Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedzielnie :)

Wypad oczywiście udany :) moje kochane koleżanki w tej kwesti jeszcze nigdy nie zawiodły :)

Mąż jak mąż. On uważa ze to nic złego. No cóż.

EWELAD REWOLUCJA zdrówka. Najgorzej jak się przyplataja takie paskudztwa. Rewolucja dasz radę kochana. Współczuję siedzenia e domu. Ale na pewno szybko minie :*

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielne z dworu:)
Pogoda dopisuje to siedzimy od rana na podwórku, obiadek tez był na powietrzu, teraz mały ma drzemkę we wózku.
MADZIA super ze wyjście udane:)
REWOLUCJA współczuję chorób, niech uciekają. Najważniejsze ze z Hania lepiej, Jaś starszy to sobie szybko poradzi z chorobą. No a jak nie będzie mieć temperatury to możecie wychodzić na zewnątrz.
MMAMA u nasz kp to nie wiem ile wypija. Ogólnie to piersią nie pogardzi nigdy, staram się to trochę ograniczać ale różnie to wychodzi...
Jak starszego przedstawiałam z mleka sojowego na bebiko to za radą lekarki zamienialam po jednej miarce np. Jak pił 6 miarek sojowego to przez pierwsze 2-3 dni dawałam 5 miarek sojowego i 1 miarke bebiko, później 4 miarki sojowego i 2 bebiko itd. No i tak etapami przyzwyczail się do nowego smaku.
Mam pytanie do mam kp. Jak z piciem wody bo u nas kiepsko 50 ml na cały dzień to góra. I jak z karmieniem w nocy. U nas w dobrym układzie co 2-3 godziny, bo bywają moce ze karmienie co chwile. Czy są maluszki które kp przesypiaja noc.
To na tyle, odezwę się później:)

Odnośnik do komentarza

Hej Mamusie!

Ja tak tylko na szybciutko bo pod prysznic lecę :-)

Zdrówka chorowitkow życzę :-*

mmadzia fajnie ze wyjście się udało :-)

agnez ja też nie wiem kiedy noc przespie. Fakt, zdarza się karmienie 3razy tylko no ale raczej jest więcej. Dzisiaj upał i Ewa cały kubeczek wypila-150ml, nawet ciut dolalam. Ale w normalne dni Max połowę wypije

Za to dzisiaj Ewa nic jeść nie chciała. Obiadek be, deserek też be, cycus super. Tak myślę czy to może przez upał? Bo mi samej też się jeść nie chciało to czemu dziecko nie miałoby tak mieć. No ale lato tuż tuż a coś jeść trzeba

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)

U nas dzień minął ok. Dużo na polku i sporo też mala spała. I wody przez cały dzień wybiła z 200. Niestety pije ładnie tylko z butelki. Kubki nie pasują. Nie będę jej chyba zmuszać póki co do nauki. Ważne ze pije. Obiad jadła dziś na dwie raty. I pierwszy raz miała warzywa na tarce i mięsko pokrojone i lane ciasto jej zrobiłam :) i nie było blendowania :) Ehh takie duże już to moje dziecię :)))

Spokojnej nocki kochane :*

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!!!

Ale piekna pogoda, az sie chce wszystkiego :) my tez non stop na powietrzu. Maz balkonik posprzatal, kwiatki zasadzil i odpoczywamy :)

Dzis bylismy u znajomych i maja dzieciatko 1,5 mca i jaka roznica. Nasz maluszek juz taki kumaty, wyrywajacy sie do wszystkiego a tamten tylko spal, spal i spal ;)

U nas juz obiadki pieknie wchodza i te z grudkami tez i juz takie porzadne te grudki. Duze sa w sloiczkach po 9 mcu no i teraz malutki je czesto tez nasze obiadki np dzis losos, ziemniaczki z jogurtem naturalnym. Rano zjadl jajecznice ze szczypiorkiem i do tego podziamdzial chlebek z maselkiem. W jednej rece trzyma kawalek chlebks a druga obrywa maly kawalek i do buzki wsadza sam :)

Nadal bez zabkow i bez raczkowania.

Madzia super, ze wypad udany :)

Rewolucja zdrowka dla Was!!! Moze nie bedzie tak zle i wyjdziecie na dwor.

Mamaama u nas tez w ciagu dnia nie chce mleczka.

Ewelad sily w nerwach :)

Mamuska maz nie byl zly na to piwko? Teraz sezon letni wiec beda nas wykorzystywac na szoferow :)

Inez super, ze chrzciny sie udaly :)

Magda wspanialy instynkt macierzynski! Dzielna jestes!

Justynka moze jakies puzzle i laleczke? Albo zestaw ciastoliny?

Ja juz malutkiemu zakupilam prezent na dzien dziecka :) maz na swoje 30 urodziny dostal ode mnie juz taki porzadny tablet. No i maly go podbieral mu i sie czail na niego. Wiec kupilam maluszkowi zabawkowy tablet, ktory gra, spiewa itd. I juz sie nim bawi bo na dzien dziecka i tak pewnie od dziadkow, cioc itd dostanie prezenty :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Agnez, moja przesypuala kiedys od 21 do 4 rano ale to bylo daaaawno temu. Potem bylo milion karmien a teraz dwa czasem trzy. Nie zdarza się zeby przespala dluzej niż 4h bez cycowania. Pije malo, ciężko określić dokladnie bo jak zaspokoi pierwsze pragnienie to wypluwa :) więcej pije jak nie ma mnie, z braku wyboru.
REWOLUCJA, jak pogoda ladna a Jas nie ma gorączki to śmigaj na spacer bo zwariujesz w domku.
EWELAD, zdrówka dla zięcia, ono to tylko zab powodowal te dolegliwości i nocne ekscesy. Pociesza sie ze ja tak codziennie sie czuje od Nowego roku :/
MAMEWY, u nas tez dzis strajk obiadkowy. Pochwaliłam i przechwaliłam :P tylko kaszka dzos wchodzila. Na pogodę nie zwale bo u mas bez rewelacji.

Odnośnik do komentarza

Hejo!

U nas zabiegany weekend.. Wczoraj urodziny męża wiec niewielka imprezka była. Choć wiadomo, niby niewielka ale przygotowań wiele:) Dzisiaj znów pogoda wykorzystana na maxa i cały dzien poza domem:)

Rewolucja dziękujemy. Noce lepsze, wyszła tez w całości dolna dwójka wcześniej wspomniana, gdybam ze może to przez nia te ataki płaczu w nocy.
Kochani co Was sie te choroby tak trzymają?:( A kysz!
Zdrówka zdrówka zdrówka dla Jasieńka:* A jak Hania?:*

Inez dla mnie i tak jesteś wielka ze juz musisz pracować i dajesz radę! Gratki dla Aluni za nowe umiejętności:*

Magda u nas kąpiel to jedna z najprzyjemniejszych czynności:) Uwielbiamy ale podobnie jak u reszty dopóki włosów nie zaczniemy myć:) Pozniej juz coraz bardziej nerwowa atmosfera:D hehe

Mamuśka dobra kara dobra... Lepsza niż foch:) Piwko to jest to co M lubią najbardziej... Sasasa;)

Ewelad dla Was tez duzo zdrówka. Oby to zabki u Dawidka tak jak przeczuwasz a nie jakieś wirusiska! A jak Twoje samopoczucie? Poprawiło sie ?

Mmadzia jasne ze nie ma co zmuszać z kubeczka. Póki co może jeszcze pic z butli, najważniejsze ze pije.

Agnez Antosia pije bardzo mało wody. Tak jak pisałam 50 ml to takie max dziennie. Ale dzisiaj np było bardzo ciepło i weszło 100 ml wody i 50 ml soku wyciskanego. Wiec chyba zależy od zapotrzebowania.
Ja ubolewam bo u nas cycek w dzien znów jest be:( Jedynie kolacja po kąpieli i w nocy. W nocy jemy 3-4 razy.

Mamaewy Ewusia na oewno nie miała apetytu przez pogodę. A cycusiem i pojadla i pragnienie ugasiła wiec nie ma sie co dziwić:)
Ja tez podczas upałów mam mniejszy apetyt.

Oczy mi sie juz kleją ale wiem ze zaraz Tosia wstanie na pierwsza nocna wyżerkę wiec nie opłaca sie zasypiać tylko czekam:)

Słodkich snów:*

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Olga jeszcze miałam Tobie napisać ze cieszę sie bardzo ze Wam tak wspaniałe idzie z jedzonkiem:) U nas tez grudki ładnie przeszły, uff:)
A co do noworodków to wlasnie ostatnio przeglądałam zdjęcia Tosi gdzie miala kilka dni i nie mogę uwierzyć ze juz tak sie zmieniła, tak wyrosła i tak wiele sie nauczyła. A wtedy tylko spała i jadła:)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Hej, Dziewczynki :)
My niestety nie korzystamy z pięknej pogody, bo Jaś ma ma temperaturę. Wczoraj dostał na noc Paracetamol i jak na razie gorączka nie wróciła. Zobaczymy. Dziś czeka mnie spacer po balkonie z małą, ale to dopiero wieczorkiem, bo u nas balkon barrrrrdzo nasłoneczniony.
Hania ma nadal katar, ale niewielki. No i cały czas odkaszluje flegmą. Źle nie jest, także dziękuję Wam bardzo za troskę i życzenia zdrówka.

U nas ostatnie dwie nocki super. Oczywiście Haneczka się budzi, ale szybciutko i spokojnie zasypia z powrotem :)

Justynka, oj tak, bardzo się zmieniły te nasze maluszki :) Kilka dni temu koleżanka urodziła dziewczyneczkę i dostałam od niej zdjęcie w czapce, którą odziedziczyła po Hani. Miłe wspomnienia wróciły :)
Gratuluję bardzo dwójczki i lepszych nocek :*

Olga, nasze dzieci niebawem wszystko będą mogły zjadać z naszego stołu ( oczywiście w granicach rozsądku :) i powiem Ci, że już nie mogę się tego doczekać. Hania chyba też nie :)
Bardzo lubię czytać jak "opowiadasz" o Fabianku. Z taką czułością, troską, miłością i ciepłem :)

Mmadzia, tak jak pisze Justynka. Niech Agatka pije z tej butelki :)jest jeszcze malutka i ważne, że w ogóle pije.
Zazdroszczę Wam tych całych dni spędzonych na polu :)

MamaEwy, a może chłodniejsze zupki i kaszki wejdą?
Idę robić dzieciom jajko na miękko :)

Cudnego dnia :*

Odnośnik do komentarza

Nie znoszę takich dni jak otwieram rano oczy i już mnie glowa boli :/ podejrzewam że od zęba :/ muszę się do dentysty umówić...

Ostatnio mi Żabka zasypia nie dość że na rękach to ze straszna awantura. A po chwili śpi ale musi na mnie krzyczeć najpierwi ccała się spoci przy tym. No nie wiem co jest. Czy pozycja leżąca tak na nią wpływa?

REWOLUCJA oj to faktycznie jeszcze trochę w domu posiedzisz. Ale może już jutro będzie lepiej :) trzymam kciuki :)

Ja też się widziałam z koleżanką która w grudniu urodziła. I ten mały wygląda jak Agatka ale tylko sobie lezy i taki mało mobilny jest :) oni są na etapie przekrecania :)

A moje dziecię widać ze bardzo by chciała już chodzić. Jak się mnie złapie za rękę to już kroczy. A robi to jak pijak bo na każdą stronę nią majta. Ja ja sadzam a ona znów i tak w kółko... :)

EWELAJNA a co tam u Was? Problemy minęły? A jak Bartuś? Ty już dawno pisałaś ze chodzi dookoła łóżeczka a teraz zaczyna już sam? Bardzo jestem ciekawa ile czasu mija od takiego chodzenia e bok przy meblach do pierwszych kroków. Bo ja z jednej strony bym już chciała a z drugiej to tak niekoniecznie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Ale tu weekendowa cicho jest ostatnio jest. My w niedziele odwiedziliśmy aquapark o tak Cię podziwiam Olga1 ze Ty sama dajesz rade. mam bardzo blisko ale sama bym się nie odważył a trochę szkoda no w sumie fajnie by było się w ten upał popluskac. A do dziewczyn które nie lubią zimnej wody to u nas jest taki baśń dla małych dzici i tam woda ma ponad 30 stopni.

Rewolucja współczuję chorób. Oby szybko przeszły bo to długi weekend się zaraz zacznie.

U nas jest bunt jeżeli chodzi o łyżeczkę ale widzę górna 1 przebijają się więc znam powód. Tylko ze trochę długo się już wyżyna.

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki wybaczcie jeszcze trochę pomilczę ale czytam Mmadzia Bartek na razie przemieszcza się trzymając się mebli i to tak tylko ile rączki wystarczy. Stoi samodzielnie bez trzymania kilka sekund stabilnie a potem musi sie przytrzymać albo usiądzie . Waży 8300 g. Ogólnie poza małymi brzuszkowymi ekscesami jest super. Wychodzi nam 4 zęby na raz w tym 2 kły i 2 trzonowe dzis nam powiedziała pediatra więc w krótce spodziewam się nieprzespanych nocy. Poza tym udało nam się dostać na bezpłatne badania przeciw nowotworowe z fundacji Ronalda mc Donalda. Wejdźcie na stronę fundacji i tam w zakładce co robimy jest kalendarz pracy i można sprawdzić gdzie w najbliższym czasie beda wykonywać takie badania. My mamy 25.05 . Buziaki dla was. Odezwę się niebawem.

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

EWELAJNA no to w sumie u nas podobnie.

MAMAEWY już wiem co miałaś na myśli mówiąc ze sie mała domaga spacerowania. U nas właśnie dziś Żaba się zorientowala ze jak się meble kończą to się można mamy chwycić i iść dalej. Teraz mnie tylko za palce łapie i strasznje się wkurza ze z nia chodzić nie chce...

Ogólnie to u nas dziś skwar. Aż na pole nie wychodzę. Teraz w cieniu na balkonie siedzimy i się chlodzimy. Agatka w misce siedzi i się bawi klamerkami :)))

EWELAJNA U Was te zęby to na potęgę idą :) no ale przynajmniej z głowy już będzie :) buziaki dla was :*

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Justynka zabkowe gratki :-)

Olga u nas też grudki jakoś dobrze się przyjęły, na szczęście. Rozmawiałam ze znajoma której koleżanka ma synka 15m-cy i wyobraźcie sobie ze przeoczyli etap grudek a teraz mają mega problem- mały je tylko zmiksowane wszystko, inaczej się dusi

Rewolucja zimne też nie wchodzi :-\ za 2dni ma być u mnie trochę chłodniej to wtedy zobaczę czy to wina pogody czy innej przyczyny muszę szukać...
Zdrówka dla Jasia :-*

ewelajna Ale macie zebowy wysyp! To już ile będziecie mieć wszystkich razem jak te wyjdą?

Olga ja też widzę mega różnice między Ewa a koleżanki córka (2m-ce różnicy) ale też mi się wydaje ze dużo też zależy od temperamentu dziecka. Ewa te 2m-ce temu była już mega ruchliwa, ta dziewczynka nawet za bardzo przekręcać się nie chce

Ewa od wczoraj ćwiczy samodzielne stanie. Puszcza się i stoi tak nawet dobre 5sekund sama, a jaka dumna przy tym :-)

A dzisiaj ciężki dzień miałyśmy. "Przegapiona" drzemka w południe skończyła się dopiero drzemka o 16! A o 21 już chciała znowu spać a to dla nas godzinę za szybko. Dlatego ja też już grzeje wyrko bo jutro czeka mnie pewnie wczesna pobudka

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny małe i duże i chłopaki :)
Rewolucja -dużo zdrówka dla dzieciaczków ;)
Ewelina i Justynka -gratuluję ząbków :)
Agnez, ja karmie piersia ale w sumie już tylko 2 razy dziennie i w nocy Patryk potrafi przespać 6 godzin -od pów nocy do 5-6 rano. W tym wieku dzieci się często się wybudzają bo im się kolejno fazy snu konczą. Poczytajcie o fazach snu niemowlaków i zobaczycie tam nawet wykresy są, o której się dzieci będą budzić. Ja przy nocnym wybudzeniu tylko Patryka przytulam, kładę na sobie albo chwile lulam i to zazwyczaj pomaga. Jak widzę ze nie może usnąć to dopiero daje cyca. Ale u mnie też Patryk śpi ze smoczkiem wiec potrzebę ssania zaspokaja inaczej.
Zauważyłam, że Patrykowi się nudzi w domu i nie chce się za bardzo juz bawić zabawkami wiec staram się codziennie z nim gdzies wychodzić. Dziś byliśmy na basenie -cudnie było się schłodzić w taki upał, a mały był przeszcześliwy. A pływalismy w brodziku wiec polecam nawet tym nieumuejącym pływać. Atrakcją jest też hasanie na kocyku w parku.
Olga -u nas grudki w miarę wchodzą ale co do obiadów to jest bardzo wybredny -tylko słoiczki i tylko marchewka i dynia z mięsem i tuńczyk w warzywach. Kombinuje jak zwiększyćyc ilość grudek w słoiczkach...
Aaa i zmiana pieluchy to mega wyczyn bo na plecach nie poleży nawet pół sekundy - wiec rozglądam się za pieluchami typu pieluchomajtki -żeby ich nie zapinać z przodu tylko wciągać. Czy któraś z Was takich może używa? A jak tak to jaka to marka?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyev4vhztvl.png

Odnośnik do komentarza

Justynka dzięki za troskę - krwawienie przeszło, byłam u gin i wszystko ok wstępnie, czekam na wyniki cytologii

U nas tez iść i stać - na rękach nie, bo sie wyrywa, wczoraj buszował na kocu na trawie , ale koc to za mało Haha, wyruszamy na działkę na weekend, wiec muszę dużo kocy skołować

Rewolucja zdrowiejcie, u nas ok, tzn jest gil, ale kaszel jest od gila wiec sądzę ze bedzie ok

Karolu ja przy poszukiwaniu metody na przesikiwanie nocne używałam pieluchomajtki z rossmanna- były ok

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hejka,
U nas niestety wczoraj cały dzień 38 st. Dziś mamy lekarza o 16.30 ( niestety wczoraj się nie dostaliśmy). Paracetamol dostał tylko na noc.

Jeśli chodzi o spacery z Hanią, to niestety siedzimy na balkonie. Jasiowi włączam bajkę, a my na balkon. Hania stara się absolutnie wszystko z balkonu wyrzucić i nie podoba jej się pranie na suszarce, więc próbuje je wszystkimi możliwymi sposobami ściągnąć.
Reasumując, spacer po balkonie nie należy do moich ulubionych :)

Ewelad, polecam koc z folią z drugiej strony. Nawet na wilgotnej ziemi posadzisz maluchy :)

KaroLu, fazy snu, powiadasz? Poczytam.
Dzięki :)

MamaEwy, gratulacje dla Ewy :) no no, nasze dzieci niebawem zaczną biegać :) już chcę :)

Ewelajna, Justynka, gratuluję ząbków :)

Dziewczyny, jak zwykle dziękuję :)

Mamuśka, gdzieś Ty?

Odnośnik do komentarza

Rewolucja koc planuje zakupić na wyjazd nad morze , a tymczasem przypomniałaś mi, żeby na działkę zabrać matę Kowalskiej - a właśnie gdzie ona??? Ja ostatnio z córka i teraz z małym byłam na całodobowej opiece w szpitalu Żeromskiego - w nd, zero ludzi, a w przychodni mecyje zawsze z rejestracja i czekaniem, z kolei do luxmedu to dla nas calorodzinna wycieczka, wiec w razie w miej w pamięci

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

MAMAEWYA gratulacje dla Ewy :* Ja mam wrażenie ze moja jak zwykle próbuje jeden etap pominąć bo nie stoi tylko chce iść. Tak samo było z siadaniem. Ehh u Was to szybko kroki będą :)

REWOLUCJA czyli coś się większego przyplatalo... Zdrówka dla was. My wczoraj też się balkonowalysmy jak już pisałam ale to z racji upału.

Właśnie matę Kowalskiej też myślę nad morze zabrać :) zakupiłam też namiocik plażowy :)

KAROLU ja mam z przebieranie to samo. Też myślę nad pantsami Właśnie. Widziałam gdzieś z pampersa chyba też w Rossmannie.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Jestem, jestem, czytam na bieżąco, ale odpisać nie ma kiedy, bo przesiadujemy na dworze non stop.
Ja swojej maty używam właśnie na podwórku, plus stara karimata, na to koc i plac zabaw jak się patrzy, tylko najbardziej interesująca jest trawa, nie będzie trzeba mówić ;) kupiłam dziś w Pepco taki mały basen i zastanawiam się czy mogę jej nalać trochę wody czy to zawczas?

My mamy te jeasowe panty z dady i jestem rozczarowana wyglądem, bo na opakowaniu ciemne, a w rzeczywistości jakby z miesiąc na słońcu leżały. :(

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza

Witam.
Przepraszam ale dzisiaj mnóstwo pytań :-)
Jak Wasze dzieci znoszą coraz wyższe temperatury?
Czy są dzieci, które jeszcze nie raczkuja i nie przyjmują pozycji do raczkowania?
Ile mleczka wypija?
Ile piją wody?
Czy dużo mówią?
Jakie posiłki jedzą?
Ile śpią w dzień i jak śpią w nocy?
Ile mają zębów?
Taki mały zestaw pytań, na który od razu odpowiadam
U nas jak już kiedyś pisałam jest gorąco, więc cała mokra.
Moja córka nie raczkuje.
Z piciem mleka jest różnie, chce pić tylko w bujaczku, na rękach nie chce. Wypija 4 razy 120 -200 różnie to bywa, czasem jak zostawi to robię jej z tego kaszke.
Wypija ok 100 ml wody, czasem mniej.
Mówi tata, lala, dada, baba, Ada, mama jak płacze ;-)
Oprócz mleka je duży słoiczek obiadku i deserek. Ogólnie tylko w bujaczku i najlepiej jak się czymś bawi, a wcześniej ładnie jadła...
Nocki przysypia w miarę ok. Czasem się obudzi na chwilę, ale nie karmimy się w nocy. W dzień 3 drzemki od 30 min do 2 godzin.
Mamy jednego zabka.
Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza

KOWALSKA mi się wydaje ze za wcześnie. Ale to tylko moje zdanie :) M wziął moja dziś na pole w samym body z kr rek i też mi się wydawało że ma za mało a on ze ok.

MAMAAMA u nas jakoś nie widzę żeby mała odczuwala temp inaczej. Poci się i jest aktywna jak zwykle. Lubi bardzo być na polu. Ładnie śpi w ciągu dnia.
My raczkujemy wstajemy siedzimy.
Mleka dwa razy po 210/240 raz kaszka 150 raz obiadek ok 150/200 i podwieczorek czyli owoc jogurt.
wody koło 180.
mówi non stop. Przeważnie Tata i yyyyy na wszystko.
W dzień standard to trzy drzemki ale np wczoraj była tylko jedna od 9 do 13. Noc śpi całą. Raz się budzi przeważnie ale to zaraz zasypia. W nocy nie je.
zębów mamy 5 i szósty chyba w natarciu :)

Dziecko me odkrylo też muchy :)ppóki co jest fascynacja :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Mamaa moj nie raczkuje i nie przyjmuje pozycji. W ogole niedawno (2 tyg temu) zakumal pelzanie dopiero i na tym etapie jestesmy. Wszedzie za mna pelza :-) Siedzi ale nie siada.
Jak chce go posadzic to czesto zapiera sie nogami i chce stac, ale nie stawiam.
Wody wypija 200-250ml dziennie, mleka 3x po ok. 170ml (w tym 2 w nocy i 1 z kaszka na kolacje). Poza tym zjada kaszke na sniadanie(130-160g), obiad (110-200g) i deserek (30-120g).
Mowi duzo i praktycznie non stop jak smoka nie ma w buzi, ale nic co by sie skladalo w mama i tata :-) mowi bubu, brrrr i takie jakies dziwne :-)
Spi od 20 do 7.30 z 2 przerwami na jedzenie. W dzien raz od 11 przez 2-3h plus polgodzinna drzemka ok 16.30
Ma 2 jedynki na dole i gorne dziasla rozpulchnione:-)
Czy mam sie martwic tym, ze jeszcze nie raczkuje i nie staje/ chodzi? Wiekszosc z sierpniowek juz jest mega przed nim jesli chodzi o rizwoj ruchowy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...