Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
julek zaczyna raczkowac:Szok:
juz zrobilam przemeblowanie w olkowym pokoju,zeby chlopaki mieli wiecej miejsca
wstawimy brakme w dzwi i tyle
bede ich tam wrzucac i niech robia co chca:Oczko:

wow, ale te Twoje chlopaki szybko sie rozwiajaja! Sa niesamowici! Na zajecia Michala przychodzi z dziewczynka z listopada (urodzona w terminie) i mam wrazenie, ze przy Twoich chlopakach to jest daleko w tyle :)

Pomysl z pokojem i bramka jest super :sofunny:

Wrzuc jakies fotki mlodych, co?

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
julek zaczyna raczkowac:Szok:
juz zrobilam przemeblowanie w olkowym pokoju,zeby chlopaki mieli wiecej miejsca
wstawimy brakme w dzwi i tyle
bede ich tam wrzucac i niech robia co chca:Oczko:

wow, ale te Twoje chlopaki szybko sie rozwiajaja! Sa niesamowici! Na zajecia Michala przychodzi z dziewczynka z listopada (urodzona w terminie) i mam wrazenie, ze przy Twoich chlopakach to jest daleko w tyle :)

Pomysl z pokojem i bramka jest super :sofunny:

Wrzuc jakies fotki mlodych, co?

nie smiej sie,mowie zupelnie powaznie

a julian zaczyna raczkowac ale np jeszcze nie siedza-takze wiesz jak jest,kazde dziecko ma swoje tempo

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
cafe82
hej magda

ale z ciebie fajna babka!
kurde,malo kto sam w wlasnej woli by sie tak zachowal,brawo!

dotrzymam ci towarzystwa:yes:

dzien zaczelam wczesniej i juz plna minimum,jak ja to zawsze mowie,mam wykonany

U mnie sie inaczej nie da. Wszyscy ida sobie na reke jesli tylko jest mozliwosc. Z moim urlopem jest tak samo. W tym czasi powinnam zastepowac kolezanke, ktora tez bedzie na urlopie, a inna zaproponowala, ze w tym czasie to ona ja zastapi :) I tak jest zawsze.

wiesz co,jak sie to czyta to az nie chce sie wierzyc!
super macie ekipe!

Nie narzekam :) Wlasnie dlatego tu wrocilam. Kasa slabiutka, ale atmosfera rewelacja!

Odnośnik do komentarza

magda_79
Ja chcialam zrobic taki najprostszy sos z majonezu, ketchupu i musztardy, ale ze byl gotowiec to wykorzystalam :)

Dzisiaj P. w domu, wiec niech mysli z obiadem. Mlodemu wczoraj ugotowalam brokula, marchew i ziemniaka. Robie z tego krem i wcina wielka miche :)

olek nam marudzi przy jedzeniu ale nie zmuszam,nie chce,nie je
nie robie nic innego,trudno
moze do niezbyt madre ale nie bede latac a i tak dziad nie zje
zreszta jednego dnia je np brokuly a drugiego mowi,ze nie lubi:Zły:

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
Ja chcialam zrobic taki najprostszy sos z majonezu, ketchupu i musztardy, ale ze byl gotowiec to wykorzystalam :)

Dzisiaj P. w domu, wiec niech mysli z obiadem. Mlodemu wczoraj ugotowalam brokula, marchew i ziemniaka. Robie z tego krem i wcina wielka miche :)

olek nam marudzi przy jedzeniu ale nie zmuszam,nie chce,nie je
nie robie nic innego,trudno
moze do niezbyt madre ale nie bede latac a i tak dziad nie zje
zreszta jednego dnia je np brokuly a drugiego mowi,ze nie lubi:Zły:

Ale ja tez nic na sile. Wczoraj robilam wszystko na ostro, wiec nie bardzo dla micha. Poza tym on moglby tylko miecho jesc. Surowcyh warzyw nie zje. a tak to wrzucam jakies warzywa, robie z tego krem, trwa to chwile i wiem, ze chociaz ta procja warzyw jest. do tego czesto jakies kulki miesne i tyle. A jak nie chce to nie. Problem jest ze sniadaniami, ale tez nic na sile (w przeciwienstwie do T. - ale to juz koncowka :))

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
A ja zadzwonilam do moich chlopakow, pomarudzilam i jak sie ogarna to przyjada mnie dowiedzic :yuppi:

super!

a ja zadzownilam,i naprawde sie ucieszyla
szkoda,ze sama nie wpadnie na taki pomysl ale trudno

No wlasnie - szkoda, ze sama nie zadzwoni. Bo nie mozna tego tlumaczyc tym, ze skoro tak sobie swietnie radzisz i jestes dumna to nie ma co Ci w tym "przeszkadzac" :)

Odnośnik do komentarza

Witam z kawką:)))
Magda szkoda, że tam gdzie masz namiary już wszystko zajęte:/ chyba musimy podzwonić i coś zamówić bo jeszcze na końcu nie znajdziemy żadnej kwatery:/
Cafe chłopaki cud miód malina!!! Tak jak Magda mówi - baaaardzo męscy!! I gratki za raczkowanie:) Chociaż wiem wiem pewnie wolałabyś żeby jeszcze trochę byli wyłącznie stacjonarni;) Jak robisz tego kurczaka??? w butlce musi być woda tak???
Anielinka biedna Amelka :Całus: oby sie wszystko szybciutko zagoiło...
A ja wam pisałam jak to Kuba przytrzasnął palce?? Byliśmy na pogotowiu, mieliśmy prześwietlenie, ale na szczęście okazało się, że wszystko jest dobrze:) A Kuba był bardzo dzielny:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...