Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Śpią, obiad już też prawie gotowy, chwila dla mnie::):
U nas rano było zimno, a teraz wyszło słońce i jest całkiem całkiem.

Magda no nie dziwie się, że się rozleniwiłaś, a piątek masz wolny?
Cafe ja też bez prezentu, Stasiu wczoraj w CK zrobił wypasioną laurkę dla taty, zrobimy jakiegoś torta i tyle:)
Anielinka oby się udało dojechać do Wesołego Miasteczka. Amelka lubi? my byliśmy ostatnio z dzieciakami, dla Stasia raj, ale za laskami lataliśmy jak głupki, co chwilę chciały na coś innego, na karuzeli przesiadały się milion razy itd. Masakra:Padnięty:
Justynka śliczne fotki na n-k:)

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
andzia
Magda ale super z urlopem!!!
Na obiadek zapraszam, czym chata bogata::):

Uwierz mi, ze wpadlabym baaaardzo chetnie. Nie zdziw sie :hahaha:

O kurcze, to musze ruszyć dupsko i trochę posprzątać:Histeria:Tylko nie wiem czy zdążę fugi wyszorować:Oczko:

Ty zlośliwcu :)
U nas skonczyly sie czasy czyszczenia fug. P. nie ma czasu, a jak ma to w domu nie siedzimy :)

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
Witam!
Wczoraj konczylam dzien i dzisiaj zaczynam :(
Milego dnia!

hehe
my sie lubimy spisac:)

jakie plany na weekend magda?

hej :)
Plany wlasciwie zadne, bo w piatek pracuje, a P. do pracy piatkowe popoludnie i cala niedziela. A poza tym to na pewno wyprawa rowerowa i basen. Myslelismy, zeby isc z mlodym do kina, bo akurat weekend promocji w Multikinie, ale obawiam sie, ze t chyba jeszcze za wczesnie. No i na pewno zalicze plotki z moja przyjaciolka, bo w ten weekend sie nie widzialysmy i w pon zaliczylysmy godzinna pogawedke przez tel., wiec ewidentnie trza spotykac sie raz w tyg. :)

A Wy co planujecie?

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe przy rozstaniu był płacz, ale później już ok:yes:
Magda my miałyśmy się z moimi dziewczynami spotkac teraz w piątek, ale jedna wyjechała nad morze, więc spotkanie przełożone o tydzień. Już się nie mogę doczekać.

Fajnie, ze zajrzalas :)

Ty to masz konkretne wypady :) I cala paczka! My spotykamy sie jedynie przy kawce i z dziecmi, ale co sie nagadamy to nasze :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...