Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Po cichutku dziękuję :)
Madziak83 zrobiłam już dwa pierwsze pakiety które mi Hematolog przepisała i czekam już tylko na jeden wynik Apcr, ale już wyszło wolne białko S poniżej normy i to już świadczy w jakimś stopniu o nadkrzepliwosci na tej postawie dostałam zastrzyki. Następny krok to by były badania na mutacje ale nie wiem czy je będę robić, bo miałam przyjść jak coś będzie nie tak i wstrzymać się z kolejną pula badań.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Mininka rosniemy że hej ! Brzuch już jak dynia :-)
Czytam na bieżąco i za wszystkie trzymam kciuki!
Iguana wspaniały wynik ! Zastrzyki nic przyjemnego ale czego sie nie robi dla dzidziusia ! Bardzo Ci kibicuje !
MadziaK Oooo podziwiam ! Ja torbę do szpitala miałam spakowana od 6 miesiąca i wszystkie dokumenty w jednym miejscu żeby szybko jechać Tylko do szpitala w razie akcji ! Powodzenia i czekam na zdjęcie Kamilka!!
Mnie się zaczęło dluzyc od wizyty do wizyty ale już czuje wyraźnie ruchy to trochę mnie to uspokaja :-) 4 listopada mam polowkowe to dam znać co tam się kryje :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Pena moja macica wie że czeka ją cesarka i nawet nic nie próbuje kombinować, nawet się nie stawia, zero skurczy, szyjka się nie skraca aż do dnia cięcia, wiec podchodzę do sprawy na luzie, poza tym co tu jest do pakowania kilka szpargalow i gotowe wiec też nie przeżywam :D choć moje dzieci nie wiedzą chyba o cc bo oboje od połowy ciazy głowa w dół grzecznie czekali :D ale się pochwalę że wydrukowalam brakujące wyniki i zaraz poskładać do jednej teczki wszystko, do szpitala jadę jutro na 18 więc mam jeszcze cały dzień na przygotowania, a cięcie w środę z samego rana będzie więc jeszcze chwilka ;)
Iguana super że zdążyłas już te badania zrobic i lekarz mógł podać leki bo tyle strat jedna po drugiej to tragedia, jesteś dzielna kobitka że się nie poddalas,, teraz już musi być tylko dobrze :)
Wrzucam wam ostatnie zdjęcie z brzuszkiem, jak na to mówię ostatnie tylko we dwoje (na i Filipek) :)

monthly_2019_10/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_79342.jpg

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Teska ledwo się kułak i już bym chciała styczeń bo ileż można być w ciąży? Haha Pulchne już mam żylaki i miednica boli przy każdym ruchu więc mam już dosyć tego stanu. Ale czego się dla dzidzi nie zrobi ;)
Iguana super beta ;) teraz już musi być dobrze trzymam kciuki dalej i gratuluję ;)
Mininka jestem olbrzymia już ;)

monthly_2019_10/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_79345.jpg

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Dziękuję za gratulacje ❤

Pena89 masz 100% rację, dla maluszka mogę się i 10 razy dziennie kłuć :)

pAleksandra wg. kalkulatorów wychodzi 27 czerwiec :) Przyznaję, że dziś po tej becie odważyłam się zajrzeć na wątek czerwcówek 2020 ale dołączę dopiero jak potwierdzę ciążę w listopadzie, na razie nie chce zapeszać.

Madziak83 dziękuję za miłe słowa. Ten rok do tej pory nie był dla nas łaskawy, jedna strata do drugiej, ale teraz widzę światełko w tunelu, może jednak pomimo wszystkiego złego co nas spotkało to będzie dobry rok.
Zdjęcie śliczne ❤

A brzuszki macie piękne! w ogóle jakie wy wszystkie szczupłe jesteście :) Ja nigdy nie byłam szczupła, dopiero po urodzeniu córki tak mi dawała w kość, że po roku nie dość, że zrzuciłam wszystko to co w ciąży przybrałam (a mało tego nie było) to jeszcze miałam 15 kg mniej niż przed ciążą :)

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Iguana gratuluję, super!
MadziaK, Anella śliczne macie te brzuszki takie zgrabniutkie.
Za to co pominęłam przepraszam.
W sobotę zrobiliśmy rodzinny wypad nad jezioro. Mąż chciał jechać łowić ryby, nie brały, trudno. Już o 7 byliśmy na miejscu, dzieciaki karmiły kaczki i łabędzie. Było zimno, ale cudnie.

monthly_2019_10/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_79350.jpg

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Mininka dzięki, że pytasz:) też powoli rośniemy, w piątek mam wizytę. Ostatnio na prenatalnych wyszła dziewczynka, zobaczymy czy się potwierdzi:)
Anella końcówka nie należy do najłatwiejszych niestety, a Ty jeszcze musisz przecież zajmować się synkiem. Mam nadzieję, że Ci szybko zleci czas do stycznia:) na pocieszenie powiem, że prześlicznie wyglądasz:)
Pena fajnie wiedzieć, że u Ciebie wszystko dobrze;) czyli nadal niewiadoma, kto się kryje w brzuszku;) napisz po wizycie:)

Za wszystkie kochane trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Jak dobrze do Was zajrzeć i zobaczyć wasze piękne zdjęcia i brzuszki ❤️ te które wreszcie ujrzały 2kreski na teście gratuluję z całego serca a za resztę trzymam kciuki!!! iguana paleksanda i inne Kochane o których nie doczytałem, bardzo się cieszę razem z Wami :)
U nas wszytsko w porządku, rośniemy sobie ładnie, nasz okruszek wczoraj miał prawie 4cm i pięknie przywitał się z nami machajac rączkami i nóżkami. Czekamy na badanie prenatalne.
3mam kciuki za resztę!!!!!! ❤️

monthly_2019_10/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_79353.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

czarna witaj i ty. A słodziak. Moje te uwielbia machac. Do tej pory wierci się i kreci. Czuję już bardzo mocno szkraba. I również jak pena nie wiem kto tam u mnie w brzuszku rośnie. Jutro na szczęście mam polowkowe. Mam nadzieję że nie skrzyzuje nożek. :D najem się słodkiego i będzie się wiercic.
A termin mam na 6.03.2020. Ale z Om na 4.03.2020. Chociaż ja to będę miała cc jak MadziaK więc pewnie końcówka lutego.
Ale cieszę się bardzo bo mój gin jednak na koniec listopada wraca. A nie jakieś niedorobione lekarze. Dlatego też jutro to polowkowe bo nikomu ufać nie szło.

iguana skarbie nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę że ta beta rośnie. Teraz będzie napewno dobrze. Ja później jadę odebrać wyniki moich dimerow i glukozy z wczoraj bo nie wrzucili na internet. Bo badanie było zlecone na nfz a wrzucają tylko prywatne więc plus taki ze hemoglobina mi wzrosła po tygodniu :D

Buzka dla wszystkich. Miałam wziąść się za robotę ale jakoś mi tak dobrze leżeć:D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czarna ale super zdjęcie, ciesze się że wszystko ok :)
Magdalena super brzuszek :) malutki jak na połowę ciazy ;) ja moalam termin na 6.03 ale cc miałam 1.03 w 39+2, tak siebie wybrałam a mój szoital robi planowe cięcia od 39+0 także dość późno bo może się samo zacząć wcześniej ;)
Ty zalegasz a ja od świtu a nawet i od przed dwitu zasuwam zeby wszystko naszykowac bo o 17 jadę do szpitala już, a dużo rzeczy na ostatnią chwilę zbey było naszykowane gdy wrócimy, mąż będzie z nami w szpitalu cały czas no chyba że Filipek powie że idzie do domu spać w co wątpię, wiec w te kilka dni nic w domu nie zrobi.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak to rzeczywiście akcja może się sama zacząć. Ale wiem ze ty to planowana cc a ja bym się nie pogniewala jakby mi pozwolili natulanie rodzic tzn po uprzednim uoewnieniu się np stanie macicy itp ale nie ryzykuje bo po 2 cc jestem. U mnie w szpitalu biorą po skończonym 38tygodniu do planowanych cc chyba że mają natłok jak np w październiku jak ja rodzilom. Tydzień temu byłam w szpitalu u lekarza aby się dowiedzieć kilka rzeczy to na kilkanaście sal tylko jedna mama leżala aż byłam w szoku.
Podziwiam cię że chciało Ci się jeszcze łazienkę sprzątać chociaż ja pewnie też bym szukała zajęcia bo ja tak odreagowuje stres :D
Zatem pozostaje mi życzyć spokojnej nocy w szpitalu i oby Filipek chciał być z wami wtedy raźniej jak wszyscy swoi obok. A o której Ci chodzi spać? Bo ja o 17 jedziecie a on tak chyba zasypia z tego co pamiętam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena dziś to mam taki sajgon że na zakrętach nie wyrabiam zsby posprzątać ugotować itd na te cztery dni hihi młody chodzi do łóżka po 17, i mam go uśpić bo przy mężu to nie koniecznie zechce iść spać hihi a o 5.30 muszą wstać seby do mnie jechać na 7, a ja jadę sama jak już go odloze do lozeczka, jedna noc na patologii będę to tyle żeby się przespać to bez sensu było płacić za apartament, a chłopaki będą ze mną od jutra. No i mam nadzieję że Filipek zechce wracać do domu na noc bo w szpitalu on sie nie wyspi bo każdy szmer go budzi, musi spać w swoim zamkniętym pokoju i trzeba być cicho żeby się wyspal. A jak się nie wyspi to chodzi zły heh :/

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak to rzeczywiście Sajgon. Życzę aby synek już spał a ty na spokojnie do szpitala zajechala. Trzymam kciuki za jutrzejszy wielki dzień.

Ja odebrałam wyniki i glukozą super aż w szoku byłam że tak nisko ale za to dimery znowu podskoczyly więc acard nie daje rady jutro pewnie się dowiem że zastrzyki z heparyny mnie czekają. Ale i tak byłam na to przygotowana.
No i plus taki ze w koncu hemoglobina podeszła do góry i przestala spadać.

Dziewczyny staraczki jak tam na jakim etapie która jest? Ktoś testuje na dniach?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...