Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda mi was strasznie dziewczyny nie chcę wam doradzać bo sama niewiele wiem o życiu. Wiem jedno jakoś musicie to poukładać bo tak długo się żyć nie da.
U mnie też nie jest kolorowo mój stracił pracę przed świętami ale nie łamiemy się jutro mam wizytę u gina pojedzie ze mną i w końcu zobaczy nasze maleństwo na żywo.
Wiecie kobiety są silne dacie sobie radę bo jak nie my to kto?!
Miłego wieczoru ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Ale wszystko dobrze?

Mnie jakieś choróbsko próbuje położyć, katar mi dokucza, w nocy spać nie umiem, bo mi nos zatyka...
Do tego suchy kaszel, od którego już mnie mięśnie brzucha bolą.
Na szczęście w środę mam wizytę u ginekologa, to zapytam czy jest sens iść do lekarza (raczej na wirusa to wygląda, bo katar lejący i przeźroczysty), bo nie chcę bez powodu między chorych iść.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Ania777
Ale wszystko dobrze?

Mnie jakieś choróbsko próbuje położyć, katar mi dokucza, w nocy spać nie umiem, bo mi nos zatyka...
Do tego suchy kaszel, od którego już mnie mięśnie brzucha bolą.
Na szczęście w środę mam wizytę u ginekologa, to zapytam czy jest sens iść do lekarza (raczej na wirusa to wygląda, bo katar lejący i przeźroczysty), bo nie chcę bez powodu między chorych iść.

Możesz sprawdzić czy neosine można brać. Jest przeciwwirusowy i małym dzieciom można go podawać. Istnieje też coś takiego jak katar ciążowy :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! :)
Dołączam do grona październikowych mam, to moja druga ciąża, u mnie termin na koniec października :)
Nie mogę się doczekać kiedy poznam płeć, mam już dwie córeczki (bliźniaczki), fajnie będzie jak będzie synek, ale dziewczynki są cudowne więc i tak i tak się ucieszę, najważniejsze, żeby było zdrowe :) Termin prenatalnego mam na 16 kwietnia, to będzie koniec 12/początek 13 tygodnia, więc wątpię, że coś się pokaże :) następne USG 20 kwietnia :D
Pozdrawiam wszystkie mamuśki :>

Odnośnik do komentarza

Hej,
U mnie 11 tydz. i jakby jest lepiej. Dziś od rana czuje się b.dobrze. Może będzie coraz lepiej :-) badanie mam 20.04,także jeszcze masa czasu:-/ już się niecierpliwie.

Czytałam Wasze wpisy i co do problemów małżeńskich.... nie wiem jaki macie do tego stosunek, ja polecam terapię. Czasem to kwestia kilku spotkań, ale na początku dwie osoby muszą chcieć. Bez rozmowy i chęci nic się nie zmieni.

Życzę Wam pomyślnym badań i miłego tygodnia:-)

Odnośnik do komentarza

Kurcze dziewczyny ale mnie męczą koszmary nocne. Wczoraj mi się śniło ze mój mąż zmarł, dziś ze urodziłam dziecko w 4tym miesiacu, niedługo cala rodzinę wykończe w snach.
W dzień dokucza mi serduszko skakaniem, a tak jak miałam spokój od tygodni z żołądkiem tak przed śniadaniem wielkanocnym miałam atak jak z "egzorcysty"- u teściów ledwie do zlewu dobiegalam:)Wiec święta pełne wrażeń:)) Mam nadzieje, ze wszystkie dałyście rade przejść przez święta i się wam układa, ja mam dziś prenatalne usg, po tym dzisiejszym śnie jestem pełna obaw.

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny, dawno mnie tu nie było. Ja mam jutro kontrolę u lekarza.zobaczymy jakie miałam wyniki badań. Zastanawiam się czy da mi skierowanie na usg.A jeśli nie to zacznę już prywatnie.Dziś czuję się słaba.Chyba ciśnienie jest niskie.Na szczęście mdłości już mam rzadko.A święta minęły nam bardzo rodzinnie i leniwie :) za to zrobiłam ranking imion dla dzieci i już mam faworyt.nawet się z mężem dogadalismy :) Mam wrażenie że będzie chłopczyk, zobaczymy ile warte to przeczucie. :) pozdrawiam.Miłego dnia.bajka87

Odnośnik do komentarza

Witam po świetach,
u mnie jakos leniwie minely i dobrze chociaz wrazen nie brakowalo, okazalo sie ze siostra mojego jest w szpitalu ze swoja 5 miesieczna coreczko bo fotelik zle zapieli i wyleciala z fotelika na podloge, szok jak to trzeba na wszystko dokladnie zwracac uwage, dzieciatko ma w dwoch miescach zlamana czaszke ale z racji tego ze to jeszcze nie jest twarda kosc to sie zrasta i ja nic nie boli nie ma wstrzasu ani nic w tym rodzaju, nie placze wiec ja chyba nic nie boli w szpitalu do piatku na obserwacji sa..... ale zebby nie bylo tak szczesliwie zakonczone to reszta rodziny do nas pretensje ma ze oni nie wiedzia....a nas prosili o nie informowanie nikogo bo te stosunku z tesciami oni maja nie najlepsze grzecznie mowiac a no i my tez nie mamy z nimi kontaktu ...

A jak to rozterki malzenskie to i u nas tez byly w tamtym roku jak ja byam w 5 miesiacu ciazy, ale po kilku dniach rozmowch, klotni, lez wylanych i wygarniecia wszystkiego co nas boli postanowilismy dojsc do kompromisu i sie jakos wspierac.... wiec teraz jest super.... od tamtej pory tescie sie nie odzywaja, chociaz jak lezalam w szpitalu we wrzesniu i dowiedzieli sie co sie stalo to mojego nawet obiadem poczestowali i wogole pogadac umieli a na pogrzebie nawet kondolencji synowi nie zlozyli.... przykre ale musielismy sobie jakos z tym poradzic.... odbija im ciagle do calej swojej najblizszej rodziny sie nie odzywaja wiec cos jest nie tak z nimi....

A teraz na wesolo, ja mam badanie dopiero 22.04 ale przezyjemy, z moim stwierdzilismy ze nie robimy badan genetycznych, jutro mam wizyte u mojej gin ale tylko po zwolnienie ciag dalszy.
Czuje sie wspaniale, wiadomo jakies mdlosci, zawroty i wogole ale szlo sie przyzwyczaic i cieszyc tylko z tego.
U mnie pogoda dzisiaj super, sloneczko swieci, ptaszki spiewaja, a z racji tego ze domek mam w lesie to wogole super :)

Pozdrawiam i oby Wam wszystko sie dobrze poukladalo, życze tego bardzo mocno Wam jak i sobie :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam i ja po Świetach. Wczoraj wróciliśmy kolo 12 w nocy. Nic mi sie nie chce a zaraz do roboty. Jestem pełna podziwu dla mojego bo był bardzo grzeczny, nie marudził i robiliśmy wszystko to co ja chce. :) Ja też miałam ciekawie z teściami. U nas to znow na ciskaja na siłę na ślub kościelny a ja nienawidzę jak ktoś mnie do czegoś zmusza. Nie rozumieją tego że ja niechce a napewno nie teraz nie dawno zmarło mi dziecko a ja mam się cieszyć ślubem i weselem. Ale to długa historia. ...

Pozatym wczoraj miałam słabszy dzień.. Jak byłam w kibelku to zauważyłam bardzo jasny brązowawy sluz jakby z niteczkami ale dziś juz wszystko w porządku. Jak sie powtórzy to zadzwonie do gina. Naszczęscie w czwartek USG to mnie uspokoi.

"Noszę twe serce z sobą- noszę je w moim sercu " ...Igorek Aniołek
Czekam na Ciebie córeczko!
http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/56fc3fc4.gif

Odnośnik do komentarza

Amadeo3 my szukamy do kupna mieszkania, albo na zamianę naszą kawalerkę na coś większego. Masakra jakaś na rynku... Narazie temat utknął w miejscu...

Ja święta spędzone leniwie, wszyscy w rodzinie się ucieszyli na wieść, brzuszek mi wyszedł mały :)

Mąż za to złapał wirusa więc cały weekend biegunka i strasznie mu się odbijało. Byliśmy wczoraj na nocnej pomocy lekarskiej dostał leki, dziś zwolnienie więc razem jeszcze leniuchujemy :)

W piątek mam wizytę u gine więc da mi pewnie skierowanie na usg bo mam wpisane, że mam iść na kontrolę zobaczymy :)
Mdłości jeszcze trochę męczą ale głównie z rana

Pozdrawiam wszystkie mamuśki ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjoy7fhx0es.png

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie z całkiem innej beczki. Powiedzcie mi jak u was z wynikami krwi? Bo u mnie chyba się anemia zaczyna... Wyniki niby jeszcze ok, ale na dolnej granicy dosłownie i hemoglobina i hematokryt i krwinki czerwone. W ciąży ponoć większość kobiet ma anemię, ale nie za wcześnie trochę? Ciekawe czy jutro mi gin żelazo przepisze. Chyba wychodzi mój wstręt do mięsa ostatnimi czasy, bo nigdy z krwią problemów nie miałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...