Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też synkowi czytam wierszyki, ale preferujemy Tuwima póki co :P Słoń Trąbalski i Lokomotywa to nasze hity!!! Jak ma dobry humorek, to leży zasłuchany, bez mrugnięcia okiem :)
Chiyo jeszcze raz zdrówka!! oby to gardełko przeszło...
Ja to nie wiem jak u nas z tą kupą. Nie wiem, czy jest taka jak być powinna :/ niby czytałam na ten temat, ale i tak jakoś ciężko mi to ocenić, chyba przejadę się do pediatry z pełnym pampersikiem :D (ciekawe, jaka byłaby reakcja ;))

Odnośnik do komentarza

Daniela fryzura super !!! Rodziłyśmy tego samego dnia, mój synek waży tyle samo co twoja córeczka. Tylko my na mm.

A co do słoiczków karmiłam mojego starszego synka słoiczkami jak wprowadzałam nowe pokarmy, tak od 4 do 6 miesiąca, potem zaczęłam sama gotować, i powrotu do słoiczków nie było bo już nie chciał . Podobno tak jest że gdy raz dziecko gotowanego spróbuje to już innego nie chce. I myślę, że znaczenia nie ma od czego się zaczyna, bo my zaczynaliśmy od jabłuszka, Szymon uwielbia warzywa i owoce do tej pory, a słodycze je sporadycznie. Reguły nie ma jak ze wszystkim :-)
Już dałam Mikołajkowi possać jabłuszko i odrobinę mu poskrobałam łyżeczką, alle mlaskał :-)

Odnośnik do komentarza

Hembra Jeszcze dobrze byłoby było jakby się budził jadł i spał i raczej zawsze tak było a to już kolejna noc gdzie nie śpi dwie godziny...masakra
Olciak w takim razie też lecę do sklepu po kaszke i spróbuję ona mi poleciła ta sinlac bo jest jakaś bezmleczna czy jakaś tam (nie pamiętam) tylko skubana kosztuje koło 20zł...;o
Inez może mas z rację może gdybym karmila piersią to byłoby inaczej bo czuł by ta bliskość a nic to co butla...A może akurat on tego Potrzebuje więcej...hmm
Dziewczyny ja jestem fryzjerka a z włosami nie robię praktycznie nic odkąd jest Bastek bo najnirmalniej nie mam Czasu a czasami sił.nie chce mi się...mówiłam m że najchętniej scielabym włosy bo tylko kucyk i kucyk aż głową boli... Ale chyba by mnie wydziedziczyl :-P jedyne co to ostatnio sama scielam sobie włosy bo nie mogłam się rozczesac nawet... A teraz włosy mi lecą tak ze szok ;\ są wszędzie
Także chyba większości z nas kucyk to dobre wyjście

Odnośnik do komentarza

Aż sama wrócę do tego , dzięki Daniela za stronę . Będzie łatwiej.

Dostaliśmy skierowanie od neonatologa na rehabilitację bo mały głowę podnosi ale nie obraca jej w prawą stronę, i jest lekko w księżyc wygięty . Rwie się sam do siadania, tak jakby się sam podbija , a to za wcześnie, bo na brzuch się jeszcze nie przekręca. Mamy się śpieszyć bo podobno rozwój fizyczny będzie zburzony. Eh z tymi lekarzami jak miesiąc temu mówiłam że jest skręcony to usłyszałam że nie ma potrzeby, a teraz trzeba się spieszyć.

Co do włosów, to mi też garściami wypadają i mój m się śmieje że glonami sitko w wannie zapycham.

Odnośnik do komentarza

Olciak dzięki też będę próbować ;) mam nadzieję że też nic mu nie Będę chociaż dopiero tydzień temu skończyły się kolki... U mnie tej nocy trochę lepiej spał od 21.20do 2.20 -jedzenie,obudził się o4.40ale stwierdziłam że to za szybko na jedzenie więc cumel i zasnął do 5.40 zjadł i o 7pobudka jak zawsze i juz Marudzi bo zmęczony...

Odnośnik do komentarza

Mały ma katar ale tylko w nocy i rano mi kicha i ma chrype, przypuszczam ze z tego ze mu ta wydzielina spływa, juz sama nie wiem z czego to. Przypuszczam, ze z suchego powietrza, macie jakies rady żeby łatwiej mu sie oddychało?
Dostałam ochrzan od męza, że ostatnio ubrałam za cienko Jaska, a miał body, bluzke, spodenki, dwie pary skarpet i sweter ciepły, do tego był zawiniety dwoma ciepłymy kocykami no i czapke miał, a pogoda była okropna, bardzo wiało ale zimno nie było. I było to we wtorek rano, a ten katar mu sie zrobił taki dzisiaj.

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdqps64ja8lucg.png

Odnośnik do komentarza

Izuzyja ja byłam wczoraj na spacerze, i ubrałam synkowi body, rajstopki, średni kombinezon na to kocyk i okrywa z gondoli. I czapeczka ;) i uważam ze było mu w sam raz :) A było jakieś 10 stopni i wiatr.

Bashia dalej się nie odzywa :-(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny karmiące piersia czy chudniecie w ekspresowym tempie?:(
Wazylam 53 kg. W ciazy przytylam 15 kg po ciazy w miesiąc mi to poleciało a teraz mam 4 kg mniej niż przed ciążą ważę 49 kg i wyglądam jak suchar :( wzrost 168. :(
Boje się, że jak bd karmic dłużej cyckiem to znikne :(

Bashia jesteśmy z Tobą !!:*

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza

Izuzyja lepiej Go ubrać nie mogłaś. Teraz poprostu jest taka pogoda raz zimno Raz ciepło wieje jak cholera szaro nieprzyjemnie i mnóstwo bakterii w powietrzu to nie trudno o katar...
Patrycja jak się karmi piersią to prawie każda chudnie mam koleżankę która ma tak samo jak Ty ;) teraz żałuję że nie karmie bo mi sporo zostało a ćwiczyć mi się nie chce :-P jak Przestaniesz karmić to nadrobisz albo jak mniej będzie już jadł bo będą inne dania.

Odnośnik do komentarza

Patrycja_9393 ja 4dni po porodzie wazylam już mniej niż przed ciążą. I jak to odkryłam to zaczęłam jeść i jeść i wydaje mi się ze ciągle jem. Wagę mam cały czas na tym samym poziomie, czyli mniej niż przed ciążą, ale całe szczęście już nie spada.
Na noc szykuje sobie nawet kanapki i mam przy łóżku na nocne karmienia ;-)
Kp no i jem dosłownie wszystko. Ostatnio nawet zdarzyło mi się zawitać do McDonald...
Synuś nie miał problemów z brzuszkiem, więc tolerancyjny dla zachcianek mamusi :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja z innej beczki. Mam do Was ogromną prośbę o pomoc. Proszę o udostępnienie na facebooku wydarzenia. https://www.facebook.com/events/1640661192873679/
Moja znajoma przeszła 6 operacji kręgosłupa, okazało się, że "mądry" lekarz za każdym razem pogarszał jej stan. Skonsultowała się z innym lekarzem i powiedział, ze jest jeszcze szansa, ale operację należy zrobić szybko. Nie mamy czasu czekać na NFZ. Anka żyje w mega bólu, jedzie na narkotycznych środkach przeciwbólowych przepisywanych przez anestezjologa. Poczytajcie, włączcie się do akcji. Może dołączycie do mnie- ja wstawiłam zdjęcia Kalinki z podpisami. Pukamy gdzie się da!
http://allegro.pl/pomoz-uratowac-moj-kregoslup-i5788506879.html#tabsAnchor W przypadku pytań chętnie odpowiem na facebooku, bo tam cały czas działam:) Dzięki za przeczytanie :)

Odnośnik do komentarza

didus135 właśnie wiem, a mój mąż mi zrobił awanturę jakich mało, jak Mały zaczął charczeć rano. Ja tam myślę, że to z tego suchego powietrza, tylko sie nasiliło bo wszedzie wczoraj porzadki robilismy i kurz sie ruszył, a do tego brak inhalatora i Mały charczy.
Dziewczyny ja mam dalej 9 kg za duzo i na brzuchu taka oponka, ze sie nie da. Codziennie sobie obiecuje, ze zaczne cwiczyc ale jakos nie moge sie zmotywować. A karmię piersią, tak więc zazdro ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdqps64ja8lucg.png

Odnośnik do komentarza

Karolcia ja pije naturalna z ekspresu w zasadzie od samego początku tylko na początku piłam tak jak zalecili w szkole rodzenia czyli przed karmieniem a teraz to wychodzi różnie a najczęściej to w czasie karmienia. Nic się Małej nie dzieje.
Izuzyja teraz pogoda jest taka że nie trudno o katar. Moja też co chwile łapie mimo że nawilżacz w pokoju ciągle chodzi i na spacery wychodzimy codziennie więc jest zahartowana. Ja na katar robię inhalacje z soli fizjologicznej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...