Skocz do zawartości
Forum

W którym tc poczułaś swojego malucha pierwszy raz ?


ronia

Rekomendowane odpowiedzi

gabalas
ronia
Ja sobie chyba jeszcze poczekam aczkolwiek taki wpiernicz od środka uspokaja... tak mi się wydaje :lol:

zebys wiedzial ,jest cos w tym:sofunny:

Niedawno jakos przebudzilam sie w nocy i wydawalo mi sie w pierwszej sekundzie ze to mój pies sie do łozka gramoli, a to moje dziecie tak ladowalo w brzuch ze az sie wyro trzęsło:Histeria: Psu sie podobno jakaś inwektywa trafila, ale tego nie pamiętam tylko M mi opowiadał, a ja sie przekrecilam na drugi bok i juz byla cisza:Oczko:

:sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

cześć wszystkim
ja poczułam 15/16 tyg ciąży choć myślałam że ze względu na tusze poczuje później ale się udało Wszystko przez obcisłe spodnie – za ciasne już, chyba się rozpierało.
Później przy ciepłej patelni z plackami ziemniaczanymi nie wiem czy dostało energii i radości po moim zjedzeniu placka czy od ciepłej patelni bo trochę przygrzewałam brzuch chyba stojąc przy garach.
Innym razem w nocy o 2,30 dość długo, wstałam w nocy sikać jak zawsze, gdy się położyłam nie wiedziałam czy oddychać mogę i śmiać mi sie chciało bo to łaskotało i strasznie sie ucieszyłam.
jak chodzę po nierównej łące - może za dużo telepocze brzuchem i fika i jak słucham muzyki czuje łaskotanie.
jestem w 18/19 tyg ciąży oczywiście czekam na 20tydz może bedzie częściej bo rzadko to czuje i może juz bedzie wyraźniej. nie mogę sie doczekać bo niekiedy sie martwię czy jest ok. bo nic nie czuje :).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...