w patologi, nie maja dachu nad glowa i w porownaniu do nich moja sytuacja nie jest tragiczna i mam duzo wiecej niż niejedni kochającego męza , mieszkanie i się nie chwaliłam synkiem :) takze wiem jak to wszystko wygląda, ze jesli zobacze dzieciatko na usg to sie zakocham i kazdy problem od razu prysnie :) Teraz tylko trzymać kciuki za córeczke! :)
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Też zastanawiam się i sama przed sobą nie umiem się przyznać że chyba??? No właśnie,pewnie Coreczka Majeczka byłaby dopełnieniem naszej rodziny,mam dwóch synów,ale jakoś czuje ze to Chlopczyk Franus albo Kacperek. Młodszy syn chce brata a starszy koniecznie siostrę. Mąż ma chyba mieszane myśli. Ale pragnę zdrowego malenstwa,będę szczęśliwa

Odnośnik do komentarza

ewelcia87
Dziewczyny a macie juz jakies przeczucie co do plci dzieciatka? Wiadomo najwazniejsze aby bylo zdrowe. Ja mam synka bedzie 3 latka starszy bo jest z wrzesnia. Marzy mi sie coreczka ale jakos czuje ze bedzie drugi synek :-) w poprzedniej myslalam do16 tyg ze dziewczynka bo kazdy mi mowil ze jak wymioty to na dziewczynke :-)

Ja obstawiam że u nas będzie dziewucha :) Ale narzeczony chce syna:) Tak czy tak oby było zdrowe :)

http://www.suwaczek.pl/cache/ea90863560.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...