Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

:) kupiłam dzisiaj test i jutro pewnie zrobię. w nocy znów wybudził mnie ból brzucha jak na @ i nie było jej :)

Wiesz MartaAlvi, ja nie chcę się zawieść, że się nie udało i tyle. Poczekam bezpieczne 3 dni jak mówił lekarz i zrobię test.

Ale to nie sprawiedliwe, ja chciałam prezent na Dzień Matki i nie dostałam, a mój M. jak się uda dostanie prezent na Dzień Ojca i na swoje urodziny bo termin byłby na 19 lutego a M. na urodziny 25..... I założę się, że dziecko będzie tylko do niego podobne...............

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

Spragnionażycia- powiem Ci, że pomimo tego, że twój meżczyzna będzie miał prezent na dzien ojca i urodzinki, to dla Ciebie prezentem będzie cała ciąża! Pierwsze bulgotanie w brzuszku, pierwsze ruchy, bicie serduszka, usg, mocne kopniaki pod koniec no i ty pierwsza przytulisz :) Jeśli zdecydujesz się na karmienie piersią to kolejna bliskość tylko dla Ciebie i dzidzi, a tatuś to w sumie nawet czegoś takiego nie przeżywa i nie będzie wiedział jak to jest :) Życzę Ci, aby tego doświadczyła jak najszybciej i jutro dwie grube krechy zobaczyła na teście :*

Odnośnik do komentarza

a ja dołączam się do życzeń Carolineee, która pięknie to napisała.... aż się łezka może zakręcić bo te słowa odniosłam do siebie, że tak za niedługi czas będę mieć...

to co stwierdziłam, że ten czas który jest obecnie jest dla mnie najpiękniejszym w życiu... choćbym wyglądała jak wieloryb i tak będę czuć się wyjątkowo :) choćbym miała nieprzespane noce i tak będę szczęśliwa i choćbym płakała z rozbitego kolana mojego dziecka i łez w oczach z tego powodu i tak będę szczęśliwa, że je mam,
niesamowite to jest i chwilami jeszcze nie umiem w to uwierzyć, że to dzieje się naprawdę

Odnośnik do komentarza

Mnie nic nie bolało chyba, a pierwsza oznaka tego, że chyba jestem w ciąży to w dzień spodziewanej @ chciałam sobie piwko wypić bo test rano negatywny to pomyślałam, że znów sobie wkręcam... otworzyłam piwko, wziełam łyka i mi sie zrobiło niedobrze... piwko poszło do zlewu bo nie było komu wypić :P I jak zawsze lubiłam to akurat piwo to wtedy po tym wiedziałam, że coś jest nie tak :D no i w poniedziałek w 3 dzień bez @ zrobiłam test i była druga kreska ale jasna, test robiłam o 3 w nocy... bo akurat siku tak mi wypadło :D a o 7 na betę i po 14 wynik 161,4 :D

spragnionażycia - mam nadzieję, że to to, ale na wszelki wypadek nie nakręcaj sie za bardzo bo gdyby jednak to można się łatwo załamać... ale trzymam kciuki bardzo mocno i wierzę, że się udało :) a tak w ogóle, to jesteśmy w tym samym wieku :D

Odnośnik do komentarza
Gość madziorek

Dzis u mnie 39 dzien cyklu, test negatywny wiec z bety zrezygnowałam, bo rozpoczęły się bóle miesiączkowe i lekkie plamienie. Póki co się uspokoiło, ale czekam na @.
KariKari, Caroline piękne te wasze skarbeczki ;)
Spragniona życzę powodzenia i mocno trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza

Zetakasia to musisz jeszcze kilka dni poczekać i dopiero testować... cierpliwości, choć wiem jakie to trudne i cały czas się o tym myśli... wiem przez co przechodzisz bo ja tak miałam przez 6 cykli.... nadzieja, zastanawianie się i strach jednocześnie

Spragniona... ty to w moich oczach jesteś kurcze podejrzana no... nadal czekam na wieści.... kiedy testujemy?

Madziorek - przynajmniej wiesz co i jak.... odczekaj okres i zbieraj siły i działaj.... na pewno niebawem się uda...

Odnośnik do komentarza

Jak kładę się spać koło 23 to o 2 idę na pierwsze siku i ja bym się do niedzieli wstrzymała ale chyba nie dam rady a Was w niepewności też trzymać nie chcę bo mi tak dopingujecie :)

Ja też czekałam i próbowaliśmy od lutego aż odpuściłam trochę i trach... stało się że się okres spóźnia co mi się nie zdarza :) cierpliwośći jak radziły mi dziewczyny i dbajcie o siebie róbcie badania i zobaczycie że się uda :)

A jeśli do mnie przyjdzie jednak @ to nic :) nadzieję mam zawsze ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

Och dziewczyny ale naskrobalyscie:)

Spragniona zycia
No w twoim przypadku test to juz chyba tylko formalnosc:)

Karikari
Pamietasz twoje przeczucie ze ktoras z nas zafasolkuje? Chyba twoja ibntuicja sie nie mylila:)

Zetakasia
No 4dni przed to troche wczesnie, musisz troche jeszcze poczekac. Trzymam kciuki:)

Silver
Ok wszystko? Odezwij sie do nas, smutno tu bez ciebie:)

Madziorek
Wiem ze nie jest latwo, ale jak zobaczysz 2kreski na tescie, to jeszcze bardziej to docenisz. Bo bedziesz wiedziala ile cie to kosztowalo, zapomnimy o tych wszystkich problemaach, fasolka nam to kiedys wszystko wynagrodzi:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

Witam ! Nie wiem w ogóle od czego zacząć mhmmm...
Czekam już na te wasze II kreseczki i czekam a tu cisza ;)

U nas dzisiaj deszczyk popadał i pada sobie nadal , czuję się dobrze i malutka także ale jakoś na same wspomnienie co mnie spotkało tydzień temu to wzdryga mną :(

Dziewczyny śliczne są wasze fasolinki i jak serduszko słychać to już wgl łzy ze szczęscia i radość wypełniająca serducha :)
Jak będzie więcej czasu to więcej naskrobie dzisiaj tak powierzchownie i przepraszam za to ale postaram się nadrobić zaległości :)
Dobrej nocki Wam życze :) :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...