Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Mind dzięki za radę dziś spróbujemy na śpiocha ;) może nie zaczai;))) mój mąż już nawet się nie pyta co znowu nakupiłam jak widzi torby z Primarka :) zawsze do Polski tez kupuje dla dzieci na prezenty i zawsze super , tylko takie lepsze wybieram bo te za 2 euro to wiadomo jednorazówki chociaż kilka mój starszak ma i nic się nie dzieje.
Sevenka ma nadzieję, ze wkrótce będę miała takiej czas dla siebie.
Chciałam zrobić małemu sesje w zimowych ubrankach ale nic nie wyszło bo się zbuntował i popłakał także zrobiłam same ubranka. Jeszcze brakuje rękawiczek kilka par ,dodatkowej czapki i bucików na zmianę.

monthly_2017_10/wrzesnioweczki-2016_61747.jpg

monthly_2017_10/wrzesnioweczki-2016_61748.jpg

monthly_2017_10/wrzesnioweczki-2016_61749.jpg

monthly_2017_10/wrzesnioweczki-2016_61750.jpg

Odnośnik do komentarza

Łojezu dziewczyny ależ mam dodupny dzień. Nie dość że noc znowu hardcorowa, bo o 2 skończyło się spanie to w dzień mega marud! Do tego odesłali mi telefon i wysłali mi inny (oczywiście gorszy) model! A poszłam dziś do Reserved bo spbie wypatrzyłam tam sweterek i nie było :-[. Co jeszcze sie dziś spierdzieli...?
Ale mamy mały częściowy sukces. Maciek dziś zjadł mój obiadek. Nie zjadł wszystkiego i miał czasem odruch wymiotny...ale sam fakt. Chyba wyszła mi za gęsta ta dyniówka, bo wypił przy tym prawie cały bidon wody. Zrobiłam na dwa dni, jutro doleje wody. Chyba mogę mu dać jutro jeszcze?

Leosiowamamo fajnie że się odzywasz! Ja jak mieszkałam w Anglii to też uwielbiałam primark! Śliczne te ciuszki! Szczegolnie podoba mi się ten komplet jasna kurtka i spodnie szare. A na tym ostatnim zdjęciu Leoś wygląda jak mój Maciuś w nowej kurtce na zdjęciu z wczoraj ;-)

Agnes baw się dobrze!

Madzik laseczki z Was! Wow!

MilaMi za mleczarnie nadal trzymam kciuki! A mój Maciuś też ciąga sie za uszka, ale jestem dość przekonana, że to na ząbki!

Kurcze wiecie, ostatnio znów dałam Maćkowi pomidora na kanapki (słoików z pomidorem nadal nie daję). Pomyślałam, że może ta wysylka na brodzie to tak jak Monmonka napisała - podrażnienie. I tak dwa dni dostał po dwa plasterki pomidora na kanapki. A wczoraj wieczorem zobaczyłam, że na skórze znowu wychodzą te ranki (oprócz tych dwóch na bokach tułowia, których ostatecznie się nie pozbyliśmy)! Masakra!od razu posmarowałam sterydem, żeby zahamować. Za tydzień w poniedziałek mamy dermatologa. Ale cgyba jeszcze ze dwa dni posmaruje tym sterydem bo tego to dawno nie było...

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Zdrowia dla Olusi:*
Leosiowamamo-czaderskie te ubranka,ostatnia stylówka faktycznie podobna do Maciusiowej:)
Monika,wspolczuje tej pobudki o 2,ja bym juz dawno zaliczyla zgon do tej pory.Ze sweterkiem moze nie ma tego zlego bo ponoc w stacjonarnych reserved na weekend maja znizke 20% wiec nawet jak nie ma w gdansku to moze maja tez znizki online i sobie zamowisz?Niby dupny dzien ale zupka to przeciez nie byle co,taki maly sukces.Mam nadzieje ze to dopiero taki poczatek i od dzis jyz bedzie tylko lepiej!!

Qarolina,na ile teraz zostawiasz Gosie w zlobku?

My wreszcie kupilismy trzewiki,z bartka,rozowe:)Wiedza pan w sklepie-bez komentarza.a to byl sklep TYLKO z bucikami dla maluchow.no coz.Teraz bedzie juz mozna pojsc bez stresu na plac zabaw,a kapcioszki zostawie w zlobku.Dalam jej tez ta butelke ze slomka tt,a w domu pije z kubka ze zwykla slomka.

Starzy tez se zrobili dzis przyjemnosc i kupilismy ekspres do kawy.Takze lece na pierwsze domowe kapuczino;))

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Monia współczuję nocki.
Mind Gosia jest w żłobku w godz 8-14. W przyszłym tyg będzie zostawać do podwieczorki tak do 14.45. O ile pójdzie bo dziś wróciła z gilem wodnistym. Kicha i co chwilę mokro pod nosem.
Właśnie wyczułam pod palcem prawa górną chyba 4.
Ps. Mój J zamówił mi z Chin xaomi redmini note 4 i dziś dostałam :) oczywiście to niespodzianka była. Jeszcze nie ogarnęłam bo młoda to mi nic nie da zrobić.
Lecę myć gary :)

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Malutka śpi, biedulka moja kochana. Okazało się, że pojemnik od moczu był pęknięty na dnie i panie z labo nie miały co badać, trzeba było robić drugie podejście, na szczęście się udało i próbka nr dwa zawieziona, do 18 mają być wyniki. Martwię się bo mała nie chce jeść i picie też średnio akceptuje. Za to śliny nadal sporo i gorączka wciąż się utrzymuje, dałam jej przed snem ibum choć temperatura nie przekroczyła 38 bo strasznie mi jej szkoda, ewidentnie coś jej dokucza.

Mind pysznego kapuczino :) i super, że macie już butki, niech się dobrze noszą.
Monika pół obiadku to duży sukces, pierwsze koty za płoty. Nocy słabej bardzo współczuję :( trzymaj się dzielnie. Ja jak gotowałam małej to zawsze na dwa dni i przeważnie była potrzeba rozwadniać.
Leosiowamamo cudne te zimowe ubranka masz dla synka, wszystko mi się podoba. A niechętne pozowanie, skąd ja to znam :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Monmonka no coś Ty, prędzej czy później bym to zrobiła! W żadnym wypadku nie mam ani iskierki żalu. Sama się zastanawiam czy to napewno pomidor. Chociaż nic innego nie dostał. Ale kurcze, może to nie na pokarm? Już sama nie wiem, nic nie wiem...

Mind dziękuję przeogromnie za cynk ze zniŻką Reserved. Skorzystam ;-)

Qarolina mam nadzieję, że tobie pięknie posłuży ten telefon :-)

Sevenka daj znać jaj Olcia i jak wyniki!? Oby to tylko ząbki. U nas jestem dość przekonana, że to zachowanie Maćka, noce, płacz to na ząbki. Ciężko jest z tymi czwórkami...

Mind pochwal się jeszcze bucikami ;-)

A u mnie... złej passy ciąg dalszy.
Maciek w ferworze zabawy i wyrzucania zabawkami wszędzie gdzie się da tak niechybnie rzucił plastikowym konikiem, że jedną ze swoich kanciastych kończyn pierd... mnie prosto w nos. Tak zabolało, że wrzasnęłam i łzy od razu mi poleciały. Krew się polała... tak, mój syn rozciął mi nos. Tak trochę poniżej oczu. Swoją drogą, bardzo ukrwione miejsce. Zaraz napuchło, krew się lała, a akurat byliśmy z M na skajpie i stwierdził, że wyglądam jak bokser... no tak. Teraz zeszło wszystko na szczęście, zostało tylko takie zadrapanie. Ale po tym "wypadku" zakleiłam nochala platrem bo czekałam na zakupy z tesco i wiecie, nie chciałam wyjść na jakąś pobitą. No i kolejny niefart... zakupy z tesco spóźnione 2h. Zdążyli chwilę przed tym jak kładłam dzika spać. No i przez ich opóźnienie dzik jadl na kolację chleb posmarowany owocami ze słoika...
Teraz siedzę i popijam wino. Wiem, jestem sama z małym i nie powinnam, ale nie osądzajcie, zdarza mi się zakończyć dzień kieliszkiem wina. Chociaż szczerze, dziś by mi chyba dopiero butelka ulżyła. I dziś jestem tak pesymistycznie nastawiona, że nie mogę się nawet cieszyć tym, że młody zjadł tą moją zupę. Tylko sobie myślę, że pewnie jutro nie będzie chciał...
Chciałam jeszcze poprasować, ale w dniu dzisiejszym boję się, że chatę spalę, jeszcze tego mi brakuje...
I proszę MilaMi, kto wygrywa z narzekaniem?

Jedno mnie cieszy, za tydzień wraca M i już nie mogę się doczekać!

Dobrej nocy laski!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Ojej,Monia wspolczuje tego przykrego i bolesnego incydentu.Powiem ci ze mi nieraz Emi wsadzila palec do oka czy czyms uderzyla,ze lzy mi plynely i bylam wsciekla.no ale wiadomo ze to niechcacy wiec nie ma sie na kogo wsciec.na szczescie ten dzien juz sie konczy.ja tez mialam niedawno taki dzien ze wszystko sie pieprzylo.A co do kieliszka winka to cie rozumiem.moim zdaniem taka ilosc to nic zlego.Jesli chodzi o zupke to radze od razu podejsc do tego w ten sposob ze moze jutro znow nie bedzie mial na nia smaka,ale pojutrze na mamowa zupke sie namowi.bo jak sie nastawisz ze i jutro zje a tak nie bedzie to znow poczujesz zniechecenie i flustracje.W takich kwestiach nie warto liczyc ze dziecko zrobi tak jak sobie zaplanowalysmy:))Ale spokojnie,skoro juz raz sie przelamal to jest duuuzy plus.brawo ty!
No i zycze aby ten tydzien zlecial jak z bicza strzelil!!!!!!!!!!!!:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)
Po długiej nieobecności w końcu się odzywam. Staram się Was czytać codziennie przed snem - bo tylko wtedy mam czas.
Ja już prawie półtora miesiąca w pracy. Wdrożyłam się bezproblemowo. Wiktorek chodzi do żłobka i go uwielbia. Aż nie mogę uwierzyć że moje dziecko tak szybko odnalazło się w nowej sytuacji. Panie nazywają go słodziakiem :D Zje wszystko co mu przygotowuje, jak przychodzi czas drzemki to sam zasypia. Oby tylko nie chorował ! Poza tym nie ukrywając jestem wykonczona , wycieńczona ... Dzień planuje od A do Z. Po powrocie z pracy każda minuta na wagę złota. A rano wstaje o 4.50 żeby siebie ogarnąć i resztę towarzystwa. I zadaje sobie pytanie ile jeszcze dam radę ... Przecież robotem nie jestem.
No i juz oczy mi się zamykają. Przepraszam za egoistyczny wpis - bo tylko co nas napisałam :/
Dużo zdrówka dla Waszych Maluszków. A dla Was Mamusie dużo siły.
Spokojnej nocy :*

Odnośnik do komentarza

Monia ojejku. Trzymaj się. Chętnie bym się z Tobą tego winka napiła no ale guzik. Cycki muszą być zwarte i gotowe :) co do zupy to spokojnie możesz dać jutro a nawet i po jutrze. Jak raz zjadł to i zje kolejny.
Ja to jestem jednak noga w takich gadżeciarskich sprzętach. Nie lubię nic ustawiać na nowo. Coś tam sobie ustawiłam w tym telefonie a reszta wyjdzie w praniu :P
J właśnie poszedł na nockę, Gosia śpi od 19.30 więc i chyba czas na mnie.
Gdzieś w bloku studenci imprezują. Stoją na balkonie i jarają pety a tu wszystko słychać.
Dobranoc kochane:*
PS czyżby wcieło tych pseudo lekarzy udzielających porad?!

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny dziękuje za miłe słowa. Monikae rzeczywiście, chłopcy mąka podobną stylowke ;) Kurtka zielona jest z wyprzedaży w Zarze w zeszłym roku, jednoczęściowy tez z wyprzedaży a dwuczęściowy h&m odkupiony na takim holenderskim oxl-u. Takze wszystko po kosztach raczej. Monika faktycznie ciężki dzień- spokojnej przespanej nocy życzę i oby coś ci ten lekarz poradził w sprawie alergii. Jak już kiedyś pisalam miałam ciężko ze straszakiem alergikiem ale wyrósł i jest Ok. Powiem ci , ze nam tu lekarz powiedział , ze dziecko jest uczulone zazwyczaj na 2 góra 3 rzeczy a reakcje są tez ma inne rzeczy jeśli te alergeny nie są do końca wyeliminowane z diety. Także moze coś w tym jest;)
Sevenka daj znać jak Olcia? Oby to tylko zabki i jak najszybciej wyszły.
My wyjeżdżamy na weekend do znajomych także odezwę się w poniedziałek. Udanego spokojnego weekendu dla wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza

To nadeszla ta chwila ze i ja sie pozale.Emi znowu przejeta bo jakis polglowek powiedzial do niej kiedy sciagnela czapke ze ktos jej chyba przejechal kosiarka po glowie.Siedze i rycze bo tak mi cholernie przykro ze ludzie moga tak siebie ranic,w dodatku moje kochane dziecko,w dodatku w sytuacji kiedy widac ze jest to zwiazane z choroba.jak tak mozna????noz kurwa mac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ludzie sa do dupy.ile ja bym dala zeby wziasc ta chorobe na siebie:(((((((

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Mamunie!
Nadszedł nowy dzień, oby lepszy niż wczorajszy!

Mind kurcze co za ludzie... gówniarza nie wychowali widać. Pewnie rodzice też tacy inteligentni inaczej. Biedna Emilka :-( bardzo współczuję. Mam nadzieję, że ona nauczy się jednak reagować i odpyskować jakoś, bo szczerze, to z takimi ludźmi dyskutować nie ma sensu. Pamiętasz jak pisałam o tej przyjaciółce z dzieckiem autystycznym? Ostatnio poszła z nim na plac zabaw a jakaś baba do niej (o jej synku): "on jakiś dziwny jest!" Kumasz? Ona szybko odpowiedziała "Pani jest dziwna" i poszła. Ale co, nie będzie przecież mu zakładać karteczki z napisem autystyk... i tak jestem z niej dumna! A takie babsztyle właśnie potem wychowują takich ignorantów życiowych. Bardzo mi przykro i mam nadzieję, że Emi nigdy nie trafi już na taką osobę.

Za nami naprawdę super nocka. Tylko dwie pobudki! Rzadkość, ale mam nadzieję że będzie tak coraz częściej.

My dziś nie mamy żadnych specjalnych planów. A co u Was? Jakieś plany na weekend?

Leosiowamamo baw się dobrze u znajomych!

Qarolina masz rację! Wcięło tą głupią zakładkę :-)

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane. Padam na ryj. Laura do 4w nocy się dusila biedna moja. Do tego marudy Milki i ostateczna pobudka chwile przed 6. Nie spalam nawet 2h. A caly dzień z marudami trzeba przetrwać. Pije juz 3kawe i mam wrażenie ze go*** daje i musze uzyc zapalek do oczu.
Ile mozna zyc bez dnu? Pytam ile?
Jejku jakbym chciala zeby juz byly zdrowe te niunie moje.
Dzis ja bd Wam smęcić.

Cos tam przeczytalam ale jak zwykle nickow nie kojarzę wiec nie obraźcie się.

Baaardzo szkoda mi Emi ! Co za rodzice wychowują dzieci bez jakiejkolwiek toleracji! Przecież to juz duże dziecko i mozna wiele wytlumaczyc! Tylko trzeb chcieć i znaleźć czas porozmawiać z dzieckiem! Emi to madra dziewczynka i na stówę da rade takim niewyedukowanym przez rodziców dupkom! Ale to nie wyklucza ze pewnie bylo jej przykro przez takiego ewementa.

Monikae? Super prezent z tym tel! Ja tez smęcę i smęcę moze tez dostane hehe
Leosiowamamo witaj i milej zabawy!

Kurteczki macie śliczne. Ja chcialam dla dziewczyn w kolorze khaki kurtki ale uslyszalam ze to malo dziewczęcy kolor he no i glupia zrezygnowalam.

M wrocil o 3z pracy i śpi jeszcze, a Laura z nim. Ale slysze ze kaszelek ja meczy znowu ehh
Do nas ma dziś wpaść M brat . Again. Ale juz mu wybaczylam ten tel i rower przeprosil i bylo widać ze jest mu głupio.

Dziewczyny mam pytanie. Ktoras leciala i pomoże? Ale zapytam na fb bo prościej bd znaleźć odp.
Trzymajcie się

Aaa moja mama jedzie do Lichenia i powiedzialam ze ma sie pomodlić o zdrowie dla maluszków forumowych i przespand noce dla ich mamuniek he

Odnośnik do komentarza

Mind bardzo mi przykro, że Emi spotyka taka znieczulica, nóż w kieszeni się otwiera, oczywiście, że jest mądrą dziewczyną co nie zmienia faktu, że zrobiło jej się źle, takie rzeczy zostają w nas na długo. Dobrze, że ma super rodziców, którzy zawsze ją wesprą.
Monika ale Maciuś Cie trafił, niech się szybko goi. No ale masz kolejny sukces w postaci fajnej nocki :)
K. arolina współczuję życia w pędzie, ale jesteś dzielna i dajesz radę, najważniejsze, że zdrówko jest i mały lubi żłobek. A Ty chociaż w weekend spróbuj odpocząć,nie musimy być zawsze na 100%.
Kaśka dziewczyno to się porobiło, może jak mąż wstanie to trochę odeśpisz, zdrówka dla dziewczynek.
U nas też noc do dupy :( mocz chyba w porządku, na wyniku tylko śladowe ilości leukocytów,więc to nie infekcja układu moczowego. Tak mi jeszcze do głowy przyszło, że może to gardło, ten lekarz wczoraj (bo nie było pediatry tylko mój rodzinny) nie zaglądał jej do gardła. Albo już wymyślam. Po tym ibufenie ewidentnie jest lepiej, odzyskuje humor i chęci do jedzenia i picia, a tak to głównie płacz, gilownia i potoki śliny. My z zębów mamy wszystkie jedynki i dwójki na dole. Do buzi nadal nie udaje się zajrzeć, bo strażnik jest bardzo zawzięty. Ech niech to już jej przejdzie. Ciężko jest, brakuje mi snu i cierpliwości.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Qarolina niestety tylko na tydz. Tak na spontanie zamowione bilety i o. W obie strony dlanas wszystkich 580zl wyszly. Gdzie moj i m tylko 40zl w jedna str. Najdrożej Milki bilet. A mieliśmy lecieć w przyszlym roku ogólnie bo Mulka juz bd bardziej kumara i bez wózka itd ale już kupione to lecimy. A moze za rok drugi raz. Zależy jak teraz lot i podróż przeżyjemy.bo najpierw 2,5h drogi potem odprawa i lot 2,5h i potem znow 1h drogi w Anglii i powrót tak samo. To bardzo dlugo jakdla dziewczyn. A w samochodzie marudzą zazwyczaj po paru minutach ehh

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Dziś dzień jakoś zleciał. Do południa spacer, zakupy. Kupiłam w hm dzikowi czapkę. Kolejną, ale te od mojej siostry okazały się za małe. Obie po chwili zsuwają sie z uszek a dodatkowo w tej z daszkiem daszek ciśnie. W takim razie kupiłam trzecią czapkę, jednak jedyną mega ciepłą. I mimo, że była droga jak cholera to same powiedzcie, Maciuś wyglada w niej przesłodko!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

I znowu kliknęłam opublikuj zamiast dodaj zdjęcie. Więc piszę dalej.
Obiadek, moja dyniowa słabo weszła. Zjadł 5 łyżeczek i koniec. W sumie nie wyglądało na to, że mu nie smakuje, tylko że nie jest głodny. W związku z tym nie dałam mu nic więcej i położyłam na drzemkę. Spał - uwaga - 2,5h! Najwyraźniej u nas działa zasada, że jak dobrze śpi w nocy to w dzień też. A po południu nie był też jakoś specjalnie głodny. Za to dwa razy puścił się i poszedł po dwa kroczki do mnie :-) duma :-)

Sevenka zdrówka dla Olci, obyś znalazła problem i szybciutko sobie nim poradziła!

Kaśka co do telefonu to pomyliłaś mnie z Qaroliną. Ona dostała prezent! A ja problem haha... co do nocek to cóż, wiem dobrze jak to jest, po roku zdarza mi się przesypiać 4-5h z rzędu, wcześniej katorga. Oby było lepiej!!

Dziewczyny czy Wam też się zdarza, że dzieci przesikują pieluchy 4? U nas coraz częściej. Kupiłam na próbę 5, zobaczymy. Ale kurcze tych 4 mam chyba jeszcze 6 opakowań... jak była promocja w lidlu to kupiłam 12 paczek hahaha. Cóż, może Qarolina będzie chciała odkupić... chyba używa też tych samych.

Dobrej nocy laski!

monthly_2017_10/wrzesnioweczki-2016_61778.jpg

monthly_2017_10/wrzesnioweczki-2016_61779.jpg

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęściaraaaa

Witajcie Kochane.

Mind po prostu brak słów. Potem z takich wyrastają beznadziejni faceci. Tule Emilke w myślach. Tak mi przykro że musi tyle znosić. A jak leczenie? Przynosi efekty?

Monikae współczuję wypadku. Czasem niewiele trzeba. Ja to sama sobie ciągle krzywdę robię.

Qarolina i jak tel?

Wspaniale że Maluszki coraz lepiej radza sobie w żłobku. Brawo!

Kaśka dużo zdrówka dla Laury i powodzenia na wyprawie.

Sevenka oby to tylko ząbki, dużo sil. I zdrówka dla Olenki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...