Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Monmonka super, to się wybawisz na całego. Stawiałabym na czarny zakiet. Najlepiej pokaż się w obu.
Buty śliczne chociaż ja się takich boję że skrócą nogę. Pazurki fajowe.
Super że się udało z orzeczeniem.

Maciek dziś zjadł zupę, jestem przeszczesliwa. 3 łyżki na siłę a potem otwieral sam buzię. Cos się odblokowalo, bo potem pięknie pił i jeszcze zjadł ze mną i tata drugie danie. Oby tak zostało.
Z gorszych rzeczy jest dziś tak marudny jak nigdy. Non stop narzeka. Do dziadka jest zdystansowany a jak przyjechał to się rozpłakał. Tylko na niego tak reaguje, pewnie dlatego że ma wasy.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Monmonka super kreacje :)
Pazurki tez super :) oby Wam sie dobrze nosilo w nosidle :D
Jednak to prawda,ze forumowe kciukasy maja moc :D

Szczasciara oby Maciuś juz Ci tak ładnie jadł cały czas :* :)
Mówisz powiedziec teściowi,ze dla wnusia musi zgolić wąsy :D

Mind i co zrobilas w końcu z ciuchami ? Zostaly ? :)

Qarolina i jak u lekarza ?

Madzikcz trzymam kciuki po szczepieniu :* oby bez nop :)

A takie ciuszki dostał Leo :)

monthly_2017_06/wrzesnioweczki-2016_58126.jpg

monthly_2017_06/wrzesnioweczki-2016_58127.jpg

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Ech, czasmi mi przykro jak czytam o apetycie czy wyczynach waszych maluchow.u nas niestety wiele kwestii do tylu...:(

Kaska, jak tam dajesz rade z dziecmi i chorym mężem?zyjesz jeszcze?:))A tak serio to mam nadzieje ze mąz juz lepiej?

qarolina, jak po lekarzu?

Jak nasza Emilka po szczepieniu?

Natuśka, super ciuszki,łowy udane hihi:))
Uwielbiam ogladac zdjecia ktore wstawiacie i dzieki ci Monmonka, zaspokoilas moje upodobania;)
A wiec twoja sukienka w kwiaty sliczna, swietnie w niej wygladasz i szczerze mowiac podoba mi sie duzo bardziej niz ta pozyczona.Oczywiscie ładnemu we wszystkim ładnie wiec mam nadzieje ze pomimo wydygania aby nie pobrudzic sukni rosołkiem bedziesz sie swietnie bawic.Co do żakietu to ja bym chyba postawila na jasny, co by tej pieknej sukienki w kwiaty nie przycmic zbyt przycieżkimi czarnymi dodatkami.no ale trudno tak ocenic bez zdjecia, bo biel bieli nie rowna i tu musi byc dobrze zgrana odcieniem z reszta.Pazurki bardzo eleganckie-jak to mowi moja corka- dwa na dziesięć-czyli super:))A ten kwiatowy moty-miodzio.Nastepnym razem koniecznie pozdrow pana manicurzyste i przekaz ze ma fanki na internetach hihi.

Bylam dzis w biedrze bo chcialam kupic ten namiot plazowy dla Lilki, mi sie nie udalo ale tata u siebie w miescie kupil, juuupi:))A ze na przeciwko biedry mam pepco....to kupila żem dwa ramersy, stroj kapielowy,szorty i skarpetki.A wczoraj robilam przeglad rzeczy Lilki i mialam juz nic nie kupowac.oj biada mi biada.....

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

U mnie dupa zapalnie ucha z obrzękiem. Oczywiście dostałam silny antybiotyk którego wg pani doktor nie można przyjmować kp. Na moją prośbę dała mi krople z tą samą substancją czynną ale słabsze więc mam zobaczyć do jutra.
Oczywiście poryczałam się już milion razy. I tu dziękuję Mila mi bo zadzwoniłam do tej babeczki co dziś pisałaś. Antybiotyk jest w grupie L3 i mogę go brać, tylko tak mam wycyrklować żeby zrobić ok 3-4 godz przerwy przed karmieniem.
Także zaraz walne krople a jak rano nie będzie lepiej to niestety tabletki. No i powiem Wam że boli jak cholera. Pomaga ibuprofen ale jak przestaje działać to maskara.

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Mindtricks ja pepco omijam szerokim lukiem a ja ide to z odliczona kwota bez karty;)
Qarolina wspolczuje wiem co znaczy ten bol.
Plac zabaw bokiem mi wychodzi.
Bylam dzis z dzieciakami na przegladzie talentow nogi mi wlaza w 4litery,ale dumna z cory jestem;)
Apropo corek to mlodsza cora do mnie:mamo w ktorym roku sie urodzilas.
Juz jej mialam odpowiedziec a starsza(10lat):mama sie urodzila w epoce kamienia lupanego bo wtedy nie bylo ani komorek ani komputerow.
Rece mi opadly chociaz usmialam sie na calego:)

http://s8.suwaczek.com/201609051756.png

Odnośnik do komentarza

Moja młodziutka śpi już, oby dzisiejsza noc była spokojniejsza :)
Qarolina fatalnie z tym uchem ale jest możliwość zachowania kp :) niech kropelki pomogą to będzie najlepsza opcja :)
Mind no przecież ja zapomniałam pochwalić Twoją małą modelkę, ubranka ma prześliczne, słodki uśmiech błyszczący dwoma dużymi już ząbalkami, szczęśliwe oczka, no tylko się patrzeć i patrzeć bez końca :) rozumiem, że troszkę przejmujesz się, cytuję "tyłami" bo ja też mimo, że tu nawzajem się wszystkie pocieszamy i pokrzepiamy, że na każdego dzieciaczka przychodzi odpowiedni czas, to też po cichu zazdrościłam wam już ząbków i dlatego jak głupia się ucieszyłam gdy poczułam pod palcem ostrze, albo nie mogę doczekać się brawo brawo czy papa ale widzę, że każdy dzień przynosi coś nowego więc nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość :)
Do reszty odniosę się później.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Ha!Brawo ja!! 40 minut i Lilcia zasnęła dziś sama w swoim łóżeczku,słodziaczek moj kochany:))W sumie to i tak na weekend jedziemy do moich rodzicow wiec bedziemy razem zasypiac w łóżku ale i tak sie ciesze dzis jak głupia:)))

Sevenka,Monmonka dziekuje za mile slowa:*

Kari, super masz te dzieciaczki:)Ja juz sie nie moge doczekac jak Lili bedzie w wieku 3-4 latka bo teksty beda sie sypac jak z kapelusza hihi.

Co do pepco to musze obmyslec jakis plan odwykowy.Aczkolwiek juz niedlugo zaczynaja sie wszedzie wyprzedaze wiec najlepiej wyslac mnie na Marsa i ograniczyc dostep do neta;))Muszę sie zmobilizowac po weekendzie i porobic zdjecia ciuszkow itp i powystawiac na olx.

Qarolina, trzymam mocno kciuki co by lekarstwo przez noc pomoglo.i nie mysl tyle o tym kp bo jak sie tym zestresujesz to tylko sobie zaszkodzisz.psychika plata figle:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Hej.
Manmonka ja tez jestem w gronie wielbicielek twojego manikiurzysty:)

Qarolina oj ty biedna. Dasz rade;) jak nie my to kto;) my tu wszytskie silne babki jestesmy. Na pewno ci sie uda utrzymac laktacje!

Pepco... Tez wlasnie mam pepcoholizm. Dobrze ze mam dosc daleko ale zawsze znajdw wymowke dla samej soebie zeby cos tam jednak w poblizu zalatwic;) i tak przyjde do domu zawsze z reklamówka ciuchow. Nawet przy kasoe pomagam pani zawsze i sciagam jej z wieszakow co by szybciej bylo;)

Emilka dzis po szczepieniu bardzo dobrze, żadnych problemow. Ale hit!!! Podbila mi dzis oko;) troche widać nawet. Bawila sie i chciala urwac kawalek podelka a ja stalam za nia i z impetem dostalam z reki prosto w oko;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

Aha, Natusia, system zakupowy "per mła;)" wyglada tak ze kupuje, wieszam z metkami do szafy.Jak przez ok 2 tygodnie tego nie założę to oddaję:))Póki co jedną bluzke juz dzis ubralam wiec jako pewniak zostaje, a druga bluzka i sukienka czekaja na swoj dobry dzien;))

No i tez sie tak zastanawiam czy ktos z moich domownikow nie podczytuje tego forum:))Pamietacie jak wam pisalam o tych drobnych rozrzuconych w łazience?pisalam to w parku a jak wrocilam to juz ich nie bylo.Corka wychwalala moj obiad niczym Makłowicz bawarskie kiełbaski, a nastepnego dnia rano mąż zostawil mi rafaello koło kawy...I wez tu czlowieku nie badz podejrzliwy.W razie wu...pozdrawiam was kochana rodzinko;))

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Monmonka dzięki. Sprawdziłam i tam w ogóle jest ok. Chyba że coś nazwy pokręciłam. Jutro jeszcze sprawdzę na kompie bo na tel to tragedia. Żeby było śmiesznie to kropelki mają tą samą substancję czynną tylko w małym stężeniu bo 3 mg a tabletki 500 mg.
Ale dziś to fatum jakieś. Jeszcze ataku alergii dostałam. Kichałam jak najęta. Nos mam cały obrobiony.
Też jestem pepcoholikiem. A ostatnio i lumpkoholikiem :)

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Quarolina,mam nadzieję,że uda Ci się szybko wyleczyć to ucho i że jesteś troszkę spokojniejsza o swoje kp:)
Podłączam sięnpod komplementy Sevenki,Lila jest śliczna i urzeka słodkim uśmiechem,widać,że takie kochane i pogodne dziecko:)
Monmonka,super wygladasz w tych sukienkach:) Miałam własnie pytać ile masz wzrostu,bo wyglądasz na wysoką kobietkę z dluugimi nogami,szczególnie w tej pierwszej,pożyczonej sukience:) A ta druga ma faktycznie piękny wzór,mam nadzieję,że się wybawicie na weselu. Oczywiście rozbawiła mnie Zuzia na zdjęciu,mała modeleczka na pierwszym planie:)
Karii,ale Cię córa podsumowała:))) Ja też z tamtej epoki,a nawet z jeszcze wcześniejszej:) Dla Igora to już w ogóle będę eksponatem,jak z muzeum,hihi:) Zaraz mi się przypomina,jak byłam kiedyś na zebraniu u mojej córki w szkole i siedziałam w jednej ławce z bratem R.,bo nasze dzieciaki chodziły razem do klasy. On miał wtedy 40 lat i wlaśnie urodziłmu się trzeci syn,Franek. I jak wyszliśmy,mowi do mnie 'widziałaś tych wszystkich rodziców,jacy starzy? Pewnie po pięćdziesiątce' I że my to tacy młodzi rodzice z dużymi dziećmi i jak to być źle takim starym rodzicem. Dopiero,jak go spytałam ile on będzie miał lat,jak będzie do Franka przychodził na zebrania,to mówi 'kur.. i stwierdził,że bedzie starszych synów wysyłał:))) Na szczęście mnie jeszcze nikt nie wziął za babcię:)
Kurczę,ja też się zaczynam martwić,że Igor taki ruchowo niekumaty:( Nie zanosi sie u nas,póki co na raczkowanie,chociaż staje na czworakach na coraz dluższe chwile. Uparcie też próbuje sie podnosić na nogi łapiąc za szczebelki kojca,ale na razie stoi na kolanach. Nie przemieszcza się,to mnie martwi najbardziej:(
Robi kosi kosi,pokazuje nosek misia,daje rączki na zawołanie i rozumie coraz więcej słów. Zaczął mówić mi mi,czekam na ma ma:) Mam nadzieję,że w końcu ruszy.
Spoojnej nocy:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Szczęściara, no to już wiesz co gotować Maciusiowi, żeby smakowało ;-)

Natuśka, ciuszki cudne ;-) Mają świetne kolory :-) Leoś będzie w nich super wyglądał.

Mind, Mila_mi, nie smutajcie się, Lilka i Igorek po prostu najpierw rozwijają się intelektualnie ;-) W końcu też załapią, że można raczkować, siadać i wstawać na nóżki. Czasami to przychodzi z dnia na dzień, tak jak to ostatnio nasza forumowa Aniulka zaskoczyła mamusię ;-) Więc nie znasz dnia ani godziny ;-)
Co do sukienek, to ta ząbkowa w kwiaty jest genialna na każdą okazję, ale niestety nie na wesele. Jednak za mało strojna i za mało elegancka. Będzie w sam raz na poprawiny, zwłaszcza, że ukryje objedzony w dzień wcześniej brzuszek ;-) I Mind chyba masz rację z tym jaśniejszym żakietem, tak sobie też właśnie myślałam, że ciemny by był zbyt ciężki ;-) Kwiatowy motyw oczywiście ręcznie malowany - w tym salonie naklejki ani pieczątki nie mają racji bytu :-D
Mila_mi, tak tak Zuzia ostatnio tak mi się ciągle pałęta pod nogami. Łazi na czworaka za mną wszędzie, a jak gdzieś coś dłużej robię, to siada i się przytula do mojej nogi, jak taki mały magnesik albo rzep uczepiony psiego ogona ;-)

Co do zakupów... hmmm... też mam z tym duży problem. Mój mąż się ze mnie śmieje, że na spacery z dzieckiem chodzę do sklepów, zamiast do lasu. Najgorsze jest to, że mam dość blisko (czyt. w zasięgu 1 km) dużo sklepów - 2 x Pepco, 2 x Lidl, 2 x Biedronka, Carrefour, Kaufland, małe centrum handlowe m.in. z Rosmannem, CCC, Top Secret, Moddo i TXM, no i dość duże targowisko. I wiele wiele innych sklepów i sklepików. A niby mieszkam na obrzeżach miasta ;-)

Mind, a w Pepco strój kąpielowy dla Lilki kupiłaś? Ja szukam właśnie czegoś niedrogiego dla Zuzi. Najlepiej majteczki i koszulka z krótkim rękawkiem. Mogłabyś wkleić foto?
Co do podejrzenia domowników o podczytywanie forum, to mąż mi szepcze przez ramię, że może Twój trop jest błędny. Twierdzi, żebyś lepiej powęszyła czy Twój mąż i Emi czegoś razem nie zbroili :-p

Madzikcz, super, że Emilka tak dzielnie zniosła szczepienie i że na razie bez żadnych objawów ;-)

Qarolina, trzymaj się dzielnie z tym uchem i alergią. Niech jak najszybciej przejdą objawy, co byś się nie umęczyła.

No to chyba by było tyle na dzisiaj. Śpijcie dobrze kochane :-*

Odnośnik do komentarza

Ehh w końcu nadrobilam.
Mind zawsze ty mnie wywolujesz, dziekuje .
Otóż tak. Sprzedalam moodda. I zamowilam (a raczej m zamowil) cybex iris m air. Ma być w środę,bo czekają na dostawę do sklepu.
U nas ciężko. M mowi,ze ma uczucie jakby szwy mu się rozchodzily ake do lekarza nie chce jechać,bo sie boi ze przedluza mu l4 a z pracy wydzwaniają.
Jutro mam zamiar go podstępem zaciągnąć .
Laura rozbraja mnie swoimi tekstami . Dzis bylam z nia w aptece po opatrunki i gazy i witaminy dla niej bo wlosy jej wypadają i pani dala jej jakieś wycinanki i mowi ze ma uroczy usmiech a Laura do niej " wiem wiem mama tez sie slodko smieje " na co pani no tak pewnie masz to po mamie a Laura " no sama nie wiem ,sama nie wiem" takim glosem ze puchlysmy ze śmiechu .
Jutro jeszcze musze podjechać do Laury lekarki o 6:30 po receptę na badania krwi . I sobie tez zrobię.
Musze tez zrobić z tańca zakupy bo M ma jutro urodziny i chce z samego rana zrobić torta, party jest w sobotę. Chcialam dzis ale dostalam pierwsza @ od czasu ciąży i poprostu to chyba byl jakiś krwotok a nie @ , czuje sie fatalnie. A jeszcze Milka ciągle na ręce, Laura na kolana, M podaj przynieś. Masakra. Chociaż M dzis staral sie mi bardzo pomagać mimo ze nie może za bardzo stawać na ta nogę. A obiad zamowil dzis żebym nie musiała gotować.
Co tam jeszcze... Tez bylam w pepco wczoraj i kupilam skarpetki i body z kolnierzykiem w dwie minuty. Na lumpki nie chodzę bo nie mam kiedy.
Jeszcze jutro te zakupy bez wózka, ciekawe jak ja to ogarnę...
Dziewczyny nie odniosę sie do tego co pisalyscie bo przeczytalam a i tak nie wiem o czym i o kim .
Chyba qarolina ? Ma problemy z uchem , zdrówka kochana. Monmonka ...no i juz nie wiem co chcialam ci napisać. Ok do jutra

Wybaczcie

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry laseczki!:*

Monmonka,tos mi zabila cwieka z Emi i mezem.teraz bede ich bacznie obserwowac hihi.Rozczulilam sie stwierdzeniem o twoim malym Zuzankowym magnesiku:*

Kaska,fajnie ze jakos sobie radzicie i maz wspiera cie na ile moze.Wspolczuje @.Ja wciaz czekam na pierwsza.a ze coraz mniej kp to moze sie niedlugo pojawi.nie zebym tesknila:/Ogromny buziak dla Laury-slodziak z niej!:*

Qarolina,dawaj info jak u ciebie?mam nadzieje ze juz lepiej!

Monmonka,ja kupilam stroj jednoczesciowy za 19zl.byly jeszcze same majteczki ale bez gory.
Zdjecie specjalnie dla ciebie:)

Milego dnia wszystkim!!!!!!!!!!!!!!

monthly_2017_06/wrzesnioweczki-2016_58141.jpg

monthly_2017_06/wrzesnioweczki-2016_58142.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Czesc ciocie :)

Leos chyba wziął sobie do serca to ze jestem chora i dzisiaj pięknie spal :) wstal tylko raz na mleczko.

Skończył mi sie jego plyn do prania , miałam próbkę jelpu wiec w nim wypralam jego body , ma takie dziwne placki i teraz pytanie plyn , indyk bo i brzuszek go bolal, cebion czy reakcja od truskawkowego nurofenu ? Badz człowieku mądry !
Ma te placki na glowie za uszami brzuszek i plecki, nie jest to ani szarstkie ani go nie swędzi.

Kaska buziaki dla Twoich księżniczek :* fajnie,ze mąż Ci pomaga mimo kontuzji.

Mind no ciekawe czy cos mąż z Emi zbroili :D czy jednak jest podczytuja :) a Lilka jaka śliczna plażowiczka :)

Qarolina wspolczuje :( i jak dzisiaj ? Lepiej ?

Madzik to Ci Emilcia przywaliła :) dobrze, ze brak reakcji poszczepiennych :)

Kari to Cie córcia podsumowala :)

Ja jestem uzależniona od lumpow :D

Kochane mam dziwne wrażenie , ze Leon nie bd raczkowal tylko od razu chcial chodzić. Jak stoi w pozycji na czworaka to probuje pupę usiesc w gore, ręce wyprostowane i probuje stanąć. Wczoraj kapalam go z mama w misce ;D bo u rodziców nie mam wanienki a w dużej sie boi. I mama go posadzila podtrzymała pod paszkami a on wstal ! Jak tylko zlapie go pod paszki to prostuje nogi i daje kroczki. Pewnie jeszcze troche i zacznie sie oprowadzanie. Chrześniaczka tez ominela etap raczkowania i trzeba bylo ja oprowadzać.

A ja juz czuje sie lepiej :) mam mocny antybiotyk tylko na trzy dni :) przynajmniej glos odzyskałam :)

Miłego dzionka :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Mind Lili słodziak :*
U mnie to sama nie wiem. O 2 wzięłam ibuprofen bo bolało. Teraz jeszcze raz zakropiłam ucho ale jak ból się nasili to ok 11-12 biorę tabletkę. Już nie mam siły. Trochę obawiam się nocy bo Gosia mi się często budzi ale trudno. W nocy spociłam się jak szczur. Musiałam o północy przebrać piżamę.
Powiem Wam że Gosia tak w nocy domagała się cycucha. Może pić jej się chciało ale chyba serce by mi pękło jakbym nie mogłam jej dać.
Dziś ma być ciepło i ładnie więc mam nadzieję że pójdziemy na spacer.

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry :).
Przepraszam z gory ze tak ogólnie bo forum czytalam po 1.00 w nocy i.pamietam mniej wiecej tematy a nie pamietam kto pisał ;(

Urodzona w epoca kamienia łupanego?? No niezle to tak nas dzieci postrzegaja ?:D.

Luuudzie jak ja współczuję bolu ucha aby szybciutenko zadzialal antybiotyk ! Trzymam kciuki :)

Tez musze kupic Zosi stroj kapielowy bo.moje dziecko na pewno nie bedzie latac z golym tylkiem o nie nie. Jak bylam nad jeziorem z koleżanką to.jej corka ( na pewno po komuni) kapala sie w samych spodenkach bez gory :\ a to duza dziewczyna.

Boje sie tego.wesela bo kurde juz drugi dzien Zosia budzi sie z placzem i tylko mamine rece pomagaja... hmmm ale dzis to chyba cos bolalo bo dalam przeciwbolowy i juz spala ładnie do 5rano a potem jyz tylko zabawa w glowie :) a ka biedna nie moglam spac potem w nocy przez około poltorej godziny :\ ale dobrze ze mam.dobrego męża to wstal do córeczki i przed praca soe z nia pobawil :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Agnes, u mnie bylo to samo przy mm a nawet jak dawalam pierwszy raz swoje mleko zageszczone kaszka.lament na calego.wiec lulalam ja na glodniaka a jak przysypiala to dopiero dalam butle i jakos poszlo.potem jeszcze w nocy na spiocha no i potem juz jadla.ale jak dawalam jej to mleko to wypila dwa lyki odsuwala rekami i ze zmarszczonym czolem patrzyla na butelke jakby sobie myslala "what the fuck..." i za chwile sama wkladala z powrotem butle do buzi i pila dalej hihi.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Hejka:)
Monmonka,rozbawiłaś mnie z samego rana:) W przypadku Lili szybki rozwój intelektualny to oczywistość,ale u nas,to nie wiem po kim Igorek miałby być rozwinięty:))))
Kaśka,dużo zdrówka dla Męża. Twoja Laura to debeściara:)
Quarolina, szybkiego powrotu do zdrówka.
Natuśka, oby Leosiowi szybko przeszły te alergie,dobrze że go nie swędzi:)
Lilcia w stroju kąpielowym wymiata,Przesłodziak:)))
Agness,mam nadzieję,że wybawicie się bez stresu:)
U nas noc w porównaniu do wczorajszej świetna. Dużo pobudek,ale bez płaczu,nad ranem miałam ochotę udusić małego:))) 5:30 pobudka i zabawa. Na szczęście,jak się odwróciłam plecami,to powariował trochę przytulił się i zasnął:) Teraz siedzi,bawi się i krzyczy,to chyba jakiś jego sposób wyrazu,a mi uszy więdną:)
Pięknej pogody i miłego dnia,Mamusie:)))

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

No dobra mała ma drzemkę może coś w końcu skrobnę :)
Mind "what the fuck"? Hehe hehe dobre, uśmiałam się :) ale dobrze piszesz, konsekwencja i sposób na śpiocha i u nas nieraz zadziałało :) Agnes i u was się przekona, a jeśli pokarm zniknie to nie będzie miała innego wyjścia. No właśnie u mnie w cyckach pustostan i niestety w biustonoszach również :( ze wszystkich starych staników moje cycki uciekają środkiem :/ nie pozostaje mi nic innego jak wydać na siebie :)
Świetny ten kostium Lilki :)
Monmonka kreacje weselno-poprawinowe bardzo fajne, choć ja bardziej polubiłam tą kwiecistą, wysoka babeczka z Ciebie, mnie niestety takie buty skracają a szkoda. A Zuzia widać, że lubi kiedy mamusia się przebiera, moja ma to samo, buzia jej się śmieje kiedy zmieniam bluzka za bluzką :) z tv u nas różnie, raczej reklamy przykuwają jej uwagę ale uwielbia na you tubie kanał śpiewanki i piosenkę "dziadek fajną farmę miał" , japka już jej się cieszy gdy usłyszy słowa "witaj na kanale śpiewanki" :)
Qarolina i Natuśka zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka :)
Karii nikt tak nie umie dowalić jak własne dzieci ;) wiecie ja pamiętam jak byłam mała i "głupia" to zapytałam moją babcię czy umie liczyć :/ bo sobie jako dzieciak pomyślałam, że skoro wychowywała się w czasach wojny to nie potrafi liczyć ani pisać a potem było mi wstyd. Albo jak się miało naście lat to ludzi w granicach 30-tki miało się za starych :/ także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)
Kaśka jesteś dzielna babka :)
Miłego dziewczynki :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...