Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny
U mnie weekend mija spokojnie, pracowicie (nie w pracy ale w domu i dookoła), rodzinnie i jestem na luzie totalnym, robię co muszę, nie przesadzam z zajmowaniem sobie głowy wszystkim i wszystkimi więc mam naprawdę miły weekend.
Nie pisałam wczoraj ale obserwowałam posty, no, no.... może ten tydzień przynieść nowości w postaci fasolinek, super.
Nie wiem czy wiecie, ale wczoraj był dzień seksu! Normalnie jak usłyszałam tę wiadomość od bratowej to śmiałam się cały dzień, że taka okazja... a ja mam dni płodne, nie nakręcam sie ale zaraz przyszła mi myśl wiadomo jaka hahahaha :)
To tyle co się u mnie przez te dwa dni dzieje, widzę że i u was spokój i radości nastały i to mnie cieszy, trzymajcie się w zdrówku i mimo dolegliwości cieszcie się z tego stanu, bo przyznam że jednak z czasem później zaczyna go brakować (!) a w zasadzie tego nic nierobienia i nie obrażając nikogo, lenistwa (zdrowego), buźka!

Odnośnik do komentarza

A ja nie miałam leniwej niedzieli, wręcz przeciwnie, pomagałam rodzicom i byłam na słońcu, no i brzuch boli i piersi jakby trochę przestały... :/ może nadejdzie @ ale to do piątku zobaczymy jak będzie. A wczoraj mnie taka ochota napadła na moją własną hodowaną sałatę ze śmietanką i octem, że mój M. musiał zrobić, ale on wyjeżdża na miesiąc, to musi mi dogadzać :) Zetakasia, trzymam kciuki za Ciebie!!! Dziękuję dziewczyny za doping przyda się :) a co do dalszych obserwacji moich to szybciej się męczę, przysypiam w dzień, mam śluz jak w płodne dni no i to kucie w podbrzuszu. Tylko że mam lekkie skurcze i mnie to martwi, ale dostałam w razie czego duphaston i nospę, więc zobaczymy :) Buziale :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczynki....
weekendzik nam się kończy.... ja jestem tak zmęczona jakbym te dwa dni nie wiem jak ciężko pracowała, a ja po prostu leniuchowałam i nic nie robiłam tylko leżałam.... troszkę się chciałam opalić więc ciałko wystawiałam na słoneczko a głowa w ciemnu przykryta....
teraz na wieczór dopadły mnie mdłości.... że kolacji raczej nie zjem....
zetakasia i spragniona_życia kurcze tak mi weszłyście w głowę, że myślę o Was... trzymam kciuki i wierzę, że do was właśnie los się uśmiecha :)

Odnośnik do komentarza

same smakołyki jadacie, ja także miałam grill-, na obiad, żeby raz na jakiś czas mój mąż wiedział co to przygotowanie obiadu :)
mam takie oto spostrzeżenie: dotąd w czasie dni płodnych miałam może nie biegunkę ale strasznie luźne to i owo.. a teraz czuję zaparcia, miała może któraś z was takie dolegliwości? Pytałam lekarza o biegunkę, mówił ze to normalne ale ten miesiąc to zupełnie przeciwnie, co wy na to?

Odnośnik do komentarza

Zetakasia a może to chwilowe, wiadomo w nerwach człowiek różnie reaguje...
jeśli jesteś w ciąży to twój organizm wie jak chronić maleństwo zanim dowiesz się o jego istnieniu - nasze ciało jest inteligentne i ma mechanizm ochronny
pamiętaj, że po burzy świeci słońce, opadną wam emocje i się pogodzicie...
Trzymaj się... zrób sobie jakąś super relaksacyjną kąpiej połóż się do łóżeczka coś poczytaj lub obejrzyj a jutro inaczej spojrzycie na Was nawzajem..

Odnośnik do komentarza

Jasne że świętowałam, jak święto to święto, żal nie uczcić , szczególnie że to dni płodne wypadły ;) Ja do wczoraj też nie miałam pojęcia o takim dniu :)
a ja nie byłam i nie jestem w ciąży a tak odczuwałam, gin powiedział, że także tak u kobiet objawiają się dni płodne właśnie. Jeszcze kilka tych dni zostało to poobserwuję się. Może jeszcze któraś z koleżanek odezwie się w tej dziwacznej sprawie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...