Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Asienka zarówno jedna jak i druga opcja może być prawdziwa :) Ja też na poprzednim USG różnica w terminach 4-5dni i to się u mnie akurat zgadza, bo owulację miałam w granicach 18dc. (ale ja prowadzę samoobserwację, wiec mniej więcej wiem kiedy dni płodna itp). Maluszek raz rośnie szybciej, później ciut wolniej, poza tym kwestia pomiaru części mm, to wiecie, samo przyłożenie tej "miarki" maluszka to niezłe wyzwanie, a na tym etapie 1mm to nawet 1 dzień ciąży, więc póki maluch rośnie całościowo to jest ok :)
W ciąży z drugim synem różnica terminu była spora bo z OM 29.06, a z USG i owulacji 17.07 :) Urodził się 27.06.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
U mnie jak dobrze liczę dzisiaj zaczyna się 8 tydzień, termin z USG na 17 listopada z OM - 15 listopada.
Ja to juz od jakiś dwóch tygodni jestem ciagle zmęczona, senna, od wszystkiego jest mi niedobrze - nawet od zapachu zwykłego kremu, jeść specjalnie mi się nie chce, a jak już cos zjem to po wszystkim jest mi niedobrze... Jednym słowem fatalnie... Lekarz mówił mi , ze objawy ciążowe mogą być troche nasilone bo miałam tez torbiel czy coś takiego , ale uspokajał ze to się wchłonie i wtedy na pewno poczuje sie lepiej..,.. Póki co lepiej nie jest... pocieszam się tym, ze nie wymiotuje.....

Odnośnik do komentarza

Ja czuję się bardzo dobrze, czasem mnie lekko zemdli, czy brzuch trochę zaboli czy pociągnie ale poza tym to nic.
MigotkAn kiedy masz wizytę?
Ja cały czas myślę o tym czy to bliźniaki i martwię się tym bo mam już prawie 35 lat. Martwię się bo moja córcia od małego była strasznie chorowita i bardzo absorbujaca.. A jak sobie z dwójką poradzić? Dobrze ze za kilka dni wszystko się wyjaśni bo znów się czymś martwię.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Dziś zaczynam 6+0 tydzień i wizytę mam dopiero 24 kwietnia... Ale żyje w niepewności... I zastanawiam się czy przed świętami nie iść do innego do lekarza moja mam mówi że nie ma potrzeby... Ze częste badania źle wpłyną na dziecko lub dzieci... A to że żyje w stresie? Nie dostałam żadnych leków.... Nic mi lekarz nie mówił czy mam odpoczywać dużo... Czy mogę normalnie funkcjonować... Dobrze ze mój organizm sam się upomina o sen i śpię pół dnia jak dzieci są w szkole... A jak źle się czuję to mimo to się kładę... Aaa.. Objawy to mdłości, cały dzień mnie mdli jak cherbaty imbirowej z cytryną nie wypije., bił piersi
masakra, wrażliwość na zapach brak smaku w doprawianu potraw.... Hehe... Dzieci się pytam czy jeszcze doprawić mój syn mistrz mamo. Jeszcze odrobinkę soli i pieprzu ale nie za dużo tak troszkę... Albo mamo. Magi nie dałaś... I zachcianki... O matko... Sos czosnkowy do wszystkiego możliwego ostatnio za mną bekon chodzi... No i ból brzucha jak za dużo chodzę to się czuję jak by ktoś mi wnętrzności ściskał... A do tego puchnac mi rano palce... I mówią że przytyłam na twarzy...

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3kw7igcl1gxlq.png

Odnośnik do komentarza

MigotkAn ja na twoim miejscu poszłabym do innego lekarza w międzyczasie. W tych czasach badania nie są groźne dla dzieci. Ja już miałam dwa usg dopochwowe i w pt mam kolejne żeby sprawdzić czy to bliźniaki. Dostałam też duphaston 3 x dziennie, oczywiście mam brać witaminy i kwas foliowy no i pytał czy chce zwolnienie ale ja nie chciałam. Po za tym stres związany z oczekiwaniem na informację czy to bliźniaki też na pewno dobrze na ciebie nie wpływa.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Migotka jak masz tylko możliwość to się umawiaj do innego lekarza. Ja też już miałam dwa USG w piątek kolejne (byłam w szpitalu bo plamiłam, potem regularna wizyta u swojego gina) no i w piątek szanse na USG genetyczne bo będę w połowie 12 tygodnia :)
Odpoczywaj ile się da.

U mnie w połowie 11 tygodnia mdłości z dnia na dzień w zasadzie zniknęły, piersi a właściwie sutki przestały boleć, czyli moje wszelkie objawy ciążowe zniknęły...mam nadzieję, że to nic złego...ehhh

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,
Ja dzisiaj w nocy myślałam, że pojadę do szpitala. Obudziłam się kolo 1 i przewróciłam się na bok i wtedy zaczęło mnie tak bolec podbrzusze, że aż oblewał mnie zimny pot.
Wstałam do łazienki zobaczyć czy nie krwawię ale na szczęście nie. Położyłam się i po chwili przeszło.
Teraz czuję się dobrze. Normalne są takie bóle w podbrzuszu?

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Asia,
Właśnie obecnie jestem w pracy od 7 rano i nic mnie nie boli.
To nie był mój pierwszy ból brzucha, wcześniej miewałam już ale takie lekkie jak na okres. Dzisiaj w nocy pierwszy raz tak mocno bolało.
Nie mam żadnych plamień. Będę obserwować. Nie chce być panikarą ale wiecie to pierwsza ciąża i człowiek zielony :D

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...