Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki listopadowe 2016


Gość Monalika

Rekomendowane odpowiedzi

Posprzątalam mieszkanie i energia się skończyła zato zaczęła bolec głowa i tak bolała do końca dnia mimo paracetamolu:( kupiłam sobie większą koszulkę nocna. Zrobiłam zakupy w galeri i skorzystalam z dermokosuktacji i malowania pazurkow i dostałam multum próbek z ziaji w tym do kąpieli niemowląt i lakier do paznokci i pilniczek. Zrobiłam galaretke owocowa bo chodzi za mną cały tydz. A dziś dzień z mężem

Odnośnik do komentarza

Linka 1988 witamy w naszym gronie;-)

Ja dziś lepiej się czuję niż wczoraj na szczescie:-) niestety cały dzień sama bo Mój Mąż w pracy:-(:-(:-( a taka ładna pogoda to by się na spacerek poszło razem... Ale nadrobimy to już wkrótce bo we wtorek jedziemy na dwa dni do Nowego Sącza bo mam zamiar jak najszybciej zdać prawo jazdy... będę zdawać tam bo miasto mniej skomplikowane dla Mnie niż Kraków... testy już mam żadne więc póki jeszcze brzuch da się ukryć to chciałam iść żeby nie było ze chce mieć fory. .. teraz przez dwa dni pojeździe po mieście i w czerwcu chce iść już na egzamin... bo kurs dawno temu zrobiłam mialam zdawać zimą ale po poronieniu ten temat całkowicie wypadł Mi z głowy... A teraz chce zdać dla dzieciątka bo mieszkam na wsi u męża i chce być niezależna więc prawko i własny samochód to podstawa teraz;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498ribdtlc9238.png

Odnośnik do komentarza

Witam was i ja w ten piekny dzień;) u nas tez pogoda świetna, dzis rozlozymy malemu piaskownice i od tej pory wiecej czasu bedziemy spedzac na podwórku:) i w koncu dzis tez mam męża w domu bo tak to caly tydzien w pracy był, wiec mam troche wiecej czasu dla siebie:) zapowiada sie dobry dzien;) i wam zycze milego dnia dziewczyny:)

Odnośnik do komentarza

My dzis leniwie, wsiaklismy w "Wikingow" i konczymy wlasnie trzecia serie. :) Troche pogram, obiad, spacer, a wieczorem na koncert Kayah i irlandzkiego zespolu Kíla, bardzo zacieszam! Od jakichs trzech dni dokucza mi bol brzucha taki jak na okres, najwyrazniej Maluch rosnie i sie rozpycha. Energia objawia sie u mnie tym, ze moge dluzej wysiedziec w nocy, w piatek bylismy u znajomych do 2, ale odsypialam za to do 11. No i zaczelo sie wstawanie kilka razy w nocy do lazienki. :( Mysle zeby sie przespacerowac przed koncertem do Mothercare i sie rozejrzec, podobno da sie zlowic fajne rzeczy w promocji.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxyx8dsc498xox.png

Odnośnik do komentarza

Ja dziś z mężem na półmaratonie byłam. Cały dzień w tłumie ludzi i słońcu. Było fajnie ale jestem tak wykończona jakbym to ja tam biegła :)
Jeszcze 3 dni do pracy i znowu długi weekend :)
W środę idę do lekarza na ocenę wyników badań i może usg zrobi :) Maluszka zobaczę znowu. A mąż juz się doptyuje czy może iść ze mną brzfacs zobaczyć :)
No i baby shower koleżanki mam ;) może się czegoś nowego dowiem. Powiem Wam, że nie chce mi się do pracy chodzić..dopiero co umowę dostane ale nie wiem jak długo wytrzymam...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ;) Mam pytanie. Być może któraś z Was tak miała. Od jakiegoś czasu podczas wstawania, przekręcania się, podnoszenia, czasem chodzenia, czuję jakby pieczenie (bądź rwanie albo mrowienie) po lewej stronie w podbrzuszu. Nie jest to silny ból i nie występuje cały czas, do tego od pewnego czasu bolą mnie plecy w dolnej części, początkowo tylko po lewej str, teraz zdarzy się, że po obu. Czy to może być coś niepokojącego ? Wizytę mam dopiero 9 i nie wiem czy czeksć, czy iść wczesniej. Z góry dziękuję za odp. ;)

Odnośnik do komentarza

Sz.patrycjaa a możesz zadzwonić do swojego lekarza? Jeśli tak to lepiej skonsultować. Ja miewam takie ciągnące uczucie delikatne. Gorzej z bólem pleców podobno. Miałam raz takie pobolewanie to mnie dziewczyny w pracy wystraszyły ze to źle. Jeśli więc masz możliwość konsultacji to polecam, bo do 9 jeszcze daleko.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e4ta8zno5.png

Odnośnik do komentarza

sz.patrycjaa
Cześć dziewczyny ;) Mam pytanie. Być może któraś z Was tak miała. Od jakiegoś czasu podczas wstawania, przekręcania się, podnoszenia, czasem chodzenia, czuję jakby pieczenie (bądź rwanie albo mrowienie) po lewej stronie w podbrzuszu. Nie jest to silny ból i nie występuje cały czas, do tego od pewnego czasu bolą mnie plecy w dolnej części, początkowo tylko po lewej str, teraz zdarzy się, że po obu. Czy to może być coś niepokojącego ? Wizytę mam dopiero 9 i nie wiem czy czeksć, czy iść wczesniej. Z góry dziękuję za odp. ;)

Ja gdzieś kiedyś czytalam ze jak się macica rozciąga i rozrasta miednicy to wtedy boli podbrzuszu i plecy... Ale dla pewności możesz wcześniej zapytać lekarza czy to od tego:-) Mnie już trzeci dzień boli z lewej strony podbrzusze ale nie cały czas tylko tak chwilę dłuższa w ciągu dnia:-/

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498ribdtlc9238.png

Odnośnik do komentarza

sz.patrycjaa
Cześć dziewczyny ;) Mam pytanie. Być może któraś z Was tak miała. Od jakiegoś czasu podczas wstawania, przekręcania się, podnoszenia, czasem chodzenia, czuję jakby pieczenie (bądź rwanie albo mrowienie) po lewej stronie w podbrzuszu. Nie jest to silny ból i nie występuje cały czas, do tego od pewnego czasu bolą mnie plecy w dolnej części, początkowo tylko po lewej str, teraz zdarzy się, że po obu. Czy to może być coś niepokojącego ? Wizytę mam dopiero 9 i nie wiem czy czeksć, czy iść wczesniej. Z góry dziękuję za odp. ;)

Mnie tez czasem lekko zakluje... Dziewczyny moim zdaniem to wszystko jest normalne przecież organizm się zmienia hormony to normalne że daje o sobie znać moja koleżankę cała ciążę bolał kręgosłup. Też mam wizytę 9:)
Odnośnik do komentarza

Ja tez wczoraj miałam piękny dzień. Cały z mężem tylko we '' trójkę ''. Mój mąż wymyślił że będziemy świętować dzien najpiękniejszej żony. Cały dzień spędziliśmy w Nałęczowie. Był obiad w Karczmie Naleczowskiej i deser w Wedlu i spacer. Miło romantycznie.. Brakuje nam takich chwil. A w nocy znów pojechał. Coraz gorzej znoszę te wyjazdy mimo że wyjeżdża od stycznia to jakoś nie mogę sobie poukładać tego. Na szczęście teraz przyjadą w piątek w nocy to cały weekend będziemy mieli dla siebie. Bardzo wzrusza i rozczula mnie to jak się żegna z brzuszkiem, jak mu czyta i tez widzę ile kosztuje go to, że nie jest tu z nami. Życie...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny chyba ze dwa dni nie pisalam wszystko przez ta piekna pogode ;-) tej nocy to pobilam rekord w ... sikaniu ... wszystko jest ok do momentu polozenia sia jak sie poloze to wtedy mam ucisk czy co na pecherz i wio sikanie i tak co 5- 10 min a do tego delikatny bol przy oddawaniu moczu nospe wziwlam w nocy bo mi to dokuczalo nie wiwm moze jakas infekcje zlapalam... dobrze ze dzis mam wizyte u gina ...pewnie zleci badanie moczu to tej porywyniki mialam wzorowe.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jcweqgr8x.png

Odnośnik do komentarza

I znowu poniedziałek :( a weekend miałam tak męczący, że nie wiem jak w tej pracy do 16 wytrzymam. Mój czterolatek codziennie wstaje o 5 rano i od razu najchętniej pobiegłby na dwór, całe szczęście pod koniec tygodnia wraca tatuś to może nareszcie będę mogła się wyspać i trochę odpocząć.

Ten czas tak szybko leci, zaraz będziemy na półmetku, ale jakoś nadal mnie ta ciąża nie cieszy :/ wciąż mam wrażenie, że historia lubi się powtarzać. Jak urodziłam Łukaszka to mąż zaczął mnie zdradzać...dużo było kłamstw zanim wszystko odkryłam, byliśmy o krok od rozwodu, a zostawił mnie dla dziewczyny z dwójką dzieci i wolał jeździć do niej i bawić się z jej dzieciakami niż ze swoim synem. Wybaczyłam (tak mi się wydaje), ale nigdy nie zapomnę, nawet zaczęło się układać, ale teraz kiedy jestem w ciąży, boje się, że historia się powtórzy i nie potrafię o niczym innym myśleć :( strasznie mnie to przygnębia, bo pamiętam jaki to był koszmar :(

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywf71xlzpdv0fe.png

Odnośnik do komentarza

Agulka88 podziwiam ze udało Ci się "przebaczyć", nie wiem czy ja bym potrafiła. Ciąża to taki okres w Naszym życiu ze przestajemy trochę myśleć o Naszych partnerach. Priorytetem jest rosnąca fasolka a często tatusiowie nie czują tej więzi aż do momentu urodzenia się dzidziusia. Ja staram się właśnie dlatego pamiętać o mężu, mimo że czuje się źle to myślę też i o Nim :-)

Niestety nie uda Ci się zapomnieć o tej sytuacji, ale spróbuj się min ie stresować, nie myśleć o tym. Maluszek juz czuje wszystkie Twoje emocje. Może porozmawiaj z mężem.

Ciężko jest coś doradzić w takiej sytuacji, ale pamiętaj ze na forum zawsze znajdziesz wsparcie. Wiec jak masz słabszy dzień to pisz śmiało :-)

Czy u Was też jest tak ciepło? Ale bajka. Ja mam dzisiaj wolne i juz myślę jak to będzie fajnie od lipca na chorobowym :-) całe wakacje na działce, może nad morze pojedziemy

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e4ta8zno5.png

Odnośnik do komentarza

Cześć a my juz po wizycie;) to juz 14 tydzień i wszystko jest ok, maluszek tak fajnie machal do mnie rączkami i nóżkami ze az mi sie plakac chcialo ze wzruszenia, ach te hormony:) ciekawa jestem czy jak sie urodzi to tez bedzie taki ruchliwy:) patrycja2403 ale masz fajnie z tym obiadkiem, ja musze cos zrobic ale strasznie mi sie nie chce, Magda1982 ja uwielbiam gorąco, dzis pół dnia pielilam ogródek;) ale jesli ty tak kiepsko znosisz upały to odpoczywaj jak najwięcej najlepiej z wiatrakiem pod bokiem:) listopadowka to czekamy na wieści;) Aniap27 do 3 jeszcze troche zostalo ale szybko minie tym bardziej ze przed nami dlugi weekend;) Agulka88 jesteś dzielna ze dałaś mężowi drugą szansę i mysle ze jesli jest mądry to doceni to i wiecej nie bedzie ci robil takich numerów, nie ma co o tym myslec na zapas:) dziewczyny tak sie dzis nastroilam ta wizytą i widokiem maluszka ze czuje chyba tą energie 2 trymestru:) mam nadzieje ze juz mi tak zostanie:)

Odnośnik do komentarza

Dz.patrycja- trudno odnieść się do takich bólów, w drugiej ciąży brzuch często mnie bolał. Teraz czasem jak się przeforsuje za dużo noszę dziecko to boli.Rozciąganie macicy, brzucha jest normalne, ale nie wiem czy u Ciebie to właśnie to.Jedyna moja porada to taka- w razie jakichkolwiek wątpliwości lekarz lub ip.Agulka88 -ja chyba nie miałabym żyć wspólnie po zdradzie i podejrzewam ,że dreczyloby mnie to przy każdej okazji.Nie zgodzę się do końca z tym , że w tym wyjątkowym okresie ciąży my musimy bardziej dbać o partnerów. Moim zdaniem dojrzały facet, który w dodatku chce być ojcem wie, że to kobieta potrzebuje opieki i wsparcia w tym trudnym czasie.Nawet jeśli nie wygląda ładnie, chodzi jak kaczka czy nie może się kochać. Ja tam zawsze mężowi przypominam jak powinien się zachowywać, bo też czasem nie myśli. Mi też ciąża leci bardzo szybko.Myślę, że to zasługa dzieci, bo jest co robić i nie ma kiedy poleżeć na kanapie przed tv.Wczoraj byliśmy w olOjcowie pospacerować, a potem na obiedzie.Trochę p ochodzilam, ale o dziwo nie czułam się źle. Nogi tylko troszkę bolały i krocze.Dziś pobudka już o 5.40 i nawet coś porobilam.Umyłem okna.Ogarnęła z grubsza mieszkanie, zrobiłam 2 pralnia, wyszłam z Franiem na zakupy i spacer, a potem pojechaliśmy po starszego do szkoły .W efekcie dopiero gotuję zupę, ale jest ok.Pogoda super, tylko w nocy mega mi duszno, a nie otwieram jeszcze okna, bo sie boję, że maluch się przeziebi.Powiem Wam dziewczyny, że troszkę się niepokoje.Nie mam wcale dużego brzucha, a w poprzedniej ciąży miałam już konkretny.No i nie czuję jeszcze ruchów dziecka. Czulabym się bezpieczniej gdyby dawało już znać, że wszystko ok .

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy4z17k1rkjpne.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/tb733e5ejn84p95y.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/svchw1d3d43y2f0f.png

Odnośnik do komentarza

Iwona 28 super że z dzidzia wszystko ok;-) zleci Mi szybko te dwa tygodnie bo jutro i środa jestem w Nowym Sączu będę jeździć i w czerwcu zapiszę się na egzamin na prawko, przy okazji zwiedze miasto z mężem bo jedzie ze Mna:-) później Boże ciało, w sobotę chrzciny , w przyszłym tygodniu w piątek (wtedy co wizyta) Moja siostra ma mieć cesarke więc myślę że w sobote Ja odwiedzę i dziecko:-) także ciekawe dwa tygodnie się szykują :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498ribdtlc9238.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...