Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Ale tutaj cicho i pusto...
Ja w końcu mam wakacje:) Ostatnie dni były takie intensywne, że nie wyrabiałam na zakrętach... Teraz pojechaliśmy do teściów... a więc mam trochę czasu dla siebie...
Rozglądamy się intensywnie za jakimś noclegiem nad morzem... Macie może jakieś namiary? Chcemy wyjechać ze znajomymi...
No i co ja mam pisać??? Kompletnie wypadłam z rytmu, ale mam nadzieję, że niedługo wpadnę w ten rytm i będę z wami kawkować codziennie:)

Odnośnik do komentarza

Wszystkeigo dobrego dla wszytskich Tatolów!!!
I ja się witam!! Ja dopiero dzisiaj doszlam do siebie...od poniedzialku do środy w opakowaniu padalam w łóżku.......Pzreleciaalm posty ale mało co zapamiętałam.....
Cafe my tez ostatnio na ostrzu noża byliśmy.....ja ciagle do pracy i to do 3-4 a G. z młodym....i tak jakoś we wtorek tak się pożarliśmy, ze w środę G. przepraszał kwiatami.....chyba oboje mielismy dosyć wszystkeigo....bo już dawno na nikogo tak nie krzyczałam.....Z dobrych wieści młody (tfu, tfu) od dzisiaj zupelnie sam z siebie zaczął sikać....i kupę też robi do nicnika, na dworze......:yipi::yipi: Normalnie jestem prze szczęśliwa i pełna podziwu, ze tak bez namowy, kombinacji Marcel woła:yipi::yipi: Nie trzeba jemu nawet przypominać...sam przychodzi i mówi: mamu musze zrobić siku....

Odnośnik do komentarza

Witam się i ja.........

Czy ja już wspominałam że nie lubie weekendów, ani żadnych świąt :Wściekły: poprostu już mnie trzęsie na samą mysl, ze juz pojutrze znowu weekend:(
a nas straszna nuuuuuda:((( siedzimy we dwie i zbijamy bąki:Histeria: byłyśmy dziś tylko u mamy na obiedzie, Amelka dziś bawiła się w berka i miała czołowe zderzenie z podłogą :Histeria: jak tylko zobaczyłam krew z buzi to odrazu pomyslałam że zeby wybiła, bo tak mocno płakała, ale całe szczęście ma tylko rozcięta i napuchniętą warge, uff, ale biedna jeść nie może, ciągle mowi że ją boli:((

Veronica
gratki dla Marcela za samodzielne siusianie i kupkanie:))
a u Ciebie juz wakacje, tak?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj narobiłam się jak dziki wół...takie miałam zaległości odkąd G. bawił młodego, ze szok!! wszędzie syf totalny...dzisiaj wstawiłam 6 razy pralkę.....teraz mam steeeerte prasowania.......MAarcel jest prze szczęsliwy, ze jestem w domu...cały dzień chodzi za mną i powtarza "mamo, kochasz mnie? bo ja ciebie najbardziej kocham", az mi się płakac chciało, że tyle razy zamaist wyjśc na spacer czy bawić się pisałam pierdoły do pracy.....::(:

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki!

Ja coś w rytm wpaść nie mogę... Dzisiaj mamuśka wróciła, ale widziałam się z nią raptem godzinkę bo do pracy poleciałam... Padam na pysk. Jutro bardzo chciałabym po nocce się nie kłaść, ale nie wiem czy wyrobię... Jeszcze durna pipka wczoraj miałam dniówkę i zamiast poprosić siostrę, żeby mi na dzisiaj zrobiła jakieś zakupy to ja dzisiaj klamki sklepów całowałam:Kiepsko: Machnęłam szybko naleśniki (nawet smaczne wyszły) bo tylko na to znalazłam produkty... Zapłaciłam już za egzamin i jutro będę się umawiała na jakiś termin:D Przepraszam, że tak rzadko się odzywam... Naprawdę jakaś dupa sraka ze mnie bo nijak nie umiem się zorganizować... Ja nie wiem..
Młody znowu ma jakieś gorsze dni... Wszystko na przekór... Z oka go spuścić nie mogę... Na dodatek jakoś z biegiem czasu wcale się nie usamodzielnia::(: Ledwo spodnie i kapcie sam założy a i to zazwyczaj na odwrót:Histeria: Jedynie jak mu się chce to sam się porozbiera, ale tak to królewicz ani myśli o takich przyziemnych sprawach... Uzależnienie od smoka jest ogromniaste... Nie mam w ogóle siły, żeby z tym walczyć:Płacz: Pewnie skończy się próchnicą i wadą zgryzu:Rozgniewany: Ech...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Veronica gratulacje dla Marceliniego!!! Nie wyobrażam sobie tego pobojowiska które musiałaś ogarniać:Histeria: Ale w końcu looz! Odsapniesz od tych szkolnych pierdół i papierków:yes: A jak po wakacjach? Wiadomo już coś?

Anielinka dobrze, że się tylko na rozciętej wardze skończyło... Biedna Amelka...
Co do weekendu to też chętnie pozbijałabym bąki:Oczko: Ja niestety w pracy i sobotę i niedzielę...

Magda
ale Wam zazdroszczę tego basenu:yes: Ja nie mam odwagi się na naszym pokazać... Muszę koniecznie jakiś strój sobie sprawić bo ten mój zeszłoroczny prosi o pomstę do nieba:Kiepsko:
A z kinem ja bym spróbowała na Waszym miejscu:yes: Kiedyś musi być ten pierwszy raz! U nas jest jedno kino, ale takie maleńkie. Planuję pójść z Filipem jak puszczą Auta 2 ale to będzie dopiero pewnie we wrześniu:Szok:

Andzia
jak tam jazda? Pewnie spoko, jak mówisz, że do garażu wjeżdżasz i w ogóle to luz... U mnie jest ten problem, że brak mi rutyny w pewnych momentach i zaczynam się zastanawiać nad rzeczami oczywistymi...

Cafe fajnie, że rodzice zabrali dzisiaj Olka. Jak wypadło spotkanie? Mam nadzieję, że jutrzejszy dzień szybko Ci minie...

Idę popracować... Pewnie dzisiaj już żadnej tu nie zastanę, ale ja będę zaglądała::):

Słodkich snów babeczki!

No i najlepszego dla tatuśków! (chociaż jest jeszcze paru takich którym życzę tylko sraczki:Oczko:)

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

meidlugo sie u was czeka na egzamin?
olasowi tez samodzielnosci duuuuzo brakuje
z bluzkami ma problem,spodnie i gacie ok ale reszta porazka
bardzo naciskam ostatnio ze sprzataniem po sobie-wiec jak zje to wynosi miseczke czy talerzyk do kuchni,i to tyle

a jak mama?odpoczela jednak troche?

anielinkabiedna amelka:Całus:

verciagratulacje,no widzisz marcelini madry chlopak sam wie co i jak,brawo

goskaa ciebie trzymam za slowo i widze cie codziennie na kawce!!!

magdaa u was jak odpieluchowaniea raczej kupkowe sprawy?

Odnośnik do komentarza

u nas stara bida
wczoraj o 8 olek pojechal do moich rodzicow
ogarnelam na szybko i juz o 9 wyszlismy sobie na spacer,i co
po 5 minutach K dostal tel i musial jechac do pracy:Zły:
nawet jakos to znioslam-tylko dlatego,ze z kasa cienko a na dobre mleko dla chlopakow zarobil
wrocil na szczescie jakos po 14

gosci odwolalismy,bo nie wiedzielismy,o ktorej sie wyrobi

ale jak wrocil to polozylismy sie na godzinke:yipi:
pozniej jeszcze spacer,ogolnie spokojnie ale fajnie

Odnośnik do komentarza

Hej!
ja dzisiaj baaaardzo na Was licze :)
siedze sama, samiutenka w moim wydziale. Ze wzgledu na to, ze wysiedzialam sie na zwolnieniu to zaproponowalam, ze ja tym razem bede pelnic dyzur. No i dlugo nie musialam namawiac - wszystkie baby wziely wolne :hahaha:
Spokoj, cisza i tak pewnie bedie do 15.30.

U nas wczoraj na wielkich planach sie skonczylo. W srode wyskoczylismy wieczorem na rowery, a wczoraj mial byc basen, potem byla opcja, ze jedziemy nad morze itp. A nak oniec stwierdzilismy, ze tak naprawde to nie mamy na to kasy :( Ale taki luzacki dzien w domu tez sie przydal, ciagle gdzies gnamy. 3 spacery, z mlodym ogladalismy film "auta" i juz wiem, ze na kino za wczesnie, bo po 10 min juz nie mogl wysiedziec :) Wieczorem znowu mialy byc rpwery, ale cos sie zepsulo w mocowaniu fotelika i na spacerze sie skonczylo.

Cafe fajnie, ze udalo sie tak na luzie dzien spedzic. Szkoda tylko, ze K. musial jechac do pracy, ale tak jak piszesz - KASA wiecznie potrzebna.
U nas bez zmian jesli chodzi o kupke :((( Jedyny postep taki, ze zrezygnowalismy zupelnie z nocnika i nauczyl sie robic siku tez na stojaco :)

Mei nic nie mow o samodyielnosci, Michał z moim krzykiem buty i czapke sciagnie i na tym koniec :( A Tobie czasu brakuje, zeby powalczyc ze smoiem i reszta mlodego.
Ciekawa jestem kiedy bedziesz miala egzamin :)
Jak mamy wrazenia ogolnie po wyjezdzie? Pogoda tez nie za fajna jej sie trafila, co?
Jak wp racy?

Vercia kiedy masz egzamin na kontraktowego?
Ogromniaste gratki dla Marcela za siku i kupke :) Dzielny z niego chlopak!
P. ma rade dopiero w srode i do etgo czasu musi przychodzic codzeinnie do pracy na 4 h :lup:

Anielinka biedna Amelka :( Opuchlizna juz troche zeszla?
Zycze, zeby weeekend mimo wszystko szybko zlecial!!!

Gosia trzymam Cie za slowo, ze bedziesz u nas czesciej :)
Ja znam namiary nad morzem tylko na to miejsce, w ktore my jezdzimy, ale maja zaklepane do konca sezonu wszystko! Ciezko teraz chyba bedzie cos znalezc :( Moze andzia wynalazla cos fajnego.

Odnośnik do komentarza

cafe82
hej magda

ale z ciebie fajna babka!
kurde,malo kto sam w wlasnej woli by sie tak zachowal,brawo!

dotrzymam ci towarzystwa:yes:

dzien zaczelam wczesniej i juz plna minimum,jak ja to zawsze mowie,mam wykonany

U mnie sie inaczej nie da. Wszyscy ida sobie na reke jesli tylko jest mozliwosc. Z moim urlopem jest tak samo. W tym czasi powinnam zastepowac kolezanke, ktora tez bedzie na urlopie, a inna zaproponowala, ze w tym czasie to ona ja zastapi :) I tak jest zawsze.

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
hej magda

ale z ciebie fajna babka!
kurde,malo kto sam w wlasnej woli by sie tak zachowal,brawo!

dotrzymam ci towarzystwa:yes:

dzien zaczelam wczesniej i juz plna minimum,jak ja to zawsze mowie,mam wykonany

U mnie sie inaczej nie da. Wszyscy ida sobie na reke jesli tylko jest mozliwosc. Z moim urlopem jest tak samo. W tym czasi powinnam zastepowac kolezanke, ktora tez bedzie na urlopie, a inna zaproponowala, ze w tym czasie to ona ja zastapi :) I tak jest zawsze.

wiesz co,jak sie to czyta to az nie chce sie wierzyc!
super macie ekipe!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...