Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczęta, pochwalę się, Zuziz pierwszy raz usiadła samodzielnie. Nie wiem czy to był przypadek, bo akurat byłam zajęta, ale zastałam małą siedzącą na podłodze, podpierającą się rączkami.

Poza tym jutro jedziemy do teściów do Wronek :) i tak się zastanawiam jak tam z pogodą w Wielkopolsce i czy to już czas na rezygnację z zimowego kombinezona. Jak znam życie to w WLKP pewnie będzie cieplej niż w Koszalinku, bo tu najcieplej nie jest.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny przede wszystkim zdrowych i radosnych Świąt dla was i Waszych rodzin. Pociechy z dzieciaczków i zadowolenia z mężulków :D Staram się Was czytać na bieżąco, ale na odpisanie już brak czasu i sił, bo zazwyczaj czytam wieczorem jak oczy się przymykają.
My już na całego zajadamy wszystko łyżeczką, butelkę Alek wypije jedynie w nocy, jak się jeszcze dobrze nie rozbudzi. Rano i w ciągu dnia za żadne skarby nie chce pić już mleka mm.
Mamy dwie dolne jedyneczki, wczoraj gdy mąż smarował wieczorem synkowi dziąsełka, to tak go ugryzł tymi zębulkami, że aż krew poleciała, ale mężuś jojczał, hihi. Ja się śmieję, że dobrze, że mu tego palca nie odgryzł :D
W nocy pobudki po kilka razy- zazwyczaj jak smoczek wypadnie, albo jakoś tak się synek kokosi w łóżeczku, że ląduję głową w szczebelkach- mamy ochraniacz, ale właśnie tu gdzie synek ma głowę to go podwinęłam, żeby go widzieć w nocy bez wstawania za każdym razem z łóżka.
Także po kilka razy wstaje i go prostuje, bo śpi praktycznie w poprzek.
Co do porządków świątecznych to okna pomyłam, firanki wyprałam, wyprasowałam, dziś mąż miał wolne to wysprzątaliśmy sobie, jutro tylko jeszcze kurze raz powycieram, ozdoby wielkanocne porozkładam i możemy świętować.
A teraz życzę Wam słodkich snów i przespanej nocy- zmykam do łóżka bo już słabo kontaktuję i zasypiam. Buziaki dla wszystkich mam i dzieciaczków.

Odnośnik do komentarza

Hej Mamusie!
Dziecko uśpione więc biorę się za prasowanie bo nie mam Nawet w czym jutro iść jajeczka świecić no a przecież w dresach do kościoła nie pójdę...

Gdybym jutro zgubiłam się w świątecznym gwarze to już dzisiaj życzę Wam zdrowych, spokojnych i szczęśliwych Świąt Wielkiej Nocy w rodzinnej atmosferze :-*

I ewelajna jeszcze specjalnie dla Bartusia- wszystkiego naj na 7miesięcy :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki, zdrowych, spokojnych i wesołych, smacznego jajka i mokrego dyngusa ;) Pierwsza Wielkanoc naszych kochanych fasolek, za rok juz same powedruja z koszyczkiem do kościoła. :) Odpoczynku i radosnych chwil w gronie rodziny tez wam życzę. Moze nie wszystko zrobione, nie wszystko posprzątane ale najważniejsze ze spędzimy te święta RAZEM:*

Odnośnik do komentarza

Kochane moje ja na szybko. Czasu nie mam na nic ostatnio. Życzę Wam i waszym rodzinom wszystkiego co najlepsze w ten czas Świat. I wielu łask Bożych :* ściskam Was mocno :*

MISIACZEK dobra decyzję podjeliscie :) najważniejsze zdrowie i bezpieczenstwo maluszka.

EWELAJNA a u Was to te ząbki poszalaly czy co ? :) może teraz już trochę spokoju będzie :) no i wszystkiego naj na 7mc!

U nas znów obraza na pierś :/ smutno mi :(

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Kochane, przesyłamy z Agatką najlepsze życzenia świąteczne, zdrowych, spokojnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego, wszelkiej radości i nadziei płynącej z pustego grobu.
Mamy każdego dnia za co dziękować za nasze cudowne, zdrowo rozwijające się dzieciaczki.
Udanego świętowania, podjadania i biesiadowania.

Odnośnik do komentarza

Mmadzia, nie smuć sie, jutro jej sie zapewne odmieni. U nas dzis niechęć do jakiekolwiek jedzenia, tylko cyc. Do tego stan podgorączkowy bez żadnych innych objawów. Obserwuje z nadzieja ze nic sie nie rozwinie. :/ Dobrze ze żadnych gości nie mamy a jutro zobaczę co z mala, czy odwiedzimy tesciowa. Miłego świętowania wszystkim raz jeszcze. ;)

Odnośnik do komentarza

Hej kochane!

Rownież wpadamy z najlepszymi życzeniami:*
Zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świat Wielkanocnych - pierwszych dla naszych kochanych fasolek. Tez sobie dziś myślałam jak byliśmy z Tosia na świeceniu, ze w tym roku niosę jej koszyczek a za rok juz sama sobie z nim podrepta:)
Jak ten czas szybko mija...za szybko... Pamietam zeszłoroczne święta gdzie nasze maleństwa były jeszcze w brzuszkach..

Misiaczek uważam ze podjęłas dobra decyzje. Zdrowie naszych dzieci ponad wszystko. A atmosfera sie nie przejmuj. Minie...;)

Mmadzia nie martw sie. U mnie tez Tosia coraz mniej interesuje sie cycem. W zasadzie je go tylko raz dziennie;( no i po kąpieli i w nocy. Tez mi smutno ale tłumacze sobie ze taka kolej rzeczy i woli inne jedzonko..:(

Inez mam nadzieje ze nic Was nie zbiera.. Przesyłamy dla Aluni moc ciepełka i pozdrowień. Musicie być zdrowe w końcu wiosna idzie;)!

Miłego wieczoru dla Was i udanego świętowania! Wypocznijcie w miarę możliwości;):*

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Oj, Justynka ja też pamiętam okres przedświąteczny z brzuszkiem :)
Stanęłam w koleeeeejce za szynką i jakąś młoda kobieta poprosiła mnie na sam początek. Pamiętam to, bo po raz pierwszy wtedy spotkałam się z takim miłym gestem w tej ciąży :)

Moja Hanulka znów zakatarzona :(

Ewelajna, wszystkiego najlepszego dla Bartolinka :)

Odnośnik do komentarza

Niestety to była obraza na wszelkie jedzenie :/ całe popołudnie mala nic nie jadła. Marudna. Nie mogła zasnąć. Ani butli ani łyżeczka nic. Widać było ze zmęczona i głodna a nic nie dało się zrobić. W końcu zasnela to obudziła się za niedługo i znów to samo. Cudem wmusilismy w nią mleko jak się na piosenki na Youtube zapatrzyla. Teraz śpi i co chwilę poplakuje. Nic do buzi nie chciała wziąć. Ja obstawiam zęby a M gardło. Zobaczymy. Oby jutro już było lepiej. Już sama nie wiem co z nia.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

I ja na szybko, bo niestety czasu nie ma.... Kochane, dla Was wszystkich i Waszych Fasolinek duuużo zdrówka na te święta!! Spędźmy je w gronie tych, których kochamy, zapomnijmy o smutkach i troskach, bo mamy obok siebie najcenniejsze Skarby. WESOŁYCH ŚWIĄT :))))
ps. Wiem, że obiecałam zdjątka, dziś już chyba nie dam rady, jutro mamy dużą imprezkę - jak najszybciej postaram się spełnić moje słowa :)

Odnośnik do komentarza
Gość ania125 z kom

moje drogie mamy ja też życzę wszystkim Wesołych Świąt
i niech klasycznie nam pójdzie w cycki ;-)
my już od południa u moich rodziców. Mały zadowolony bo tu gromada dzieci a on lubi takie małe człowieki :-D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...