Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hello:)

Cafe co za przystojniacy:Podziw: Julek szaleje:Oczko: Spieszno mu do przemieszczania:D
Dobre i to, że Olek chociaż te majty i spodnie założy:yes: U nas wiecznie tył na przód i kapcie/buty odwrotnie:Szok:
Takie spokojniejsze dni też są fajne, al szkoda, że plany Wam nie wypaliły...
Co do egzaminu to chyba ok. 2 tygodni się czeka... Pewna nie jestem... Miałam wczoraj dzwonić i zapomniałam:Nieśmiały:
A mamuśka na pewno odpoczęła. Może nie tak jak planowała, ale zawsze to inny klimat, miejsce... Wróciła opalona jak nie wiem co:D

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Magda szkoda, że tak wyszło... Ale tak jak piszesz taki lużniejszy dzień też jest ok.
No widzisz... a ja byłam pewna, że Michał spokojnie wysiedzi w kinie, bo lubi bajki::): Filip też raczej nie wysiedzi całego seansu, ale spróbuję. On akurat teraz fazuje na Auta, węc może mu się spodoba:Oczko:
Ach ta samodzielność... Pod tym względem zazdroszczę Andzi. Dziewczyny są mega samodzielne... Może nawet za bardzo... Może i my się doczekamy jak chłopcy pójdą do przedszkola, co?
Z pogodą rzeczywiście mama trafiła niezbyt, ale wykorzystała do maksimum słonko:yes: Wrażenia ma nieciekawe, bo jedzenie mieli tragiczne i warunki też nie za fajne... Poprostu bardzo zła organizacja... Za niewiele wyższą kwotę z PCK ludzie mieli o niebo lepsze warunki więc jak się chce to można a tu ktoś nawalił po całości...
A w pracy super:yes: Jest sezon, więc czasami urwanie głowy, ale naprawdę nie ma na co narzekać::):

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Gosia nic nie pisałaś o przytrzaśniętych palcach:Szok: Dobrze, że nic się nie stało! Kuba śliczny! Bardzo podobają mi się dzieci o jasnych włosach i ciemnych oczach:yes:

Andzia no właśnie nie wyobrażam sobie tej Twojej orki przy dzieciach... Poprostu podziwiam Cię za to, że nie zwariowałaś, potrafisz to wszystko ogarnąć... I nie pisz, że nie ogarniasz, bo świetnie Ci idzie! Przy takich rezolutnych dzieciach jak Twoja trójka to niejedna by wysiadła na zakręcie:yes: A Ty ugotujesz, sprzątniesz i jeszcze znajdujesz siły, żeby wyjść z koleżankami:o_master:
Z jazdą na mieście nie będziesz miała problemu, zobaczysz:yes: Najważniejsze, że w aucie nie czujesz się zagubiona, a to już połowa sukcesu.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

a my bylismy na szperach juz przed 7
olkowi sie dostalo pare autek,i fajne buty znalazlam,nowki za 30 zeta-takie na jesien,ze skory zamszowej-magda spodobaja ci sie :Oczko:

na 16 idziemy na slub do kuzyna a pozniej na jakies kulki-daaaaaawno nie bylismy,olas bedzie mial frajde

a jutro wreszcie przyjezdza chrzestna czarka
zrobie pizze:Oczko:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andziamei ma racje
swietnie dajesz sobie rade,rzadko kto by tak ogarnal cala trojke
a ty masz jeszcze cierpliwosc zeby pograc ze stachem,ciagle organizujesz czas dzieciakom
jestes super mamuska!

a jak zoska?wysrala tego grosza?


Niby takie normalne to zdanie ale tak dobitnie napisane że aż oplułam monitor:hahaha:

A co do pracy to masz całkowitą rację... Warto było zmienić.

Vercia G. ma rację.... Chociaż to trudne...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cafe fajne macie plany na weekend :Uśmiech: co za kulki????
Andzia i co z tym groszem????
Mei super, że jesteś zadowolna z pracy :Oczko:

My jednak ruszyliśmy się na zakupy......bo młody już wydziwiał w domu i nie dał nic zrobić G. ...pierwszy raz w miarę normalnie zachowywał się w sklepie...chociaż i tak nie cierpię robić z nim zakupów.....wróciliśmy, powyrywałam chwasty trochę...a mlody został jeszcze na dworze i lata z G.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Wczoraj wieczorem padlam, a mialam zasiasc do Was i popisac. Po zajeciach Michała pojechalismy do P. Mlody ganial, a my pogralismy w siatkonoge. Wrocilam mokra do domu, ale bylo super :)
A dzisiaj z kwiatkiem i prezentem do mamy, bo miala wczoraj imieniny, a potem razem do knajpki na obiad, sklepy i dzien zlecial.

MEi super, ze z praca uklada sie tak pozytywnie. Warto bylo zaryzykowac.

Cafe nawet nie chce widziec tych butow, ktore Olasowi wynalazlas na szperach :)))
Kulki wypalily? Olas sie wybawil?
A juz mialam pytac wczesniej - odpusciliscie Olka p-kole?

Andzia ide zaraz na boczek.
A my na urlop jedziemy znowu d Rybitwy juz 6 lipca :yuppi: Na 10 dni. Nie mozemy sie doczekac :)

Gosia super, ze zaklepaliscie noclegi. Wiem, ze jedziecie ze znajomymi, ale jesli bedziecie mieli ochote sie spotkac to dasz nam znac :)

Vercia ogromne gratki dla Marcela!!!
Fajnie, ze G. m takie podejscie i sie nie napina co do T.

Anielinka jak dzisiejszy dzien?

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
U nas dziś pogoda znowu do bani, strasznie wieje, zimno, tylko 5 st.

Ogólnie dzień nudny, ale to chyba juz normalne, zyć mi sie czasem nie chce:(((((((((
Wczoraj dopadł mnie taki cholerny doł, że siedziałam i ryczałam do 1 w nocy:Płacz:, później zasnąć nie mogłam...ehh DO DUPY takie zycie i tyle!!!! czasem nie daje sobie rady psychicznie...załamka

Cafe bardzo, bardzo dziękuje za propozycje przyjazdu :Całus:
fajnie u Was z tymi szperami.

Veronica super że Marcel zrobił sie taki samodzielny! będzie coraz to lepiej...

Magda Gosia zazdroszcze Wam tych wyjazdów! pamietacie jak Wam kiedyś pisałam że mieliśmy już w lutym zaplanowany wyjazd na początku lipca na tydzień do Jarosławca nad morze...ehh, jakie zycie płata figle :(((((((((

Dzięki dziewczyny za komplementy:) schudłam już 14 kg. i waga ciagle spada, co prawda pomalutku po pare deczko, ale wazne że ciągle na minusie:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

witam poniedzialkowo

kuzwa dzien zaczelam o 4.30:Zły:jest 8 a ja juz mam dosc,fajnie co??

magdakulki wypalily,chlopcy nawet grzecznie dali rade a olas wybiegal sie,musielismy przed wyjsciem suszyc wlosy bo byl tak spocony:Histeria:
przedszkole na razie odpuszczone-to jedno odpada,bo latem ten oddzial w centrum zamkniety-trzeba by bylo go wozic na drugi koniec miasta
a to,w ktorym byl te 2 dni niby fajne ale np od miesiaca cos nie moge skonczyc podworka dla dzieci:Szok:
i dzieciaki caly dniami siedza w srodku
poza tym okazalo sie,ze ten karnet to jest na miesiac a jednak 500zl to kupa kasy:(

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny:)
Ja na szybciutko z kawka i śniadankiem:) My bardzo fajnie spędzamy czas:) W sobotę mieliśmy grila wróciliśmy do domu o 22 spaliśmy o 9 (rzadko nam sie to zdarza:Oczko:)
A wczoraj niby leniwie, ale później poszliśmy na spacer wzięliśmy zestaw do badmintona, pograliśmy pobiegaliśmy za piłką - dzisiaj wszystko mnie boli - łącznie z pośladkami:36_11_1::smile_move: ale było fajnie i musimy częściej robić takie wypady...
A dzisiaj za chwilę jedziemy do Szczecina:) Trochę jestem zła, że jedziemy w poniedziałek i nie dałam rady się z dziewczynami ze Szczecina umówić... ale pewnie kiedyś jeszcze podjedziemy, a dzisiaj jedziemy bez Kuby:)
aaaa Magda jak będziemy nad morzem to oczywiście zapraszamy:) jak będzie troszkę bliżej wyjazdu to się umówimy:)
Cafe współczuje wczesnej pobudki:Całus: Pamiętam jak kiedyś razem miałyśmy dyżur na forum bo Kuba i Olek robili nam wczesne pobudki:o_no:

Odnośnik do komentarza

Witam!
Wczoraj zagladalam tu kilka razy, ale chyba byly jakies problemy z serwerem.
Zaliczylismy wczoraj rowery, nie moge na dupsku siedziec. Oddalam P. swoj rower, a ja jechalam na jakims staruchu po jego siostrze. Masakra. Wszystko mnie boli, a troche km natluklismy. Potem P. do pracy, a nam jakos dzien zlecial. Mialam sie spotkac z moja przyjaciolka, ale jakos nie wyszlo.

Anielinka chodzino, nie chudnij juz! 14 kg to baaaardzo duzo i w szybkim tempie.Tulam Cie bardzo mocno. Zaraz odpisze na boku...

Cafe znowu chlopaki nie chca spac?
Faktycznie z tym p-kolem warto pzreczekac. A od wrzesnia pojdzie?

Gosia babo, w Sz-nie bedziesz i nie dalas znac? Mam nadzieje, ze w Dziwnowie uda nam sie spotkac :)
Fajnie, ze tak spedzacie czas!! Kiedy wracacoe do domu?

Odnośnik do komentarza

I ja witam,
nie mogłam się tu dostac od piątku wieczora.
Wczoraj byliśmy ze znajomymi w Zoo, fajnie było, laski nawet grzeczne. Za tydzień chcemy jechać do Krainy Dinozaurów, a w Poznaniu otworzyli też Park linowy, strasznie się na to napaliłam, musimy się kiedyś umówić ze znajomymi, ale wtedy zabralibyśmy tylko Stasia:)
A dzisiaj od rana już masakra:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Cafe ja też już bez humoru:Kiepsko: Laski wczoraj cały dzień nie spały, padły grubo po 20-tej, a wstały o 5.30. Załamka.
Fajnie, że weekend udany::):
A grosz nadal nie wysrany:Oczko: Jak go nie wydali, to jej odliczymy z kieszonkowego:lol:

Gosia ja kiedyś bardzo często grałam w badbingtona, musze poszukac rakietki, może popykamy kiedyś z K. na działce. A do Sczecina w jakiej sprawie jedziesz?
No i bardzo się ciezę, że zaglądasz toi częsciej:)

Magda
fajnie z rowerami, laki odkąd jeżdża na swoich to już im jazda z nami nie pasi:) Podejrzewam, że gdybym im odkręciła boczne kółka to też by pojechały:szok:

Odnośnik do komentarza

Anielinka tulam Cie mocno:Całus:
I naprawde nie przesadaj już z tym odchudzaniem, 14 kg w tak krótkim czasie to baaaardzo dużo.

Mei super, że jesteś zadowolona z pracy, czasem naprawdę warto zaryzykować.
A Filip nauczy się jeszcze samodzielności, zobaczysz. Mnie samodzielność dziewczyn niestety przeraża, ale fajne jest, że przed spacerem nie muszę ich ubierać, bo wszystko założą same, nawet same muszą sie w wózku zapiąć:Oczko:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andziaa gdzie ten park dinozaurow?
olek bylby zachwycony,tez musimy sie wybrac

goskaudanego dnia!

magdafajne z rowerami!zazdroszcze-my moze za pare lat pojezdzimy:Zły:

W przyszłym roku już pojeździcie.
Park dinozaurów jest między Gnieznem a Bydgoszczą, od nas jakieś 100 km Park Dinozaurów Zaurolandia. Dinozaury Park Jurajski Biskupin, ale pełno tego wszędzie, może znajdziesz coś bliżej Was.
Miałam pytać, jak chłopaki na spacerze z babcią?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...