Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Dziecko wraca do szkoły!"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy do PEPCO zaglądamy, zaraz koszyk pełny mamy:
Ola wrzuca tam piłeczkę, Mati nową zabaweczkę, a Justynka coś do szkółki: raz zeszyty, raz bibułki, piórnik też tam zakupiła, a jej lista długa była. Ciągle czegoś jej brakuje, teraz getry potrzebuje, Mati butki do przedszkola, a zabawkę pewnie Ola:) Więc jak widać bon przydatny jest każdemu, a tekst pozostawiamy jury szanownemu:)
Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza

Nie ukrywam zaskoczenia w szybkości wyboru produktów ze sklepu Pepco które idealnie przydałyby się dziecku w szkole. Razem z maluszkiem wybraliśmy się do Ppeco, i już po 5 minutach mieliśmy wybrane trzy , o jakże cudowne rzeczy . Jakie ? Otóż : DRESIKI - maluszek uwielbia swobodę , dzięki temu jego kreatywność nie jest tłumiona , a dresiki z Pepco są wręcz niesamowite. KOSZULA w kratkę - ojj wygląda w niej bosko, a do tego w szkole będzie niezwykle elegancki. I coś bardzo praktycznego, co używamy każdego dnia : SKARPETKI - Pepco posiada mocne, trwałe i wysokiej jakości skarpetki, które pięknie pasują na stopę maluszka .

Pepco to radość dla dzieci i oszczędność dla rodzica. Pepco to sklep XXI wieku, gdzie warto się chociaż raz znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Szkolne zakupy
od rana planuję.
Myślę,wymyślam
wszystko notuję.

Chcę by mojemu dziecku
niczego nie brakowało.
Na zakupy do Pepco,
wybrać by sie zdało.

Kurtka na polarku
taka co nie przemaka.
To zakup idealny,
dla mojego przedszkolaka.

Plecaczek ,a w nim
artykuły papiernicze.
Mnóstwo kredek, mazaków,
ile tego nie zliczę.

Kilka bluzeczek
do koszyka też włożę.
Konieczne też będą
spodenki dresowe.

Chyba juz wszystko
do szkoły mamy.
O proszę !
Mój synek już spakowany!

Odnośnik do komentarza

Na pewno lekki i wygodny plecaczek szkolny, bo juz same ksiazki i zeszyty sporo waza, wiec po co jeszcze obciazac kregoslup ciezarem plecaka.
Na pewno tez kolorowy pojemnik na drugie sniadanie, bo II sniadanie to bardzo wazny posilek dla ucznia. Dodaje energii i zapelnia brzuszek, a dziecie nie zjada niezdrowych slodyczy.
I jeszcze przydalyby sie wesole Pepco skarpetki:) Takie kolorowe z modnymi motywami sowek i ciast muffinek:) Aby choc troche ubarwic dzieciom tez trudny okres powrotu do szkoly:)

Tylko dziecko potrafi wpić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać.

Odnośnik do komentarza

W tym roku moja córka szła pierwszy raz do szkoły. Nadal brakuje jej kilku rzeczy i to właśnie te przedmioty wybrałabym z szerokiej oferty Pepco do szkolnej wyprawki.
1. Kredki - zwykłe lub świecowe by jej szkolna rzeczywistość była kolorowa, by mogła patrzeć na świat przez różowe okulary, mogła myśleć o niebieskich migdałach i by nie była szarą myszką
2. wygodne kapcie szkolne - by lekko ją niosły przez życie i szkolne korytarze, by nikt nie mógł jej nadepnąć na odcisk i by zmieniały się w siedmiomilowe buty, gdy już zadzwoni dzwonek a Maja będzie na innym piętrze
3.termos na ciepłą herbatę - by pomogła stopić lody pomiędzy dziećmi w tych pierwszych dniach szkoły i by móc poczęstować nowe koleżanki herbatą na przerwie

Odnośnik do komentarza

Julian jeszcze nie chodzi do szkoły, co nie oznacza, że nie posiada innych obowiązków! Jest bowiem dumnym 2, 5-latkiem, który chodzi do żłobka. Ten świetnie przygotowywuje go do przedszkola i szkoły, co widać po jego nieustannie rosnącej samodzielności :) Pomyślałam, że ponieważ Julo większość dnia spędza z 'ciociami', to właśnie je najlepiej spytać o potrzeby synka. Czy jest coś co PEPCO mogłoby 'zafundować' dla żłobka Jula?
PO PIERWSZE- ciepłe rajstopki, bo nadchodzi zima... Maluchom niewygodnie jest chodzić w ciasnych jeansach, najlepiej 'śmigać' w rajstopkach, więc zgadzam się z Panią Jula, że byłby to super zakup.
PO DRUGIE- śliniaczek, bo mimo że duży już z niego chłopiec, to niestety wciąż zdarza mu się nie trafić łychą do buźki :P Najlepiej z bajkową postacią, co by Julo chętniej przystał na jego noszenie!
PO TRZECIE- kredki! Tym zakupem od PEPCO Julek chętnie podzieli się z wszystkimi żłobkowymi dzieciakami, bo wszyscy uwielbiają rysować! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dpcpxb1ea.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9itfxz7too.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfegz27v1ws8z4.png

Odnośnik do komentarza

Pepco ma bogatą oferte dla dzieci, wiec każda wizyta w tym sklepie kończy się tym, że córka robi maślane oczy jak kot ze shreka, skutkiem czego jest chudnięcie mojego portfela. Wyprawka szkolna jest gotowa, ale brakuje kilku elementów. Kupilibyśmy:
1. odblaski- które będzie można przyczepić do plecaka, bym nie musiał się martwić o bezpieczeństwo dziecka w drodze do szkoły.

2. plecak- z regulowanymi szelkami by kręgosłup nie ucierpiał od ,,dźwigania wiedzy"

3. zestaw antydeszczowy czyli płaszcz przeciwdeszczowy i kalosze by suchą stopą docierać do szkoły i nie narażać dziecka na niepotrzebne przeziębienie lub chorobę

Odnośnik do komentarza

Swojej córeczce w Pepco kupiłbym najchętniej wszystko, co jej się spodoba, tak mocno ją kocham ;). Na pewno wiele tego by się znalazło, a żeby za wiele pieniążków nie wydać taki kupon by nam się bardzo przydał. Jako, że córka niedługo ma także urodziny, w prezencie kupilibyśmy córeczce na pewno buty, jakieś fajne kolorowe. Blok i kredki także są konieczne tym bardziej, że córka kocha rysować. Ciepła kurteczka też bardzo się przyda, bo zima idzie i nie mogę pozwolić przecież, by córka marzła ;).

Odnośnik do komentarza

A oto i zwycięzcy wybraniu spośród wpisów przesłanych w drugim tygodniu trwania konkursu.

Bony do Pepco o wartości 50 zł otrzymują:
Ewelina Woźniak
guma145
M.ANNA
siwy
mamaMili
xxxxkicia5xxxx
Mathab
jorunn2010
koza1394
wisnia161

Jako, że jedna osoba, która wygrała bon do Pepco w pierwszym tygodniu, nie przesłała swojego adresu, wybraliśmy na jej miejsce nowego zwycięzcę. Tym szczęśliwcem jest MamaDawidka.

Wszystkim serdecznie gratulujemy :)

Prosimy o wysyłanie swoich danych kontaktowych (nick z forum, imię i nazwisko, adres, telefon) na e-mail konkursy@parenting.pl, w tytule wiadomości wpisując nazwę konkursu.

Pozostał jeszcze tydzień trwania konkursu. Zapraszamy do udziału tych, którzy jeszcze nie dodawali swoich wymarzonych produktów z Pepco w wątku konkursowym.

Pozdrawiamy serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Oj, skończyły się dobre czasy kiedy to ja decydowałam o tym co kupić mojej córce. Teraz moja mała pannica sama chce decydować o tym w czym będzie chodzić. Na szczęście tak jak ja polubiła Pepco i znajduje tam wiele produktów dla siebie. Dzięki temu mam pewność, że będą one dobrej jakości i do tego ich cena będzie zadowalająca. I tak ostatnio wybrała sobie (o dziwo przy jej wyborach w ogóle nie protestowałam): super modne tenisówki (jej się po prostu podobały, a ja się cieszę, bo są bardzo wygodne i wiem, że przez te parę godzin w zerówce nie męczą się jej nóżki), różowy sweterek z krótkim rękawem (nadający się na każdą okazję – i do szkoły i w gości, świetnie się komponuje z cienką bluzką na długi rękawek pod spodem) oraz artykuły szkolne (długo przebierała, wybierała i nie mogła się zdecydować co ma widnieć na okładce bloków i zeszytów, jakie kredki, długopisy i pisaki wybrać, ile kolorów, itp., ale w końcu udało się wszystko skompletować!) Córka cieszyła się buszując wśród artykułów i przyborów szkolnych, a ja najbardziej ucieszyłam się przy kasie, kiedy rachunek wyszedł niższy od planowanego!

Odnośnik do komentarza
Gość Tata Łucji

Lubię robić zakupy w Pepco ze względu na duży wybór i niskie ceny, więc gdy przyszedł czas kompletować wyprawkę dla mojej córeczki od razu z żoną skierowaliśmy się tam. No ale... moja żona uwielbia Łucję w kolorze różowym i moje argumenty, by wybrać ciuszki o innym kolorze do niej nie trafiają. Mówi, że to nasza mała księżniczka, a te uwielbiają róż. Dlatego, gdybym sam dokonywał zakupów wybrałbym: białą bluzkę z Hello Kitty, siwą tunikę idealnie pasującą do legginsów (nawet tych różowych), kilka par rajstopek (z różnymi wzorami i o różnych kolorach, choćby zielone czy żółte).

Odnośnik do komentarza

W Pepco warto kupować,
bo można dziecko fajnie wystylizować.

Wystarczy,że do sklepu wejdziecie,
coś dla dziecka na pewno znajdziecie.

Ja bluzkę dla synka wybrałam,
od pierwszego spojrzenia sie w niej zakochałam.

Ma ona cudne kolory ,
i ulubione synka bajkowe wzory.

Jakość też jest wyjątkowa,
wręcz nie tuzinkowa.

Bluzę z plaru do szkoły kupić muszę,
chyba na zielony kolor się skuszę.

Koszulę z długim rękawem do koszyka włożę,
synkowi na uroczystość szkolną założę.

Bo ubrania z Pepco dużo radości dają,
i co ważne na wygodę pozwalają.

Odziez jest w 100% bawełniana i wygodna,
każdego rodzica i dziecka godna.

Odnośnik do komentarza

Mój synek 1 września po raz pierwszy przywitał się z przedszkolem To duże wyzwanie dla małego mężczyzny,który do tej pory, zawsze trzymał się kurczowo maminęj spódniczki:) Dla mnie jako mamy, to też wielkie przeżycie i to nie tylko ze strony emocjonalnej ale również i finansowej Ale na całe szczęście mamy sklep Pepco,w którym ubierzemy dziecko od stóp po głowę,kupimy całą wyprawkę szkolną i na pewno nie zbankrutujemy :)
Z szerokiej oferty Pepco wybrałam memu synusiowi:
-PLECAK,,bardzo wygodny,kolorowy a do tego z jego ulubionym bohaterem Zygzakiem,w którym pomieści nie tylko drugie śniadanko , ale również swą małą kolekcję resoraków oraz inne domowe skarby:)
-DRES,mięciutki,dobrej jakości,który nie podrażni skóry mego małego alergika a pozwoli na pełną swobodę podczas całego dnia przy fikaniu i skakaniu w zabawie z rówieśnikami:)
-PAPUTKI,kolorowe i bardzo wygodne,łatwe w zakładaniu z podeszwą antypoślizgową,będę miała pewność,że mój rozbrykany chłopak zawsze zdąży w nich wyhamować:)

Odnośnik do komentarza
Gość tataRAFAŁ.C.cór-Mili&Emili

Witaj szkoło z Pepco na wesoło,w domu słychać szum wokoło!Gdzie piórniczek,gdzie pisaczek w szafie zamiast koszuli wisi pusty wieszaczek.By do szkoły poszło się miło,chętnie Pepco odwiedziło-wybieramy się rodzinką na zakupy hej.A tam wybór bardzo bogaty,córa:weźmy tu coś dla taty!-a ja na to ze spokojem:córuś zajmijmy się Twoim strojem!-I tak kupiliśmy ładną koszulę,spodnie eleganckie też i śliczne buciki w kolorze coś ala beż!Cieszymy się że ten sklep jest z nami...bo w nim rozstajemy się z cenowymi i produktowymi obawami!!!!Witaj szkoło!!!

Odnośnik do komentarza

Jestem szczęśliwym dziadkiem cudownego chłopczyka i chociaż często zakupy do szkoły robią mu rodzice, chodzę z moim wnuczkiem na spacery i wstępujemy do sklepu Pepco. Ma świetną lokalizacje bo jest koło naszego domu więc robimy tam zakupy ale nie tylko dlatego ale również ze względu na to że wnuczek zawsze sobie tam coś znajdzie i to chyba jego ulubiony sklep a ja chętnie się tam wybieram bo wiem że kupuje wszystko co najlepsze.

Jak wiadomo dziadek i babcia rozpieszczają swoje wnuki więc kupiłbym mu na nowy rok szkolny nowe dresy najlepiej z jego ulubionym bohaterem z bajki. Mógłby znowu bawić się na podłodze bo w starych już niestety są dziury na kolanach i mama naszego krasnala musiała przyszyć kolorowe łatki:) A dzieci uwielbiają się bawić na podłodze

Wiem też że napewno przydałaby się nowa ciepła czapka Odprowadzam go do szkoły i czujemy jak chłodny wiatr wieje nam w uszy bo ranki są chłodne.

I ostatnią rzeczą jaką sprawiłbym mu radość a także jego rodzicom;) są nowe kapcie, ponieważ średnio co 2 miesiące trzeba zaopatrywać się w nowe pojawiają się dziury na palcach. Pewnie od tych zabaw na kolanach z dziadkiem:)

Odnośnik do komentarza

P romienny uśmiech na jego buzi się maluję, z
E ntuzjazem plecak szkolny swój pakuje.
P iórnik,kredki,zeszytów pięknych cała masa.
C o,która to już będzie klasa??
O ! przyjaciół swoich już wypatruje.

W ita się z nimi i do zabawy przystępuje.
I nawet pierwszy dzwonek nie robi na nim wrażenia.
T ak kocha się uczyć i ma wiele do powiedzenia.
A le niestety kupić wszystkiego na raz się nie da.

S trój sportowy konieczny bo bez niego grać się nie da.
Z awoła trener siadaj na ławce i odrabiaj matematykę!
K alkulator też potrzeby by obliczyć równanie i XY rubrykę.
O farbach już nawet nie wspominamy.
Ł ezka się ręci bo tyle wydatków we wrześniu mamy.
E macha synek znad komputera mojego WYGRASZ MAMUSI BON DO SKLEPU ULUBIONEGO.

Odnośnik do komentarza

Wakacje końca dobiegają o rajuuuuuuuuuu .....
Pepco dobre ceny ma ubiorę w nim do szkoły synka

Tenisówki na rzepy na pewno do koszyka włożę , by wygodnie sam mógł je sobie założyć

Do tego dresik w kolorze melanż , będzie pod czas wycieczek wygodą czas umilał.

Na koniec przybory do piórnika dobrać wypada , by powstawały prace nie lada i były trwałe i nie blakły , by cieszyły oczy długie lata .

I dobiegły Wakacje do końca ,czas wspomnień ,zapach słońca ,na fotkach umieścimy
i jako okładkę na zeszycie z PEPCO przykleimy :)

Mała prezentacja ;)

Odnośnik do komentarza

Dwa dni temu dowiedzieliśmy się że córcia dostała się do przedszkola z listy rezerwowej,od października ma zacząć chodzić,niby się cieszy ale i widzę w jej maleńkich oczkach niepewność,dlatego chciałabym aby chociaż trochę przestała się bać :)
Plecak kolorowy na pewno sprawiłby że poczułaby się pewniej :)
Kredki,dużo kredek :))) pomimo że w przedszkolu kredki są to wiem że córcia notorycznie je łamie,więc kredek nigdy za dużo :))
I polar różowy z motywem zebry :)) gdy go zobaczyła stwierdziła że jak księżniczka będzie w nim wyglądać w przedszkolu :)

Zuzia-2010
Lilcia-2015

Odnośnik do komentarza

Moja córeczka ma za zadanie
codziennie do szkoły przynosić śniadanie
ale w plecaku kanapka się gniecie
lepiej w pudełeczku nosić jak wiecie
piękne jest z PEPCO przyznajcie sami
całe zielone ze zwierzątkami
A po śniadaniu gdy jest dużo siły
dzieci na dworze będą ćwiczyły
na wf się trzeba ubrać wygodnie
a w dresie z PEPCO będzie też modnie
różowe spodnie i bluza z kapturkiem
z naszytym z przodu cudnym kocurkiem
Kiedy gromadka wróci ze dwora
na rysowanie zaczyna się pora
Kredki ołówkowe w metalowej tubie
i mnóstwo kolorów - właśnie to lubię
Takie cudeńko w PEPCO znajdziecie
bo to najlepszy sklep jest na świecie!

Martynka ma 5 lat
Oliwka ma 13 m-cy

Odnośnik do komentarza
Gość Babusia Milenki

Jam babcia Milenki,małek księżniczki mej,co nieba chciała bym jej przychylić a nie zawsze jest to możliwe ze względów finansowych...Ostatnio kiedy bylysmy w Pepco pokazała mi jak bardzo chciała by żeby dzieci nie były chore a szkoły,przedszkola były kolorowe i radosne-kupiłybyśmy barwne farbki,pisaki,wielkie kredki...a potem wnusia uszczęśliwiła by świat..to bardzo wrażliwa dziewczynka,na pewno bedzie się dzieliła z innymi dziećmi w szkole tym co będzie miała najlepsze z Pepco:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...