Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Silver - a to @ nie chce sama przyjść ,że musisz mieć tabsy na wywołanie ? Przez tą burzę jakoś wszystko zapomniałam i przepraszam ,że nie pamiętam :( . Grunt aby wszystko dobrze poszło . Udało mi się "zarazić " brzuszkiem naszą Kari i teraz chcemy zarażać resztę kobietek :):)

Padam już , chodziłam szukałam jakiś sobie bucików na płaskim obcasiku sandałek i ileż się namierzylam tych buciorów o losie az mnie brzuch boli od schylania sie bo nigdzie pufek nie było ale chociaż troche gimnastyki :D
W końcu coś i dla siebie kupiłam a tak myślę co by tu jeszcze malutkiej i dochodze do wniosku,że jeszcze bym cały sklep wykupiła ale takie są zawrotne ceny ,że az głowa mi puchnie :)
Idę robić jakieś ciasto , biszkopt się już piecze teraz masę czas ubić i truskaweczki przygotowac :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

WielkiZnakZapytania- w smyku ostatnio widziałam przeceny do 50% , bodziaki po 14 zł, z super materiału jak to smyk ma w zwyczaju- więc polecam się wybrać :) w Pepco też są superowe rzeczy, aż się nie mogę doczekać już tego zakupowego szału... całą pensję wydam na ubranka i akcesoria o ile to nie będzie mało :) Hm... właśnie, ile waszym zdaniem tak potrzeba na początek? :)

Co do sytuacji kilka postów wyżej- wy tak serio?????????? Ja rozumiem, że hormony i w ogóle... (sama jestem w ciąży) ale zachowywanie się jak rozkapryszone dzieci, które dostały klapsa zamiast lizaka to już chyba lekka przesada! To nie wątek o kłótniach, sporach i o napieprzaniu na innych, jesli chcecie to załóżcie osobny i tam sie wypowiadajcie. Osobiście, mi jako użytkowniczce forum, wchodzącej na temat i chcącej porozmawiać z kobietkami, które są przemiłe, wspaniałe i służą zawsze dobrą radą, wspierają, nie mam ochoty czytać postów, gdzie ktoś komuś ubliża. Więc jak to się mówi : tabletki na ból dupy i będzie lepiej :)

No tak.. trochę mnie poniosło, no ale przecież to ciążowe hormony, czyż nie? :D :D :D

Odnośnik do komentarza

Carolineee ma racje w 100% :)

co do ciuszków to też dobrej jakości są w Lidlu bo to są niemieckie.... wiadomo głowy bolą na widok takich malusich body... ale dla dzidzi wszystko :)
fajne mają też w H&M - dwupaki - ceny bardzo przystępne a jakość na prawdę spoko
WielkiznakZapytania a jak się dziś czujecie dziewczynki?

Odnośnik do komentarza

Carolinee - no ja tą całą sytuacje już przegryzłam i zapiłam aby wrzodów nie dostać :D

Kari - my dzisiaj nawet dobrze i pogoda fajnie ciepło ale wiaterek delikatny, trochę nam popadało ijest super :)
Wiadomo miednica się rozchodzi i spojenie łonowe boli jak sie chodzi wstaje czy w nocy przekręcam na bok to boli ale to sie da znieść :)

Co do ciuszków no lepiej tych bodziaków mieć sporo , bo a to sie zamoczy maluszek a to uleje się i zmieniasz bez problemu czy wystarczy ;p , ja bodziaków nakupiłam na ciuszku praktycznie nowe i bawełenka 100% , w C&A też kupiłam 5pak , w H&M to kupilismy tylko czapeczki i skarpetki oraz strój panterki :D no śliczne to jest i ta czapeczka z kocimi uszkami mrr... i do szpitala na wyjście kupiłam spioszki piekne . Ogólem na bardzo małe rozmiary nie ma się co łapać tylko 56 to na sam początek dosłownie do miesiąca czasu , a reszte to takie 0-3 miesiace łaszki 62 i64 ja juz mam te najmniejsze i teraz te wieksze kupuje na 68 ,74 ;) :)
Wózek za 2 tyg już będzie :)
Jak już będziecie w połowie to nie ma co czekać a kompletowac rzeczy bo koszta sa ogromne tak sie tylko zdaje ale my od stycznia łącznie z wizytami i badaniami wszystkimi , lekami do tej pory juz ok 3 tys wydaliśmy :( a gdzie jeszcze ilośc wizyt do końca, badan leków i wózek najwiekszy koszt, lozeczko materac itd. ;/ ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

Ja powoli zaczęłam się przejmować... bo dopiero 1/4 4 miesiąca mineła, a ja już prawie 1000zł wydałam... za wizytę 150zł, ewentualne usg 100zł, witaminy i badania... w poniedziałek jeszcze endokrynolog też ze 150 skasuje.. eh i tak leci ;/ Z wózkiem i fotelikiem mam nadzieję, że zmieszczę się w 3 tys.... wiem, ze to dużo, ale chce ten fotelik maxi cosi z bazą isofix a to koszt łącznie ok. 1000zł, jesteśmy bardzo mobilni, dużo jeździmy i chce mieć coś praktycznego i co wytrzymam kilka ładnych lat i nie tylko tą dzidzię przewozi ale i następną :) no i na wózek zostaje 2 tysie... bo z tego co się rozglądałam to tak mi wyjdzie mniej więcej , ale to masakra... mam nadzieję, że jak maleństwo się urodzi to będzie tych wydatków troszkę mniej... Ogólnie przeraziłam się już obecnymi, no ale czekam co tam dalej :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie:)
Ale sie porobilo...widze ze wczoraj bylo nieprzyjemnie, ale chyba wszystko zostalo juz powiedziane, takze nie bede do tego wracac....:)
No ja jeszcze w pracy:/
Piersi sa troche mniejdokyczliwe,ale bol z prawej piersi zaczal promieniowac do prawej pachy:(
Brzuszek tez pobolewa....

Soragniona zyca
Tak jak mowisz na spokojnie:)
Zobaczysz jak sie sytuacja rozwinie....:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

Hej nie czytałam o co chodzilo wcześniej z tym sporem i nie chce mi się,poprosu dolanczam się do forum aby opisac moje pierwsze objawy jak w tytule.A wiec jak większość kobiet bole piersi ,brak@ o której zapomniałam(obudziłam się ze powinna nadejść patrze w notes i tydzień po terminie)do tego wcześniej bolały mnie plecy i bylam bardziej zmeczona wiec 3 dni temu zrobiłam test i w szoku bylam...dwie kreski:)wczoraj wizyta u gin.i potwierdzilo się teraz tylko czekac az mina te najgorsze 12 tyg.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Carolinee - no ja pierwszy 1000zł zobaczyłam na przełomie styczeń -luty ;/ prowadzę kosztorys i wszystko w tabelkach prowadzę na co i ile wydałam i kwartałami aby się nie zgubić wszystko wyszczególnione , każda potrzebna rzecz . No ja w podróżach nie bywam takich wszędzie mam bliziutko więc wózeczek a jedynie na badanie bioderek kieruja u nas do innego miasteczka oddalonego o 35km :) . Wózek kupujemy 3w1 i tam też w nim jest fotelik maxi cosi i inny jakis jeszcze do wyboru ale ja chce pod kolor wózka który będziemy mieć i tak 1,5 tys za całość :).
Muszę jeszcze na zime kocyk grubaśny kupić , kombinezonik i śpiowrek żeby wszystko było w zapasie na każdą zimową temperaturkę :) ale to będę się martwić już we wrześniu koniec sierpnia.

Na prawdę jeśli ma się kogos od kogo można dostać pare rzeczy to ogromna ulga a ja niestety muszę wszystko od A do Z :) ale nie żałuje na córkę ani jednej wydanej złotówki bo chcę dla niej mieć wszystko , w poniedziałek trochę drobnicy zamówię a w lipcu resztę i rozdział zamknięty i ja sobie tylko kapciuszki do szpitala musze kupić a tak wszystko już mam dla siebie :) ;)

kf2909 - Gratuluje Kochana i trzymam kciuki za Was obojga , dawaj znać jak początki dają w kośc czy łagodnie jak narazie jest :) . Dziel się z nami obawami wszystkimi i radością z dzidziusia :):)

Kari - jak się czujecie ??? Odpoczywasz chociaż trochę ?;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

kf2909 serdeczne gratulacje - pierwsze chwile od tej wiadomości są niesamowite :) aż miło się wspomina
a ogólnie jak się czujesz? jakieś nowe odczucia dopadły może? zdrówka dla Was życzę, trzymajcie się

co do wydatków ciążowych powiem wam, że ja przestałam liczyć, bo dzidzia najważniejsza i nie będę na niej oszczędzać - na sobie mogę ale nie ma moim Maleństwie...

ja weekend pełen relaksu - właśnie leżę na dworku na leżaczku odpoczywam sobie,
postanowiłam do Was zajrzeć :)
ogólnie samopoczucie spoko... owoców kupiłam więc co jakiś czas wcinam...

miłego weekendu dziewczynki... odpoczywajcie i zbierajcie siły na nowy tydzień :)

Odnośnik do komentarza

a ja dzisiaj spędziłam dzień z Malutką, nawet mój M dzisiaj ją poznał osobiście, wymęczyłyśmy się, mamy film nagrany ze spaceru i ogólnie jest super. Ciągle w jednym miejscu przy intensywnym ruchu bądź zmęczeniu mnie kuje w podbrzuszu, dzisiaj w nocy obudziłam się z takim bólem, że nie mogłam się ruszyć i ciągle chcę siusiu ale uspokajam się, że więcej piję i się ruszam i dlatego. A jak tam u Was?
kf2909 gratuluję!!! opowiadaj więcej o dolegliwościach bo jestem ciekawa :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

Zetakasia to czekamy razem. Kiedy @ma przyjść? U mnie w piątek. W poniedziałek robiłam bete ale ujemna tylko ze to 9 dni przed @ to mógł być czas implantacji a byłam u gina i zadbych torbieli itp macica rozpulchniona wiec zobaczymym. TRZYMAM KCIUKI!!! Silver, WielkiZnakZapytania, Olciap jak u Was? Szafirku jak się czujesz? Kf2909 jak fasolka? Karikari, Caroline odpoczywacie?

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

ka czekam do wt sroda .tylko ze u mnie czasami piersibola po owu czasami nic wiec to i taknic nie zwiastuje...a teraz gardlo mnie drapie i pewnie bede chora.a i krzyz mi sie odzywa znowu .remont mam i troche dzwigania bylo.no i dzisiaj bedzue dalej a problem z dyskmi mam od 3 lat wuec cokolwiek dzwigne jest problem.2/3 tyg wyjete z zyciorysu mam nadzieje ze nie tym razem.pozdrawiam was dziewczynki:))

Odnośnik do komentarza

super się zapowiada u Zetakasia i obyśmy niebawem dobre wiadomości usłyszały :)
Z niecierpliwością czekam na rozwój sytuacji także u spragniona_życia...
kurcze dziewczynki dopinguje wam :)
ja czuję się spoko, cały wekendzik na dworku się relaksuje, dużo spaceruje....
zauważyłam wczoraj podczas snu, że mimo, że brzusio dopiero rośnie to dziwnie mi się ułożyć i mi jakoś nieswojo więc szukam optymalnej pozycji

poza tym dziewczynki życzę miłego końca dnia....

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki,widze,ze sytuacja nam sie rozkreca u Zetakasia i spragniona zycia:-D czekam na dobre wiesci od was kochane;-) ja od piatku biore luteine na wywolanie@ wiec pod koniec tygodnia pewnie do mnie zawita,gin pow ze beta super spadla i nie musze juz jej kontrolowac. Marze o tym zeby juz minal ten i nastepny cykl to bedziemy juz dzialac;-) lece do kosciola,pomodle sie za was dziewczynki,zeby zdrowko dopisywalo i zeby fasolinka sie pojawila:-*
Milej niedzieli:-)

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczynki, tak bardzo trzymam za Was kciuki abyście zafasolkowały ;) wysyłam pozytywne fluidyy :)))

My juz po kościółku i po obiadku, teraz odpoczywamy i myśle nad spacerkiem ale mój P. w pracy więc samej nie chce się wyjśc nawet . Jest pięknie i cieplutko tak jak lubie , malutka dzisiaj na mszy buszowała w brzuchu :) . Ogółem czuje się dobrze jak się uspokoiłam po środowej akcji to teraz juz spokój mnie opanował i leżę sobie . Za 3 tyg mam wyjazd 1 dniowy rekreacyjny z moją grupką rozśpiewaną i musze odpoczywać i nie forsowac się aby wytrzymać tyle i pojechać jeszcze z nimi :)
Dzisiaj mam dzień leniucha ogółem na prawdę nie chce mi się nic co chwilę zmieniam zdanie i cos innego chodzę jem :D nie moge sobie dopasować smaku :(

Pozdrawiam cieplutko w tak pogodną niedzielę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...