Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Dziecko wraca do szkoły!"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Mamo ,mamo ukochana !
Czy wyprawka moja już spakowana?
Mamo,mamo nie bój się kochana !!!
Wierszyk o wyprawce ułożymy
Wszystko razem do plecaczka włożymy....
Potrzebne są mi body dla mojej wygody...
Bluzeczki i kolorowe skarpeteczki
i będę spakowany:)

Odnośnik do komentarza

Chociaż jestem chłopcem małym
To już w PEPCO klientem jestem stałym:)
Sklep ten dobrze znam
Zawsze z mamą na zakupy chodzę tam
Teraz gdy przedszkola nadszedł czas
i za oknem jesień
PEPCO każdemu pomoc niesie
Ubierze Cię ładnie od stóp po głowę
Wyposaży w artykuły sportowe
Przybory szkolne mama mi tu kupuje
A ja później w przedszkolu nimi ładnie maluję:)
PEPCO to sklep kolorowy
a ceny nie przyprawiają o ból głowy
Tu kupisz w promocji ciuszki odlotowe
Letnie no i zimowe
A obsługa pierwsza klasa!
Zawsze służy radą dla dużego i bobasa:)
Kurtkę ładną tam widziałem
Nawet ją już przymierzałem:)
ale ceny jej nie znałem
Więc u Pani zapytałem
i miłą odpowiedź otrzymałem
Kurtka ta jest super mówię Wam!
Gdy wygram bon
To pójdę do PEPCO i kupię ją sobie sam:)
Bo PARENTING konkursy super ma!
Potrzeby maluchów dobrze zna
I na powitanie szkoły
nagrody superowe ma:)

Odnośnik do komentarza

Póki co moje dziecko wraca tylko do przedszkola. "Tylko". Atmosferę z tego powodu mamy w domu dość napiętą, bo koniec wakacji, koniec leniuchowania, koniec dywanu przykrytego grubą warstwą klocków lego. Zerówka, początek dorosłego życia:) Żeby chociaż tyci tyci umilić mojemu maluchowi ten powrót, kupiłabym mu w PEPCO plecak z bohaterami jego ulubionej animacji - Zygzakiem i Złomkiem, aby towarzyszyli mu w przedszkolu, w ciężkich chwilach i tych radosnych również, aby pomieścili wszystkie resoraki i inne równie niezbędne akcesoria.
Również nowe skarpety umieściłabym na naszej liście zakupów w PEPCO, skarpet nigdy nie za dużo, wie to każda mama przedszkolaka, który ciężko poza domem pracuje i bardzo szybko doprowadza swoją odzież do stanu, w którym nie nadaje się do powtórnego użytku:(
Na koniec - kolorową lampkę nocną, niezastąpioną w bardzo wielu sytuacjach - do kolorowania i rozwiązywania labiryntów wieczorami, do odganiania nocnych strachów, do umilenia chłodnych wieczorów:)

Odnośnik do komentarza

Aby żadna nadgorliwa pani woźna nie wyrzuciła mojego dziecka ze szkoły, za to, że chodzi w ubłoconym obuwiu, muszę mu zakupić kapcie na zmianę. Ach, te nieśmiertelne trampki z białą podeszwą, nigdy nie wyjdą ze szkolnej mody.

Jeśli nie kupiłabym długopisów, moje dziecko siedziałoby na lekcji i wpatrywało się w tablicę jak wół w malowane wrota. Długopisy rzecz podstawowa, święta i niezmienna od wieków. Bez tego przyrządu szkoła by wręcz nie istniała! Jak ważny jest on w naszym życiu! Gdyby nie on, nadal istniałby przekaz nauki "z ust do ust", a najgorzej byłoby gdyby ktoś pomylił jeden wyraz w jakimś twierdzeniu i cała ludzkość żyła by w przeświadczeniu, że ziemia jest płaska! Tak, muszę kupić dziecku długopis, żeby od czasu do czasu mogło spojrzeć na notatki i przeczytać ważne wiadomości. Dzięki temu w przyszłości nie zginie.

Plecak. Co roku walczę z dzieckiem o niego. Ja mówię, że jest dobry, dziecko mówi, że jest zły, niemodny i nie pójdzie drugi rok z rzędu z tym samym plecakiem do szkoły. Plecak, tak jak u długopis ma zbawienny wpływ na wiedzę człowieka, bo gdzieś te wszystkie informacje o świecie trzeba trzymać, gdzieś muszą być zapisane i Ty biedny uczniu męcz się z nimi niosąc je jak wielbłąd swe garby na plecach. Oczywiście, to jasne, że moje dziecko będzie mądre, jeśli kupię mu plecak, w którym będzie nosiło kompendium wiedzy zawartej w podręcznikach. Biedny kręgosłup mojego dziecka. Jutro idę na poszukiwania sprawcy krzywizn kręgosłupa.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze dni września to w tym roku dla mojego synka pierwsze dni, jakie będzie spędzał w żłobku. Co prawda tylko 4-5 godzin dziennie, ale rozłąka będzie i tak bolesna! Pytanie dla kogo bardziej ;) Jego dwa latka to dla mnie aż dwa latka, ale i dopiero dwa, przecież on jest taki malutki...
Zastanawiam się czy szykowanie wyprawki dla takiego malucha jest trudniejsze czy łatwiejsze niż dla dziecka idącego do podstawówki. Ponoć im większe dziecko tym większe kłopoty, więc może ja nie powinnam póki co narzekać ;)
Przyglądając się ofercie Pepco i myśląc o dniu mojego synka w żłobku stwierdziłam, że ja pewno przydadzą mu się nowe skarpetki z twardą podeszwą. W domu chodzi w skarpetkach, więc i tam wolałabym by chodził jeśli nie na boso to właśnie tak, a nie w bucikach.
Po drugie każde dziecko musi mieć swój własny kubek, a, że jemu wielką frajdę sprawia picie ze słomki, przygotowałabym mu do wyprawki nowiuteńki, kolorowy bidon, jakiego nie ma nawet w domu :) Trzecia rzecz, jaka z pewnością przyda się dwulatkowi to zapasowa bluzka. Nie ma znaczenia co jest do jedzenia, co na drugie śniadanie - czy twardy owoc czy cieknący jogurt, czy dziecko zakłada śliniak czy nie... Zapasowych bluzek nigdy za wiele!

monthly_2013_09/konkurs-dziecko-wraca-do-szkoly_3616.jpg

Odnośnik do komentarza

W Pepco fajne są zakupy,
kupujemy Julce buty,
by w nich biegać sobie mogła,
tak by nóżka była zdrowa.
Kupujemy też plecaczek, by tak włożyć jej kanapkę,
i książeczki kolorowe, piękne no i naukowe.
Co kupimy jej tam więcej?
Kredki, by popisać mogła jeszcze,
tak by książki malowała i pięknie w nich sobie coś rysowała.
To wszystko cudne i kolorowe bo PEPCO jedno jest odlotowe!

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina Woźniak

W tym roku szkolnym zdecydowanie postawiliśmy na:
- Artykuły papiernicze, wszelkie bloki, zeszyciki wycinanki. Przede wszystkim dlatego że są dobrej jakości a są dużo tańsze niż w innych sklepach. Z resztą nie jest to pierwszy zakup tego typu i jesteśmy pewni że będzie nam on służył tak samo jak zawsze;
- Getry, które kupujemy zawsze tu. Z pewnością przydadzą się nam na różne dodatkowe zajęcia typu gimnastyka, taniec. A w dni cieplejsze spokojnie można je ubrać na zwykłe zajęcia, wygoda, wygoda , wygoda, dla dzieci jest to najważniejsze!
- Worek na kapcie, strój od gimnastyki. Jedne z najlepszych i to w niskiej cenie!
Dzięki pepco zrobiliśmy nasze szkolne zakupy prawie całe i to za taką cenę!

Odnośnik do komentarza

Żeby w szkole było lekko,
Trzeba sprzęty kupić w Pepco.
Najważniejsze proszę Pana,
Są przybory do pisania.
Dobre pióro na atrament,
To pisania jest fundament.
Najważniejsze jest pisanie,
Lecz najmilsze rysowanie.
Różne kredki i pastele
Dają nam radości wiele.
By efekt był należyty,
Konieczne są też zeszyty.
Taki sklep nam dobrze służy,
Gdzie zeszytów wybór duży.
Gdy chcesz szkołę przebyć lekko,
Zakupy do niej rób w Pepco.

Odnośnik do komentarza

Nasza córeczka idzie do przedszkola zrobienie zakupów w waszym sklepie to przyjemnosc :)córka potrzebowała nowe buciki, plecaczek oraz przybory typu farby ,blok,kredki,pisaki jak również odziez sportowa na wf obsługa jest wspaniała panie zawsze doradza i pomoga w wyborze jakichkolwiej rzeczy:)

Odnośnik do komentarza

Kochani,

poniżej prezentujemy listę osób, które otrzymają bony o wartości 50 zł do sieci sklepów PEPCO w całej Polsce. Wybraliśmy najlepsze odpowiedzi, które zostały zamieszczone w czasie pierwszego tygodnia trwania konkursu, tj. 26.08-01.09.2013 r.

Aga_ola
a-lo9
elus1982
emik84
gosiar
iwomar
lendziona
mamaijas
Mellerina
Tatusiek2006

Zwycięzcom gratulujemy!

Prosimy o wysyłanie swoich danych kontaktowych (nick z forum, imię i nazwisko, adres i numer telefonu) do wysyłki bonów na adres e-mail konkursy@parenting.pl. W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy konkursu.

Odnośnik do komentarza

Moja córcia wczoraj stała się dumną pierwszoklasistką dlatego od razu po rozpoczęciu roku szkolnego popędziliśmy do naszego ulubionego sklepu PEPCO, a że w mieście mamy takie dwa, mogliśmy odwiedzić i jedno i drugie :) Jako pierwsze do koszyka trafiły oczywiście kredki kolorowe, dziecię me zadowolone bo rysować uwielbia a więc tatuś również zadowolony. Później przeszliśmy do alejki z ciuszkami, tam córcia wybrała piękną bluzeczkę ze swoim ulubionym kotkiem Hello Kitty i piękne, grube legginsy w kolorze różowym. Zakupów oczywiście było więcej (w końcu gdy wpadnie się do PEPCO to ciężko jest z niego wyjść ;)) ale trzy to trzy :)
A za zaoszczędzone pieniądze poszliśmy na wieeelkie lody czekoladowo-waniliowe, kupować w PEPCO się opłaca :)

Odnośnik do komentarza

Czas iść do szkoły!
Czas iść do Pepco!

Z serii Pepco wybieramy:
Bluzka Cars Planes mojego synka zachwyca,
że jest z Pepco to nie tajemnica.
Pięknymi kolorami i niebanalnym wzorem,
cieszy dziecięce oko rankiem i wieczorem.

Spider Man to marka dobrze nam znana,
przez mojego smyka uwielbiana.
Synek chce piórnik Spider-Man'a ukochany,
który w Pepco będzie kupowany.

Trampki z Pepco też by się zakupić zdało,
by nóżkom wygodnie po szkole się hasało.
Synek lubi niebieskie kolory,
i takie delikatne wzory.

Bo Pepco o nas dba,
i funkcjonalne rzeczy ma!

Odnośnik do komentarza

Dla mojego cudownego synka,który powoli wkracza w przedszkolną dorosłość bardzo przydałoby się zakupienie:
1. W Pepco są idealne-małe układanki drewniane z alfabetem lub cyferkami.Dzięki nim mój synek mógłby w ciekawy i zabawny sposób poznawać nowe rzeczy i utrwalać informację zdobyte w przedszkolu.

2.Piękna,poręczna i kolorowa teczka na rysunki,wycinanki i różne plastyczne cuda.:)Dzięki niej Dawidek mógłby zawsze przynosić swoje małe dzieła sztuki do domku i pokazywać wszystkim swój wybitny talent.

3.Wygodne kapcie na zmianę-jak wiadomo stopa dziecka rośnie szybciej niż drożdżowe ciasto więc czasem nie nadążamy z kupnem nowych:)

Odnośnik do komentarza

P ierwszy dzwonek jest już za nami.
E nergią i siłą każdy dzień rozpoczynamy.
P otrzebujemy jeszcze kupić strój gimnastyczny.
C yrkiel i tęczowy plecak gigantyczny.
O łówki i gumki babcia nam kupiła.

B lok techniczy na rysunkowy zamieniła gdyż
O większą gotówkę Parenting poprosiła i
N a zakupach w Pepco cały koszyk nam zapełniła.

Odnośnik do komentarza

Już 1 września, każdy o tym wie
zacznie się szkoła czy chcesz tego czy nie.
więc do PEPCO szybko wyruszam
na zakupy do szkoły ruszam
kupię tam dla córci rzeczy wiele
zaraz Wam opiszę drodzy przyjaciele:
Po pierwsze PLECAK - to podstawa
dla naszych pleców ważna sprawa
różowy wybierze córeczka moja
bo to barwa jej ulubiona
Po drugie piórnik też potrzebujemy
bo przecież rysować chcemy
Po trzecie pudełko śniadaniowe
by skować kanapeczki do szkoły gotowe .:)

Odnośnik do komentarza

To ja MATKA POLKA
A to WY moje ukochane PEPCO, mam do Was 3 km, ale jestem co tydzień - WIERNA, ZACHWYCONA I ZAWSZE ZADOWOLONA ŻE ZA TAK DUŻO - PŁACE TAK MAŁO.
Mam troje chłopaków 8 lat, 5 lat, 3 lata
dla 8 latka sweterek dziecięcy za 19,99 - tak tanio nigdzie nie znajdę, i taka jakość - IDEALNY NA OBIAD DO TEŚCIOWEJ
dla 5 latka kredki ołówkowe 50 szt. za 14,99 - oby tylko nie został ARTYSTĄ ale KREDKI SUPERa
dla 3 latka książka z naklejkami NODDY za 3,99 - tyle szczęścia za tak nie wiele!

Odnośnik do komentarza

Dla mojej małej wybrałabym:
Po pierwsze piórnik z Hello Kitty - obowiązkowo różowy, bo prawdziwy fan musi taki posiadać! Po drugie te cudowne skarpety z minką potwora, bo od zawsze zakładamy skarpety na ręce i udajemy stwory! A na koniec słownik angielsko-polski, polsko-angielski, bo ulubiona ciocia małej poleciała do Londynu, więc czas zacząć się uczyć angielskiego! :)

Odnośnik do komentarza

Zaczne od tego że sieć sklepów PEPCO to naprawde fajna sprawa. Asortyment w nim jest godny polecenia i jeszcze nigdy się na nim nie zawiedliśmy W związku z tym razem z synkiem chętnie się do niego wybieramy.Na pewno wybierzemy sie równiez teraz aby zrobic zakupy na nowy rok szkolny:)
Chcielibyśmy aby w naszym koszyku znalazł się nowy sweterek bo chłodno się robi na dworze a synek tak szybko rośnie...
Drugą rzeczą byłby nowy plecak Mam wrażenie że od nadmiaru książek szelki w plecaku często sie urywają...
I ostatnia rzeczą jaka na pewno kupimy będa nowe piekne kredki Tak często naszemu dziecku kupujemy kredki i ołówki a ja mam wrażenie że one z każdym dniem się kurczą:) Kiedyś nawet nasze dziecię zostało zapytane czy przypakiem nie je ich na drugie śniadanie:) W każdym razie kredki na pewno trzeba kupić!

Odnośnik do komentarza

Wakacje końca dobiegają o rajuuuuuuuuuu .....
Pepco dobre ceny ma ubiorę w nim do szkoły synka

Tenisówki na rzepy na pewno do koszyka włożę , by wygodnie sam mógł je sobie założyć

Do tego dresik w kolorze melanż , będzie pod czas wycieczek wygodą czas umilał.

Na koniec przybory do piórnika dobrać wypada , by powstawały prace nie lada i były trwałe i nie blakły , by cieszyły oczy długie lata .

I dobiegły Wakacje do końca ,czas wspomnień ,zapach słońca ,na fotkach umieścimy
i jako okładkę na zeszycie z PEPCO przykleimy :)

Mała prezentacja ;)

pLwkTXpOav8[/yt]]Tekst linka

pLwkTXpOav8[/yt]]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

UWIELBIAM PEPCO
Jak wchodzę do sklepu muzyczka gra, wszystko pięknie pachnie,a produkty TANIE KOLOROWE I WYSOKIEJ JAKOŚCI... Jakbym wchodziła w inny świat.
Moja Madzia wybiera:
1. Za 29,99 zł KURTKĘ DZIEWCZĘCĄ przepiękna, soczyste kolory urocza, przymierzaliśmy i mamy ją już w swojej szafie
2. Za 19,99 SPODNIE DZIEWCZĘCE bardzo wygodne idealne do szkoły, w drodze do szkoły też trzeba wyglądać
3. Za 14,99 T-SHIRT DZIEWCZĘCY bardzo wygądny i akurat do szkoły, tego już nie kupiliśmy bo mąż to mały sknera i powiedział STOP DZIEWCZYNY
Innym razem go naciągniemy PEPCO blisko :)

Powodzenia wszystkim życzę i przede wszystkim sobie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...