Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

nati86
Martynika
Osłonka jestes super, kochana i dobra osoba! :D

GBS to jest taki paciorkowiec i jesli jestes nosicielem, to trzeba przy porodzie naturalnym dostac antybiotyk bo mozna nic dziecko zarazic i np moze miec zapalenie płuc.
Robi sie w jego kierunku wymaz chyba ok 34tyg :D

Kurcze to muszę się upomnieć,bo nic mi o tym nie mówił gin. a następna wizytę mam właśnie w 34 tyg. ciekawe czy będzie mi chciał zrobić :-/

Osłona jestś WIELKA, cieszę się że są jeszcze tacy ludzie na świecie!

Drożdżówka ja uwielbiam placki po cygańsku mmm pycha, ale słodką mamusią jestem więc nie mogę teraz na razie dieta

A ja mam następną wizytę w 36tyg. Ciekawe co z tym GBS będzie.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

karola22
Drożdżówka karuzela skip hop sklep :) taka sama jest mata edukacyjna. Poluj na allegro bo często robią promocje na nią wtedy można za 60 zł bo w regularnych cenach to drogo. Leśni przyjaciele chyba nazywa się ta kolekcja :) bardzo ja chcę :)
Drugie mam pytanie czy masz dalej taki sam problem jak ja. Ja mam przy tym ból brzucha i mi nie dobrze. A jak zjem to tak się przelewa w brzuchu ze masakra. Az nic mi się jeść nie chce jeść am myślę o tym co będzie za chwile :(

Dzięki! Znalazłam ich na alledrogo - póki co 250zl. Ałć!

Mnie biegaczka opuściła póki co.
Ale też upsss zapomniałam o porannej dawce magnezu.
Ustawie przypomnienie w telefonie i dam Ci znać jutro czy coś się zmieniło.
Rzyganie mnie nie opuszcza :(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Drożdżówka
karola22
Drożdżówka karuzela skip hop sklep :) taka sama jest mata edukacyjna. Poluj na allegro bo często robią promocje na nią wtedy można za 60 zł bo w regularnych cenach to drogo. Leśni przyjaciele chyba nazywa się ta kolekcja :) bardzo ja chcę :)
Drugie mam pytanie czy masz dalej taki sam problem jak ja. Ja mam przy tym ból brzucha i mi nie dobrze. A jak zjem to tak się przelewa w brzuchu ze masakra. Az nic mi się jeść nie chce jeść am myślę o tym co będzie za chwile :(

Dzięki! Znalazłam ich na alledrogo - póki co 250zl. Ałć!

Mnie biegaczka opuściła póki co.
Ale też upsss zapomniałam o porannej dawce magnezu.
Ustawie przypomnienie w telefonie i dam Ci znać jutro czy coś się zmieniło.
Rzyganie mnie nie opuszcza :(


I karuzele i mate z tej serii znam moja ostatnia dziewczynka miała i zabawkami z maty bawiliśmy się jak miała 2 lata. Wszystkie pluszowe i ptaszki wydawały różne odgłosy. Jedne ćwierkaja inne grzechocza :)
Ja się zaczynam zastanawiać czy to nie jakiś wirus jednak. Żołądek mnie ciągle boli, w jelitach się przelewa, skurcze brzucha takie id żołądka i jak to ładnie nazwałaś biegaczka. Juz nie mam na to siły tak szczerze. Nawet ryż z jabłkami nie pomaga :(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

łupinka87
W końcu usiadłam do kompa. Tyle wątków było,że już się sama pogubiłam.
Madzia pytałaś o oliwkę - nie stosuje się już w zasadzie bo skóra nie oddycha. Ponoć warto mieć do ciemieniuchy ale ogólnie ciała się nie smaruje.
Ania 777 teraz najważniejsza rehabilitacja i wszystko się ładnie zagoi :)
Adonis jak tam Twój blog??
Jeśli chodzi o materace z gryką to tak jak wcześniej pisałam nie są polecane ale jeśli już to Pani w sklepie mówiła, żeby dziecko od razu kłaść na stronę z gryką bo jest mniej wygodna i jak się dziecko przyzwyczai do kokosa to później nie będzie chciało spać na gryce.
C do nerwów facetów to mój też od rana warczy. Jutro już wyjeżdża :( po 3 tyg. urlopu. Dopiero będzie smutno :( Nie będę mogła sobie znaleźć miejsca :(
Trzeba będzie wziąć się za pranie i prasowanie rzeczy dla Tośka.
Kurczę trochę Wam dziewczyny zazdroszczę tych terminów na początek miesiąca. My dopiero na sam koniec, mam nadzieje,że nie przejdziemy na listopad.
Czy którejś z Was wróciły wymioty? Bo u mnie się znowu zdarza i jestem przerażona do tego ból głowy od ponad tygodnia ;/

Dopiero powstaje i posty się piszą, ale zapraszam

Www.milkii.pl

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Witamy z Juniorkiemw ta piekna niedziele:-)
Lacze sie z sowkowymi mamami. Ja polecialam po calosci, w garazu stoja meble jeszcze w kartonach z motywem 3 sowek:-) kiedys juz wrzucalam do nich linka.
Musze tu pochwalic mojego meza, bo wczoraj zaczal juz malowac pokoik Malucha:-) czyli juz blizej niz dalej. A dla wszystkim sowkowych mam i nie tylko sowkowych zalaczam linka do aukcji z recznie wykonanymi lampami. Jak wejdziecie sobie we wszystkie przedmioty uzytkownika to wyskocza Wam miarki wzrostu, literki, ozdoby scienne itd. Pani robi cale komplety ozdob z wybranym motywem:-)
http://allegro.pl/lampa-sufitowa-sowa-lampka-nocna-rozne-wzory-i5619411536.html#
Tylko trzeba sie w miare szybko decydowac bo te aukcje pojawiaja sie u niej raz na jakis czas a potem znikaja na pare tygodni.
Milej niedzieli Mamusie!

Odnośnik do komentarza

Ej dziewczyny z biegunkami i wymiotami, nie ma co zwlekać, od razu do lekarza we wtorek byłam u gina a w niedziele i poniedziałek latałam co chwile do toalety jak nie buza to dołem ale dostałam zjeby od położnej i gina,że do rodzinnego nie poszłam,że jestem nie odpowiedzialna,bo takie rzeczy powodują przedwczesne skurcze co wiąże sie z przewczesnym porodem. Ale wtedy akurat sama byłam w aptece i kupiłam leki i przeszło. A tym bardziej,że i bez tego mi twardnieje brzuch i już opadł. A jeśli chodzi o tz sraczke coś wam powiem chciałam bardzo juz urodzić w 1 ciąży bo zbkiżał się termin a z nim wywołanie robiłam wszystko i nic dopiero po kilku dniach wziełam lyżke ojeju rycynowego h później mnie przeczyściło a 2 h pozniej dostałam regularne skurcze poród od pierwszego skurczu trwał 2 h 40 min partych miałam tylko 12 min. Także coś w tym jest. Na tym etapie lepiej tego nie ignorować.

Odnośnik do komentarza

Też słyszałam o tym, że to może wywołać poród. Tak że lepiej może odrazu do lekarza. Moja jakoś przedstawiła swój cykl czuwania, jak rano szalała to teraz śpi w najlepsze i matkę stresuje. A ja ciągle się zamartwiam, choć staram się myśleć tylko pozytywnie. Może że to już niewiele pozostało, wywołuje panikę, też tak macie???

http://www.suwaczek.pl/cache/88aa68158b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...