Skocz do zawartości
Forum

justyna.sanko

Użytkownik
 • Postów

  0
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Poznań
 1. Nasze pierniki... Jan 6 lat no i lekko po terminie przypomniałam sobie o konkursie...
 2. basiagol Droga Redakcjo i wszyscy uczestnicy zabawy. Klocki LEGO to bardzo atrakcyjna nagroda. Nic dziwnego, ze zgłoszeń do konkursu jest wiele. Jednak nie wszyscy uczciwie biorą udział w rywalizacji. Mnóstwo identycznych zgłoszeń pojawia się w tylu konkursach internetowych, że przeglądając zgłoszenia na różnych konkursach ma się wrażenie, że już się je gdzieś widziało. Czasem wręcz osoby ze zdjęć wydają się jakby dobrymi znajomymi. Nic w tym dziwnego. Skoro zrobi się jakieś ciekawe zdjęcie, super kolaż to można je wklejać w różnych miejscach. Ale jeśli regulamin dokładnie mówi, że wstawione zdjęcie nie może brać udziału w innych konkursach to powinno się to uszanować. Niestety wiele osób tego nie potrafi. Wiadomo, że wygrywanie cieszy każdego, a przegraną po prostu trzeba przyjąć i tyle. Jednak gdy wygrywają nieuczciwe osoby robi się przykro. Szanowne Jury zwykle nie śledzi wszelkich tego typu konkursów i wierzy w przestrzeganie regulaminu. Po ogłoszeniu wyników zaczyna się fala oburzenia, oskarżeń, udowadnianiu łamania regulaminu. Atakuje się zarówno tych nieuczciwych jak i Jury. Oczekuje się zmiany decyzji itp. A nie ma chyba nic bardziej przykrego jak odebranie nagrody w wyniku udowodnienia łamania regulaminu. Więc zanim Szanowne Jury zacznie nagradzać niech przejrzy podane profile FB i konkursy u nich realizowane gdzie można spotkać mnóstwo identycznych zgłoszeń disney junior polska (agatalala wygrana, kamilkakicia wygrana, MamaiAmelka, izusia123, Aneta8787, MagdalenaM, sylwa131, lokietek91...) tm toys (kamilkakicia, agatalala, izusia123, jorunn2010, Agnieszka M. , anias88) eloderm (sylwa131, anias88, lokietek91, agatalala, ola20, MamaiAmelka) klocki blocki (asiczka1_7 wygrana, agatalala, sylwa131, MamaiAmelka) smily play ( anias88, lokietek91, agatalala) NatVit.pl (sylwa131, kamilkakicia, agatalala) Jan Niezbędny ( kamilkakicia, sabinae, sylwa131) To zapewne nie wszystkie tego typu konkursy i być może jest wśród uczestników ktoś jeszcze kto nie dostosował się do regulaminu ale wiadomo... Za chwilę pojawi się mnóstwo komentarzy pod moim adresem, wiadomo od kogo, ale zapewniam Was że warto było spędzić czas na przejrzeniu tych wszystkich konkursów. REGULAMIN jest po to, żeby go czytać i przestrzegać. Czy dla klocków warto tak? Niech wygrają Ci uczciwi, którzy w natłoku zajęć pstryknęli jedno zdjęcie więcej czy stworzyli nowy kolaż... Teraz śmiało możecie komentować, ale nie liczcie na jakąkolwiek dyskusję. Zostało powiedziane wszystko na ten temat z mojej strony, bez obrażania kogokolwiek. A jeśli Redakcja uzna za stosowne, może spokojnie usunąć moją odpowiedź w wątku po przeczytaniu... Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku Zgadzam się !
 3. Zbliża się jesień a po niej zima. To najtrudniejszy czas dla dzieciaczków, które lubią zabawy na powietrzu. W tym czasie ternem zabaw staje się dom. Tak jak to bywało dawniej i dawniej uruchamia się wyobraźnia wszystkich osób uczestniczących w zabawie. Nagle dla córki, syna i dla rodzica meble stają się okrętami pirackimi, podłoga przeobraża się w morze, a poduszeczki są jedynymi wyspami, po których można przemieszczać się. W wymyślonych strojach bawią się domownicy, a cała rodzina przeżywa historię, którą kawałek po kawałku buduje każdy z nas. Dlatego, żadna historia nie powtarza się i za każdym razem jest inna. Z mniej intensywnych i aktywnych fizycznie rozrywek mamy też repertuar gier planszowych. Oczywiście czas mija nie tylko na graniu i przeżywaniu emocji. Przed rozpoczęciem gier planszowych odbywa się swoisty rodzinny rytuał. Tatko idzie po słodycze i inne łakocie, mama z synkiem rozkłada plansze i pionki, a córka szykuje szklanki i sok. Każda nasza rozgrywka przeplatana jest "małym kąskiem".
 4. Kask dotarł. Jest super!!! idealny wymiar na głowę Janka, jeszcze tylko nowy rower i śmigamy na wiosnę.
 5. Dziękujemy!! Gratki dla pozostałych wyróżnionych!
 6. Gryzmołek Kingi l. 9 , ale to wszystko dla brata Janka l. 4, który nie bardzo lubi rysować i tylko trochę jej pomagał narysować lwa.
 7. U nas dzieci chętnie zajadają warzywa i owoce. Szczególnie uwielbiają marchewki, papryki, rzodkiewki, ogórki, podjadają też groszek czy kukurydzę z puszek. Na zdjęciu: mieli pomysł na zupę, pomogli i wyszedł nam nawet pyszny obiad :)
 8. Do nas też dotarła\ zapowiada się ze bedzie ciekawa\Dziękujemy
 9. Dziękujemy i gratki dla pozostałych wyróżnionych. Wszystkie prace są bardzo fajne!
 10. Jedna z naszych pierwszych i bardzo ulubionych planszówek 'Kubuś w Stumilowym lesie'
 11. Współcześnie dzieci osaczone są nowymi technologiami i interaktywnymi grami. Przy nich izolują się od innych i otoczenia. Alternatywą i lekarstwem na te zmiany są gry planszowe. Atmosfery i radości jaka powstaje podczas wspólnej gry planszowej nie podrobi żadna elektronika. Podczas gry planszowej zabawa jest wspólna, pozwala na przeżywanie radości zainteresowania chwilą razem z innymi osobami i graczami. Dla rodziny czas gry w "planszówkę" jest cennym skarbem ponieważ utrwala ulotne chwile, pozwala razem cieszyć się, uczy współdziałać z innymi, pozytywnie przeżywać rywalizację( kiedy dziecko przegra, albo wygra). Gra planszowa potrafi tak wciągnąć wszystkich, że nie czuje się mijającego czasu. Wspólna zabawa w grę planszową to tworzenie innego świata radosnego i bezpiecznego. Sama wspominając niektóre dobre chwile zamiast osób kojarzę z grami planszowymi moich czasów. Dobra gra planszowa jest także okazją do nauki np. liczenia (na przykładzie monopolu lub gry karcianej w oczko). Każda osoba, która nie stroni od gier planszowych podczas zabawy rozwija wiele sfer swojej osobowości i uczy się pozytywnych zachowań, rozwija wyobraźnie i umiejętność logicznego myślenia.
 12. Beata361 Dziękujemy za expresową przesyłkę. Pozdrawiamy. Potwierdzam!!!! :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...