Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewulka8

Hey.
Mleka Olek wypija różnie ale ogólnie całą dobę ok.600- 700ml, obiadki ok, owoce, deserki, jogurty,.kaszki. nasze jedzenie bardzo chętnie. Gryzie sam biszkopta, herbatnika, kromkę chleba, chrupki, bułkę z masłem daje do buzi sama. Soki, woda, herbatki lubi. Raczkuje meega szybko, wstaje gdzie sie da, robi kroki w bok. Mowi mama, tata, daj, ewa, lala, dada, krzyczy.
Spacery codziennie ok. 5-6 godz na dworze. Drzemku dwie rano ok. 10,11 od 1h do 2h i o 17 max 1h. W nocy spi tylko raz je, prawie na śpiku.

Odnośnik do komentarza

Hello :)
Na wstępie chcę ogłosić, że jestem w ciąży ( żartuję:)
Chcę ogłosić, że moje starsze dziecię zdrowe :)
Wczoraj śladu po gorączce nie było, a i lekarka potwierdziła, że wszystko idzie w dobrym kierunku :) pojechaliśmy więc na imieninową kolację.
No właśnie, dziękuję za życzenia :)

Kadaga, Mamuśka, moja Hania podobnie nie może sobie miejsca znaleźć. Rzuca się po łóżku, (przed zaśnięciem ) jak ryba wyjęta z wody. Trwa to nawet do godziny. Jak próbuję jej pomóc, ułożyć ją w pozycji wygodnej, zaczyna płakać. Staram się więc jej nie ruszać, tylko asekuruję, żeby nie spadła. Bardzo nie lubię przez to momentu zasypiania :/

Ewelajna, życzę powodzenia i jak najszybsze uporanie się z kłopotem :)

Mamuśka, dobrze, że chociaż owocki i kaszki mały zajada...u mnie Hania też stawia mleczko na piedestale :)

Kowalska, widzę, że u Was lato w pełni:) Śliczna mała, a i mamusia zrelaksowana :)

Ania, widzę, że Krzyś ma już bogate słownictwo :) gratki :)
No i super, że Krzysiu taki grzeczny :)

Ewelad, no to dobrze, że tylko z kaszlem...Obyście/obyśmy nie musieli już korzystać z tych całodobówek.

U nas też wywalanie wszystkiego z pudeł. Na razie Jaś jakoś się nie wścieka bardzo, że musi potem sprzątać :) no, ale mama pomaga, to jest ok :)

Justynka, mądra ta nasza Antosia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ewulka8

U nas Olek tez wszystko wyrzuca, najlepsze jest to jak wrzucam sama do takiego pudełka odpowiednie kształty platikowych figurek a on tak patrzy na mnie, poczeka aż wszystko wrzucę podchodzi i wyrzuca z impetem i odchodzi. Jak siedzi w krzesełku tez zrzuca zabawki a sługusy musza podnosić, nie ma wyjścia!

Na takie pogody Oli ma na sobie body, lub koszulkę z krótkim rękawem, spodenki, albo cienkie dresiki.

Chciałam zapytać czy wasze dzieciaki w domu to w skarpetach sie poruszają czy zakładacie im jakieś buciki?

Ciekawe czy mój m pomyśli jutro, że mam pierwszy dzień mamy :P pewnie nie, więc się nawet na nic nie nastawiam, Oli rano uśmiechem mnie przywita

Odnośnik do komentarza

U nas albo rajstopy albo skarpetki albo gole stopy. Przewaznie to ostatnie bo jak ciepło to rajstop nie zakładam a jak ma skarpetki to ściąga :) wiec boso. Ja z resztą też boso :)

Byliśmy dziś ze starsza w por rehab i musimy ja położyć na 21 dni na oddział. Najpierw był bunt no ale teraz raczej ok. Termin jednak wrześniowy będziemy załatwiać co by wakacji nie marnować :) ogólnie to chyba dobrze nie ma ale wierzę w moc rehabilitacji i basen jej systematycznie zapodam więc powinno być ok.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Hejo:)

Ewelajna ja rownież trzymam mocno kciuki za rozwiązanie problemów. Przesyłam wsparcie duchowe! Pozdrowionka dla Was:)

Inez:* my tez tęsknimy za Tobą!
A tu mamy wielu sierpniowych noblistów:D

Mmadzia a Twoja najstarsza jak nie raczkowała to ogólnie wszystko pozniej robiła? Czy np w inny sposób sie poruszała np pelzając? Pamiętasz kiedy zaczęła sie podnosić na nóżki?
Nie wiem czy córka będzie w szpitalu czy ośrodku rehabilitacyjnym? Bo moja młoda siostra w marcu tez była i strasznie sie bała i nie chciała jechać. Na miejscu okazało sie ze jest superfajnie, ze poznała wiele koleżanek, ze maja ciekawe zajęcia popołudniami a i sama rehabilitacja jest fajna:) Ponov sie juz umawiały z koleżankami na następny rok juz:) Także nie taki diabeł straszny:)

My tez teraz w ciepłe dni z gołymi stopkami "biegamy":)

Rewolucja toś ciotka pojechała teraz...:D Az mi serce mocniej zabiło z wrażenia:) - a tu dżołk:(
Cieszę sie ze Jaś juz zdrowy:* Ufff! W końcu będziecie spacerować!

Mamuśka miłego pieczenia!:) I oby ze sprzątaniem poszło raz dwa!:)
I weź sie kobieto ogarnij a nie zaniedbuj nas więcej:D buźka

Moja Antosia przetrzymała spanie popołudniowe i zamiast o 14 to spi dopiero od 15 min. Była niezła awantura..

Wybieramy sie z Tosia do fotografa zeby zrobić zdjęcie do dowodu osobistego. Bogu dzięki zorientowaliśmy sie w porę ze przecież trzeba małej dokument wyrobić na wyjazd:D

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

JUSTYNKA a wiesz że ja nie pamiętam. Wiem ze nie raczkowala. Stała na nóżkach nie wiem ile a pierwsze kroki dwa dni po roczku. Ale naprawdę zabij mnie nie pamiętam... taka matka ze mnie :/
A to jest niby szpital ale jak tam byliśmy to wygląda super i nie jak szpital :) ogolnie się już cora na plus nastawila :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

rewolucja super, ze Jas zdrowieje... jupi:)
ewulka ja zakładam skarpetki, ale zwykle po minucie już ich nie ma także Lidka śmiga na bosaka. Z resztą czasem nawet na dworze jej się zdarza na bosaka. O butach tez mogę zapomnieć sa nogach może z 3 sekundy (mamy trampki niechodki).
Co do Dnia Matki, to się pochwalę ze ja już rok temu dostałam w imieniu Lidzi od M kwiatka:D
Olga tez mnie właśnie to nurtowalo. Ja pod t-shirt zawsze zakładałem body na ramiączka, ale teraz to za ciepło.
mmadzia Ty się nie przejmuj, ze nie pamiętasz. Ja gdybym nie zapisała kiedy np Lidce wyszedł pierwszy ząb, to też bym pewnie nie pamiętała, a przecież to tak nie dawno było. Super ze corcia dobrze nastawiona do rehabilitacji. Tam gdzie ja chodziłam z Lidka na rehabilitacje też organizowane są 2-3 tygodniowe turnusy. Na ścianach było pełno zdjęć i wszystkie dzieciaki wyglądały na przeszczesliwe.
Justynka u nas też dziś awantura była z popołudniowa drzemka. Koniec końców Lidka zasnela dopiero na drugim spacerze przed 17.
Milego wieczoru! Też Wam się wydaje, ze dziś piątek?

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6jw4zx6py1rmb.png

Odnośnik do komentarza

Hej!:)

Witamy sie i dołączamy do życzeń! Samych pięknych chwil, wielu radości i wzruszeń w tej najpiękniejszej z ról!

Mmadzia pytałam bo zastanawiam sie czy Tosia zacznie robić to co Wasze pociechy tylko pozniej czy może np ominie etap pełzania i raczkowania a od razu zacznie sie podnosić... Tak sobie myśle jak to może być..:)

Mamuśka życzę by oko sie naprawiło:)

Ewelad miłego, bezpiecznego i udanego weekendowania!:)

Ja dziś chyba wcześniej sie położę bo ta noc była ciężka. Antosie chyba coś bolało bo co chwilkę sie wybudzala ze strasznym płaczem. Nie wiem czy to zabki czy brzuszek...:( Praktycznie w ogóle nie spaliśmy. Mam nadzieje ze dziś będzie lepiej.

Dobrej nocy dla wszystkich mamusiek i maluszków:*
Mam nadzieje ze miło spędzilyscie ten wyjątkowy dzien:*

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Moje oko w ciagu dnia i przez długą drzemkę o wiele lepiej już wyglądało, ale że wieczorkiem poryczałam się i to nie ze wzruszenia, a przez tego mojego bęcwała, to teraz znowu boli i jakies takie mniejsze :P ale cóż, do wesela się zagoi, to pewnie wpływ upału, pyłków, itp. :)

Justynka oby ta nocka była dla Was lepsza :**
Mmadzia dobrze, że starsza juz zaakceptowała ten wyjazd, a pewnie na sam koniec będzie jej smutno, bo tu się z kimś zaprzyjaźni, tu coś... Ja tak po każdym wyjeździe mam. Niby fajnie, bo gdzieś się było, ale mam zawsze świadomość, że już nigdy więcej nie spotkam tych ludzi, a i pewnie nie wrócę do większości tych miejsc, w których byłam i....taki jakiś smutek wtedy jest :( niby radość, że mogłam coś przeżyć, ale i smutek, bo...nic dwa razy się nie zdarza :P
Ewelad udanego weekendu :))
Olga nie zauważyłam póki co, by pampers jakoś zjeżdżał :) też czasem spodenki i koszulkę wkładamy, ja to bardziej mam schizy, że plecki mu naziębną :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...