Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam danpolowy materac bo obie z siostrą dostałyśmy takie od prababci i córa mojej siostry niby nie chce na nim spać. Ma 2 tygodnie ale nie wiem czy to faktycznie wina materaca czy ona po prostu lubi być noszona. Ten pokrowiec jest zdejmowany z wkładami z gryki i kokosu.
Magdalena pociesz się myślą że każda z nas ma taką fobię ;) wiem że u Ciebie strach jest jeszcze większy ale stres w niczym nie pomoże. To jest tak trudna sytuacja że może faktycznie zastanów się nad rozmową z kimś kompetentnym. Sama w weekend doświadczyłam skurczy ze stresu i uwierz mi lepiej nie ryzykować.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

gosia77
Ania777, trzymam kciuki, daj znać co z mężem.

Wszystko w porządku :)
Po prostu spał dużo dłużej niż anestezjolog wczoraj mówiła, jakoś mocno na niego te środki uspokajające zadziałały, ale on jest spokojny człowiek i nigdy takich leków nie brał, nawet melisy - może dlatego.
Obudził się po 14:00 i dopiero wtedy go z pooperacyjnej na salę przewieźli.
Operacja się udała, ale niestety bardzo go noga boli, musiał dwa razy już prosić o dodatkowe środki przeciwbólowe.
Przy pionizowaniu zasłabł.
Jutro go do domu wypuszczają, ciężko będzie, bo ostatnio to on mną się opiekował, a teraz nas czeka zamiana ról.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

osłona
Magdalena ,a czy teraz Twoją ciążę prowadzi ten sam ginekolog co ostatnio?
Może porozmawiaj,niech poradzi co można jeszcze dodatkowo zrobić ,by Cię uspokoić?
Sprawdzi porządnie łożysko,by odsunąć obawy.

Calkiem inny teraz lekarz mnie prowadzi, ale na kazdym USG pytam co z lozyskiem i oglada dokladnie. Wizyte mam w srode wiec dowiem sie czy moge brac cos na uspokojenie.
Najlepiej by bylo jakbym do konca byla podlaczona pod KTG, USG albo jeszcze jakies inne cuda aby na bierzaco kontrolowac lozysko i zachowanie dziecka ;]
ALe nie da sie, wiec musze nerwy jakos odsuwac na bok.
Juz coraz blizej niz dalej...
DObrej nocki zycze...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej Pauuulalala. Jestem z wami ale coraz rzadziej. Juz nie nadazam z czytaniem a co dopiero z pisaniem.
Mialam usg i synek zdrowy wazy juz 2200 ale u mnie zaczela skracac sie szyjka macicy, wiec lekarz kazal lezec co jest niemozliwe bo mam mase roboty przy mojej malej coreczce. Chyba ma jakis kryzys a ja z nia. Teraz zaczelam panikowac bo nie zaczelam kompletowac jeszcze wyprawki dla siebie i dziecka. Myslalam, ze mam jeszcze duzo czasu.

Odnośnik do komentarza

magdalena wlasnie chcialam zaproponowac Ci to samo co oslona, ten podstatowy mozna miec za 100 zl a daje tyle spokoju, zwlaszcza kiedy dziecie jest wyjatkowo spokojne. Mnie uspokaja to serduszko :)
Izabela wejdz na strone szpitala i powinno byc napisane kiedy bedzie kolejny termin, mysle ze jakos niebawem bo dzisiaj skonczyla sie SR na ktora chodzilam, bylo tez kilka mam, ktore juz maja pociechy. Cwiczenia z oddychania sa fajne i fajne sa zajecia z noworodka. Nie moglam brac udzialu w cwiczeniach rozciagajcych, wiec nie wiem co one tam robily.
Dobrej nocy, choc powinnam sie wyspac dzisiaj to oczy mam jak piataki :) echhh

Odnośnik do komentarza

Kasiaaa7989
Co do filmikow to milo mi sie oglada tego Pana ,wogole tak delikatnie sie obchodzi z tymi maluszkami ;) ciekawe jak nasi panowie sobie poradza ..
Ja w swojego wierze;)
Jest kilka filmikow z jego udzialem i tak wogole to wydal ksiazke odnosnie opieki nad noworodkami

Zawitkowski jest świetny!
Współpracowałam z nim pracując dla KimberlyClark.
Na moich ostatnich targach byłam już w zaawansowanej ciąży i dopytywalam go o chustę bebelulu. Poprosił mamę śpiącego niemowlaka o wypożyczenie dziecka, ułożył je w chuście na kilka sposobów, a małe nawet miny nie zmieniło, spalo dalej.
Fakt, fizjotetapeuta, ale Tatusiowie naszych dzieci nabiorą wprawy i gorsi nie będą ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Pauuulalala
A Ty mimi86 już się chyba z dwa tyg. nie odzywasz.. Coś się dzieje? Zaczęłam się martwić ..

To fakt, przez tę facebook'ową grupę tutaj trochę cicho ;(
Drożdżówka mało Ciebie się jakoś zrobiło..

Mnie dziś mało i tu i na FB.
Jakiś słabszy dzień mam, a raczej dni.
Młoda świruje a ja za przeproszeniem rzygam jak kot.
No ale cóż. .. ten typ tak ma ...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ania777
gosia77
Ania777, trzymam kciuki, daj znać co z mężem.

Wszystko w porządku :)
Po prostu spał dużo dłużej niż anestezjolog wczoraj mówiła, jakoś mocno na niego te środki uspokajające zadziałały, ale on jest spokojny człowiek i nigdy takich leków nie brał, nawet melisy - może dlatego.
Obudził się po 14:00 i dopiero wtedy go z pooperacyjnej na salę przewieźli.
Operacja się udała, ale niestety bardzo go noga boli, musiał dwa razy już prosić o dodatkowe środki przeciwbólowe.
Przy pionizowaniu zasłabł.
Jutro go do domu wypuszczają, ciężko będzie, bo ostatnio to on mną się opiekował, a teraz nas czeka zamiana ról.


Aniu, dacie radę ; )
Mój juz prawie miesiąc po operacji roztrzaskanej kości udowej i jakoś dajemy radę.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

magdalena3- nie wiem czy dobrze zrozumiałam,
ale straciłaś b. wysoką ciążę z powodu niewydolności łożyska??
jeśli tak, to jedyne co mogę doradzić,
teraz leżała ze mną dziewczyna, która straciła ciążę w 34 tc,
podejrzewali niewyd.łożyska, bo dziewczynka, była jakoś 2 tyg. mniejsza(z wymiarów), i teraz też jest w ciąży,
więc od 32 tc., była już w szpitalu na patologii,
na obserwacji, początkowo miała zapis ktg po 1 godzinie co kilka godzin, w 34 tc podpięli jej już 24 godzinny zapis ktg.
Zrobili jej też TEST OKSYCYTYNOWY, stwierdzili, że z tym razem z łożyskiem jest ok, więc puścili ją do domu w 35 tc, ale ma często robić ktg, i znowu za 7 dni stawić się ponownie na ten test oksycytynowy.

Nie wiem czy u Ciebie była taka sama sytuacja,
ale z tego co zrozumiałam, powinnaś być pod szczególną uwagą. Tyle mogę doradzić, jak coś pytaj.

Pozdrowionka dla pozostałych mamusiek.

p.s. też się zastanawiam gdzie jest ZjemCiMIśka???

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Ania777, najważniejsze ze operacja się udała, teraz jakoś musisz dac radę, dobrze ze do porodu jeszcze trochę zostało, mąż się zregeneruje do tego czasu. Kobiety to jednak silne bestie.
A wlasnie a propos silnych kobiet, Drożdżówka, nic Ci lekarz nie mowi na te wymioty, przecież w 3 trymestrze to już powinnas o nich zapomnieć.?

Myszka123, ja nie lubię tych stanikow do karmienia ale 1 zakupilam, pewnie na codzień bede zakładać sportowe albo po prostu miekkie biustonosze z ktorych łatwo wyciągnąć pierś. Zaznaczam ze ja nie mam duzego biustu,tak zawsze robiłam i bylo ok. Ten do karmienia zakladalam jak gdzies wychodziłam.

Magadalena, myślę ze ten detektor zapewnilby Ci dużo spokoju. Dziewczyny maja rację. Ciekawe, czy Cie poloza do szpitala wczesniej zeby posprawdzac czy wszystko ok. Tak jak pisze Niuska, powinnas byc pod szczególną opieką.

AsiaPil, witaj w klubie. Ja tez w ciążę z córką 10 lat temu zaszlam od razu po poronieniu. Teraz to już taka duża pannica, a prawie całą ciążę musiałam przelezec.

Odnośnik do komentarza

Niuśka, ma rację. Magdalena3 powinna być pod specjalną opieką, bo to ciąża wysokiego ryzyka.
Tak jak pisałam moja przyjaciółka przeszla to samo i ja ciągle o tym myślę i boję się o dzieciątko. Tym bardziej ze u mnie ostatnio z wymiarami dzidzi do tyłu.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...