Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Dziecko wraca do szkoły!"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda szkoła rozpoczęła się już jakiś czas temu ale muszę opowiedzieć Wam historię, która mi się przydarzyła... Poszłam z córcią na zakupy, wchodzę do galerii, patrzę - nowy sklep. Podchodzę niepewnie. W sklepie tłumy. Myślę, co to? Czyżby rozdawali rzeczy za darmo? To niemożliwe. Wchodzę do środka, biorę koszyk i ruszam na łowy. Przechodzę między regałami, skradam się jak pantera. Ciuchy damskie, męskie. Wchodzę w dział dziecięcy. Co mnie tu spotka? Patrzę, koszulka Hello Kitty, podchodzę szybciej i wrzucam do koszyka, co by mi nikt nie podkradł. Córcia będzie zadowolona. Idę dalej... Obserwuję otoczenie, ludzi... Widzę buty, śliczne różowe tenisówki. Chwytam jedne i siuuup do koszyka, rzut za trzy punkty. Idę dalej... Co widzę? Zeszyty! Piękne Hello Kitty, od razu ląduje jeden w koszyku, ponieważ mam w domu zaciętą fankę i kolekcjonerkę wszystkiego, co związane z tym kotkiem. Podchodzę do kasy, miła pani proponuje doładowanie. Dziś podziękuję ale obsługa w tym sklepie przemiła. I wiecie co? Za wszystko zapłaciłam grosze. A co zrobiłam z zaoszczędzonymi pieniędzmi? Poszłam na przepyszną latte i lody z bitą śmietaną, w końcu sporo zaoszczędziłam :) Od tamtego czasu PEPCO to mój sklep nr 1!

Odnośnik do komentarza

Dla mojej córeczki, która chodzi do przedszkola wybrałabym w sklepie PEPCO zestaw kredek świecowych 6 sztuk w cenie 0, 79 ponieważ bardzo lubi rysować i kolorować. Włożyłabym je do piórnika saszetki za 1,99, żeby się nie zgubiły. Trzeci produkt do kompletu to blok rysunkowy A-4 z białymi kartkami 20 sztuk za 0,99, który będzie potrzebny do wykonania pięknych rysunków. Te trzy produkty są niezbędne dla małego dziecka i pomocne w rozwijaniu umiejętności rysowania. Poza tym są niedrogie i dobrej jakości. Każdy rodzic może je kupić dla swojego dziecka.

Odnośnik do komentarza

Gdy wchodzę do Pepco to śmieje się moja buzia. Ten sklep to prawdziwy raj, z niezwykle bogatym asortymentem. Gdy wszedłem z dzieckiem , nie minęła nawet chwila a on - już miał wybrane swoje ulubione rzeczy.
Gdybym miał możliwość wyboru trzech rzeczy to wybrałbym : spodnie - w Pepco spodnie są mega wygodne i mega wytrzymałe, mój chłopiec przeżyłby w nich niesamowicie ciekawe i niezapomniane przygody. Czapka - spodobała mu się czapka z supermanem , ciepła, która zabezpieczyłaby jego uszy przed zawianiem, świetnie nadałaby się na jesienną zabawę na dworze. Rękawiczki - bo mój synuś nie może doczekać się zimy, te rękawiczki ogrzałyby nie tylko jego rączki ale i serduszko .

Pepco spełnia marzenia , daje szeroki wybór. Pepco to najlepszy sklep na świecie :)

Odnośnik do komentarza

Za górami i lasami mieszkał mały Jasio. Gdy codziennie spacerował do szkoły był strasznie smutny - wszystko było szare i nudne. Aż pewnego dnia Jaś zauważył na swojej drodze SKLEP PEPCO. Zaraz po powrocie ze szkoły opowiedział mamie, że obok ich bloku jest nowy sklep z fantastycznymi rzeczami. Krzyczał: "Widziałem przez szybkę wszystko takie fajnie, chodźmy tam mamo! " Mama miała obawy - myślała " A jak tam będzie drogo i nie będę mogła nic kupić synkowi?"
Następnego dnia wybrali się na spacer i po namowie Jasia mama weszła z nim do PEPCO. Była zachwycona, a jak zobaczyła ceny - jej serce się radowało, bo mogła sprawić swojemu dziecku przyjemność.
Oto rzeczy które wybrał Jaś:
1. Kolorowy pojemnik na II śniadanie
2. Duzy zestaw kredek
3. I super wygodny plecak co zmieści nie tylko książki i zeszyty.

To nie bajka to życie.
Dziękuje PEPCO że jesteś :)

Odnośnik do komentarza

Trudno wybrać tylko 3 artykuły, bo na prawdę wybór artykułów , ceny i jakość może zawrócić i zrobić pozytywny mętlik w głowie :)
1.Rajstopy dziewczęce po 4.99. Moja córka (pewnie jak większość małych księżniczek) lubi nosić spódniczki i sukienki, a do tego koniecznie kolorowe rajstopy.
2. Bluza z kapturem z zebrą jest rewelacyjna, a cena szkoda gadać idealna. A na jesienne dni taka bluza na pewno się przyda.
3. Bluza bawełniana, taka ze wstawkami z koronki. Rewelacyjna. Poza tym cena 29.90 to dobra cena bo bardzo podobną u konkurencji widziałam niedawno 30 zł drożej.

Odnośnik do komentarza

Ganiam, tropię i wiąż poszukuję doskonałych ubranek na wyprawkę dla mojej córeczki. Z pozoru jest to proste zadanie, ale ja potrzebuję dla niej czegoś doskonałego, idealnego, pięknego...Kiedy ujrzałam ciuszki z serii PEPCO od razu wiedziałam, że to jest to czego szukałam. Doskonała jakość połączona z niesamowitymi wzorami i modnymi krojami. Oto trzy produkty, które zdecydowałam się zakupić i okazały się strzałem w dziesiątkę:
RAJSTOPY - ciepłe, kolorowe i naprawdę miłe w dotyku. Idealnie pasujące zarówno do spódniczek jak i dziecięcych tunik. Bardzo fajnie się noszą, są wygodne i nie krępują ruchów podczas zabawy mojego dziecka.
BLUZECZKA - o fantastycznym bajkowym wzorze, którą uwielbia moja córeczka. Bardzo fajnie uszyta, posiada mocne szwy, które nie pękają. Bluzeczka fajnie się nosi, jest wygodna i dobrze się pierze.
PANTOFLE - solidne, miękkie, ciepłe, a co najważniejsze wygodne. Posiadają ciekawy wzór, który zwraca uwagę dziecka dzięki czemu z chęcią w nich chodzi. Mają prosty kształt przez co moja córeczka może je ubierać bez mojej pomocy co sprawia jej naprawdę wiele, wiele satysfakcji i radości.
Jestem naprawdę zachwycona każdym produktem z serii PEPCO tak samo jak moje dziecko.

Odnośnik do komentarza

W Pepco jest tyle fajnych ciuszków, że trudno zdecydować się na te trzy. Ale myślę, że najbardziej będą potrzebne trampki jako obuwie zmienne. Następnie dres, który zawsze się przyda i do szkoły, na dwór a także w domu. No i oczywiście spodnie, których nigdy nie jest za dużo a dzieci tak szybko rosną. Wiem, że moje dziecko zawsze będzie świetnie wyglądało, gdy ciuszki z Pepco będzie miało!

Odnośnik do komentarza

@~Ewelina Woźniak prosimy o przesłanie danych (imię i nazwisko, adres, telefon) do wysyłki bonu, który wygrała Pani dzięki zamieszczeniu posta w drugim tygodniu trwania konkursu. Prosimy o wiadomość na adres konkursy@parenting.pl. Będziemy wdzięczni za umieszczenie nazwy konkursu w tytule wiadomości. Na dane czekamy do końca środy, 18.09.2013 r.

Pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza

Olinka
Redakcja
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia :)

Konkurs zakończył się dzisiaj, zaraz po północy, więc wszyscy, którzy dodali odpowiedzi w tym wątku, zostaną wzięci pod uwagę przy wyborze.

Osoby, które wcześniej się zgłaszały i nie wygrały takze czy już nie?... mała iskierka nadziei... :)

Niestety, ale nie. Regulamin został ułożony w ten sposób, aby osoby, które dodały posty w danym tygodniu, mogły wygrać właśnie w tym tygodniu.

Zapraszamy do innych naszych konkursów, może w nich się poszczęści :)

Odnośnik do komentarza

Kochani,

prezentujemy listę laureatów z trzeciego tygodnia konkursu "Dziecko wraca do szkoły!":
m4dziara
bart1910
Martusia12044
Tata Łucji
maloka28
młody_tata
monia7422
PannaMagda
edzio
damsel.

Jako, że nie dostaliśmy danych do wysyłki od jednej osoby, która wygrała bon do Pepco w drugim tygodniu trwania konkursu, wybraliśmy dodatkową osobę. Jest nią Mateusz86.

Zwycięzcom gratulujemy serdecznie! :)

Prosimy o przesłanie swoich danych kontaktowych (nick z forum, imię i nazwisko, adres i telefon) wraz z nazwą konkursu w tytule wiadomości na adres e-mail konkursy@parenting.pl.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w konkursie. Wybór najlepszych odpowiedzi był naprawdę trudny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...