Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór dziewczynki ! Witam nową " narzekającą " :D , po to tu jesteśmy aby ponarzekać. Heheh a tak poważnie bardzo miło witam madziorek ;)

My dzisiaj po wizycie porannej ale przed dzwonił do mnie mój ginekolog aby spytać się jak się czuję a ja na to za pół godz porozmawiamy, bo szykuje się już na wizyte a on zdzwiony ,bo zapomniał hahaha.
Co lepsza pamiętacie jak pisałam o tej akcji w szpitalu ???
Mój lekarz opierniczył tamtego SZAMANA ,który się wyparł wszystkiego, wszyscy się zenerwowali ze tak mnie potraktowano a nie zbadano szczegółowo i że nie otrzymałam karty informacyjnej w razie wizyty w innym szpitalu ;/ wtedy była moja znajoma na dyżuże a nie wiedziałam ,ze na porodówce była położa która u mojego gina siedzi i bardzo szybko poszła powiadomiła ją na porodówce i zaczęła się akcja a nastepnym razem mam zgłosić zachowanie tego SZAMANA do ordynatora i do dyrektora szpitala... tą drugą babeczkę też źle potraktował to oczywko od razu tez ale w moim przypadku to było ostro bo tamtej nawet nie tknął . Także nie trzeba było paniki siać i latać jak kot z pęcherzem , bo moja intuicja i moje ciało nie zawiodło mnie a kontrol ok była lecz ten mnie tak załatwił ....

Cieszę się ,że mój gin wstawił się za mną i jeszcze opierdzielił a ja mam poprawić i nie pozwolic sobie teraz na takie jazdy aby mnie tak traktowano . Malutka pieknie zdrowo się rozwija , schowała sie i nie pokazała buziaka lecz za to pupe znakomicie było widać haha , ale to jak tato był to jemu sie nie pokazuje a jak ja sama to mamie zawsze pysiaka pokaże :D . Waży już 1677g jestem mega szczęśliwa i spokojna już ,że sytuacja się wyjaśniła i oby teraz było lepiej i chodze i czuję się super to tak jakbym dostała drugą szansę od losu ,że mnie podniosło coś z podłogi i stawiam kroki samodzielnie :) po ostatnim złym czasie .

KAri - jak po wizycie Kochana ? bo też dzisiaj miałaś . :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

wielkiznakzapytania- super, że wszystko z wami w porządku :) pogłaszcz malutką ode mnie! :D Teraz pozostaje Ci czekać i być spokojną :)

spragnionażycia, tempka wysoka, @ brak, brzuszek pobolewa, więc poczekaj do poniedziałku i zatestuj, ale nie wcześniej, ok??? wtedy będziesz wiedziała co się święci, a teraz wynik moze troche odbiegać od rzeczywistego. Jak nie wytrzymasz to leć betęhcg zrobić :)

Odnośnik do komentarza

jak miło czytać dobre wiadomości :)

ja dziś mam mega dobry humorek :)
wczoraj byliśmy na wizycie, dzidzia rozwija się super, machała do nas rączkami i nóżkami serduszko cudownie bije aż się nam razem z mężem łezka zakręciła w oku
moje badania też są ok :)
najpiękniejszy prezent urodzinowy jaki mogłam dostać od losu :)

WielkiZnakZapytania super, że u ciebie jest dobrze i że jesteś spokojna

Odnośnik do komentarza

Ależ cudne wiadomości :)

WielkiZnakZapytania ogromnie się cieszę, że wszystko u Was ok! Dopinguję z całych sił :)

Kari superrr! Oby tak zawsze... Zresztą co ja.. na pewno każda wizyta kończyć się będzie super humorem :)

Spragniona powoli zaczynam sie stresować :P Siedzę już jak na szpilkach i czekam na wynik końcowy!

Zawsze będziesz w naszych sercach Aniołku [* 24.04.2014r.]

Odnośnik do komentarza

kar
super, cieszymy sie z tobą!
zetakasia
podejdź do tej mysli ze spokojem, bez nastawiania sie że na pewno nie czy na pewno tak..., pamiętasz co pisałam niedawno-obie mamy podobną sytuację, wszystko zalezy od naszej głowy, ja też chwilami wyobrażam sobie siebie z brzuszkiem a po chwili jak balon pęka myśl że w ogóle o czym ja marzę, ale wiem ze przyjdzie cykl przeznaczony dla nas, jeśli nie obecny to za miesiąc, dwa; skierujmy nasze myślenie na luz i głowę zajmijmy czym innym, ja skupiam sie na dzieciach, które już mam i o wiele łatwiej mi teraz, bo wiem że jak już nadejdzie moment i zaciążę to oni będą mnie potrzebować a ja mogę mieć mniej czasu, inaczej one będą mnie postrzegać-wiesz, zazdrość, brak zrozumienia a teraz mam czas żeby zbliżyć sie do nich jak najbardziej żeby nie było między nami jakiejś przepaści później, bo wiem ze maleństwo całej rodzinie przynosi nowe doświadczenia, nie smutaj!!!!!!!!!! Mam nadzieję, ze w miarę zrozumiale napisałam, choć ie wiem czy nie będę źle zrozumiana? Buźka, trzymajcie się dziewczyny!!!!

Odnośnik do komentarza

Karikari
No juz sie zaczynalam martwic,bo tak dlugo nie dawalas znac jak po wizycie....
Super ze dzidzia sie dobrze rozwija no i ze twoje wyniki ok:)

Wielkiznakzapytania
Dobrze ze wszystko sie unormowalo, oby tak dalej,
Teraz tylko spokoj i relaks i oby tak jak najduzej:)

Spragniona zycia
No chyba wiem co sie swieci ale nie chce zapaszac wiec nic nie gadam tylko trzymam mocno kciuki:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

Ależ dużo wspaniałych wiadomości na koniec tygodnia :-)
My już po południowej drzemce , coś krąży jakaś wirusówka bo siostra i koledzy w pracy i mame moją nudzi i ja taka otępiała byłam wczoraj i rano dzisiaj. Ale jest już wszystko dobrze :-)
Uważajcie na siebie dziewczynki.
Czy macie / miałyście może styczność ze szpitalem na Madlińskiego ??? Bardzo możliwe,że pojadę tam rodzić :-) bo dużo słyszałam pozytywów ale jeszcze drugi mnie zachęca na Inflanckiej. Mhmmm, moze cos podpowiecie?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

też się boję, że @ przyjdzie ale od kilku dni mam te bóle jak miesiączkowe kilka razy dziennie i no-spa nie pomaga a innych leków nie chcę i nie będę brała. Bardziej te bóle odczuwam jako delikatne skurcze i ćmienia niż bóle, ale żadnego krwawienia nie mam i temperatura z rana 37,1 a zawsze dzień przed @ spadała. w normalne dni nie owulacyjne mam temperaturę około 35,8 - 36,2 a teraz taki skok. Chcę, żeby to była prawda, chociaż się nie staraliśmy, bo mój straż i wyjazd M. do Belgii, ale widocznie jak ktoś przestaje się starać, to wychodzi :) życzę Wam samych pozytywnych wyników i spokojnych ciąż, dla dzieciaczków, które są już na świecie dużo zdrówka, a dla tych w brzuszku dużo miejsca na ruchy, dużo dodatkowych gramów i zdrówka także :)
Pozytywnie nastawiona Agnieszka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

Spragniona - trzymam kciuki i czuje,ze II kreseczki beda,bo ja wlasnie po temp. sie skapnelam co jest i bolu piersi mocnym ze tylko prrysznic cieply mnie ratowal. Podbrzusze i jajniki tez bolaly ale ja uparcie chcialam wierzyc w @ ,a tu niespodzianka :-)

Czekam na informacje o was wszystkich moje drogie ,oby czerwiec byl owocnym miesiacem.
Kari - jak masz zdjecie z usg maluszka pochwal sie nam :-)
Moja kruszyna to typowa kobieta ojcu sie nie pokazala haha i wypiela sie pupa a buziaka zakryla raczką az lekarz sie smial z mojej spryciuli :) . Ile maluszek juz ma cm ? Mow wszystko bo az milo poczytac i cofnac sie pare tyg wstecz jak samemu tp sie przechodzilo.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

spragnionażycia, a bierzesz leki na tarczycę??? Bo jeśli bierzesz to wszystko ok, ja dopiero zaczełam brać 4 dni temu i mam dość mocną niedoczynność bo ostatni wynik to prawie 5 ... a jestem w 15tc :) coś czuję, że tu będzie fasolinka! daj znać co i jak i nie trzymaj nas za długo w niepewności :)
Oby dla was czerwiec był owocny dziewczynki, tego wam życzę :)

A ja wczoraj miałam niespodziewaną wizytę u mojej gin, bo zadzwoniła do mnie pani z rejestracji i mi mówi ze ja na dziś byłam umówiona... a ja taki lekki szok, i zamiast na 16 pojechałam na 18 :D trochę p. doktor przytrzymałam dłużej ;) Słyszałam bicie serduszka przez takie małe urządzenie :D - znów mi łezka poleciała, bo na usg widziałam, a nie słyszałam...i musze brać magnez, bo wyniki morfologi trochę nie bardzo, mam za gęstą krew i kilka innych rzeczy :(
Wklejam wam zdjęcie mojego maleństwa sprzed dwóch tygodni :)

monthly_2014_06/jakie-mialyscie-pierwsze-objawy-ciazy_12239.jpg

Odnośnik do komentarza

no ładnie nie było mnie pół dnia a tu tyle wiadomości...

spragniona.... wpędzasz mnie w adrenalinkę.... dawaj nam znać.... kurcze zaczynam się w duchu cieszyć, że twoje marzenie się spełnia właśnie.... i natychmiast dawaj znać co i jak

Carolineee - no widzisz jaką miałaś niespodziankę.... fajnie posłuchać i zobaczysz nasze Szkraby :)

WielkiZnakZapytania co do szpitala na Madalińskiego to odezwij się do mnie to Ci wszystko powiem - ja tam będę rodzić, tam moje kuzynki, znajome i siostra rodziły i będą teraz znów rodzić... moja pani doktor jest właśnie z Madalińskiego :)

a co do zdjęcia to na waszą prośbę wstawiam zdjęcie mojego Maleństwa :)

monthly_2014_06/jakie-mialyscie-pierwsze-objawy-ciazy_12241.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...