Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczyny :)
Aśka wyrazy współczucia... nie przejmuj kto co sobie pomyśli, najważniejsze Twoje zdrowie i komfort psychiczny.

Catarisa my jeszcze nad imionami nie myśleliśmy... W ogóle nie mam żadnych przeczuć czy będzie syn czy córka :) nic. Kompletnie nic ;)

U mnie dziś ładnie słońce świeci, ciepło ale straszny wiatr. Pranie mi zwiało z balkonu i biegałam jak szalona i je zbierałam na dworze ;)

A może polecicie jakiś fajny nocleg nad morzem: blisko plaży, jak najbliżej, akceptacja zwierząt. Planujemy wyjechać we wrześniu i od kilku dni wydzwaniam po różnych ośrodkach i albo brak miejsc, albo konieczność wykupienia calodziennego wyżywienia albo nie akceptują psie, a jak już to tylko yorki. Tracę nadzieję. A nie mamy konkretnej miejscowości wybranej. Po prostu byleby jeszcze funkcjonowała po wysokim sezonie :)
Mój brzuch taki ;)

monthly_2017_08/marcoweczki-2018_60444.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Grejpfrutka

Cześć dziewczyny ;)
Jestem w pierwszej ciąży i w dodatku okazało się, że bliźniaki... Generalnie na początku była fala radości, zawsze chciałam mieć dzieci, ale teraz czuje się tak koszmarnie, że nie potrafię cieszyć się tą ciążą. I cały czas mam w głowie, że coś ze mną nie tak, już nie umiem sobie sama ze sobą poradzić. Jestem w 9 tygodniu, w 6 tygodniu trafiłam do szpitala i od tamtej pory jestem wkółko na L4... I naprawdę mam dość. Chciałam pracować, jeszcze kilka tygodni temu kłóciłam się o to z moim mężem, który widziałby mnie całe 9 mc w domu (zrobił się strasznie nadwrażliwy na punkcie dzieci). A teraz chce czy nie chce to nie jestem w stanie nawet sama się umyć, bo zaraz kręci mi się w głowie i jest mi słabo. Źle się czuje, wymiotuje wszystko, łącznie z łykami wody, które próbuje w siebie wmusić. Schudłam, ciągle leże. W dodatku trafiałam do tej pory na lekarzy idiotów... Teraz już znalazłam mam nadzieje tego ostatniego i najlepszego, byłam dwa razy i potrafi mnie uspokajać, a nie przysparzać nerwów... Ale mam juz naprawde dosc, wszyscy dookola mi mowia, ze tak ma byc, ale ja nikomu nie zycze kilku tygodni non stop z glowa w misce... a lekarz mi mowi, ze przy blizniakach to moze potrwac do 18 tygodnia....

Odnośnik do komentarza
Gość pogodynka1983

Czesc dziewczyny:)to i ja dolacze do Was:)termin mam tak jak i nie które z Was na 28.03.2018r...juz sie doczekac nie moge:)jest to moja druga ciaza i calkiem inna od poprzedniej....w tamtej latalam co dwa tyg. Z Londynu nie bylo mdlosci ani zachcianek a w tej jak na zlosc wszystkie przypadlosci ciazowe mnie dopadly w tym ta ,ktora najbardziej sie stresuje...czyli plamienia:(jestem w 6tyg.ciazy i bardzo sie denerwuje...ostatnio dostalam luteine 50mg...jutro znowu do gina ehhhh
Czy ,ktoras z Was tez tak ma??
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny...duzo zdrowka

Odnośnik do komentarza

Grejfrutka-gratuluje bliźniaków.
Pogodynka-mnie też męczą plamienia.to.normalne na początku ale przysparza mnóstwo siwych włosów na głowie.

Dziewczyny.po wczorajszych rewelacjach mam plamienie znowu.leże aktualnie.wzielam nospe dodatkowo i zastanawiam sie awaryjnie co mam dozwolone w tej chwili wziac cos na uspokojenie.niby już nie ryczę,poplakalam w nocy jeszcze ale stres jest.w czwartek w związku z pogrzebem mam gości,którzy będą nocować. Boje sie nadal czy z fasolka bedzie ok.ale modle sie o to.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:)
Grejpfrutka, pogodynka, witajcie:)
Gratulacje ciązy bliźniaczej grejpfrutka! wiem, zeto nie jest super czas dla Ciebie ale głowa do góry zaraz minie...
Pogodynka dobrze, że idziesz do lekarza. Przy plamieniach trzeba byc pod kontrolą.
Aśka, trzymaj się. Bedzie ok. pooc nerwosol mozna brać w ciąży.

Ja dzis byłam na wizycie i wszystko z babelkiem oki:)
Jest duzy jak na swój wiek i tu potwierdza sie moja teoria, że zaszłam w ciąze zaraz po @.
Z @ mam termin na 03.03 a z usg 24.02. Za dwa tyg mam usg genetyczne i mam nadzieję, że wszystko bedzie oki. Wtedy juz odetchnę z ulgą i bede spokojniejsza:)

Odnośnik do komentarza

Pogodynka- ja biore luteine caly czas,wczesniej bralam duphaston. Podobno do 12 tygodnia mam zazywac.

Sianozety wrzos to wielki osrodek, jezdzilam tam z dzieciakami na kolonie, plaza naprawde tuz za plotem a warunki calkiem niezle.

U mnie narazie obstawiam na Marcelina, Kinga, Mateusz a termin mam na 14 marca ale blizniakom sie czesto spieszy na swiat wiec roznie moze byc

Odnośnik do komentarza

Ewelinka 37 tydzień to piekny wynik jak na bliźniaki! Rzadko tak długo czekają;)
Grejpfrutka nie dziwię się że masz taki nastrój, mdłości powoduja niechęć do życia. Ale pocieszaj się że to minie a dwa maluchy naraz to dwa razy więcej radości;) pracy też,ale każde dziecko wymaga uwagi a Ty będziesz to mieć za jednym razem!
Melisska cudny bąbelek;)
AskaS jak masz przeżywać to daj spokój, powiedz że się źle czujesz i w łóżku jesteś.choroba nie wybiera;)
Jagodowa nie poddawaj się, jest mnóstwo ośrodków, na pewno coś znajdziecie

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74915

Odnośnik do komentarza

Lusia tak spytalam bo ja nie mam zadnego ustalonego terminu.z @@@ wychodzi mi koniec lutego z usg polowa druga marca jakby ale cc z dwa tyg. przed ustalonym terminem robią.teraz we wrzesniu jak przyjde do gina zaloza mi książeczke ciążową i pewnie dopiero wtedy termin poznam. Ale ciekawość mie zżera bo nie wiem nadal czy będe lutóweczką czy marcówką.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:)
Dzis bylam u swojego gina i ten dal mi tym razem luteine ale podjezykowo bo sie strasznego zapalenia nabawilam uuuu. Jednak to co najważniejsze to ze z dzidzia wszystko wporzadku....rosnie i ma sie dobrze:)bo juz sie o nia balam po tych plamieniach:(....dzis uslyszalam jak bije jej serduszko...niesamowite uczucie:)))
To ide odpoczywac
Zycze spokojnej nocy

Odnośnik do komentarza

Pogodynka, super, że z dzidzią wszystko w porządku :) ja niestety rownież plamie prawie cały czas, raz bardziej raz tylko odrobinkę.
Też bym chciała już usłyszeć serduszko, póki co tylko widziałam. Może na tym USG genetycznym usłyszę :)
Grejpfrutka, gratulacje! Przyznam się, że trochę sama chciałabym, żeby okazało się i u mnie jest dwójeczka, ale marne szanse raczej.
Niemniej jednak trzymaj się, te dolegliwości na pewno w końcu mina i będziesz mogła cieszyć się ciążą :)
Melliska, rzeczywiście duży już ten Twoj bąbelek :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vvfxmfv59klzl.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
ja zaczelam 11 tydzien 17 sierpnia ide na kolejna wizyte , od czasu do czasu mam zawirowania żołądkowe tez tak macie??zrobilam ostatnio badania jakie mi dala moja gin ..zaplacilam prawie 300zl za glowe sie zlapalam u WAS tez tak drogo??widze ze kilka z Was robi badania prenatalne ale czy one tak naprawde moga cos zmienic?uleczyc jak cos byloby nie tak??cena tych badan tez jest duza u mnie 450 zl ..jest tu ktos kto sporo juz wazy?moja waga mnie przeraza a to dopiero poczatek masakra ..ja chyba najpozniej poszlam na 1 wizyte bo w 10 tygodniu..staram sie podchodzic spokojnie ..
savana a ty ktory juz tydzien??w koncu staranka zaowocowaly super

http://s8.suwaczek.com/201802281447.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ra2ho31.png
https://www.suwaczki.com/tickers/010i3e3kb538v0vw.png

Odnośnik do komentarza

alexia terminu jeszcze nie znam z USG ok 6,5tc a z @ dużo więcej bo była 28.05... Za 11dni ide na wizytę to się wszystkiego dowiem:) co do badan to niestety niektóre sporo kosztują i nie wszystkie są na nfz ja w pierwszej ciazy miałam prywatne ubezpieczenie i wszystko miałam w jego ramach zobaczymy ile teraz będę płacić bo juz go nie mam:) nie musisz robić prenatalnych typu test pappa itd wystarczy ze na usg będzie wszystko ok...

Dziewczyny jak sie czujecie w te upały? Bo ja kompletnie bez sił bez apetytu tylko mdłości nadal mecza:/

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r8m8rtjfjr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3flw12lfqo7i5.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ! Powiem Wam , że ja oprócz tego, ze no miewam często zgage i mam troszkę powiekoszny brzuch to wcale nie czuje się jak bym była w ciąży, jak czytam to wy macie plemienia i ogólne źle samopoczucie, ja na szczęście żadnego plamiemia ani razu nie miałam ogólnie najbardziej chce mi sie spać ale to raczej "przyjemny " objaw mam nadzieje ze i wam niedługo wszystko minie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/5djyxzkr8p7wg4ed.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...