Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
mnie te pobudki też wykończa, nie ma sprawiedliwości na tym świecie, laski od kilku dni nie spały w dzień, zasypiają po 20-tej, a wstają ok. 5.15:Padnięty:Nosz kurna mać:Wściekły:
Wczoraj opijaliśmy z moją siorką zaliczoną sesję-4,5 średnia na medycynie, nieźle co?

Cafe o której wstają Twoi?
Beata ale sobie narobiłaś:Histeria:Dobrze, że tylko tak się to skończyło.
Gosia i ja bym sobie nie odpuściła okzaji nawiedzenia Państwa G.:lol: Fotka super:)

Odnośnik do komentarza

Polecam dla naszych 3-latków taką grę W ogrodzie Ćwiczenie pamięci (Obstgarten - Das Memo-Spiel) - opinie o W ogrodzie Ćwiczenie pamięci (Obstgarten - Das Memo-Spiel)
U mnie jak jedna gra ze Stasiem to super sobie radzi, jak już sa obie to jest rozpierducha.
Postanowiłam, że codziennie jak K. wróci z pracy to będę z jedną i ze Stasiem jeździć na plac albo gdzies na wycieczki rowerami, a K. będzie drugiej organizował czas. Musimy je jak najwięcej rozdzielać, bo inaczej powariujemy wszyscy:Padnięty::Padnięty::Padnięty:

Odnośnik do komentarza

cafe82
te pobudki kuzwa nas wykoncza,naprawde:Zły:
juz kladziemy sie o 21 spac:Histeria:
K bidny padniety a jeszcze musi zapieprzac,wiadomo

a jeszcze na dobicie K wczoraj sie dowiedzial,ze jego siostra zostawila tomka(synka)od pt do pon u tesciow,zeby sobie kuzwa odpoczac:Histeria:
a naszego olka nawet kuzwa na jeden dzien nie zaprosza!

Wspolczuje tych pobudek. Inaczej dzien by wygladal gdybyscie mogli sie wyspac :(
Co do T. to nie psuj sobie humoru, bo szkoda. Ich wybor - olac to.

Moja t. juz niezadowolona, bo przeciez rok szkolny skonczony, a P. codziennie w pracy.
Za tydzien ma egzamin i spytalam go cz bedzie wozil Michała do wtorku do rodzicow, zeby w tym czasie sie pouczyc i wiecie co? T. nie chce z mlodym siedziec. *****, jakby te 4 dni ja zbawily. Popoludniami P. pracuje i naprawde nie ma kiedy sie przygotowywac :(

Odnośnik do komentarza

A tak w ogole to witam :)
nie mam na nic sily. Wczoraj gralam 1,5 h w siatkowke. Dzisiaj boli wszystko, ale jkbym mogla to i dzisiaj bym grala. Strasznie mi tego brakowalo, takiej wlasnie beztrsokiej gry. Do domu wrocilismy o 21 i ledwo sciagnelam Michała z boiska, tak sie wkrecil :) Byli znajomi P. z synkiem (mlodszym o 11 m-cy). No i mlody robil za nianke :) Jesmu tylko powiedziec, ze ma sie zaopiekowac. Przez 2,5 h pilnowal malego super. Uwazal na kraweznikach, nie pozwalal wychodzic za brame, nie spuszczal z niego oka. Przy tym wybiegal sie, nagral w pilke ... nie widzialam jeszcze Michała w takim ruchu.
Jakby ktos potrzebowal opieko do dziecka to Michał chetnie pomoze :)

Odnośnik do komentarza

cafe82

goskajak tam w szczecinie?
powiem ci,ze ja bym takiej okazji nie przegapila,choc na chwile musielibysmy sie z magda spotkac

A ja nie zawracalam Magdzie głowy bo wiedziałam, że jest w pracy... Co innego gdybyśmy jechali w weekend:) Od teściów mamy w miarę blisko, a więc mam nadzieję, że w wakacje jeszcze uda nam się wyskoczyć i bardziej to wszystko zorganizujemy... Teraz pojechaliśmy do Szczecina bo mój mąż miał takie marzenie:Oczko: chciał swoją młodość powspominać :Oczko:

Odnośnik do komentarza

magda_79
A tak w ogole to witam :)
nie mam na nic sily. Wczoraj gralam 1,5 h w siatkowke. Dzisiaj boli wszystko, ale jkbym mogla to i dzisiaj bym grala. Strasznie mi tego brakowalo, takiej wlasnie beztrsokiej gry. Do domu wrocilismy o 21 i ledwo sciagnelam Michała z boiska, tak sie wkrecil :) Byli znajomi P. z synkiem (mlodszym o 11 m-cy). No i mlody robil za nianke :) Jesmu tylko powiedziec, ze ma sie zaopiekowac. Przez 2,5 h pilnowal malego super. Uwazal na kraweznikach, nie pozwalal wychodzic za brame, nie spuszczal z niego oka. Przy tym wybiegal sie, nagral w pilke ... nie widzialam jeszcze Michała w takim ruchu.
Jakby ktos potrzebowal opieko do dziecka to Michał chetnie pomoze :)

Jak czytam o takim zachowaniu rówieśników moich zołzów to ryczec mi sie chce. U nas masakra::(:
Fajnie, ze pograłas:) A tesciowa bez komentarza:Wściekły:

Odnośnik do komentarza

gosiammm
cafe82

goskajak tam w szczecinie?
powiem ci,ze ja bym takiej okazji nie przegapila,choc na chwile musielibysmy sie z magda spotkac

A ja nie zawracalam Magdzie głowy bo wiedziałam, że jest w pracy... Co innego gdybyśmy jechali w weekend:) Od teściów mamy w miarę blisko, a więc mam nadzieję, że w wakacje jeszcze uda nam się wyskoczyć i bardziej to wszystko zorganizujemy... Teraz pojechaliśmy do Szczecina bo mój mąż miał takie marzenie:Oczko: chciał swoją młodość powspominać :Oczko:

Spoko!
Ale dla Was moglabym o wolny dzien zadbac :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Andzia ta gra tp typowe memo czy cos innego?

Od razu spytam: Aurelcia ma urodziny. Macie jakies fajne pomysly na prezent dla 3-latki?

Nie, to jest planszówka z kostka, ale chodzi głównie o cwiczenie pamieci.
Co do prezentu to ciezko mi cos doradzic, bo jak wiesz moje panny sie niczym nie bawia. Moze jakis fajny zestaw zabawek do piachu?Jest tez mnóstwo takich typowo dziewczęcych zabawek typu żelazko, mikser itp, ale nie wiem co Aurelcia lubi?

Odnośnik do komentarza

Magda przepraszam, że nie daliśmy znać o tym ale to był taki spontaniczny wyjazd, co prawda P. mi marudził o tym i nawet wam chyba pisałam wcześniej, że może pojedziemy teraz do Szczecina, ale myslałam, że uda mi się wybić mu to z głowy i pojedziemy na spokojnie jak się z wami umówimy, al mój mąż uparty jak.... Obiecuję, że przyjedziemy następnym razem z Kubą:)

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
A tak w ogole to witam :)
nie mam na nic sily. Wczoraj gralam 1,5 h w siatkowke. Dzisiaj boli wszystko, ale jkbym mogla to i dzisiaj bym grala. Strasznie mi tego brakowalo, takiej wlasnie beztrsokiej gry. Do domu wrocilismy o 21 i ledwo sciagnelam Michała z boiska, tak sie wkrecil :) Byli znajomi P. z synkiem (mlodszym o 11 m-cy). No i mlody robil za nianke :) Jesmu tylko powiedziec, ze ma sie zaopiekowac. Przez 2,5 h pilnowal malego super. Uwazal na kraweznikach, nie pozwalal wychodzic za brame, nie spuszczal z niego oka. Przy tym wybiegal sie, nagral w pilke ... nie widzialam jeszcze Michała w takim ruchu.
Jakby ktos potrzebowal opieko do dziecka to Michał chetnie pomoze :)

Jak czytam o takim zachowaniu rówieśników moich zołzów to ryczec mi sie chce. U nas masakra::(:
Fajnie, ze pograłas:) A tesciowa bez komentarza:Wściekły:

Ale wiesz: Michał to Michał. On jest inny. To widac przy kontaktach z innymi dziecmi.
Aurelka to jego przeciwienstwo. Wszedzie wejdzie, nabroi, jak trzeba to kogos opluje (a Michał pasty do zebow ywpluc nie umie), ugryzie, kopnie. Dziewczyna sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza

Gosia ale mąż ma marzenia:oczko:
U nas tak cięzko o opiekę dla dzieciaków, ze takie wyjazdy to tylko marzenie...
Musimy się zaraz zbierać na działkę i umyć basen, dfzisiaj słonko, więc się trochę pokąpią, ale babcia się zapowiedziała, że wpadnie na chwile przed 10-tą, więc czekamy...

Aha, grosza nadal ni ma...nie wiem co robić? Może go przegapiłam?

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
Andzia ta gra tp typowe memo czy cos innego?

Od razu spytam: Aurelcia ma urodziny. Macie jakies fajne pomysly na prezent dla 3-latki?

Nie, to jest planszówka z kostka, ale chodzi głównie o cwiczenie pamieci.
Co do prezentu to ciezko mi cos doradzic, bo jak wiesz moje panny sie niczym nie bawia. Moze jakis fajny zestaw zabawek do piachu?Jest tez mnóstwo takich typowo dziewczęcych zabawek typu żelazko, mikser itp, ale nie wiem co Aurelcia lubi?

No wlasnie ona podobnie jak zołzy - malo czym sie bawi. I cholera pomyslu nie mam. Jej starsza siostra to damska wersja Michała i jakos zawsze nam latwiej.

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Magda przepraszam, że nie daliśmy znać o tym ale to był taki spontaniczny wyjazd, co prawda P. mi marudził o tym i nawet wam chyba pisałam wcześniej, że może pojedziemy teraz do Szczecina, ale myslałam, że uda mi się wybić mu to z głowy i pojedziemy na spokojnie jak się z wami umówimy, al mój mąż uparty jak.... Obiecuję, że przyjedziemy następnym razem z Kubą:)

Trzymam za slowo :) dacie znac i zorganizujemy dzien.

Odnośnik do komentarza

andzia
Gosia ale mąż ma marzenia:oczko:
U nas tak cięzko o opiekę dla dzieciaków, ze takie wyjazdy to tylko marzenie...
Musimy się zaraz zbierać na działkę i umyć basen, dfzisiaj słonko, więc się trochę pokąpią, ale babcia się zapowiedziała, że wpadnie na chwile przed 10-tą, więc czekamy...

Aha, grosza nadal ni ma...nie wiem co robić? Może go przegapiłam?

Nie chce oddac kasy :hahaha:
A tak serio to nie mam pojecia co robic w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda moje laski jak Aurelcia, najgorsze, że między sobą się wciąż leją, gryzą itd. Na placach zabaw też wiecznie rządza, ale np. w zeszłym tygodniu poszłam z nimi na balik do CK to z kolan mi nie zeszły, zaczęły się rozkręcać dopiero jak był czas do domu:Zakręcony:

Aurelia jest doklanie taka sama. Na swoim terenie rzadzi, a w obcym miejscu to taka cichutka, ze nikt nie chce uwierzyc jaki z niej czort.

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
magda_79
Andzia ta gra tp typowe memo czy cos innego?

Od razu spytam: Aurelcia ma urodziny. Macie jakies fajne pomysly na prezent dla 3-latki?

Nie, to jest planszówka z kostka, ale chodzi głównie o cwiczenie pamieci.
Co do prezentu to ciezko mi cos doradzic, bo jak wiesz moje panny sie niczym nie bawia. Moze jakis fajny zestaw zabawek do piachu?Jest tez mnóstwo takich typowo dziewczęcych zabawek typu żelazko, mikser itp, ale nie wiem co Aurelcia lubi?

No wlasnie ona podobnie jak zołzy - malo czym sie bawi. I cholera pomyslu nie mam. Jej starsza siostra to damska wersja Michała i jakos zawsze nam latwiej.

A wiesz co, sa takie maszynki do robienia baniek, coś w tym stylu Gazillion Maszynka do puszczania baniek - Smyk-online Moje laski nawet nawet się tym zajmują, ale my mamy inną, nie mogę tej znaleźć

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Gosia ale mąż ma marzenia:oczko:
U nas tak cięzko o opiekę dla dzieciaków, ze takie wyjazdy to tylko marzenie...
Musimy się zaraz zbierać na działkę i umyć basen, dfzisiaj słonko, więc się trochę pokąpią, ale babcia się zapowiedziała, że wpadnie na chwile przed 10-tą, więc czekamy...

Aha, grosza nadal ni ma...nie wiem co robić? Może go przegapiłam?

Nie chce oddac kasy :hahaha:
A tak serio to nie mam pojecia co robic w takiej sytuacji.

Masakra, już mam odruchy wymiotne od grzebania w qpie:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
andzia

Nie, to jest planszówka z kostka, ale chodzi głównie o cwiczenie pamieci.
Co do prezentu to ciezko mi cos doradzic, bo jak wiesz moje panny sie niczym nie bawia. Moze jakis fajny zestaw zabawek do piachu?Jest tez mnóstwo takich typowo dziewczęcych zabawek typu żelazko, mikser itp, ale nie wiem co Aurelcia lubi?

No wlasnie ona podobnie jak zołzy - malo czym sie bawi. I cholera pomyslu nie mam. Jej starsza siostra to damska wersja Michała i jakos zawsze nam latwiej.

A wiesz co, sa takie maszynki do robienia baniek, coś w tym stylu Gazillion Maszynka do puszczania baniek - Smyk-online Moje laski nawet nawet się tym zajmują, ale my mamy inną, nie mogę tej znaleźć

Dzieki za pomysl i za linka. Aurelci na pewno by sie spodobalo, a ze maja ogordek to i miejsce na takie zabawy jest :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...