Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam dużą rozbieżność. Serce biło okres ostatni 11 styczeń w lutym nie dostałam okresu a z USG wyszło że zapłodnienie musiało być później bo. Termin z okresu na 18 października a z USG na 4 listopada moja Pani dr mówiła że zdarza się rozbieżność taka. Zobaczymy co w czwartek powie.

Odnośnik do komentarza

Cześć :) Z tymi terminami wg OM a USG to tak bywa. Teraz mam 4 dni różnicy, w drugiej ciąży 19dni różnicy było, no tak się dzieje :)
Ja dzisiaj rano znów zaczęłam plamić, a 10 dni było spokoju....ehhh...ale wczoraj trochę posprzątałam i na dodatek trochę stresu związanego ze starszym synem i jego wybrykiem w szkole....mam nadzieję, że te plamienia od tego. Dziś odpoczywam i mam nadzieję, że jutro już będzie ok :) Miłego weekendu Wam życzę :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

hej wszystkim nowym dziewczynom! fajnie że nas przybywa :)

ja już po szpitalu.....wysoki cukier niestety mi pozostał. Dostałam skierowanie do Rzeszowa do szpitala do poradni cukrzycowej, reszta badań w porządku.
Martwi mnie tylko, że lekarz który robił mi USG najpierw stwierdził, że jak na jego oko to wszystko jest w porządku, a później powiedział, że Maluszek troszkę mały.
z OM mam termin na 6.11 z USG na 16.11, a maleństwo ma 0,84 cm - wiec nie wiem czy się martwić czy nie. Przed świętami ide do swojej gin, wiec zobaczę co ona mi powie

Odnośnik do komentarza

Ewinka i jak tam u Ciebie plamienia?
Little dino widzę, że Ty z moich stron jesteś, ja też jestem z Rzeszowa. Mam sąsiadkę, która w maju będzie rodzić i była w tym samym czasie u gina co ja czyli 6 tydzień i 6 dzień moje maleństwo ma 5,5 mm a jej na ten sam czas miało 1 cm wiec są te różnice widoczne. Mi lekarz mówił, że jest w normie. Różnica między data z okresu a data z Usg jest 5 dni u mnie. No myśle, że następne usg będzie najważniejsze bo będzie już więcej widać

Odnośnik do komentarza

Witam forumkowe koleżanki :)

Ewinka daj znać co tam u Ciebie, plamienia ustały?

Ja byłam w piątek u gina i wyszłam trochę załamana :( Na usg nic jeszcze nie było widać :( Lekarz zaproponował żebym za tydzień przyszła to powtórzymy badanie. Powiedział też, że skoro beta rośnie to jest szansa że ciąża jest, ale zazwyczaj widoczna jest dopiero jak beta ma minimum 500, a u nie w czwartek było 378. Wg aplikacji byłam wtedy w tyg 5+0 więc może to rzeczywiście było za szybko. W tym tyg powtórzę jeszcze betę, bo bardzo się martwie.
Kiedy - w którym tyg wam udało się już zobaczyć maluszka?

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Iguana to może być za wcześnie zależy też jaki sprzęt ale mi często doktorka mówiła zobaczymy czy coś widać ale może być jeszcze za wcześnie.

Ja jutro dopiero umowie się na wizytę. Według miesiączki to jestem w pierwszym dniu ósmego tygodnia

Córcia 13.09.2015
Synuś 04.04.2017
Synuś 26.08.2018
Córcia aniołek(*) 23.04.2019 10tc.

Odnośnik do komentarza

Iguana mi się wydaje, że troszkę za wcześnie poszłaś, ja się przy pierwszym synku tak wcześnie wybrałam to mi wtedy lekarz powiedział ze najlepiej koło 7,8 tygodnia isc, bo widac już zarodek a nie sam pęcherzyk i nawet można już serduszko dojrzeć, a to już dużo informacji, za tydzień pewnie już będzie coś widać i się przestaniesz stresować.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za pocieszenie. Też mam nadzieje że to było poprostu za szybko. Tą wizytę miałam umówioną już dawno temu dlatego stwierdziłam że skoro już jest to idę. U lekarza u którego chce prowadzić ciąże mam wizytę 17 kwietnia to będzie 7 lub 8 tydzień. Ale skoro ten lekarz zaproponował sam wizytę w piątek to chyba pójdę i zobaczymy.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Iguana ja w pierwszej ciąży też szybko poleciała do gin i był tylko pęcherzyk po dwóch tyg kazała przyjść i dopiero było widać serduszko i wtedy dopiero założyła kartę ciąży. Dlatego w tej ciąży poszłam na pierwszą wizytę między 7 a 8 Tc był zarodek i serduszko. Wydaje mi się że jak pójdziesz w piątek może być jeszcze za wcześnie, więc na spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Hejka :) u mnie wczoraj było już czysto, zero plamien, zobaczymy jak będzie dalej. Wizytę mam 12 kwietnia, gin chce już zrobić wtedy genetyczne usg, będę w 11tc nie wiem czy maluch będzie wystarczająco duży :)
Na usg czasami dopiero powyżej 1000 bety coś widać, zależy od sprzętu, jak piszą dziewczyny. Moje mdłości są uciążliwe dla mnie, kurcze 3 tydzień mnie muli cały czas, tylko 2 dni przerwy ostatnio było :) hehe

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

U mnie w ogóle nie ma przerw w mdlosciach. Ja odebrałam w sobotę wyniki krwi i coś mi się nie podoba z toxoplazmoza. Nie wiem czy dobrze interpretuje wyniki ale jest nie ciekawie. Mam nawet napisane że konieczna kontrola za 2-3 tyg. A lekarza mam w czwartek. Jestem załamana

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...