Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

joasiaG
Kolczyk super te body z napisami chyba się skuszę na jakieś.

Cantadeskia dziękuję, poszukam i może podpowiem mężowi co chce na urodziny oooo:-)

Chyba też zaopatrzę się w smoczki 2-ki bo te 1 z TT juz są chyba za małe tzn. Szymek przyzwyczajony że z piersi leci mu więcej za jednym pociągnięciem.


No wlasnie z piersi leci szybciej i moja tak byla przyzwyczajona ze od razu jej na dwojke "przelaczylam" bo sie na tym pierwszym smoku wkurzala.
Tez mam te do kaszki "Y" i jeszcze "X" a ze nie robie tego tak mocno gestego to jeszcze nic przez nie nie podawalam. Boje sie ze sie zakrztusi czy cos. Te buletki aventu i TT uwazam za najlepsze,choc pierwsza corka akceptowala tylko nuk'a

Odnośnik do komentarza

dziękuję dziewczyny za życzenia :)

Blanka no juz 31 na liczniku ;)

Joasia może uda Ci się Szymka przechytrzyć nie poddawaj sie :)

Kilczyk super te bodziaki. A tak apropo sklepów internetowych polecam bliżej ciebie wydaje mi się że cala chemia tania i akcesoria też. Do tego ja stosuje pieluszki happy i nigdzie taniej nie spotkałam.

U mnie kolejny pracowity dzień. Córka została w domu bo ma jakąś wysypkę i skierowanie do dermatologa bo nie wiadomo co to. Zrobiła takie burdello jakby huragan w domu przeszedł. Młody zaczyna mieć katar i smokiem pluje bo go zatyka i uśpić ciężko. Nie ciekawie się święta zapowiadają.

Just.jot odezwij się do nas i pochwal świątecznym wystrojem bo na pewno przepiękny.

Odnośnik do komentarza

kasiatko eee to mloda d...jestes:):) mam nadzieje ze urodziny sie udaly:) a te objawy dzieci to moze tylko chwilowe i nic gorszego sie nie rozwinie?

joanna i widzisz?:) Laura odnalazla swoje mleko:) mam jeszcze nadzieje ze ta skora jej sie na stale poprawi i mozecie jechac do warszawy na sesje:)
Co do lecacego czasu to ja tez tak patrze na to moje cudo i nie moge uwierzyc ze juz jest taki grubiutki bobas a jeszcze niedawno byl takim kruchym delikatnym noworodkiem.

joasiaG widzisz:) i jednak Szymus nie jest tak nieladnie uparty:) ja do aventu uzywam smoczka 2. Mam ten trojprzeplywowy alebjeszcze nie uzywalam.

karolinek kazda z nas miewa gorsze dni. Wszystko przrjdzie.

U mnie pierwsze karmienie od 20.50. Jutro musze rano wstac i odprowadzic mlodego do szkoly. Nie chce mi sie:( ale pocieszam sie ze to juz ostatni dzien

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Oj, a ja znów mam rozwalony wieczór przez wizytę u dentysty na 21. Wróciłam 22.30,Wituś wymęczony, rozżalony, dałam cyca i zasnął. A ja zjadłam obiad :)
kasiatko również lubię ten sklep bliżej ciebie. I też używamy pieluszek happy. Bardzo lubię chusteczki bella z olejkiem migdałowym. Ogólnie mają fajną chemię i zawsze zamawiam mega paki od nich :) zabawki dla dzieci też ;)
karolinek mamy najciemniejsze i najkrótsze dni w roku, ale pomyśl, że zaraz dzień się będzie wydłużał :) to, co opisujesz, to typowy spadek nastroju, znam to dobrze. Nawet nie powinnam o tym myśleć, bo zaraz się okaże, że i u mnie niewesoło ;)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Kasiątko jeszcze ode mnie spóźnione życzenia - wszystkiego najlepszego! Jesteśmy ten sam rocznik, tylko ty prawie rok młodsza bo ja z lutego :)

Joanna bardzo się cieszę że Laurze lepiej na tym mleku. Oby już wszystko było ok.

Karolinek trzymam kciuki żeby kiepski nastrój szybciutko minął.

A ja znów idę spać po 2 :P

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

Witam drogie Panie.ale u mnie kiepscizna z czytaniem i pisaniem. .. Kolki do nas wróciły i chodzę po ścianach. Wczoraj od 9 do 21 był tylko ryk :( espumisan nie działa delicol nie działa cukier nam kupy nie pogonił koperek nie pomógł suszarka na chwilkę a masaż w ogóle. .. miałam przgodę z mm na 2 sztuki jedzeniowe. Zrezygnowałam i sam cyc :)

Nawet choinki jeszcze nie mam tylko córa ma bo na drugą nie ma czasu.dziś na jakieś zakupy jedziemy prezenty pokusić czy coś. ..

M ma dziś urodziny ale o prezencie może zapomnieć :p

Nasze karmienia trochę się u normie ale na powrót. Ale na noc daje mleko z butli ściągam dzień wcześniej i tak o. Śpi dłużej bo się nie szarpie nie zasypia. Wczoraj w nocy tlk o 1 karmienie dziś za to chyba 3 ale to i tak lepiej jak 6 :)

https://www.suwaczek.pl/cache/ec9c665127.png
Wituś Michał sn 29.09.2015 57cm 3520g 10'45
[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s9.suwaczek.com/201509291762.png[
Lilianna sn 30.01.2011 54cm 3220 15'20

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja i niech ktos mi powie że niemowlaki nie potrafią sprawić prezentu. Bartuś pierwszy raz spal od 22.00 do 8.00 jupiii :)

Dostałam super prezent bo już dawno zepsul mi się laptop na ktorym miałam zdjęcia z pierwszych 9 mcu zycia córki i szwagierka mi je jakos zgrała i wywołała. I wiecie co mam dzieci bliźniaki z 3 roczną przerwą. Normalnie klony a wydawali mi się inni.:)

Karolinek Glowa do góry. Każdy miewa takie kryzysy ale synuś Ci pewnie niebawem poprawi nastrój.

Blanka chyba Mlody dzis lepiej oddycha ale go wczoraj potraktowalam vit C i aromaktiv na noc i może dziś trochę lepiej. Starsza nadal w kropki :)

Chani dzięki wielkie :)

W ogóle młody ma laskotki pod szyją jak zdejmuje mu body to tak się śmieje w głos że i ja padam ze śmiechu :D

Odnośnik do komentarza

Oszalec mozna. Pomijam fakt ze znowu w nocy pobudki co chwile ale co mu sie dzieje w dzien? Jeszcze niedawno wkladalam go do lozeczka gdy byl spiacy a on zamykal oczka i zasypia. Teraz wrzeszczy placze steka wierci sie zanim zasnie. To musi byc ten skok rozwojowy.

szusterka nikt nie mowil ze bycie mama jest latwe a co dopiero bycie mama dwojki dzieci. A czemu M nie dostanie prezentu? Nie zasluzyl?

kasiatko widzisz jak milo jak dziecko zrobi taki prezent:) ja ciagle czekam na przespana noc:) mam nadzieje ze calkiem wyzdrowieja.
A ten smiech przy laskotkach musi byc cudowny:) ja uwielbiam jak gada wpychajac jednoczesnie piastki do buzi:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

szusterka wcale sie nie dziwie że nie zasłużył :P

joanna ekstra że taka szybka poprawa po tym mleku.
U nas te "kwaśne" śmierdzące kupy są cały czas niestety.

Mojemu nie wiem co zaszkodziło teraz. Tak jakby refluks mu się wrócił i go męczy. Nie ulewa. Ale widzę jak mu się cofa cały czas i jak mu niesmacznie w buzi.
Wczorajszy dzień masakra, ciągle jęczący, na rękach najchętniej. Przy cycku się rzucał i wił jak piskorz. Uśpiłam go dopiero o 22.30. Później pobudki co 2 h i krócej. Ech, mam nadzieję że to chwilowe. Nie mam jak mleka odciągnąć jak on tak cały czas na cycu wisi.

Ogólnie nie wiem jakim cudem funkcjonuje bo od czwartku chodzę spać w okolicach 2, później pobudki na karmienie. Zawsze byłam nocnym markiem, moja rodzina też tak funkcjonuje. I teraz jak przyjechałam do domu to z przyjemnością siedzę z tatą po nocy i oglądamy filmy i grzebie sobie coś na kompie :) taka namiastka starego życia :)

A teraz czekam u fryzjera, mama z małym została.

Janek ur. 23.08 o 23.55, 3000 g, 54 cm
http://www.suwaczki.com/tickers/relg20mm726v858n.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny:)
Mlody w nocy dzisiaj zdecydowanie lepiej:) karmilismy się 3 razy, ale już bez stekania i ładnie zasypial jak go odkladalam:) dzieki temu dziś siły wróciły i sprzatam świątecznie.
szusterka jesteś bardzo dzielna. Jak czytam Twoje zmagania to podziwiam siłę Twoja. Mam nadzieje ze Witus znów będzie spokojniejszy i kolki mina. Trzymam kciuki.
Blanka to pewnie skok rozwojowy tak jak piszesz. U nas też to podobnie wygląda, a potem Szczepek coś nowego nam pokazuje. Mam nadzieje ze nie długo już wszystko wróci u Was do normy, a Sebus będzie znów więcej umiał:)
kasiatko nie dziwie się ze razem z nim się śmiejesz, bo na pewno jest to urocze:) ja tez uwielbiam jak mały śmieje się i tez często z nim się śmiejemy z mężem:)
joasiagtrzymam kciuki za picie z butelki Szymka. U nas nie ma z tym problemu, chociaż za 1 razem mlody tez sie strasznie krzywil i ryczal ale głód go przełamał szybciutko:)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) Mam problem z karmieniem z butelki (dziecko przyzwyczajone do piersi). Któraś z Was pisała o butelce/smoczku Tommee Tippee, który podobno zdaje egzamin w takich sytuacjach. Napiszcie proszę o jaką butelkę/smoczek chodzi konkretnie, bo są chyba różne rodzaje...??

Odnośnik do komentarza

Ostatnie zakupy za nami uf.

Blanka mi się też wydaje że to skok. U nas było podobnie, nagle potrzebował towarzystwa do spania i był markotny. Obserwuj może już Sebuś potrafi coś nowego:-)

Chani pochwal się co robisz, podcinanie, farbowanie?

Jaa1234 u nas też był problem ale byliśmy cierpliwi. Mieliśmy butelkję z aventu, canpolu i tommee tippee no i naszemu podchodzi TT. Mam taką zwykłą na 150 ml ze smoczkiem antykolkowym.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

rozigratulacje Dla Monisi! A kto 1wszy zauważył ząbek?u nas jest tak,że ten kto 1wszy ten dostaje od małżonka prezent.
Czy u was dziecko po karmieniu wkłada piątki do buzi?Marcel tak robi i teraz zastanawiem się czy nie głodny....bo czasem też wrzeszczy przy piersi i prezy się....
kasiatkozazdroszczę nocki u nas po mm śpi 5h a później 2,5albo 3h.
Jutro powtórka bioderek.mam nadzieję że już bez pieluchy będzie mógł.
szusterkawspółczuję kółek.niby mają zniknąć do ukończenia 3miesięcy,a to już niebawem,bo widzę po Suwaczku że Wirus ur.tak jak mój Marcel

Odnośnik do komentarza

Rozi gratulacje Kochana dla córeczki, teraz to juz musi być lepiej :)

JoasiaG u nas od razu płatki cudów nie zdziałały, ale jest znacznie lepiej, dzisiaj powtórzę. Jest o niebo lepiej niż po emolium. Także dziękuję za rade :-*

A ja byłam u laryngologa i mam zapalenie ucha, na szczęście dostałam lek miejscowo działający i obyło się bez antybiotyku. Bałam się, że karmić piersią nie będę mogła.

U nas wczoraj noc, trzy pobudki z czego jedna nad ranem, synciu sobie nad ranem zaczął piszczeć, gugać, jak podeszłam to śliczny uśmieszek. Bardzo mnie rozczulił.

Ok, ide robić papkę z płatków bo niedługo kąpiel.
A jak Antolek zaśnie - karmi :)

Odnośnik do komentarza

Mysie właśnie karmimy i jak tylko Antosiu zaśnie to i ja sie kładę. Dziś mały spał pieknie od 22 do 3, ale... to by było na tyle od 3 juz ani myślał o spaniu i leżał ze mną i mężem i wierzgał i gugal. Ja po 7 jak zasnal to jesCze dwie godziny pospalam, a maz o 6 do pracy ;(

Dzisiaj pomyl wszystkie okna i pozmieniałem firanki, a mieszkamy w domku piętrowym wiec to był wyczyn. Teraz w nagrodę zjadłam bułkę jablkowo cynamonowa i wielki kubek inki z mlekiem i miodem :)

Jak mały zaśnie to tez idę spać. A jutro jedziemy od samego rana z maluszkiem do moich rodziców. Tak jak mówiłam my swiat praktycznie nie robimy to chociaż mamie pomogę przez cały dzien, a dziadowie sie nacieszą wnukiem :)

Chani konsystencja widze ze nadalnkieoska a jak z częstotliwością? Cześciej t kupki idą. U nas przez ponad miesiac co 5 dni a teraz zrobił wczoraj k dzisiaj, mam nadzieje ze juz sie unormowalo.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71694.png

Odnośnik do komentarza

Rozi super, to może teraz będzie mniej boleć, kurcze będzie Monisia ślicznie wyglądac z jednym ( na razie) zębolkiem:-)

Szczesliwa u nas tak po 3-4 razach nie było śladu. Zdrowiej szybko:-)

ja1234 mam nadzieję że u Was TT też się sprawdzi.

Szymek od 12.30 nie spał, po kąpaniu i karmieniu padł jak kamień.
Dziś próbowaliśmy nową wanienkę....dobrze że wstawiliśmy ją do wanny bo miałabym całą łazienkę w wodzie. Szymek ma w niej dużo miejsca i od razu domyślił się jak może to wykorzystać.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Karolinek ja też ostatnio jakaś taka bez iskry jestem, ale uszy do góry będzie lepiej. Ja dziś w końcu uporałam się z praniem i kurzami więc jutro kupuję orzechy i robię stroik świąteczny.
JoasiaG wielki szacunek, cudowne rzeczy tworzysz i masz przemiły głos. Mam nadzieję, że i mi się uda coś ładnego zrobić :)
Nam na ciemieniuchę pomógł olejek migdałowy tak pół godziny przed kąpielą i wszystko dało się ładnie wyczesać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...