Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

AsiaPil, wszystko będzie dobrze. Nie martw się na zapas, bo to nic nie da, a maluszek czuje jak mama smutna. Każda z nas ma obawy. Ja również w tamtym roku straciłam ciąże, ale staram się nie myśleć o tym. Bo jak za dużo zmartwień tych urojonych to później spac nie mogę.

Co do becikowego to nie mam zielonego pojęcia.

Beata33, moja córka też jakoś niechętna do pójścia do szkoły, a przedszkole uwielbiała.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

~Mimi1015
Dziewczyny, a tak z innej beczki - pytanie do zorientowanych. Od 2016 ma obowiązywać tzw. nowe becikowe. Czy któraś z was wie na jakich zasadach ma funkcjonować.? Wiem, ze dzieci urodzone w roku 2015 rowniez ma objąć, tylko czy są jakieś ograniczenia w kwocie przychodow obojga rodziców?

Mimi to był projekt. A nie ustawa. Prezydent tego nie podpisal. Tak jak dodatku dla biednych na dziecko 500 zł bo mówi ze to rząd musi ustawę przedstawić. Także nie wejdzie to w życie

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Mleczyk1, współczuję tego bólu. Mnie jak na razie nie boli. Przy pierwszej ciąży raczej też nie pamietam żeby bolało. A po porodzie mi się biodra rozeszły i to bolało. Ale po 3 tyg już wszystko się zeszło. A co lekarz mówi na ten ból?

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczyny jest 5.20 my już też nie śpimy od godziny ;-) ale jakoś czuję się wyspana, pewnie przez to że od tygodnia zasypiam o 21 z minutami. Mleczyk współczuję bólu mnie wczoraj bolało tylko przez godz a myślałam że zejdę,a co dopiero jak Ciebie ciągle tak bardzo boli :-( Drożdżowka jak tam twój kręgosłup?? Dajesz radę? AsiaPil musisz myśleć pozytywnie, choć wiem że to trudne, jeszcze troszkę i nasze maleństwa będą z nami. Idę sobie włączyć jakiś film i zrobię sobie herbatki z miodem i cytryną, jakaś naszła mnie straszna ochota :-)

http://www.suwaczek.pl/cache/88aa68158b.png

Odnośnik do komentarza

Nic lekarz nie mówi. Raz tylko powiedziała, że im bliżej, tym gorzej bedzie i może będzie cesarka. Ja naprawde nie wiem juz co robić. Dziś nawet nie zasnęłam... Jeśli sytuacja nie zmieni sie do czwartku popołudniu, to jadę do szpitala. Spróbuję wytrzymać do tego czasu, bo codziennie mam jakies wizyty, dentyste, może szkołe rodzenia, endokrynologa i położną. W razie czego torbę szpitalną mam spakowaną i leży obok łóżka. Ale narazie tylko moja.
Chyba zażyję już euthyrox i za pół godzinki też wypiję herbatkę z miodem i cytryną.
Dzięki, za linki o sówkach, też jestem sówkową mamusią. (nawet tak się nazywam :D )

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!

Współczuję Wam tych boli, ja poki co nie wiem co to bol spojenia, w poprzednich ciazach tez mnie ominął. Za to kręgosłup daje o sobie znać co raz czesciej. Drożdżówka , ja tez juz nie moge sie doczekać spania na brzuchu.
Współczuję tez mamusiom leżącym... Wiem , ze czas plynie dużo wolniej gdy jest sie przykutym do łózka...

Osłona, jestes człowiekiem przez duze CZ!

Ja wlasnie zmykam rwac maliny. Rodzice mają niewielką plantacje i poki co pomagam, tym bardziej ze mama jeszcze w szpitalu. Niestety juz zaczyna byc mi ciężko (33tc).

Odnośnik do komentarza

Jezeli chodzi o to nowe macierzyńskie to wprowadzili 1000zl dla studentek, uczniów, osób na smieciowkach.. No i co ważne dla kazdej, okres na macierzyńskim liczą nam w zusie jako skladkowy, co liczy sie do emerytury. To tez jedna z niedawnych zmian. ;)

Odnośnik do komentarza

eewelinka
Jezeli chodzi o to nowe macierzyńskie to wprowadzili 1000zl dla studentek, uczniów, osób na smieciowkach.. No i co ważne dla kazdej, okres na macierzyńskim liczą nam w zusie jako skladkowy, co liczy sie do emerytury. To tez jedna z niedawnych zmian. ;)

juz 3 raz pisze i nie dodaje ;)
Za te 1000 zl lapia sie jeszcze osoby placace KRUS ale trzeba chyba zrezygnowac z 3500 zl wyplacanych jednorazowo po porodzie. I wtedy od stycznia ma sie 1000 zl miesiecznie czyli przez 10 miesiecy w naszym przypadku.

Odnośnik do komentarza

Hej kobitki ;)
Uh co za noc, jak nie biodro to siusiu, to zgaga i jeszcze zesztywnialy kręgosłup plus doszly mega skurcze łydek (Aaaauc) Witam w gronie niezadowolonych :)
Chyba zacznę ćwiczyć bo czuje 80-tke na karku.
Na skurcze łydek to magnez trzeba? Ja wstaje na równe nogi i to od razu działa.Tylko weź i wstań kiedy kręgosłup w dolnej części sztywny i bolący.
Mam pytanie.
Dziewczyny które rodzily, czy miałyście problem z kością ogonową po porodzie?

Odnośnik do komentarza

Ałłłłaaaaaaaaa nadal boli!

Osłona 6h w aucie to pikuś w porównaniu do spacerów po zoo.
Mnie zawsze zoo bardzo męczy pomimo dość aktywnego trybu życia.
Ono chyba na moje wizyty się jakoś specjalnie rozciąga i robi się dużo większe.
Miłego dnia i nie szalej za bardzo ;)

Mleczyk, podejrzewam, że Ciebie boli bardziej a już mój ból jest okropny :( współczuję.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ja też się nie wyspałam bo mój zamiast nastawić budzik na 8 to nastawił przez pomyłkę na 6 i zasnąć już nie mogłam do tego wstawanie na siusiu a żeby wstać to muszę najpierw na bok się przekręcić potem usiąść i poczekać aż się wszystko ułoży i pędem do łazienki;-D.
Zaczynamy 33 tydz,coraz mniej czasu zostało,już nie mogę doczekać się piątkowej wizyty.
Nogi dalej mi puchną,kręgosłup i brzuch bolą i tyle.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...