Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiecie jak się teraz czuję!!! Ale mam straszne obawy, czy wszystko w porządku i jak to będzie... Moja pierwsza ciąża o której się dowiedziałam przed lekarzem (bo 2 lata temu też byłam ale poroniłam samoistnie i dowiedziałam się od lekarza) i mój M. za granicą już, ale damy radę :) Oby dzidzia była zdrowa. A na teście od razu 2 kreski :) cudowne 2 kreski :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję, a więc na prośbę opisuje moje objawy. Jak zwykle na okres odkąd się staramy bolały mnie piersi. Kilka dni później zaczął pobolewać mnie brzuch (jakiś tydzień temu tak intensywnie). Dodam, że moja owulacja była bardzo bolessssna tym razem. W ten poniedziałek przestały mnie boleć piersi, więc pierwszym moim myśleniem było, że @ przyjdzie, ale zaczęły się bóle okresowe, dosyć mocne, ale nie było @. 10 dni temu robiłam beta-hCG ale ujemna, więc myślałam, że to nic takiego, tylko sobie wymyśliłam, a w czwartek ocknęłam się, że się @ spóźnia, poczekałam do dzisiaj, chociaż szczerze mówiąc to pod presją dziewczyn test zrobiłam, bo ja bym czekała do poniedziałku pewnie i trach :) dwie kreski :) od 2 dni jestem bardziej na zapachy drażliwa i mam zgagę jak się za nisko położę. A bólu piersi jeszcze nie mam, nudności też nie, więc to pewnie początek, chociaż czuję, że ból piersi wraca. No i kuje mnie raz jeden, raz drugi jajnik i ciągnie. Od 2 tygodni miałam też wzdęcia a od 4 dni ustąpiły. Ale każda indywidualnie przechodzi ten stan :) Na każdą przyjdzie kolej. Zobaczcie ja mówiłam, że się nie uda bo wyjazd mojego M. do Belgii i w ogóle staż, a tu proszę :) M. musi szybko wracać, bo go dzień ojca ominie :) a wczoraj miałam podły humor i byłam wkurzona, że na moje święta nie zdążyła fasolcia :) Ale oby była zdrowa :)

Co do suwaczków to kliknij na mój np i stwórz swój, potem kliknij na Swój profil i tam jest edytuj i wklej link suwaczka pod 2 okienkiem od "o sobie" czy jakoś tak i się będzie wyświetlał ciąle

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

Spragnionażycia- nie było mnie chwilę, a tu takie wieści! Gratuluję kochana, wiedziałam, że to fasolinka bo tak mocno trzymałam kciuki, ze nie mogło być inaczej! :* Dbaj o siebie i dawaj nam znać na bieżąco co u Ciebie :)

Ja właśnie skończyłam babski wieczorek przedślubny ... godzina 1:30 :D Mimo, że alkoholu nie piłam to humorek się mnie trzymał :D Super się czułam, przygotowywałam smaczności i czułam się znakomicie :) Mój ktoś chyba się kręcił w brzuszku bo mi się coś przelewało znów, a teraz zmykam spać bo ziewam :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczęta ! Dziękuję za gratulacje ale przyjmować mogę jak uslysze serduszko. Strasznie senna jestem
Śpię 12 godzin i dalej chcę spać. Masakra. A co do bólu piersi chyba wraca. Już myślałam że coś nie tak bo nie bolą ale może za wcześnie. Delikatnie mnie pobolewa brzuszek ale to chyba normalne. Żadnego krwawienia nie miałam więc się cieszę. :) Miłego dnia dla wszystkich :)

KariKari jak wyspisz się po weselu to oznajmiam że intuicja Cię nie myliła :) jest fasolka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczynki :)
właśnie się wyspałam i postanowiłam Was odwiedzić po długiej nieobecności a tu proszę.. cudowne wiadomości

Spragniona serdecznie gratuluję, tak mnie ucieszyła twoja wiadomość, że mam ochotę skakać z radości :)
Dbajcie o siebie i dużo odpoczywajcie

teraz trzeba pozytywne fluidki pozostałym dziewczynkom przekazać

a ja miałam intensywny weekend byłam na weselu i powiem wam, że zdrowia na takie imprezy nie mam.... o godzinie 22 chciałam już do domu i się męczyłam bo nie miałam siły i chciałam się położyć a nie miałam jak a potem to już było tylko gorzej bo kręgosłup mnie bolał od zbyt intensywnego dnia.... mimo, że wesele fajne ja dałam radę chyba ze 3 tańce zatańczyć bo potem od raz zadyszka i padała.... ale co mnie zdziwiło było aż około 10 dziewczyn w ciąży z czego 3 z naszego grona więc wesoło było - ciężarówki okupowały stól :)

Odnośnik do komentarza

czekałam aż napiszesz :) Kari ale nawet nie wiesz jak ja to przeżywam. M wyjechał do Belgii w piątek i nawet przy teście nie był. Ja zamiast się cieszyć to boję się, czy wszystko będzie oki i jak to będzie.. teraz mu płakałam do słuchawki jak głupia a za chwilę się śmiałam z siebie..

. Fajnie na takich weselach jest, bo ja prawdopodobnie po takim weselu zaszłam tak jak chciałam. Pisałam 3 tygodnie temu że pójdę na wesele, napiję się szampana i wina, potańczę i zaciążę i proszę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

normalne, że masz obawy ale musisz myśleć tylko o dobrym bo stres nie jest Ci wskazany...
pójdziesz do lekarza i potwierdzi, że jest ok
jeśli sama do tego czasu chcesz się uspokoić idź na betę wynik będzie wiarygodny :)

widzisz spragniona - wyluzowałaś i proszę od raz lekarstwo na smutki się pojawiło - tak samo jak ja jesteś dowodem na to, że w takich kwestiach najlepiej nie planować, że życie samo układa scenariusze i jeśli my mamy w głowie coś to organizm się blokuje... a teraz proszę...ja jutro zaczynam 13 tydzień i wszystko jest w porządku - moje Maleństwo rozwija się prawidłowo, a Ty właśnie dostałaś super nowinę... na takie chwile warto czekać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...