Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny tak z innej beczki troche, może już kiedyś rozpracowałyście ten temat, ale... zaparcia i wzdęcia :) Macie jakieś sposoby? Staram się jeść produkty bogate w błonnik i większosć z tego co zalecaja w takich przypadkach, ale jakoś nie do końca mi to pomaga. Przez to boli mnie raz z jednej, raz z drugiej strony i jestem pewna, że to jelita, a przeraża mnie widmo hemoroidów :/

Rzomawiałam dzisiaj z babcią i kazała mi nic nie kupować, bo to przynosi nieszczęście... Nie da rady kobiecie przetłumaczyć, że to nie ma nic wspólnego :)

[url=http://www.suwaczki.com/][img]

Odnośnik do komentarza

zuzia.be27
Mam pytanko....od wyjścia ze szpitala kazali mi zapobiegawczo brać luteinę (do-w-cipnie), mam po niej dużo wydzieliny jasnej, bezwonnej...czy któraś z Was stosowała luteinę i miała coś takiego ?

to normalne bo poprostu tabletka tak sie rozpuszcza po kazdych globulkach zostaja takie prezenty na majtkach.

"Noszę twe serce z sobą- noszę je w moim sercu " ...Igorek Aniołek
Czekam na Ciebie córeczko!
http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/56fc3fc4.gif

Odnośnik do komentarza

zuza.be27 ja biore luteine od poczatku wlasnie dowccipna i tez mam taka wydzieline przewaznie po kilkunastu godzinach, bo ja mam dwa razy dziennie po dwie tabletki i ginka do mnie tez mowila ze ta wydzielina to jest od luteiny....ale zawsze mozesz zadzwonic do swojej ginki :)
Fajnie Milan, niespotykanie ale fajnie, u nas przystanelo w tamtym roku na Kacprze wiec jak chlopiec to Kacper a dla dziewczynki nie wiadomo ostatnio mialam na mysli DIane, Zuzanne i Łucja(Lucy) :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A ja mam jeszcze inna dolegliwość cholerny hemoroid zaczyna się odnawiać fuck!!! tylko co brać w ciąży do tej pory radzilam sobie maścią yhhh moze wytrzymam jeszcze 2 dni i stan sie nie pogorszy bo ide do gina.
To chyba jedna z najgorszych dolegliwości ciążowych i po ciążowych bo mi sie pojawiły po silnym parciu (porodzie)

"Noszę twe serce z sobą- noszę je w moim sercu " ...Igorek Aniołek
Czekam na Ciebie córeczko!
http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/56fc3fc4.gif

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny ;)
Co do imion, to każda z Nas wybierze takie, jakie się Nam podoba i nie ma co się sugerować innymi. Ja też usłyszałam od bliskiej osoby, że wstrętne imię Stanisław i jej się to w ogóle nie podoba....ale mam to gdzieś...jak mi mama w latach '80 dawała Zuzia na imię to cała rodzina płakała, bo to było imię niepopularne, archaiczne...wtedy królowały Magdy, Marty, Karoliny i Pauliny i co druga dziewczyna w mojej szkole miała tak na imię :P A ja byłam jedyna i niepowtarzalna i każdy mnie zapamiętywał :P :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)
Ja właśnie wróciłam od dentysty. Dostałam w robocie takiego bólu zęba, że myślałam, że się wykończę. W sumie na własne życzenie, bo kiedyś plomba wypadła, a mnie było nie po drodze iść to naprawić. No i stało się ból jak cholera, więc w auto i do dentysty. Na całe szczęście i jakimś cudem skończyła ostatniego pacjenta (a tam są zapisy) i mnie przyjęła. Znieczulenie dostałam jakieś dla ciężarnych za 20zł takie w stylu "lepsze coś niż nic" bo itak bolało jak wierciła. Koniec końców jakoś to zniosłam, ale zostałam tak niesamowicie skopana, że cały brzuch mi chodził. Młodemu się chyba nie podobało...

Odnośnik do komentarza

sheViolet
Witajcie :)
Ja właśnie wróciłam od dentysty. Dostałam w robocie takiego bólu zęba, że myślałam, że się wykończę. W sumie na własne życzenie, bo kiedyś plomba wypadła, a mnie było nie po drodze iść to naprawić. No i stało się ból jak cholera, więc w auto i do dentysty. Na całe szczęście i jakimś cudem skończyła ostatniego pacjenta (a tam są zapisy) i mnie przyjęła. Znieczulenie dostałam jakieś dla ciężarnych za 20zł takie w stylu "lepsze coś niż nic" bo itak bolało jak wierciła. Ostatecznie jakoś to zniosłam, ale zostałam tak niesamowicie skopana, że cały brzuch mi chodził. Młodemu się chyba nie podobało...

kochana ja też niedawno zmuszona byłam odwiedzić dentystę i on chyba miał wiekszego cykora niz ja jak mu zapowiedzialam ze jestem w ciazy bo nawet mi nie proponowal znieczulenia ( ktorego chyba i tak bym nie wziela ze strachu :p ) koniec końców bolało ale da się znieść niestety czeka mnie jeszcze drugi ząbek ale trzeba leczyć poki nic złego się nie dzieje

http://www.suwaczki.com/tickers/ganns65gcmlq5rw4.png

Odnośnik do komentarza

kingusialkr

kochana ja też niedawno zmuszona byłam odwiedzić dentystę i on chyba miał wiekszego cykora niz ja jak mu zapowiedzialam ze jestem w ciazy bo nawet mi nie proponowal znieczulenia ( ktorego chyba i tak bym nie wziela ze strachu :p ) koniec końców bolało ale da się znieść niestety czeka mnie jeszcze drugi ząbek ale trzeba leczyć poki nic złego się nie dzieje

http://www.suwaczki.com/tickers/ganns65gcmlq5rw4.png

Podziwiam. Ja mam tak mocno unerwione zęby, że zazwyczaj znieczulają mnie po 2-3 razy, a rekordem były 4 dawki jak mi 8 usuwali. Chirurg się śmiał, że jak teraz nie podziała to mnie uśpi.
Nawet dzisiaj z tym znieczuleniem, a itak bolało jak nie wiem. Też już mam umówioną wizytę, bo się okazało, że jeszcze 3 są do zrobienia... a dwa lata temu robiłam generalny "remont" i zaś się zaczyna

Odnośnik do komentarza

u mnie dalo sie to jakos znieść albo po prostu mam wysoki próg bólowy i dałam rade. Kolezanka wcześniej mi wspominala o tym, że jej w polowie ciaży lekarz kazał leczyć zęby jesli tego nie zrobila przed ciążą bo potem mogą byc problemy i ja wybieralam sie za jakis miesiac albo kilka tyg ale, że zab zaczał pobolewac to nie ma na co czekac a jak juz sie zmobilizowalam to i wylecze te, które nie moge czekac " na później" bo pozniej po porodzie bedzie jeszcze trudniej sie wybrac. A gdyby w miedzyczasie wyskoczyło jakies kanałowe leczenie chybabym umarła ...

http://www.suwaczki.com/tickers/ganns65gcmlq5rw4.png

Odnośnik do komentarza

U mnie tez po Luteince sa bialawe niespodzianki na bieliznie, biore 2x2 dziennie ale chyba wole tak niz jak bralam Duphaston, kiepsko wplywal na watrobe i na zaparcia, teraz sie jakos unormowalo :)
Tylko to jedzenie, masakra jak wszystko mi smierdzi!
Dzisiaj rozgladalam sie w necie za szkola rodzenia w moim miescie i wiecie co Wam powiem, normalnie nienormalni sa. Zameldowana jestem poza miastem wiec w zwiazku z tym zaden bezplatny kurs mi nie przysluguje a platnie to tam, gdzie chcialam isc nie moga przyjac, parodia jakas.

Odnośnik do komentarza

AsiaPil
Ewelcia87, jak wrazenia arciszewskich, jesli chodzi o wizyty i badania? Myslalam, zeby zapisac sie do nich na usg polowkowe. Ciaze prowadze na Wojskowej, choc nie jestem z Bialegostoku.

Ja juz 2 ciaze prowadze u Arciszewski i jestem zadowolona teraz mam stres z ta ospa wiec dzwonilam na prywatna komorke lekarza i bez problemu bylam informowana i radzilam sie co robic. Doszlam do wniosku ze akurat musze na USG byc bardziej gadatliwa to duzo mi pokaze i dostane fajne fotki w 4d. USG polowkowe trwa 30-40 min. I na te USG z racji ze do nich chodze musze wybrac innego lekarza aby sprawdzil prowadzacego czy czegos nie przegapil. Wiec muwle zenzrobienie tam polowkowego jest dobrym pomyslem. A skad jestes jesli moge zapyac?

Odnośnik do komentarza

Zuzia ja stosuję luteine i nie mam żadnych wydzieliny,no może czasem ciut białej czasami.
Dzięki dziewczyny za rady w sprawie tego nieznosnego kataru, kupiłam prenalen katar i mam nadzieje ze go wkoncu zwalcze. Syropu imbirowego niestety nie było :-(
Adonis trzymaj się, napewno wszystko będzie dobrze a wyniki powtorzysz i będą dobre.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...