Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ami_Ami

Listopadówki 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justyna96

Asia_88 Witamy:) Ja mam termin na 17.11 wiec tylko dzien roznicy;)

Bzyk daj znac co i jak ale przede wszystkim sie nie denerwuj. Trzymaj sie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agata90

Matko. Co chwila coś, mnie dzisiaj całe podbrzusze boli trochę kłuje troche ciągnie. Znosny ból ale uciążliwy nic pozatym się nie dzieje więc myślę że to rozciągająca się macica.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna96

Bzyk najważniejsze ze wiesz co to, poszlas do lekarza i mozna wdrążyc leczenie.
Mnie ostatnio tez brzuch pare razy bolal, ale trwalo to bardzo krotko wiec mysle ze to nic złego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już po prenatalnych. Dzidziuś ma 68mm. Lekarz obstawia dziewczynkę ale jak będzie to się okaże. Ja cieszyłabyn się bardzo no ciuszków po starszej córce masa.
Pytałam również o ten półpasiec i lekarz stwierdził że mam się nie denerwować bo na dziecko to nie ma wpływu. Bardzo mi ułożyło.

Dziś okropnie mnie głowa boli. Czy wy też tak reaguje ie na zmianę pogody? Buziaki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny prosze pocieszcie mnie ze te wymioty i nudnosci to juz niedlugo się skończa tak mnie męczą ze nie mogę nic zrobic w domu masakra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja za to jem dużo jem, bo jak nie jem to właśnie mi robi się niedobrze i słabo, aż mój M. powiedział ostatnio ze mi pysie urosły, ale ja dla trzech bo jeszcze karmie naszego dziesieciomiesieczniaka; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny a w których tyg jesteście u mnie 13+1. Podobno 14tc jest przełomowy i będziemy wchodzić w tzw.. Miesiąc miodowy w ciąży mówię o całym 2 trymestrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna96

U mnie 11+6. Ja tez musze jesc regularnie bo jak nie zjem to jest mi słabo i niedobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Justyna96 jak się nie pomyliłam w liczeniu to u mnie jest tak samo 11+6... Ja też tak mam ze jak nie jem co dwie trzy godziny to mi jest niedobrze i słabo.... We wtorek badania nasze - o niczym innym już nie mysle....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czuję się źle, mam okropny ślinotok co powoduje mdłości i wymioty. Jak jem to jest mi lepiej bo nie czuję wtedy śliny. Nie toleruje słodyczy które uwielbialam przed ciąża, teraz uwielbiam słone przekąski. Mam już dosyć odliczam codziennie dni do końca I trymestru, mam nadzieję że później ustapia te "atrakcje" ciążowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To moja 3 ciąża (córka i syn w domu). Czuję się jeszcze raczej kiepsko - zmęczona, bez energii, ale było zdecydowanie gorzej (mdłości, brak apetytu, wymioty, totalny brak sił). Teraz mam 13 tydz. i mam nadzieję że wrócę do żywych. Jutro badania prenatalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bzyk dasz radę jak się urodzi samo przyjdzie... Ja swoje dzieci miałam prawie 4 kg każde więc teraz jak się urodza 2.... Takie malutkie okruszki to będzie wyzwanie dla mnie

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3kw7igcl1gxlq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...