Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Sevenka
Cześć dziewczyny :) Maag i Charlotte współczuję wam tych prac magisterskich właśnie teraz w ciąży, wiadomo dacie radę bo silne z was babki, ja jednak cieszę się, że nie muszę się niczego uczyć ani pisać :)
Agnes nie jesteś sama z tematem słabszej akceptacji siebie, ja najlepiej jak w lustrze bym się oglądała tylko od brzuszka w górę, tak mi przytyły uda, mam mega cellulit, ale też dużo jem (dziś na śniadanie był pączek i kanapki z twarożkiem i miodem z dwóch małych bułek):/ , nie umiem sobie odmawiać, wszystko mi tak bardzo smakuje i ostatnio tak dobrze gotuję ;) mmm, liczę, że po ciąży dzidziuś wyssie :)
Nie wiem czy któraś z was ma tak jak ja, pisałyście wcześniej o bujnym owłosieniu, o włosach na brzuchu, a ja mam tak, że nogi goliłam chyba że dwa miesiące temu i mam raptem na łydkach kilka sztuk, nogi golone maszynka nie żadnym woskiem, nigdy nie byłam szympansem w tym temacie ale żeby ich rosło tak mało to szok, czy ma któraś z was podobnie?

Ja tak mam teraz z tym owłosieniem. Wczesniej rosły mi włosy wszędzie. Na brzuchu do tej pory mam czarne i sporo ich. Ale zauważyłam też że teraz soe uspokoiło i jak ogolę nogi to tak jak ty mam spokój na długo i tylko pojedyncze włoski się pojawią. Nie wiem od czego to zależy.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73l6d8be5v79y5.png

Odnośnik do komentarza

Hej ja też czuję się grubą a tu jeszcze 3 miesiące. Najważniejsze jednak żeby dzieciątka były zdrowe. Później zajmiemy się zbednyni kg :)
Ja zrobiłam tonę pierogów z truskawkami i leżę odpoczywam bo się zmeczylam.
Ogólnie wam powiem że się zrobiłam taką leniwa nic mi się nie chce. Lezalabyn tylko i jadła. Nawet na spacery nie chodzę bo mi się nie chce i nie mam się w co ubrać hihi
Maaag powodzenia w pisaniu. Ja swoją pracę magisterską napisałam bardzo szybko całość mialam gotowe w dwa miesiące nie całe. Brobilan się w lipcu a w marcu już wszystko było gotowe. Ale mialam wtedy kupę czasu i się zawzielam i napisałam raz dwa. Tym bardziej że temat mialam fajny i karze śmierci i super mi się pisało o czytało wszystkie te książki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki Dziewczyny :**** wlasnie to, ze byłam aktywna, a z dnia na dzien mam leżeć... podcięło skrzydła. Dzis od rana buczalam juz godzinę......:/ Trochę posprzątałam, trochę leżę.
Maaag i Charlotte Pójdę dzisiaj do Empiku i poszukam tej książki.
Maaag powodzenia w zmaganiu z praca. Wlasnie patrze jak moja stoi na półce i ścieram z niej kurz co tydzień. Ja byłam na Finansach i bankowości i mój temat był ciekawy, ale jak to w Ekonomii bywa, mocno sie chyba przeterminował :)
Mindtricks życzę odpoczynku na działce. Wasze maluszki działaja w nocy, a ja chyba mocno śpię, bo nie czuję...
Charlotte, a gdzie pędzisz po wózek? Ja wczoraj poszłam do renomy po lekarzu, ale nawet nie miałam ochoty na zakupy ...

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny i ja dołączam do grona czujacych się ciężko i grubo. No ale ja sobie dogadzam wiec co sie tu dziwic.i jeszcze te upały.mnie tylko raz złapał skurcz łydki, tez włosy na nogach rosną mi wolniej.a jak pierzecie ubranka to tez plukacie je w płynie czy tylko w samej wodzie? Ja muszę kupić sobie komodę i dopiero zacznę prać bo na razie nie mam gdzie trzymać. Mam tyle ubranek po siostrze i szwagierce ze tylko dokupie kilka na wyjście czy do lekarza.wszystko stoi w reklamowkach i pudelkach. Mam też już wozek 3 w 1, łóżeczko materacyk pościel kocyk wanienke trochę pieluszek tetrowych ręcznik kąpielowy sliniaki rożek śpiworek koszule do karmienia ale jeszcze sporo zostało do kupienia rzeczy apteczne pielegnacyjne pampersy smoczki butelka itp.
Mieszkamy blisko lasu ale boję się iść bo te kleszcze a wiem że juz jagody i kurki. Teściowa mi na zbiera ale samemu to fajniej tak.
Miłego i bezstresowe go weekendu wam rżyczę.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Ja ubranka prałam w proszku i płynie, ale potem ustawiłam żeby jeszcze raz się wypłukały już w samej wodzie.

Bordo na skurcze magnez na pewno pomoże, sama stosuję od 2 tygodni (2 razy dziennie) i skurczy nie ma ;)

A co do włosków to faktycznie na nogach rosną dużo wolniej i jest ich jakoś mniej niż zwykle ;) za to na brzuchu jak się pojawiły tak są, dosyć sporo ;/

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny... dawno nie odzywałam się ale u mnie to tak sobie jest... i z humorem i sytuacją w domu.
A dziś przeżywam stresa...a mianowicie maluszek mało co się rusza w brzuszku małe delikatne kopniaczki. Niepokoi mnie jednak, iż odczuwam takie trzepotanie w środku jakby drgawki dziecka a potem cisza. A to wszystko dzieje się w dole brzucha. Dziewczyny macie takie coś??? Proszę o odpowiedź.
Nie martwiło by mnie to gdybym nie wyczytała, iż może to być spowodowane pępowiną.
Zapytałam ostatnio lekarza czy z pępowiną wszystko ok. to on mi odpowiedział, że to pytanie na które mi nie odpowie dla własnego bezpieczeństwa.
Mam totalnego doła.... :(

Odnośnik do komentarza

Tesia jedz na IP tylko jak zobaczysz ,ze z dzidzia ok na wlasne oczy to bd spokojniejsza .
A ten twój lekarz co najmniej dziwny.
Moj mówi wprost TAK, NIE, TRZEBA OBSERWOWAĆ. Nie widzę nic trudnego w powiedzeniu jest dwunaczyniowa,trzynaczoniowa, trzeba obserwować itp.
Tylko sieje w tobie niepokój . Bez sensu .

Odnośnik do komentarza

Tesia nie denerwuj się na pewno wszytsko ok :)
Chyba robyn pisała właśnie ostatnio ze odczuwa takie drgawki i sporo dziewczyn w tym ja też jej odpisalam ze tak mamy.
Połóż się spokojnie i poczekaj na kopnoaczki no chyba ze bardzo się denerwujesz to zadzwoń do lekarza.
Ja sama należę do panikar i też często myślę o tej pepowinie.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Dziewczyny za wsparcie duchowe :*! Meta juz przede mna trzeba sie spiąć i skończyć w koncu te studia :)
Tesia nic sie nie martw na pewno to nic złego ja nir wiem nawet czy miałam cos takiego czy nie choć wydaje mi sie ze wiem o czym Mowisz. Czasami lepiej nie wczytywać sie w internet bo tam jak Cie głowa boli to od razu masz guza mózgu. Ludzie rożne bzdety wypisują i tylko stresują innych niepotrzebnie. Jeśli masz o tym myślec i sie martwić moze lepiej umów sie do lekarza na pilna wizyte. Rozwieje Twoje watpliwości :)

Odnośnik do komentarza

Witam Was :) dzieki za wsparcie , dobrze ze nie jestem sama z czuciem sie jak slon . Wczoraj na grilu u tesciowej dostalam sporo komplementow ze super wygladam i to wszystko mjie ciut podbudowalo.

Zapowiada sie u nas goraca niedziela i hmmm w co by tu sir ubrac ?:)

Jesli chodzi i wloski na nogach to zazdroszcze bo ja nadal jak chce miec gladkie to co drugi dzien muszr golic

Tesia180 jak tam sie czujesz ?? Maluszek juz sie zachowuje ok?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Padme my zaklepalismy sobie wozek w Altrak24 :) wybralismy adamex pajero alu eco ;) jak mi sie uda to wrzuce zdj ;)

Ogolnie to podobno wszystkie firmy maja w lipcu przestoj w produkcji i potem bardzo sie wydluzaja terminy oczekiwania, a od reki jest tylko to co na sklepach, takze dziewczyny rozgladajcie sie za wozeczkami ;)

Dziewczynki wspolczuje wam kiepskich humorow, nie przejmujcie sie powiekszajacymi sie rozmiarami, po ciazy na pewno szybko wrocimy do siebie, nasze dzidzie wiszac nam na cycach bardzo nam w tym pomoga ;)

My jednak nie jedziemy dzisiaj do siostry meza, bo jej oba dzieciaki chore, jeden ma ospe, a drugi angine, takze sobie odpuscimy, nie chcialabym zeby Tosia sie zarazila, w tym tyg ma wycieczke z klasa, zakończenie roku a w sobote to wesele..

Zycze Wam milej niedzieli dziewczynki ;*

Odnośnik do komentarza

I ja sie z wami witam;) co do wlosow na nogach to u mnie rosna dziwnie od pierwszej ciazy bo takimi plackami troche jest a sa miejsca w ktorych nie szczegolnie rosna a na brzuchu mam trzy moze cztery ale wyrywam je peseta :) maaag powodzenia w pisaniu oby poszlo ci to sprawnie ;) a z samopoczuciem tez roznie bywa momentami plakac mi sie chce bo czuje sie strasznie grubo pare osob mi powiedzialo ze wygladam lepiej niz w pierwszej ciazy ale jak w lustrze na siebie patrze to nie moge wytrzymac spuchnieta na twarzy jestem na szyi i dekolcie mam strasznie duzo chrost i nie da sie tego niczym usunac mam tylko nadzieje ze po porodzie wszystko wroci do normy ;)

Odnośnik do komentarza

Charlotte moja koleżanka kupiła dokładnie taki sam wózek :D Używa od 3 tygodni dopiero ale póki co jest bardzo zadowolona ;)

Ja dziś poczułam jakieś dwa mini skurcze na samym dole, takie krótkie ale nieprzyjemne i wczoraj miałam tak samo hmm nie wiem co to ... Ale tylko 2 i przeszło więc na razie odpoczywam spokojnie ;)

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Hejka!:) u mnie dzisiaj nic cala nieprzespana mialam takie straszne skurcze cala noc.. pierwszy raz tak mialam ze na raz skurcz w czterech miejscach mnie zlapal w dwoch miejscach w lydce i w dwoch w stopie jedniczesnie... myslalam ze oszaleje z bolu zaczelam plakac a pies zaczal szczekac bo nie wiedzial o co chodzi hehe a maz masowal i rozciagal noge.. taka wyczerpana bylam przez ta noc ze spalam az do 11:D
charlotte fajna ta wasza bryka:) bardzo mi sie podoba
GreenRose z jednej strony ci zazdroszcze bo tez bym chciala zeby moj synus juz jak najszybciej byl na swiecie ze mna:) a z drugiej im blizej tym wiekszy strach mnie ogarnia przed wszystkim:)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Wczoraj jak się położyłam to maluch kopną 6 razy w ciągu pół godziny, później były jakieś bulgotania. Rano też uraczył mnie kilkoma kopniakami więc myślę, że powinno być dobrze...
echh im bliżej końca tym więcej strachu niepewności, do tego dochodzą jeszcze kłopoty w domu ( ciągłe jakieś konflikty).
Czekam teraz na III badania prenatalne lekarz ma ocenić jak tam z tymi torbielami na splotach i z tą plamką białą w serduszku... Ciągła niepewność co dalej i jak dalej będzie.
Nie mam jeszcze nic do wyprawki.
Dziewczyny czy wy też macie takie złe dni...że wam smutno nic wam się nie chce i ten okropny lęk?

Dziewczyny, które mają się bronić w najbliższym czasie. Myślę, że będzie wszystko ok. Na mojej obronie były 2 przyszłe mamy obrona dla nich była szybka i bez problemowa. Komisja powiedziała, że co dwie głowy to nie jedna się uczyła więc wiedza na pewno jest. Potraktowane były trochę na luzie...Jedyne co dokuczało kobitką w ciąży to straszny upał...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...