Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

zetakasia wypłacz się ale nie odchodź stąd - ja też chciałam odejść i na dobre mi nie wyszło, jeszcze gorzej było...
płacz tu, żal się nam.... doskonale cię rozumiem i wiem, jak każdy miesiąc dawał łzy i szok... a potem jak straciłam swoje maleństwo to już wogóle świat mi się załamał...

pamiętaj, że ze swoim facetem rozmawiać o tym na pewno razem przez to przejdziecie i to dużo daje bo obydwoje was to dotyczy...

ale odejść od nas nie możesz... powolutku i poukładamy to i będziemy się razem z Tobą cieszyć twoją ciążą...

Odnośnik do komentarza

Witam Was moje drogie , przepraszam ,że wyłączyłam się na krótki czas ale miałam komputer w naprawie i jeszcze kombinuje z nim aby było ok ale też jakoś nie miałam nastroju pisac ...

Kobietki wiem ,że trudno jest Wam pogodzic się z każdym miesiącem oczekiwan ale musicie miec sił na to wszystko i byc dobrej myśli :) , nie poddawajcie sie i piszcie tutaj jak najwiecej w tym czasie kiedy przychodzi zwątpienie i załamanie ....

A u nas powolutku czas leci , kompletuje już wyprawkę i została drobnica czyli same kosmetyki i łóżeczko tylko które na samym końcu sie kupi :) a dzisiaj odebrałam wózeczek dla mojej niuni :) i kazdy zachwycony nim jest a ja jestem zakochana hahah. Co raz bliżej niż dalej do porodu i ciesze się jak nie wiem ,troszkę mam dolegliwości jak na końcówkę ale daję radę sobie . Dzisiaj znowu skurcze i wczoraj więc mam nadzieję ,ze nie rozkreci się akcja na przełomie najbliższych 5 tygodni ...
Trzymam za Was kciuki i czekam na informacje , a mamusie fasolek jak się czujecie ?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

DZIEWCZYNKI!!! Dzwonili do mnie z przychodni i oznajmili mi wspaniałe wieści!!! :) muszę się pochwalić! Dlaczego było widać tak ładnie dzidziusia? Bo moja beta 2926 wskazuje na 5-6 tydzień!!! :) Dzidzia ma wspaniałe warunki do wzrostu :) A pamiętacie jak 4 czerwca moja beta była ujemna? Już się poddawałam i proszę :) u mnie z wyliczeń od ostatniej @ wynika 4 tydzień i 5 dzień, z USG wynikał 5 tydzień z z bety :) jejku :) jestem mega szczęśliwa :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

spragniona i ty tak samo jak ja jesteś dowodem na to że marzenia się spełniają, że nadzieję trzeba mieć zawsze....
super, że twoje maleństwo tak pięknie się rozwija.
4 tydzien i 5 dzień to jest przecież 5 tydzień. tak się liczy

jeśli kobieta jest np w 13 tygodniu ciąży to znaczy, że jest 12 tygodni i ileś dni... tak to się liczy...

Odnośnik do komentarza

zetakasia
dokąd to koleżanko?! jak razem, to razem, do pomyślnego finału!!! Ja także przeczuwam @, dlatego ze piersi mnie pobolewają (jak zawsze) i sporo białej wydzieliny (jak zawsze) i w ogóle nie mam co myśleć jak sądzę po staraniach (..też jak zawsze.. :) ) Tak więc wypłacz się, daj upust swojej złości i wracaj, bo czekamy :) Ja też identycznie w zeszłym miesiącu zrobiłam, dziś nie zrobiłabym już tak ale jak wiadomo na wszystkie emocje jest rada..
U mnie jak już pisałam, więc więcej na swój temat nie będę, trzymajcie sie BRZUCHATKI kochane, a i nie zapominam o nas, smutnych nieraz staraczkach, cóż, nie czas na nas.. ale my to jeszcze zmienimy :) Pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza

Po wczorajszym myciu samochodu mnie bolał brzuch a dzisiaj chyba się rozrasta bo ciągnie przy lewym jajniku. Ale tak to dobrze :) w nocy kilka pobudek i biały śluz, bo wczoraj się martwiłam, żeby krwi nie było bo spory wysiłek i trochę dźwigania, ale już dostałam od teściowej reprymendę i mam zakaz :) zastanawiam się jak powiem moim rodzicom, bo teraz to już nie odpuszczą ze ślubem...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

SpragnionaŻycia- co do ślubu to miałam podobną sytuację, teść się ucieszył, rodzice raczej z dystansem, a za 2 dni pytanie co dalej? Ślub mamy zaplanowany już od listopada na2015 rok na maj. Ale uzgodniliśmy,że weźmiemy 21 czerwca 2014 cywilny - i to był strzał w dziesiątkę, w tą sobotę o 14 staniemy się małżeństwem, wszyscy zadowoleni, a w maju za rok ślub kościelny z wymarzonym weselem :) Musisz pogadać z rodzicami i jak np. nie chcesz ślubu w ogóle, to daj im o tym znać, a jeśli chcesz ich uspokoić ( mama pewnie zacznie histeryzować czy coś.. szczególnie jak jesteście wierzący...) zgódź się na ślub po urodzeniu dziecka, lub tak jak my, na cywilny, a po urodzeniu kościelny :)

Pamiętaj jednak, że to wasze życie i to wy powinniście o tym zdecydować. :))

Odnośnik do komentarza

Kochane mam pytanie i może któraś mnie oświeci : jestem 6 dni po okresie i odczuwam od wczoraj lekki ból macicy lub szyjki . Takie ciągnięcie w dół a najbardziej w pozycji siedzącej. Jestem tak zestresowana tymi staraniami ze juz nie pamiętam czy takie coś zdarzało się wcześniej . Przypomnę ze miałam normalną miesiączkę . Wiecie co to może oznaczać?

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fdqk3tmegl4ew.png

Odnośnik do komentarza

violaa zdrówka życzę
MartaAlvi - do dzieła Kochana i owocnych szaleństw :)

miłego dnia dziewczynki wam życzę, wiary w spełnienie marzenia o dziecku i nie poddawajcie się.... warto czekać... ja też 7 cykli czekałam i przechodziłam przez to co wy teraz.. i udało się... moje marzenie jest w brzusiu... teraz wiem, że czekać było warto i widocznie tak miało być... a ten czas oczekiwania wiele mnie nauczył...

Odnośnik do komentarza

Kari kochana po wczorajszej wizycie u gina przekładamy szaleństwa na po 3@...
W końcu mi ktoś racjonalnie wytłumaczył co i jak, zlecił badania itp. W końcu ktoś potraktował mnie poważnie a nie na zasadzie 'bo tak', przez 40 minut dyskutowaliśmy o wszystkim i jednak wracamy do pierwotnej wersji, że odczekujemy 3@. Emocje troche opadły więc ten miesiąc mnie nie zbawi :)))

Zawsze będziesz w naszych sercach Aniołku [* 24.04.2014r.]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...