Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Anouk
cafe82
Anouk
kurna tak pada ze szok !! a kontener mamy na dziś zamówiony na smieci ... jak tak bedzie lało to lipa ze sprzatania ( po tesciu tyle różnych , róznosci zostało ...takich co to sie kiedyś napewno przyda ... ze trzeba było ten kontener zamówic , masakra ... )

moze przestanie padac
tyle tych gratow macie na pozbycie?

jakbyś zobaczyła to byś nie uwierzyła .. ja sama tego za cholere nie ogarniam ... a złomu wywieźliśmy 750 kg :D 500 zł za to było LOL a w to miejsce kontener ....

ło matko
ale wy mieszkacie w domku??czy jak?
bo ostatnio pisalas o miejscu dla mlodej w ogrodzie
juz zglupialam:Szok:

Odnośnik do komentarza

nie , w domku nie mamy mieszkanie 70 metrowe a bloku w którym mieszka 6 rodzin ( wiec taki nieduzy ) do tego jest piwnica , garaz i ogródek .. ogródek jest dosłownie 15 metrów od domu ( a w zasadzie to działka do tego budowlana tyle ze rosnie tam trawa , krzewy , choinki , kwiatki i takie tam duperele .... mamy plan włąsnie zeby sie na niej wybudowac ...ale to narazie tylko marzenia ... )

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
nie , w domku nie mamy mieszkanie 70 metrowe a bloku w którym mieszka 6 rodzin ( wiec taki nieduzy ) do tego jest piwnica , garaz i ogródek .. ogródek jest dosłownie 15 metrów od domu ( a w zasadzie to działka do tego budowlana tyle ze rosnie tam trawa , krzewy , choinki , kwiatki i takie tam duperele .... mamy plan włąsnie zeby sie na niej wybudowac ...ale to narazie tylko marzenia ... )

no to wszsytko jasne
dzieki

Odnośnik do komentarza

anouk super z ogrodkiem!!! A rzeczy to sie faktycznie "troszke" uzbieralo. Ale tak to jest, ja jak po smierci babci porzadkowalam mieszkanie to wywalilam tyle rzeczy, ze wczesniej w zyciu bym nie uwierzyla, ze wszystko sie w tym malym mieszkanku mogloby pomiescic.

cafe i ja Was podziwiam za te wyprawy! Bo z dwojka takich maluszkow to nie jest takie proste :o_master:

Odnośnik do komentarza

Witam...
U nas dziś też wieje, leje i zimno brr..
Byłam dziś w mieście, zawiozłam wniosek do komunikacji(w sprawie prawka) nawet nie wiedziałam że teraz na egzamin czeka się tylko około tygodnia, kilka lat temu czekało się prawie miesiąc :Szok: no a jutro musze podjechać do gościa co u nas tu mieszka i prowadzi lekcje jazdy, no i do dzieła :)
Byłam też w gminie złozyć wniosek o te dofinansowanie do przedszkola, mam nadzieje że się uda...

Cafe i ja podziwiam Was za te wyjazdy, no ale do odważnych świat należy, nie :Oczko:
super że spotkanie forumowe wypaliło, a T. jak zwykle się popisała :Histeria: no kto jak kto ale ona to najlepiej zna Twoje dzieci :lup:
Anouk mam nadzieje że jednak troche się rozpogodziło u Was i zrobicie porządek z tym wszystkim, ja też coś wiem na temat takiego chomikowania :Szok:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

hej Magda , hej Anielinka :) u nas z tymi gratami to naprawde nadaje sie do tego serialu "mania chomikowania " :D na kontener nadal czekam ... jeszcze go nie podstawili ... mam nadzieję , ze nie zadnych komplikacji bo ja jutro do pracy ....
Anielinka no własnie tez byłam niedawno zdziwiona ze teraz tak krótko sie czeka na egzamin ..mysmy ok 1,5 miesieca czekali , super , ze znalazłas siły i ruszyłas do przodu , to naprawde dobre decyzje :) a jak Amelka zapatruje sie na pójscie do przedszkola ?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie!

U nas niby obowiązków tyle samo, ale jakoś bez przerwy w biegu:Szok: Albo latam i sprzątam, albo latam z młodym i staram się spędzić z nim razem czas bo ostatnio strasznie mi tego brakuje... Ciągle coś...Teraz akurat Filipo jest u P. a ja sobie w końcu dałam spokój ze wszystkim i zaglądam tutaj, bo już nie pamiętam kiedy ostatnio pisałam:Nieśmiały:
Mama już niedługo wraca i niezbyt zadowolona z tego wyjazdu... Ona jest raczej z takich co to jak wyjadą to niewiele im trzeba do szczęścia, więc musi być naprawdę źle:Szok: Mówi, że nie ma ani jednej zadowolonej osoby:Histeria: Normalnie szok.
Zamówiłam siatki na okna i pozakładałam. W końcu można spokojnie okna pootwierać i koty nie powypadają i much nie naleci:D Ech... Wkurza mnie to, że muszę sama wszystko robić... Wszystkie prace od domowych, typowo kobiecych, po męskie z którymi czasem sobie nie radzę (chociaż w sumie już nie pamiętam kiedy coś mi nie wyszło:Oczko:)... W sumie mi to nie przeszkadza, bo lubię być samodzielna, ale to takie przykre, że nie mogę w tych kwestiach czasem liczyć na kogoś... Sory::): Się rozżaliłam, ale to pewnie przez @ Mam teraz niezłą huśtawę nastrojów:Psoty:

Anielinka super, że jednak coś się ruszyło z tym prawkiem:D Trzymam kciuki za dofinansowanie... Oby się udało.
Ja też byłam już w starostwie i odesłali moje dokumenty. Dzisiaj zapłacę przelewem za egzamin i jeszcze w tym tyg. pewnie się umówię::): Ciekawe na kiedy... U nas teraz też się krócej czeka:yes:

Anouk o kurde:Szok: Mój stary gdyby mógł to też by sobie tak pochomikował:Kiepsko: Na szczęście udało się to opanować, bo mieszkalibyśmy chyba na wysypisku... Przez długo czas zagracał piwnicę ale po akcji mamy i wyniesieniu części na śmietnik trochę się to uspokoiło... Najlepsze, że te wszystkie "skarby" już w kilka minut rozebrali inni zbieracze:lup:

Cafe super, że wyjazd udany:yes: Zazdroszczę organizacji i tego, że decydujecie się mimo, że nie zawsze jest kolorowo. Niejedni by zrezygnowali.

Magda ślicznie wyglądasz! Chłopcy jak malowani... i mały i duży:D Bardzo lubię oglądać Twoje zdjęcia:yes: Są takie pełne ciepła:)

Andzia zabawa udana? Pewnie tak:Oczko:
Ja pierdziele... Pomysły dziewczyn mnie rozwalają... To na pewno w dużej mierze zasługa tego, że są we dwie... Filip też miewa takie odpały jak trafi mu się podobny charakterek do towarzystwa, a nawet czasem jak jest sam więc sporadycznie spuszczam go z oka bo później słyszę tylko: bo musiałem:Histeria: Masakra... Wiesz co? W sumie dobrze, że to tylko prześcieradło... Mogły sobie jeszcze np. włosy poobcinać:Histeria:

Vercia jak tam Twoje zdrowie? Doszłaś troszkę do siebie?

Już nie pamiętam co jeszcze chciałam poodpisywać:Nieśmiały: Lecę teraz pomyć gary i zjeść ciasta bo słodkiego mi się chce okropnie... Najchętniej mleczko w tubce bym sobie wciągnęła, ale do sklepu nie chce mi się wyłazić:D

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Anouk jak Amelke pytam czy będzie chodziła do p-kola z dziećmi? to odpowiada że tak i tyle gatki :D

Mei witaj pracusiu! :Oczko:
szkoda że mama niezadowolona z wyjazdu, ciekawe co za niewypał się prztrafił...
co do prac domowych to pewnie już zdążyłaś się przyzwyczaić do tego że musisz sama na siebie liczyć:Oczko: ale wiem jak w takich sytuacjach jest trudno samemu:((

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Kurde coś mnie podkusiło i cofnełam się do postów ze stycznia/lutego, pamietacie jak zadręczałam się tym że Ł. idzie na 4 dni do szpitala, że nas nigdy na tak długo nie zostawiał, ja pier....tak byliśmy ze sobą zżyci, tęsknilismy za soba, dzwoniliśmy co chwile, a teraz ...:Płacz: nigdy w życiu bym sie tego nie spodziewała:(((
w styczniu jak byliśmy nad morzem to pokazałam Wam nasze zdjęcia, a Wy pisałyście że śliczna z nas rodzinka...:Płacz:
Ależ się poryczałam teraz, mam za swoje :lup:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cześć,
pomyliły mi się wątki i popisałam na boku:lup:
A teraz witam sie tu.
Wesele udane, ale to już pisałam:)
Zapomniałam jeszcze napisać, ze Stasiu był w sobotę na turnieju szachowym, nie zajął żadnego miejsca, ale bardzo zadowolony, na 6 rund 2 wygrał i jedna była bez wyniku-nie wiem jak się to fachowo nazywa:) Jak na kil;ka miesięcy nauki to i tak nieźle:) A w środę ma juz zakończenie p-kola, nie wiem jak ja przeżyję te wakacje:Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Cafe super, że spotkanko udane, wrzucisz jakieś fotki?
A t. no cóz...moja też tak ma, ktoś coś pyta o dzieci, a ona odpowiada, bo przecież najlepiej wie. A najbardziej sikam jak na każdej imprezie rodzinnej na dzień dobry pyta: no to dalej która jest która? Bo musi zabłysnąć, że ona wie:lup:

Magda ale fajna niespodzianka z obiadem w tej samej knajpie:Podziw:

Mei dzielna kobietka jesteś:yes: Ja też robiew dużo męskich rzeczy, ale jednak nie wszystkie. A co do siatek w oknach to my mamy, a i tak pełno much-0nie wiem skąd się to bierze:Histeria:
Szkoda, że mama niezadowolona z wyjazdu:Rozgniewany:

Anouk
skąd ja znam to magazynowanie...teściowa zaczyna sprzątać pokój po babci i mówi mi, że babcia miała więcej ciuchów niż oni razem z t., ale one te ciuchy zostawia, gdzieś w szafy, kartony i Bóg wie gdzie jeszcze upycha...masakra:Histeria:
Super z ogródkiem, pewnie Julka zachwycona.
Moim laskom już się działka znudziła, piaskownica, huśtawka, basen-nuuuuuuuuuuuuuda:Wściekły:

Anielinka trzymam kciuki za dofinansowanie. I wielkie brawo za decyzję w sprawie prawka, daj znac kiedy trzymać kciuki!!!
I tulam Cię bardzo mocno, jeszcze nieraz będziemy miały okazję podobne komplementy Ci prawić:Całus:

Odnośnik do komentarza

hello!
Tak sie rozleniwilam na zwolnieniu, ze nie moge sie ogarnac i odliczam godziny do jutra do 15.30 :lup:
Do tego tak fatalnie spie :( Wstaje rano jak zombie!
Dzisiaj snilo mi sie, ze P. mnie zdradzil z jakas uczennica i powiedzial, ze nas juz nie chce :(

Andzia ide zaraz na boczek zobaczyc co naskrobalas.
Ogromne gratki dla Stasia! Ale od zawsze mowilysmy, ze masz cholernie madrego syna!

Mei wierze, ze jest Ci ciezko :( Ale za to jaka jestes samodzielna!!! Jak wp racy?
Ale kicha z tym wyjazdem mamy? To jakis organizowany wyjazd czy tak na wlasna reke?

anielinka mam nadzieje, ze sie uda z p-kolem!!! Trzymam bardzo mocno kciuki.
A straych postow nie czytaj, nie ma co sie dodatkowo dolowac. Tulam mocno!

Odnośnik do komentarza

poklocilam sie z K:Zły:
tzn nawet nie poklocilam ale wkurwia mnie,ze tyle pracuje a ja wszsytko musze zawwsze robic podporzadkowujac sie do kogos lub czegos
no ostatnio nie ma go po 12h i wiecej...nawet kuzwa do sklepu nie ma kiedy isc
moja mama ma imieniny,skladamy sie z tata i musze wybrac jej jakas fajna torebke-nie ma kiedy
dzien ojca za 2 dni-nic dla K nie mam,bo nie ma kiedy
juz nie mowie o lumpeksie itd

oszaleje chyba!

Odnośnik do komentarza

cafe82
poklocilam sie z K:Zły:
tzn nawet nie poklocilam ale wkurwia mnie,ze tyle pracuje a ja wszsytko musze zawwsze robic podporzadkowujac sie do kogos lub czegos
no ostatnio nie ma go po 12h i wiecej...nawet kuzwa do sklepu nie ma kiedy isc
moja mama ma imieniny,skladamy sie z tata i musze wybrac jej jakas fajna torebke-nie ma kiedy
dzien ojca za 2 dni-nic dla K nie mam,bo nie ma kiedy
juz nie mowie o lumpeksie itd

oszaleje chyba!

Ehhh, rozumiem Cie bardzo dobrze. Co prawda ja sama z Miskiem, wiec nie ma az takiego problemu. Teraz P. pracuje mniej, bo koniec roku, ale wczesniej to jakis obled, lodowka pusta, mnostwo spraw do zalatwienia i wszystko wp lecy, bo nigdy nie bylo czasu. I tez sie wk... na maksa na niego.

A na Dzien Taty cos dla K. zaplanowalas?

Odnośnik do komentarza

cafe82
ehhh chcialam kupic taka teczke na dokumenty
Teczka,aktówka ,organizer,biwuar - PROMOCJA - A5 (1656079483) - Aukcje internetowe Allegro
nic takiego ale wiem,ze mu sie przyda i od roku jeczy ,ze musi cos podobnego kupic
a nie spodziewa sie na pewno

teraz zaluje,ze nie kupilam na allegro:(

Teczka bardzo fajna.

Ja chcialam P. kupic pizame, bo potzrebuje nowa i tez zaluje, ze nie kupilam na necie jak byl czas. Teraz musze Miska ciagnac i polazic po sklepach, a ceny pewnie masakryczne :(
A moja mama ma imieniny w piatek i tez nic nie mam, a najgorsze,bo nie mam pomyslu :(

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
ehhh chcialam kupic taka teczke na dokumenty
Teczka,aktówka ,organizer,biwuar - PROMOCJA - A5 (1656079483) - Aukcje internetowe Allegro
nic takiego ale wiem,ze mu sie przyda i od roku jeczy ,ze musi cos podobnego kupic
a nie spodziewa sie na pewno

teraz zaluje,ze nie kupilam na allegro:(

Teczka bardzo fajna.

Ja chcialam P. kupic pizame, bo potzrebuje nowa i tez zaluje, ze nie kupilam na necie jak byl czas. Teraz musze Miska ciagnac i polazic po sklepach, a ceny pewnie masakryczne :(
A moja mama ma imieniny w piatek i tez nic nie mam, a najgorsze,bo nie mam pomyslu :(

ja juz o tych prezentach myslalam wczesniej
ale mowilam sobie,ze na spokojnie pochodze po sklepach
no to pochodzilam:(

nast razem nie bede sie zastanawiac
tylko kupie na allegro i juz

Odnośnik do komentarza

Witam!

Kurde ta pogoda mnie rozbraja, niby co chwile świeci słońce, ale chmurzyska takie jakby miało zaraz padać i tylko 18 st. więc ni tak ni sr...jutro ostatni dzień wesołego miasteczka i jest 50% taniej, więc chiałam jeszcze Amelke zabrać, mam nadzieje że jutro bedzie ładniej...

Magda ale miałas dziś sen, ja pierdziele :Histeria: odrazu przypomina mi się mój styczniowy sen :Histeria:
Andzia brawa dla Stasia! mądry chłopiec z niego :yes:

Cafe
szkoda że plany z zakupami nie wypaliły:(

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

cześc dziewczyny

anielinka u nas jakas pogoda nijaka, niby slonko ale chmury wisza nisko tylko patrzec jak cos spadnie z nieba, zimno na dworze nawet nosa nie chce mi sie wystawic na dwór.

andzia gratki dla stasia, madry chłopak

magda jak tam w pracy?

cafe mowisz rosolek mnie sie zachcialo bób i własnie gotuje ostatnio próbowałam i julkowi nic nie bylo wiec dzisiaj sobie pojem.

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...