Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
Gosia fajnie, ze jestes :)

Ale mieliscie akcje z Kuba!!! Dobrze, ze na strachu sie skonczylo.
Gdzie i kiedy chcecie jechac nad morze? Ja mam sprawdzone namiary tam gdzie my jedziemy, ale ledwo nam cos wynalezli i juz mowila mi kumpela, ze do konca sierpnia wszysciutko pozajmowane :lup:

Magda jakoś nie mamy konkretnej miejscowości wybranej... ale raczej patrzymy na spokojniejsze jakieś bo wiadomo na imprezach nam nie zależy... No zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

gosiammm
magda_79
Gosia fajnie, ze jestes :)

Ale mieliscie akcje z Kuba!!! Dobrze, ze na strachu sie skonczylo.
Gdzie i kiedy chcecie jechac nad morze? Ja mam sprawdzone namiary tam gdzie my jedziemy, ale ledwo nam cos wynalezli i juz mowila mi kumpela, ze do konca sierpnia wszysciutko pozajmowane :lup:

Magda jakoś nie mamy konkretnej miejscowości wybranej... ale raczej patrzymy na spokojniejsze jakieś bo wiadomo na imprezach nam nie zależy... No zobaczymy...

Dziwnow fajny, bo tam wlasnie nie jest imprezowo :)

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo!!
Magda egzamon mam w środę......
Gosia, Cafe super fotki!!
Cafe fajnie, że mama wzięla chlopaków.......czasem trzeba samemu sie upomniec o pomoc..
Magda pozazdrościć atmosfery w pracy!!!
My zaliczylismy dzisiaj spacerek i zakupy....szkoda, że pogoda zaczyna się psuć::(: Jesli chodzi o samodzielnosc to Marcel zakłada i zdejmuje buty, zdejmuje spodnie, bluzkę.....gorzej jest z nakładaniem ubrań.....a sika na stojąco, siedząco, kupę też.......teraz tylko zsikał się w majty bo był z G. na dworze i wołał siku ale zanim tata zaczail to marcel zrobił siku w majtki....

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to, że musze dzisiaj jechac po rzeczy Marcela do teściowej:Wściekły: Bo G. jak zwykle się wymigał, ze on nie ma czasu a ja robię zamęt.......Jakoś nie mam ochoty wysłuchiwać komentarzy, bo pewnie suchej nitki na mnie nie zostawi.....ale muszę, bo wszystkie zabawki marcela tam są, telewizorek, basen i ubrania.....
Magda nie mam nic od wrzesnia......::(:
No i pada deszcz:Wściekły:

Odnośnik do komentarza

cafe82
pol godziny szorowalam piekarnik:Zły:
K juz jest,jak jak lubie jak jestesmy wszsyscy razem,niby nic a cieszy
olek spi,jak wstanie wybywamy z domu

:36_1_11:

Dokladnie! Niby tak samo, a jednak jakos spokojniej. Tez zawsze mam takie odczucie.

Moje chlopaki wpadli z ciastem, mlody z hulajnoga, posiedzieli i wugonilam mlodziez do spania, bo pozniej na zajecia.
A ja dostalam od mamy full roboty, wiec siedze i dlubie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jakos nastawiam się już psychicznie, że musze tam zajechać......:Histeria:Pewnie i tak od samego wjazdu będzie wrzask........na szczęście we wtorek będzie już moja mama:Śmiech: I nie będe musiała się nikogo prosic o opiekę nad marcelem......Tylko mam żal do niej, że Marcel nic niewinny jest....z resztą ja też nic jej nie zrobiłam.....i teraz marcel nie będzie tam jeździl ze mną bo po co......w zeszłym roku nie raczyła zjawić się na urodziny i w tym roku też już się zapowiedziała, ze nie będzie Do szwagra na 5 piętro wdrapuje się od 5 lat na urodziny wnuczka....i jeszcze nigdy nie odmówiła.....:Wściekły: Powiedzialam G., że po moim trupie pojadę na dzień matki albo imieniny!!! W życiu!!!!

Odnośnik do komentarza

Ogarnęłam cala chałupę na błysk.....nawet poodsuwaliśmy z młodym meble....ale co było za nimi to nie pytajcie!!!:Histeria: Umówiłam się z kumpelą na 17.....i zrobiłam pyszne deserki do kawy...ostatnio kupilam sobie takie malutkie, plastikowe foremki z pokrywkami do galaretek, budyniów itp. I zrobiałm owoce z pianką.....na górę daję galaretkę zwykłą z owocami a na dół robię piankę (galaretka +śmietana+piana z białek). Wyszły przepyszne.....ciasto sobie odpuściłam, bo reprezentacyjne to ono nie jest wcale.....

Odnośnik do komentarza

Witajcie...

U nas dziś pogoda obrzydliwa, bleee, miałyśmy pojechać sobie z Amelką do miasta, ale odpuściłam, bo wieje, zimno, mokro:( więc siedzimy w domu i gnijemy, jak ja tak nie lubie :Zły:

Veronica koniecznie daj znac jak tam wizyta u T. przebiegła.
ale pyszności wyczarowałas z tych galaretek :) a ja mam własnie @ i tak za mną ciagle cos chodzi że masakra :Szok:

Cafe super chłopaki! powiadasz że już zaczynaja raczkować?:Szok: przeciez oni dopiero co się urodzili :Oczko: ale ten czas leci...

Gosia
Kubulec jaki przystojniak, te jego oczka powalają :Psoty:
no i fajnie że pogoda dopisała...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hej lasencje,
mam taki zdygany humor, że szkoda gadać. Masakra:Płacz::Płacz::Płacz:Zżarłam właśnie dwie proncesse i doprawiłam słoikiem nutelli:lup: K. na polowaniu, dzieciaki jeszcze nie śpia...popiszę więcej na boku...

Gosia super z wyjazdem, do Rybitwy jedziecie? A kuba super facet!!!
Cafe Twoje chłopaki normalnie rewelka. I tacy podobni do siebie, słodziaki!!!
Magda a Wy kiedy i dokąd? Bo nie doczytałam:lup:
Anielinka i ja widziałam fotki, pięknie wyglądasz:Podziw:
Vercia gratki dla Marcela, na każdego przyjdzie czas jak widać:)
Mei wcale się nie dziwie, że nie masz czasu i cierpliwości na oduczanie smoka, ja już nie mam cierpliwości do niczego, ja juz nawet nie wychowuje dzieci tylko żyje gdzies obok, byle przetrwać do wieczora, taka jest orka, że szkoda gadać::(:
Co do jazdy to po leśnych drogach jest ok, muszę tylko wykupić godziny i obyć się z miastem, a tu już może być problem:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Witam z kawusią......
Gosiamm my w tym roku mamy w planach jechac kempingiem na mazury i nad morze.......ale fajnie, ze już zarezerwowałas kwaterę....w zeszłym roku ciężko było cos znaleźć nad morzem.....
Andzia sił i wytrwałości....przejdzie im....może taki okres mają trudny......
G. pojechał w trasę a my siedzimy sami w domku...młody jeszcze śpi.....ja uszykowałam sterte prania i będe zaraz prasować.....młody wczoraj zaliczył tylko jedną wpadkę z sikaniem....:yipi::yipi:
Gosia a u ciebie jak od wrzesnia?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...