Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kochane. Na nasze zaskoczenie wczoraj nas wypisali do domu:) więc pierwsza nocka za nami.Bylo nieźle,mleko się pojawia więc coraz lepiej jemy i mniej awantur. Dziś udało mi się wstać do starszaka i pomoc ubrać do przedszkola,wstawiłam pranie, zarobiłam śniadanie więc jest nieźle;)
Karola reakcja na siostrę'Wow zooobacz,ale super Laurka':D Był przeciwny dawania jej piersi ale zaakceptował to jakoś. Jak wczoraj zasypiał na noc chciałam chwilę z nim poleżeć a Laura oczywiście na cycu. Wzięłam ją w bety i położyłam koło Karola- zasnęła w 3 minuty:D a my z Lolkiem się mogliśmy potulic:) może

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Też jestem zdania, że lepiej trochę chłodniej niż przegrzewać. Nie mam zbytnio doświadczenia z sn, bo miałam dwa cc, ale ból promieniujący do nogi to kwestia ułożenia dziecka i nacisku, pod koniec ciąży miałam nieraz i choć wyczekiwałam wcześniejszego porodu, niestety to nie było to.
Ku mojmu zaskoczeniu mój starszy syn bardzo pozytywnie zareagował na braciszka. Ciągle chce go głaskać, przytulać, całować. Jak mały płacze to mówi: mama weź dzidzię, daj dzidzi cycy... Zobaczmy co będzie dalej, bo pani psycholog mówiła mi, że na początku może być zaaferowany sytuacją, a później może się to zmienić.

Odnośnik do komentarza

Za to.moj pies domowy nie chce iść do domu... Jak wejdzie to drapie w drzwi. Boję się, że będzie chory:/ bo tak już bywało.

Aga, piękne miejsce dla córeczki:))

A wiecie czego nie lubię w ubraniach najbardziej? Kapturów! Jak się da to odcinam. Zostawiam dopiero jak dziecko już ładnie siedzi. Leżeć na tym bezsensu, na głowie caly czas jeszcze gorzej :/

Odnośnik do komentarza

Wiadomo ze nie ma co przegrzewac dziecka, bo to nie dobre jest. A ile razy slyszalam "nie ma czapeczki" lub "gdzie czapeczka" Szkoda ze te osoby nie chodza caly czas w czapce.
Jestem po konsultacji, jutro cc. Stres jest. Dzis coreczka obudzila sie sama po 6. Od razu przybiegla, dala mi buziaka i usciskala a mi lzy poplynely.
MamaColin jak minal pierwszy dzien w przedszkolu?
Renat0rr mnie tez krew zalewa jak w upal widze gondole przykryta pieluszka lub kocykiem. O zgrozo!!! To dziecko nie ma czym oddychac, tam jest sauna.
Mimka super ze jestescie juz w domu.
Milu sliczna Michalinka.
Aga jutro pelnia, wiec moze cos sie zadzieje :)

Odnośnik do komentarza

Gabi miło ze pamiętasz :)
A wiec od rana szczęśliwy :) pojechał z tata dzisiaj niestety tylko na godzinę a chętnie został by na cały swój czas . Jutro idzie na dwie godziny razem z tata . Aczkolwiek od razu mówi ze jutro zostaje dłużej i bez taty . Dziecko szczęśliwe tylko kobiety maja swoje zasady .
Trzymamy kciuki za jutrzejsze cc :)

Czy któraś ma lub miała problem z dzieckiem które nie akceptuje wózka ani chusty :)?
Wszędzie płacze . Jedynie dzisiaj w kąpieli była mega szczęśliwa :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Gabi, powiedzenia jutro!

Amanalka, no to jedziesz z koksem:D

MamaColin, Tymek nie akceptował chusty i z godndolą też bywało różnie. Dopiero w spacerówce mu się odmieniło.

Byka dzisiaj nas odwiedzić jedną z Listopadówek2015 ♡ chłopaki dostali prezenty, pożyczyła nam nosidełko Babybjorn i przywiozła pudło ciuszkow i zabaweczki po swoich córeczkach:)))

U nas starszy brat kocha młodszego i wydaje mi się jakby z każdym dniem bardziej:) prezent też na pewno coś dał, bo chodzi z Psim Patrolem i się chwali, że dostał od Kornela:D

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki oczywiście każda sama decyduje jak ubiera swoje bejbe. Ja też nie jestem za przegrzewaniem ale takie maleństwo co dopiero wyszło z brzuszka to potrzebuje ciepełka się mi wydaje;)))
Gabi, mocno trzymam kciuki za Ciebie. Wszystko będzie dobrze kochana i już jutro będziesz tuliła synka:****
Amanalka może jednak będzie wrzesień;) tak czy inaczej wyjdziecie już we dwie z Dagmarą:***
Dawaj Nam znać jak postępy?:)
Trzymam kciuki żeby wszystko pięknie się ułożyło:)
Aga, jak tam? Pamiętam że Jassmine jak rozłożyła łóżeczko to raz dwa ruszyło;)))
Silvara też nienawidzę kapturów w ciuchach u maluszków i unikam;)))
Fajowo że masz kontakt z dziewczynami z forum. Może My dziewczyny też się kiedyś spotykamy gdzieś w Polsce;)))))))))

Kurczę a młodego chyba mi rozłoży przetrzymałam to 2 dni w domu ale dziś gardło go boli. Jenyyyy;/
Młoda też jakaś taka niespokojna. Śpi po pół godziny także nie wiem o co chodzi:/
Chyba już wydoroślała panna i te piękne czasy co tylko spała jadła srała minęły;)))

Odnośnik do komentarza
Gość mi88_powrót

Ojej, powodzenia :)

Ja ubieram małego: body, pajac, polarowy większy pajac typowy na dwór, czapka i do wózka i na spacer. Na niego rzucam kocyk minki tylko i tak spacerujemy chociaż kolejny dzień coś mi się dziecko buntuje. Myślę, że wkurza go ta czapka bo się drze jak tylko mu zakładam.

Co do okresu, to niby u mnie 3 tydzień połogu ale mam wrażenie, że to też okres od 2 dni chociaż karmię.

W czwartek pediatryczna wizyta patronażowa. Położna była 3 razy, teraz lekarz 1 raz.

Odnośnik do komentarza

Amanalka zapewne już po :) :) :) no doczekałaś się dziewczyno! :) :) :)

Silvara, a czemu pies chory ma być, gdy chce ciągle wychodzić na dwór? Siusiu mu się ciagle chce czy ma biegunkę?

MamaColin mi się wdaje, że Twoja Giulia „dojrzewa” do życia na tym świecie i dlatego tak się zachowuje.. jedne płaczą bez przerwy, inne przesypiają ten etap szoku po przyjściu na świat i takiej adaptacji do życia..? Z czasem ona wszystko oswoi, tak przypuszczam, i chustę jeśli będziesz chciała, i wózek, i łóżeczko.. może po prostu potrzebuje więcej czasu i głośno komunikuje Wam o tym?

Antonina 26.04.2010
Michalina 29.08.2018

Odnośnik do komentarza

No też myślę że Amanalka już tuli Dagę:)))
Milu ładnie to ujęłaś:) mój młody w takim razie długo dojrzał bo nic jemu nie pasowało ani wózek ani auto tylko moje ręce i cycek a poza tym wszędzie się darł generalnie przeszło jak miał jakoś rok albo nawet więcej;)))
Młoda póki co nie protestuje i wózek odpowiada i fotelik i auto ale to wszystko może się zmienić;) oby jednak nie:)
Co do okresu też się właśnie zastanawiałam? Bo niby szybko oczyściłam się po cc natomiast jakieś plemienia zostały tydzień było spokoju i znów coś tam leci:/ dziwne :o po tamtej cc okres dostałam jakoś po 4 miesiącach.
Silvara pisałaś że Kornel wścieka się przy cycu i łapie powietrze a jak przy butli? Moja Lajla też coś świruje ostatnio przy karmieniu a potem bąki lecą oczywiście wygina się przy tym jakby co najmniej miała bombę puścić;) się tak zastanawiam czy jak dajesz swoje mleko z butli to przeszło?
Tak chaotycznie napisałam ale chyba zrozumiesz moje pytanie?;))))))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...