Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Vercia super z rowerem, a mamy zabierającej Marcela to już w ogóle zazdroszcze. Krde mi nikt nie chce zabrać dzieci, nawet Stacha. Ach, nie komentuje...
My mamy na działce wiśniowe drzewko, zerwałam dzisiaj 12 kg:) Częśc zawiozłam mamie i babci, a z cześci zrobiłam nalewkę i kompot. Ciacha nie chce mi się robić:) Chociaż dobre są rogaliki z wiśniami...

Odnośnik do komentarza

andzia
Vercia super z rowerem, a mamy zabierającej Marcela to już w ogóle zazdroszcze. Krde mi nikt nie chce zabrać dzieci, nawet Stacha. Ach, nie komentuje...My mamy na działce wiśniowe drzewko, zerwałam dzisiaj 12 kg:) Częśc zawiozłam mamie i babci, a z cześci zrobiłam nalewkę i kompot. Ciacha nie chce mi się robić:) Chociaż dobre są rogaliki z wiśniami...

:Całus:
moi dzisiaj wzieli olka
wiec my myk do kalisza
o 17 dostaje telefon-czemu was nie ma w domu:Histeria:
dobrze,ze zdazylismy kupic farbe itd
masakra
a siorka mi wyjechala na 2 mies do pracy
a pozniej chca z chlopakiem wyjechac do holandii....:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Cafe maciczkowaty róż może być ciekawy:Oczko:
Tobie chociaż od czasu do czasu mama zabierze Olka, Stachu teraz 2 miesiace wakacji, mogliby zaproponować mu chociaż głupi plac zabaw, czy jakiś rower. Ale dobra, już o tym pisałam:Płacz:

Moja siorka ma teraz jeszcze 4 tyg. praktyk, od sierpnia ma wyjechać na 2 miesiace do Anglii, ale jeszcze nie ma na stówe nic zaklepane...

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe maciczkowaty róż może być ciekawy:Oczko:
Tobie chociaż od czasu do czasu mama zabierze Olka, Stachu teraz 2 miesiace wakacji, mogliby zaproponować mu chociaż głupi plac zabaw, czy jakiś rower. Ale dobra, już o tym pisałam:Płacz:

Moja siorka ma teraz jeszcze 4 tyg. praktyk, od sierpnia ma wyjechać na 2 miesiace do Anglii, ale jeszcze nie ma na stówe nic zaklepane...

ja tego nie czaje
jak czytam jak to dziadki tak po prostu zajmuja sie sie wnukami to nie wiem
zazdroszcze?
wkurwia mnie to?

ehhh

a gdzie weronika ma praktyki?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Przperaszam, że znów mnie troche nie było, ale już się tłumaczę:) Jeziorko we wtorek nam super wypaliło:) Nawet Kuba się kąpał chociaż zawsze twierdził, że zimna woda:) Tak mu się spodobało, że nie chciał wychodzić... Wieczorem na działce zrobiliśmy sobie grilla, a w środę rano wracaliśmy do domu.. Kubę od razu podrzuciliśmy do moich rodziców, a ja pojechałam do domu kończyc kronikę (szefowa chciała ją dać w prezencie jedzie jutro w delegację do Niemiec) Siedziałam do północy tylko w między czasie Kubę odebrałam i dzisiaj pojechałam do szkoły oddać kronikę i dokończyć i siedziałam 8 godzin w pracy:) Skończyłam o 19... i teraz do was zaglądam:)
Magda to my się wstępnie umawiamy na 17 lipca:)
Andzia, Cafe widzę, że malowanie wam w glowie... Na jakie kolory malujecie??? bo my chcemy salon malować al kompletnie nie wiem na jaki kolor... Teraz mamy beż... Myślałam o białym (i coś walnąć na jedną ze ścian) lub takim bardzo jasnym szarym i też coś ewntualnie czepnąć na jedną ze ścian...
Vercia gratuluje zdanego egzaminu:)))

Odnośnik do komentarza

Gosia hej.
Fajnie, że Kuba zadowolony z kąpieli:) Maryśka nie może zajarzyć, że jezioro to jezioro i wciąż krzyczy: pływam w basenie:lol:
Co do kolorów to my na razie robimy Stasiowi pokój i on chce zieleń. Jak wyjdziemy z kasą na plus to laski dostaną nasz, a my ich-bo jest większy. I też myślałam o jakimś beżu plus ew. na jednej ścianie tapeta.
A Ty miałaś pokażać foty salonu z nowymi mebelkami?

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe ja tego też nie czaje, niektórzy rodzice bez zadnych skrupułów podrzucaja dzieci non stop, a jak ja narzekam, ze laski takie niegrzeczne, ze jestem zmęczona, nie mam już cierpliwości to słysze od mojej mamy: przesadzasz, powinnaś Bogu dziękować że zdrowe:Padnięty:

no u mnie znajomi czy np rodzenstwo K po prostu podrzucaja dzieci i tyle
to jest dla nich co normalnego
ja niestety nie znam czegos takiego

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Cafe ja tego też nie czaje, niektórzy rodzice bez zadnych skrupułów podrzucaja dzieci non stop, a jak ja narzekam, ze laski takie niegrzeczne, ze jestem zmęczona, nie mam już cierpliwości to słysze od mojej mamy: przesadzasz, powinnaś Bogu dziękować że zdrowe:Padnięty:

no u mnie znajomi czy np rodzenstwo K po prostu podrzucaja dzieci i tyle
to jest dla nich co normalnego
ja niestety nie znam czegos takiego

Ja tez znam pełno takich przypadków.
A moze to w nas jest problem, że nie umiemy po prostu poprosić i tyle? Nie wiem.
Ja jak raz na ruski rok zostawie dzieciaki np. u mamy i jedziemy powiedzmy na zakupy to mam jeszcze potem wyrzuty sumienia, ze biedne dziadki sie muszą męczyć:Histeria:

Odnośnik do komentarza

Andzia pokażę fotki salonu jak w końcu salon pomalujemy;)
Cafe jest to kronika z wymianami niemiecko-polskimi naszej szkoły od 2003 roku do teraz... Wielka kronika... kupę roboty... ale ja lubię takie rzeczy:) aaaa i to jeszcze wszystko w języku niemieckim...
Nam też juz oliwki i beże się znudziły i teraz jestem w kropce... chyba najszybciej na szary pomalujemy bo białe mam meble to za bardfzo się to zleje wszystko...

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia
Cafe ja tego też nie czaje, niektórzy rodzice bez zadnych skrupułów podrzucaja dzieci non stop, a jak ja narzekam, ze laski takie niegrzeczne, ze jestem zmęczona, nie mam już cierpliwości to słysze od mojej mamy: przesadzasz, powinnaś Bogu dziękować że zdrowe:Padnięty:

no u mnie znajomi czy np rodzenstwo K po prostu podrzucaja dzieci i tyle
to jest dla nich co normalnego
ja niestety nie znam czegos takiego

Ja tez znam pełno takich przypadków.
A moze to w nas jest problem, że nie umiemy po prostu poprosić i tyle? Nie wiem.
Ja jak raz na ruski rok zostawie dzieciaki np. u mamy i jedziemy powiedzmy na zakupy to mam jeszcze potem wyrzuty sumienia, ze biedne dziadki sie muszą męczyć:Histeria:

nie wiem,naprawde nie wiem
ja sie prosic nie bede
no chyba,ze naprawde bedzsie taka potrzeba
proste

moi rodzice jeszcze czasem wezma tego olka
ale tesciowie?zlewka na nas ... po K widze,ze to go meczy
bo pomagaj i siostrze i bratu
ehhh
powiedzialam mu,ze ja juz tam nie pojade
jak chca zobaczyc dzieci(bo przeciez nie mnie :sofunny:)
to wiedza,gdzie mieszkamy

Odnośnik do komentarza

andzia
Gosia dobrze znasz niemiecki?
Moja koleżanka kupiła ostatnio białe meble do sypialni i pomalowała ściany na taką jakby fuksje-super to wygląda

Niemieckiego nienawidzę i wszystko tłumaczyła mi koleżanka, która uczy niemieckiego w naszej szkole... Ale stwierdziłam, że jeszcze parę kronik to może coś w końcu się nauczę:)

Odnośnik do komentarza

gosiammm
cafe82
andzia
Kurde miałam malowac pazury, a siedze na kompie:lup:
Jutro jade z moimi dziewczynami kolorowac świat:lol:

:sofunny:
pokoloruj i za mnie,co

gdzie jedziecie

:lup::lup:
Ja to musze iść spać - koniecznie! Myślałam, że jedziesz z Zosią i Marysia na jakąś akcję "kolorowania świata":smile_move::smile_move: Normalnie miałam wizje, że będziecie jakieś graffiti malować:36_11_1::smile_move:

Grafitti to tylko Marcel Verci:hahaha:
A kolorowanie świata to w naszym wydaniu spijanie się do betonu, bo po pijaku świat jest kolorowszy:lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...