Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

zetakasia- ja dostałam PIMAFUCIN czy coś takiego, 3 globułki przez 3 dni po jednej na noc szybko przeszło :) a żeby zapobiegać infekcjom to profilaktycznie raz w tygodniu lactovaginal - polecam :)

Z proszkiem do pieczenia sie pieni zawsze. Z sodą nie zawsze, ważne, żeby to była czysta soda oczyszczona a nie proszek do pieczenia :)

Odnośnik do komentarza

Spragniona zycia
Piersi bola nadal czsami slabiej ale caly czas a czasami mocniej ale krocej....
Generalnie tylko na czas trwania okresu przestaly bolec...
Takze bez zmian, maz masowal mi juz piersi, ale bal sie ze mi zrobi krzywde, w sensie ze tu mnie boli tu masaz, bal sie ze jeszcze bardziej mi zaszkodzi....
Za tydzien we wtorek wizyta zobaczymy co mi lekarz powie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

dobra opisuję wszystko od początku jak ja mam. od ponad 2 tygodni boli mnie podbrzusze po lewej stronie. Na początku myślałam że miałam już owulację i że teraz to zapłodnienie, ale tydzień temu zrobiłam betaHCG i wyszło ujemne. od tygodnia chodzę (może trochę więcej niż tydzień) często siusiu. Nie mam infekcji pęcherza, z usg nie widać żadnych polipów czy torbieli, macica rozpulchniona. Biorę duphaston w razie czego jakby to miała być ciąża. Wczoraj gdyby licząc termin 25 dniowy cykl to miałabym mieć @. w poniedziałek przestały tak bardzo boleć piersi a wczoraj miałam bóle okresowe, ale okresu albo nawet krwawienia brak. nie brałam przeciwbólowych tylko nospę jak zalecił ginekolog. dzisiaj co chwilę chodzę siusiu ale nie piję dużo. w nocy mi było bardzo duszno. współżyłam w dni płodne bez zabezpieczenia bo chcemy mieć dziecko. z badania ginekologicznego wynikło że owulacja przebiegła pomyślnie. Co do innych rzeczy to zapachy mnie nie drażnią, śpię owszem więcej nawet w dzień co jest rzadkie i mam ciągle wzdęcia mimo że jem regularnie małe porcje i 3/4 porcji to warzywa i owoce. Piję tylko herbatę lub wodę. Myślicie że to to :)? lekarz kazał poczekać do terminu @ a jeśli nie przyjdzie przez 3 dni zrobić test

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

Spragnionażycia- oj, chyba tak :D :D :D Ale jeszcze się nie nakręcaj, daj przybrać temu wszystkiemu swój własny bieg, wyluzuj bo co będzie to będzie :) Myślę, że masz bardzo duże szanse skoro gin dał ci duphaston, pewnie kierował się tą rozpulchnioną macicą, która w ten sposób przygotowuje się na zapłodnione jajeczko :) Życzę Ci spełnienia tego wielkiego marzenia z całego serducha! :*

Odnośnik do komentarza

Witaj madziorek! :) Ja w sumie tak się zaprzyjaźniłam z tym wątkiem, że pomimo iż jestem już w 15 tygodniu ciąży to dalej tu zaglądam :)
Napiszę to, co piszę zawsze dziewczynom starającym się o dzieciątko : Trzeba wyluzować, nie myśleć o tym, wyjechać gdzieś na romantyczny weekend, wypić trochę winka i samo się zmajstruje :)
Coś na ten temat może powiedzieć KariKari, z którą tu piszę od samego początku, a teraz jesteśmy razem w Grudnióweczkach :)

Odnośnik do komentarza
Gość madziorek

Ja już po terminie jestem ;) a tak bym się piwka napila zimnego na ten upał ;) ale jeśli jest tam cokolwiek to odbiera mi całkiem apetyt na piwko ;) od kilku dni znów mierze temp i jeśli nie spadnie to trzeba bedzie powtórzyć test. Objawów żadnych nie mam

Odnośnik do komentarza

Witaj Madziorek.... życzę powodzenia i pisz o swoich dolegliwościach, odczuciach po to tu jesteśmy by się wspierać...
mój przypadek jest przykładem, że odpuszczam a tu proszę niespodzianka której się nie spodziewałam - to cieszy dwa razy bardziej :)
tego Wam dziewczynki życzę :)

wracając do tematu sody to babska ciekawość wzięła górę i zrobiłam ten test, pieniło się ... ciekawe jaką płeć mi to zwiastuję bo jakoś w takie coś nie wierzę ......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...