Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Ojjj to moja kreska w porownaniu z Twoja to praktycznie brak kreski. Moja byla taka jakby kawalek bladej niteczki polozyc.
Co do piersi to zrobily sie "spuchniete" i troche rwa jakby kluja ale sa to tylko takie momenty.
Brzuszek mam tak dziwnie nadety jakbym miala wzdecia caly czas :-)
Nie chce tez sie nakrecac i wszystkiego przypisywac objawom ciazy ale radosc byla by olbrzymia gdyby sie okazalo ze sie udalo :-)

Odnośnik do komentarza

Zuzaa czekamy cierpliwie na rozwój sytuacji.... dobrze, że się nie nakręcasz...
czekamy do sobotniego testowania - słyszałam, że pretest z moniką brzozowską na opakowaniu jest dokładny no i taki właśnie mi wykrył ciążę :) więc może coś w tym jest :)
a jeszcze jak mogę coś polecić to zanim zrobisz w sobotę test to w piątek po 18 już nie pij nic wtedy zagęścisz mocz i będzie wiarygodniejszy wynik :)

a mój torcik proszę tak wygląda :)

monthly_2014_07/jakie-mialyscie-pierwsze-objawy-ciazy_12961.jpg

Odnośnik do komentarza

Zuzaa- miałam tak samo, a w sumie nawet tą drugą kreseczkę to widac było pod swiatło- myslałam, że mam przewidzenia :D :D Powtórz test, ale pewnie jesteś w ciąży bo masz podobną sytuacje do mojej... więc gratuluję! :)

KariKari.. ja chce kawałek! Aż zgłodniałam.. a tu już 23, leżę w łóżku... takie pyszności wstawiać o tej porze to zbrodnia no hahaha :) Sliczny jest!

Odnośnik do komentarza
Gość nowa mama

kochane! dzisiaj caly dzien czytalam to forum i na przemian smialam sie i ocieralam lezke wzruszenia. jestescie wielkie! przede wszystkim silne i pelne optymizmu i co najwazniejsze milosci!
staramy sie o dzidziusia juz trzeci miesiac. w tym mierzylam temperature, sprawdzalam sie testami owulacyjnymi, liczylam dni plodne, robilam okolo miliona testow :). dzisiaj jestem juz 3 dzien po @ mam nabrzmiale piersi, jakis rozmiar wieksze ;), napiecie i wzdecie w pobrzuszu i leci mi przy delikatnym scisnieciu sutka siara ( woda z odrobina bialej, slodkawej substancji), nadmieniam rownie ze zrobilam test dwa dni temu okolo godziny 11 i wyszla delikatna druga kreseczka pod swiatlo. zrobilam kolejny dzisiaj okolo 16 i negatyw. zgodnie z informacjami od KariKari "zbieram i zageszzam" mocz na rano. prosze trzymajcie kciuki tak bardzo pragne drugiego dziecka. moj synek ma juz 11 lat i nie moze sie juz doczekac. starszy braciszek ma wybierac drugie imie. jak dziewczyneczka to amelka a jak chlopczyk to filip ;). przepraszam ze pisze bez duzych liter i prawidloqych znakow ale siedze bezsennie, czekajac na ranny mocz nad tym forum i pisze z tableta, ktorego ma codzien uzywam tylko jako ksiazki. chcialam sie jeszcze dowiedziec jak trzeba sie przygotowac na pobranie krwi na beta hcg (na czczo, rano, kiedy chce?)

pozdrawiam i caluje, dodajcie mi jakiegos kopa moralnie budujacego. bardzo mi to potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Gość nowa mama

drogie kolezanki! zrobilam test i jest negatywny. wiem ze jeszcze moze buc za wczesnie ale juz nie moge sie doczekac wiec dzisiaj postaram sie dowiedziec wiecej o beta hcg, moze uda mi soe go wykonac. wiem ze wkrecanoe sie nie jest dobre ale podejscie " spokojnie, wylizuj, na to trzeba czasu" jest po prostu noemozliwe. tesknoe do macierzynstwa, jestem juz matka weteranka i czuje ze jak teraz sie nie uda to nie wiem czy znajde na tyle sily i motywacji zeby starac sie o kropeczke fasolkowata :).
odpiszcie jak znajdziecie chwilke
p.s. bardzo was podziwiam i chce hociaz jedna milionowa waszej sily,!!!

Odnośnik do komentarza

witaj nowa mama :)
poczuć instynkt macierzyński jest niesamowite i nie do opisania...
analizowałam twój przypadek i to, że dziś kreska wyszła tylko jedna na teście jeszcze niczego nie przesądza - nadzieję musisz mieć :)
co do Beta HCG to ja zawsze chodziłam rano na czczo i to właśnie proponuję byś jak najszybciej zrobiła
nie jest wykluczone ze test negatywny a na beta hcg pojawi się, że jesteś w ciąży. W moczu ten hormon wiem po sobie pojawia się ojojoj późno dlatego wiele przypadków jest takich, że kobieta już zrezygnowana czeka a na okres, on nie nadchodzi a za chwile bach dwie kreski...
pamiętaj, że nadzieję musisz mieć bo marzenia się spełniają jeśli się w nie mocno wierzy
pamiętaj, że tu zawsze możesz wylać swoje żale i rozterki - po to tu jesteśmy by się wspierać

ja z mężem staraliśmy się 7 cykli - co miesiąc były łzy, rozczarowanie, potem udało się była niesamowita radość ale tylko chwilowa bo straciliśmy naszą fasolkę... teraz jestem w 4 miesiącu zdrowej ciąży i dziękuję Bogu za to wszystko bo na pewno dodało mi to siły, pokory a radość obecna jest nie do opisania.... każdy powtarzał by wyluzować ale wiem, że to takie proste nie było i złościłam się na te teksty.. historia każdej z nas tu aktywnych dziewczyn mówi, że musimy mieć nadzieję i musimy walczyć, a na pewno to się spełni :)
życzę pogody ducha i wytrwałości

Odnośnik do komentarza

Mi test pokazywał 1 kreskę - bo owulacja była później i nie wykryło 3 dni po spodziewanej @, ale w dniu spodziewanej @ poszłam na bete i wyszedł 3-4 tc:) .Trzymam kciuki zrób sobie rano betę w laboratorium , bo po południu już przeważnie są do odbioru.A najlepiej idź do laboratorium które w sobotę pracuje, tak żebyś nie musiała w razie czego weekend czekać.trzymam kciuki!!!!!! A mogę zapytać ile masz lat?

Odnośnik do komentarza
Gość nowa mama

bardzo Wam dziekuje za slowa wsparcia. Wlasnie jade zobaczyc co sie da zrobic jeszze dzisiaj z beta. nadal jestem na czczo. Nie wiem czy zauwazylyscie, ale powoli uzywam duzych liter ;) jeszcze musze Gabrysia poprosic zeby pokazal mi jak tu sie uzywa innych znakow ;) troche texhniki i czlowiek sie gubi.
Kilka slow o mnie. Jetem dyrektorem szkoly, mam 30 lat, Gabi to moj synek nieplanowany, mialam 20 lat jak Go urodzilam. Dlatego tez tak bardzo bylam pewna ze zajde w ciaze od razu. Zauwazylam rowniez ze niestety jak sie nie planuje to jest, natomiast to oczekiwane... no trzeba pooczekiwac. Nie zalamuje sie strasznie ale lapie dola za dolem jak tylko pojawia mi sie @.

Teraz kochane jade sie zbadac i dam pdpowiedz. Modlcie sie za mnie do sw. Dominika.

Odnośnik do komentarza

Nowa mama jedź jak możesz dziś na betę i będę mocno trzymać kciuki za Ciebie
nie pozwalam Ci tracić nadziei bo ona nakręca nas do działania :)

dołek z powodu kolejnego okresu - znajomy temat, ale powinno dodać ci sił, że jedno dziecko już masz a inne kobiety starają się po kilka lat o pierwsze i co miesiąc mają siłę by walczyć o marzenia..
ja zawsze powtarzam sobie, że inne kobiety mają gorzej i żeby cieszyć się z tego co niesie życie... a nam zapisane jest na górze plan, my go na razie nie znamy, ale na pewno będzie dobrze

czekamy na wieści od Ciebie :)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny po co ona ma isc na bete?napisala ze jest 3dni po @to oznaka ze okres przyszedl test negatywne te pid swiatli sie nie licza bo ta druga kreska zawszw tam jest pid swiatlo....zmarnujesz pieniadze tylko staraj sie bi objwy ktore wskazujesz moga oznaczac wczesna owulacje...
moim zdanuem napewni nie jestes w ciazy .

Odnośnik do komentarza

test z moczu niczego nie przesądza - beta hcg w moczu pojawia się później niż we krwi to oczywiste
Carolineee i wiele moich koleżanek są tego doskonałym przykładem. Są przypadki, że po potwierdzonej ciąży na wizycie u ginekologa test z moczu nadal pokazywał jedną kreskę z cieniem drugiej a dziewczyna teraz na ponad rocznego synka...
a skoro okresu nie ma to beta hcg odpowie na pytanie tak na 100%

Odnośnik do komentarza

nowa mama. naoewno nam sie kiedys uda mamy juz jedno wiecto pewnie kwestua czasu:))))).ja co miesiac diszukuje sie ciazy naswietlam te biedne testy ciazowe....i co i nic narazie tez zawsze mam cien kreseczki pod swiatlo i sie nakrecam ....i tylko pozniej placze.i patrze na test przez 5h czy moze sie cos pojawi ...wyrazniej.....nic trze a czekac i uzbroic sie w cierpliwosc.

Odnośnik do komentarza

często pomimo krwawienia kobieta jest w ciąży a o tym nie wie - okres pojawiający się może zaburzyć wynik płytkowego testu ciążowego... dobrze, że zdążyłaś na betę będziesz wiedziała co i jak... nie można się nakręcać....ale warto być świadomym faktów :)

bardzo mocno trzymam za was kciuki dziewczynki bo wiem jak bardzo wam zależy na dzidzi

Odnośnik do komentarza

Zetakasia - czytanie ze zrozumieniem : 3 dni po okresie , okres nie nadszedł i nowa koleżanka opisuje nam obajwy i co robiła w czasie cyklu, aby zwiększyć szansę na dzidzię :)

Test z krwi rozwieje wszelkie wątpliwości :) U mnie w dni @ kreska widoczna pod swiatło, 3 dni lekki cień, a tego samego dnia test z krwi 161 i ok. 4 tydzien ciąży :)

Obecnie 19 tydzien sobie leci... a więc leć na test z krwi i daj znać co i jak! :)

Odnośnik do komentarza
Gość nowa mama

negatywny....Ale jezeli dni plodne wypadaly okolo 17.06 i przytulalismy sie intensywnie, ateraz dopiero 3 dni sie spoznia, poza tym mialam brazowe plamienia okolo 23.06, napiecie w dole brzucha.... to moze jeszcze nic straconego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...