Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość madziorek

Wiesz Kari od wczoraj studiuje wszystkie posty w internecie i zdarzają się takie sytuacje. Na początku cyklu miałam robione badania i wszystko jest ok. Nawet mój mąż studiuje dlaczego jest tak a nie inaczej. Jak się nic nie zmieni to w piątek podjadę na betę, wtedy będzie pewne na 100% ;)

Odnośnik do komentarza

Jestem jestem Kochana :)
Czuwam cały czas, tylko jakoś weny do pisania mi brakło chyba... Powiem szczerze, że ta kłótnia mnie trochę wybiła z tropu. Obiecuję poprawę!

U mnie po staremu w sumie. Zaliczyłam ostatni egzamin i teraz jeszcze tylko się obronić i bedzie wymarzony mgr inż. Jak się cieszę, że to już koniec tej nauki, tak bardzo mi się już nie chciało!!
Dzisiaj 22dc także koło wtorku powinna się zjawić druga@ i chyba po niej zaczniemy się jednak starać, choć jeszcze mamy dylematy :P

Kari trzymam kciuki za wizytę :) Daj znać po

Spragniona, chyba coś się mega święci!

Zawsze będziesz w naszych sercach Aniołku [* 24.04.2014r.]

Odnośnik do komentarza

Spragnionażycia, wstrzymaj sie może do niedzieli chociaż skoro @ ma być w piątek... u mnie nie było w dniu @ 2 kreseczki... dopiero w poniedziałek jak zrobiłam do leciutka 2 sie pokazała :) więc radzę Ci poczekać do niedzieli albo poniedziałku i zrobić teścik dopiero bo tak nie potrzebnie sie zdenerwujesz bo pewnie nie wyjdzie 2 krecha ... :) a 3 dni później będzie już pewność :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, samopoczucie jak czytam różne u każdej.
Ja mam się nawet w porządku, tydzień mija spokojnie w pracy, w domu także, ogród znów czeka, rwałam dziś truskawki i czereśnie ale pogoda mnie bardzo przy tym zmęczyła :)
Moje zaparcia-okołopłodne, że tak nazwę zakończyły się, więc nie mam już szans na zmajstrowanie dzidzi ale jak pisałam kilka tyg. temu ten miesiąc dałam sobie na wstrzymanie.
To tyle co dziś mam do napisania, życzę każdej miłego dnia oraz cierpliwości i spokoju w oczekiwaniu na rozwój sytuacji, powodzenia!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...