Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Hejoo :).
To.ja na poczatku troche o randce napisze.
Zosia byla zainteresowana Wiktorkiem az milo :) chociaz jak tylko siedlismy i Wikiemu dalam Zosi grzechotke to ta poleciala i mu zabrala :) potem Iwona ekspresem uspala sybka bo byl padniety no i pelen chilaucik :). A jak Wiki wstal to zaczelo sie bodu bodu glowkami :) takze slodko sie bawili a my skakalismy nad nimi z aparatami jak wariaty :).

Kurcze nie pamietam kto.pisal.o sytuacji krzyku.na dziecko i bicia - kurde serio ? Biedny ten chłopczyk sie pewnie przestraszyl a jak to nie puerwszy raz to zaraz bedzie sie bal mamy :(.
Mamo joasi bardzo Ci współczuję:** i ze jeszcze jestes z tym sama. Trzymaj sie cieplutko, trzymam kciuki zeby sie wszystko odwrocilo o 360stopni.

Dzis bylismy na kolejnej komuni i Zosia byla grzeczna i uśmiechnięta az wszyscy ja wychwalili :)

Czekam na relacje z Zuzi chrztu :)

Madzikcz ciesze sie ze lepiej.sie juz czujesz:) dwa tyg szybko mina :)

Hmm no i co tam ja jeszcze...
Aaa te zabki, ja jeszcze nie myje regularnie a musze sie zabrac za to :)

I teraz aby nie zjadlo postu

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Sto lat dla Lili, Zuzi i Maciusia i duuuzo zdrówka.
Mamo Joasi, kurcze ale ta córcia daje Ci popalić.ja to może miałam ze trzy takie ciężkie noce od narodzin i to na początku i jak sobie pomyślę że Ty nasz tak prawie codziennie to naprawdę współczuję. Pewnie to taki typ z Asi , ale w końcu musi to się kiedyś skończyć. Życzę Ci dużo cierpliwości i sił i oby szybko ta zmiana nastąpiła.
Karolina nawet nie wymawiaj słowa tesciowa bo mam uczulenie na nie wrrr. . Kiedyś się w końcu wyniesie.ha ha . Moja ostatnio w te upały do mnie z. ..czemu mały ma odkryte uszy, ale ja się nie cyckam z nią. powiedziałam jej niech sobie sama założy czapkę jak jej zimno.
Widzę że życie towarzyskie kwitnie. Może mi też kiedyś uda się wpaść do Lublina z małym ale ja jestem niemobilna :(.
Ja ząbki myje pastą na swoim palcu bo przez te dziąsła nie trawi szczoteczki i to też nie co dzień bo poprostu nie daje się dotknąć.
Dzisiaj przymierzalam buty bo niedługo mamy komunię i wszystkie wyjściowe za ciasne, fak. ..i oczywiście nie mam w co się ubrać.
Mam nadz że wszystkie imprezy się udały, też czekam na relacje.
I jutro od nowa polska ludowa. Mamy na budowie gościa co za życzył sobie obiady i juz dwa tyg się męczę żeby było coś konkretnego ugotowane i na czas a z małym to trudne, tesciowa oczywiście ma w dupie mi pomóc bo ona wiecznie zalatana. Sobie to się ugotuje byle co, albo na suchym się przeżyje a więc jsk mały tylko ma drzemkę to się uwijam jak pszczółka maja . Karolina rozumiem Cię dobrze z tym obieraniem ziemniaków.
Pogoda ma się popsuć a było tak fajnie.
Spijcie dobrze dziewczynki. Mój Wojtus dziś wstał o 8, święto normalnie. Dobrej nocki, pa.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Witam, małego niestety znowu mocno wysypalo i szybka wizyta u alergologa. Okazało się ze najprawdopodobniej ma alergie. Wysypalo go po tym jak na placu zabaw ścięto trawę. Ciężko u takiego malucha stwierdzić co dokładnie nasila alergię ale pani doktor stwierdziła że będziemy leczyć objawowo bo na testy jest za mały. Dostał Protopic do smarowania i Fenistil, jest dużo lepiej praktycznie place zniknęły. W gorące dni od 11 do 15 mamy nie wychodzić bo jest największe pylenie. Co do AZS to czytałam jak wypowiadala się osoba na to chora ze teraz lekarze każda zmianę skorna pod nie podpisują a to jest choroba, w której podczas ataku nawet 90%ciała to rany. Ja się nie mogę wypowiadać bo lekarzem nie jestem.

Odnośnik do komentarza

Pewnie o czymś zapomnę ale już padam na twarz :/ najpierw wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów :)
Teściowa - to temat rzeka i współczuję tym,które mają te z typu hard :/
Kaśka ta twoja siostra to niezła cholera jest oby jej przeszło to kiepskie nastawienie do świata.
Madzikcz oby te dwa tygodnie szybko zleciały ale najważniejsze, że masz Emi blisko :)
Mamo Joasi naprawdę bardzo Ci współczuję ale pamiętaj, że my tu wszystkie jesteśmy z tobą, będzie lepiej na stówkę, dasz radę, choć też polecam jakiś mały czas tylko dla siebie, małe przyjemności, które cię od tego oderwą, uściski dla ciebie, trzymaj się :)
My wróciliśmy cali i zdrowi, mam córkę na medal, kochana moja, wszyscy na chwalą, że grzeczna i dzielna, w podróży na całe szczęście sporo Spała a gdy nie spała w ruch szło wszystko co możliwe, obiadek jadła na trawce przy cpn, zmiana pieluchy też na trawce, a dzisiaj w lesie hehe. Monmonka Bydgoszcz to fajne miasto, nie to co moja dziura, spaliśmy w miłym hostelu, tylko szkoda, że tak krótko i na wariackich papierach. Mam nadzieję, że chrzciny też ok :) Milutka a Ty jak tam?
Aha nasz fotelik też się sprawdził, my mamy be safe izi plus i M. mówił, że chyba od 6kg.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Hejka:)
Sto lat i duzo zdrowka dla naszych dzisiejszych jubilatow:)
Zosia i Wiktor pieknie razem wygladaja:) Slodziaki:)
U nas dzis pogoda do bani,zimno i wialo. Spacer,oczywiscie zaliczony,Mlody spal w najlepsze,ale tym razem ja wymieklam i wrocilismy do domu,nie szlo spacerowac.
Mamo Joasi,jak nie odpoczniesz to zwariujesz,uwierz mi,wiem,co mowie. Dopoki nie zaczelam troche odsypiac w dzien,nie bylam w stanie funkcjonowac. Teraz jade drugi tydzien,bez 'odespania' i bateryjka powoli mi siada. Mialam obiecane wczoraj dwie godzinki snu,ale R. oczywiscie mial prace,wiec chodze wsciekla i rozczarowana,tak to jest wlasnie liczyc na kogos:(
Naskrobie cos jutro,teraz padam na twarz.
Dobrej nocy.

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Będzie w miarę krótko, bo padam.
Wybaczcie, że nie odniosę się do wszystkich wpisów, ale na prawdę nie mam już siły.
Wszystkim dziękujemy bardzo za życzenia ;-)

Qarolina, podziwiam Cię, bo ja to już po kilku dniach wyrzuciłabym z domu taką teściową. Może pogadaj ze swoim mężem, żeby powiedział coś mamusi ;-)

Mamo Joasi, musisz trochę odpuścić, nie ma ludzi niezastąpionych. Każdy ma prawo do rozrywki i oderwania się od codzienności i problemów ;-) Przykładowo my z mężem pojechaliśmy na noc do znajomych do innego miasta i zostawiliśmy Zuzię z dziadkami jak ona miała 6 tygodni i w życiu mi nie przyszło do głowy, żeby pomyśleć o sobie, że przez to jestem złą matką. Po prostu potrzebowaliśmy tego i tyle. Jeśli nie wyluzujesz trochę, to się zakatujesz.

Sevenka, cieszę się, że podoba Ci się moje miasto ;-) Bydgoszcz bardzo się zmieniła w ostatnich latach. Dużo miejsc zostało odnowionych i faktycznie jest tu coraz piękniej ;-)

Chrzciny poszły super. W kościele pół mszy Zuzia przespała, bo to była jej pora na drzemkę. Obudziła się przy polewaniu główki wodą św. Do końca mszy siedziała w wózku i zacieszała do ludzi w ławkach za nami. W domu trochę marudziła, bo niestety nie toleruje takiej ilości mało znanych twarzy na jej terytorium, ale w miarę dała radę ;-) No i udało jej się kilka razy kawałek raczkować. Śmialiśmy się z mężem bo od dwóch tyg jej powtarzaliśmy, że ma czas do chrztu, żeby nauczyć się raczkować ;-) I wygląda na to , że wzięła to sobie do serca ;-) Ogólnie goście wyszli po 20:00, także suma sumarum mega męczący dzień.
Co do fotorelacji, to może jutro coś uda mi się więcej wkleić, ale to raczej na fcb, choć nie wiem czy znajdę czas bo muszę się przygotować do komisji o niepełnosprawność, na którą muszę chodzić co 2 lata. Nie lubię tego, no ale co zrobić. Oczywiście nie obrażę się za wasze kciuki i choćby malusieńkie wsparcie ;-)

Miało być krótko, a wyszło jak zawsze ;-) Dobranoc :-)

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57617.jpg

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57618.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo.
Ja też przepraszam, że nie odniosę się do wszystkich, ale chyba cały dzień by mi nie starczył na to, co chciałabym napisać!

Zuzia, jak zwykle piękna! Monmonka powodzenia na komisji, wiem jak to jest, podczas L4 i świadczenia rehabilitacyjnego chodziła co chwilę... To najgorsze wizyty lekarskie... A lekarze - specjaliści - parodia! Przy mojej przypadłości problemów z kręgosłupem, których tu nie będę nawet wymieniać miałam w komisji np. Dermatolog...

Mamo Joasi, jestem z Tobą. Jak pamiętasz od urodzenia Maciek budził się po 10-20 razy wiercąc się. Nie zapeszając już prawie tydzień jest lepiej. Po 2-4 pobudki w nocy to luksus:-) Nadal namawiam na zastosowanie herbatki, melisa lub herbata uspokajająca apotheke. Być może zbieg okoliczności, ale może nie, ale po kilku dniach podawania herbatek nocki coraz lepsze. I nie jesteś złą mamą, pamiętaj! Wiem jak to jest, jak przewijają się po głowie różne myśli. Wiem jak to jest nie mieć z kim zostawić dziecka, żeby odpocząć. Mnie zawsze po 3 tygodniach od wyjazdu M łapie mega zmęczenie, jak teraz. Kręgosłup wysiada, kryzys psychiczny. Ale wiesz, mimo tego jak czasem jest źle myślę sobie- zawsze może być gorzej!! Dziecko zdrowe, sprawne, ja też jakoś się trzymam, żyjemy na trochę wyższym poziomie niż od pierwszego do pierwszego:-) wszystko to coś za coś wiem, ale cóż. Spójrz na buźkę Asi! Ona Ciebie kocha najbardziej na świecie!!

Qarolina uwielbiam Twoje teksty o teściowej haha. Ale współczuję. Cóż, oby pojechała już:-)

Maja ja pisałam o joie spin foteliku. Polecić nie polecę, bo nie używałam, ale będziemy go niedługo kupować. Jeśli chodzi o testy jest ich mnóstwo w necie, głównie na angielskich stronach. Na stronie cybexu też jest. Na fb wrzuciłam linki pod tematem.

Dziewczyny dzięki za info o szczoteczkach. Natuśka pastę mamy tą samą i stosujemy też od pierwszego ząbka:-) od wczoraj przesiadłam się na szczoteczkę zamiast nakładki. I chyba Maćkowi bardziej przypadła do gustu.

Dziewczyny, szczególnie te, które miały przeboje skórne u dzieci. U Maćka nie dogoiło się to łzs po tegnej stronie. To już tyle trwa. Nie chcę tak dużo używać sterydy. Stosowaliśmy na początku przez tydzień, i ostatnio z tydzień temu przez 3 dni raz dziennie smarowałam. I wtedy było lepiej. Wizyta prywatna dopiero 1.06. wrzucamy zdjęcie. Jesli macie jakieś rady poproszę.

Jeszcze coś chciałam napisać ale młody buntuje się, może uda się później.

Miłego poniedziałku!

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57621.jpg

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Monmonka ale ta Twoja Zuzanna jest śliczna:-)cieszę się że chrzciny się udały i czekamy na większą fotorelację .A kiedy masz ta komisję,wiem że to nie taka prosta sprawa.Moj kolega kilka lat temu stracił rękę i co dwa lata musi stawac przed komisją tak jak by ta ręka miała by mu odrosnąć-apsurd no ale to Polska.....Trzymam kciuki żeby poszło po Twojej myśli.
Mamo Joasi kurcze ale mi Ciebie szkoda, musisz jakoś odsapnąć niewiem popros męża,jakąś koleżankę,ciocie,babcie o to żeby zajely się dziewczynkami trochę a Ty pospij,weś długą kąpiel niewiem idz do fryzjera.Ja tez jestem sama z dzieci nie mam zadnej pomocy ale mi Amelka nie daje naszczeście tak popalić,całe noce przesypia z przerwą na cyca a rano spi do 8 przeważnie wiec nie mam co narzekać a starsze dzieci to już samodzielne są w miare.
qarolina teściowa temat rzeka, ale współczuję Ci tak mega długiej wizyty,a tak swoja drogą to niezła zołza jak już przyjechała i siedzi to ona powinna Ci szykować obiadki wiedząc że masz małe dziecko oSZ TE MAMUSIE!!!!ja swoja omijam szerokim łukiem,zresztą mąża też wku...niesamowicie
Kaśka akcja z Twoja siostra.hmm jak to napisać skąd ja to znam,mam podobna sytuacje mam dwie siostry i właśnie najstarsza ma trójkę dzieci i tak samo się czasami zachowuje jak Twoja sis.mam wrażnie że ona sobie po prostu nie radzi sama ze sobą.Jest mega leniem tylko dzieci ciagle gania po wszystko a jak jej coś nie pasuje to morde drze tak że aż uszy bolą.Ostatnio nawet miałam z nią akcję,bylismy u nich a ona trzyma Amelkę na rękach i zaczęła się drzeć na swoją najstraszą córkę18-latkę ja mówię żeby się zamknęła bo tzryma Amelkę i jej drze się nad uchem a wiecie co mi powiedziała.że dziecko musi przejść terapie wstrząsową bo inaczej wszystkiego się będzie bało.no zesz kur....
podeszłam zabrałam jej małą i powiedziałam że sory ale terapii wstrząsowej nie będziesz testowała na moich dzieciach!!!!!!!!!
Iwa,Agnesss ale macie zakochańców hi hhi zazdroszczę Wam babeczki tych spotkań na żywo
Mind no to mężuś się postarał z prezentem ,zazdraszczam.Moj to teraz żyje innym zżyciem mam natłok obowiązków ale musze mu jakos uświadomić że zapomniał o żonie he he
wczoraj przybłąkały się do nas dwa pieski,jeden taki słodki brązowy szczeniak a drugi to chyba matka bo widać że jest starsza i ona boi się podejść .a że kochamy zwietrzęta to pieski zostały nakarmione i napojone i siedzą jak zaklęte u nas na podwórku,ale muszę im znaleźć jakiś drugi dom bo mamy już dwa swoje. aż się boje dodawać że znów mi pożre posta

Odnośnik do komentarza

Hej. u nas też noce nie najlepsze od około 2 miesięcy. dziś wstawalam z 15 razy a teraz siedze u dentysty i ledwo widzę na oczy.
Wczoraj byliśmy u naszych przyjaciol którzy mają 15 msc Zuzanke ale jednak Wiktor nie był tak zafascynowany nią jak Zosia ha ha. A naszą Zuzia z forum to naprawdę cudowna księżniczka. W tej sukni wygląda bosko.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

Zachowanie siostry Kaska to jakaś porażka. Terapia wstrząsowa to jej by się przydala. Gdyby to moja siostra tak zrobiła ze swoim dzieckiem to bym jej chyba osobiście uszkodziła twarz porządna piescia. Nie toleruje przemocy wobec zwierząt nawet a wobec dziecka to już w ogóle dla mnie jakieś nieporozumienie. Jeżeli ona nie radzi sobie z własnymi emocjami to niech znajdzie inny sposób na odreagowanie bo okazuje z ten sposób że dziecko nie jest dla niej najważniejsze. Krzywdzi je bardzo. To jest jak najgorsza pogarda takie zachowanie

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję w imieniu Zuzanny za komplementy :-* Nawet ksiądz w kościele był zachwycony jej kreacją :-D

Emka, dzisiaj mam komisję.
Niestety prawo jest takie, że nie można przyznać niepełnosprawności na stałe. O ile w moim przypadku jest to zrozumiałe, bo mój stan zdrowia nieustannie się zmienia, to jak ktoś nie ma ręki albo nogi, to jest całkowity absurd. Przecież, tak jak piszesz, nie odrośnie.
Monikae, z tymi specjalistami na komisjach tak jest wszędzie! Kolejny absurd...

Kaśka, Emka, zachowanie Waszych sióstr okropne... Dla mnie jeśli ktoś się tak zachowuje, to jest jasny sygnał że nie radzi sobie ze sobą i swoim życiem i musi na kimś wylądować swoją frustrację.

Odnośnik do komentarza

Czesc mamusie :)

Spóźnione wszystkiego najlepszego i dużo zdrowka dla naszych solenizantow :*

Monmonka ale masz sliczna ksiezniczke :*
Trzymam kciuki za komisje :***
I tez czekam na fotki z chrzcin :)

I jak przyjęcia ?

Qarolina wspolczuje slabej nocki. Leos zasypiał od 19 i w końcu padl o 21 :) kolejna noc w łóżeczku :)
Wszystkim którzy mi mówili o Boże a czemu Ty spisz z dzieckiem ? Nie będzie Ci chcial spal juz sam tylko z Toba itd powtarzałam ze to do 18roku zycia trwać nie będzie i proszę :) moje dziecko spi samo w łóżeczku. Widac potrzebowal tej bliskości z mamusia :)

Ja zabki juz od jakiś 2 miesięcy myje regularnie. A od piątku szczoteczka i pasta :)

Mind ale sie mężuś postarał :) super :*

Mamo Joasi bardzo Ci wspolczuje. Ale nie możesz tak myśleć ! Ja Leona co weekend zostawiam u rodziców, i nie uważam ze przez to jestem zla matka. Każdy z nas potrzebuje odpoczynku i rozrywki. W końcu wpadniesz w jakas depresje :(

U nas pierwsza drzemka bo prezes spal do 7:30 szok ! Spi w łóżeczku :) a mi dziwnie :D jednak jak dziecko pól roku spi na rękach i nagle chce spać sam to jest szok :D

Rosol wstawiony , pranie zrobione, teraz odpoczywam i pije kawke a później czeka mnie wycieranie kurzy i odkurzanie :)

Miłego dnia :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Monmonka hehe nie zwrocilam uwagi ale chyba chodzi.o 28maj, fakt rabat za duzy mie jest ale mozna tez cos sobie kupic :).

Iwa moze Wktor nie lubi starszych dziewczyn :)

Współczuję Wam tych nocy ja wstaje raz zeby nakarmic na śpiocha no.moze potem jeszcze z 3razy czasem jak zechce smoczka ale zaraz za sekunde zasypiam.
Od dwoch nocy jak Zosoa sie domaga cycka to nie nuczy na lezaco tylko spotykam ja siedaca w lozeczku.

Zuzia piękna lala nie duzia :).

U nas jeszcze dzis ladnie wiec po drzemce i drugim sniadaniu smigamy na dwor. Szkoda ze nie mam gdzie usiasc.na kocyku.bo spodobalo mi sie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my. Ja nadrobilam forum. Mała zaraz wstanie. Przepraszam, jeżeli się do wszystkich nie odniosę.
Monmonka super Zuzia. Dobrze, że macie już z głowy. Trzymam kciuki za komisję.
Mind super niespodzianka od męża:))) no i dziękuję za komplementy. Co do fotelika. Jak już pisałam to 9-25 kg dla mnie osobiście najlepszy. Do 36 to już naprawdę duże dziecko. Moja Amelka ma 7 lat i waży 22 kg. Hihi.
Monika ja zbytnio w kwestii krostek nie pomogę mieliśmy na twarzy i dalej się zdarza. Ale ja daję fenistil. Smaruje dermaveelem. Mylam w rumianku.
Co do komuni to super. Ninka zachwycona. Uwielbia ludzi a szczególnie dzieci. Słuchajcie był Tomek o miesiąc starszy od mojej. Moja jak to zobaczyła zaczęła gadać D niego wręcz piszczec z radości A ten w płacz. I tak kilka razy. Ale nie o tym. Wyobraźcie sobie byłam w szoku co on je. Bo jadł dosłownie wszystko.ciastka torty lody flaczki szynka owoce wszystkie. No po prostu szok. Moja tez miałaby chęci. Ale jak o dużo rzeczach boli ją brzuszek. Aż było mi przykro, że moja tak nie moze. Ale z drugiej strony jak dla mnie to trochę przesada.
Qarolina współczuję teściowej w domu. Jak to mówią, jak teściowa w domu to psa nie trzeba :p
Super randka Zosi i Wiktorka:)
Ja mam dzisiaj lenia. Nic mi się nie chce. Chociaż już posprzatalam.
Aj tyle miałam pisać. Skleroza.
Miłego dzionka dziewczynki

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza
Gość anonimka

do monikae
jestem mama dziewczynki z wrzesnia 2015 i na te czerwone placki polecam Ci maść macierzankowa sw Hildegardy tylko orginalna niemiecka do kupienia w internecie, naprawde pomaga nawet przy duzym azs. Wiem bo sprawdzziłam i jest w 100% naturalna takze spróbuj tego.

Odnośnik do komentarza

Monikae ja na takie zmiany miałam przepisana maść z apteki robiona. Wiem ze jest ze strefami Ale ale moja Pani doktor powiedziała że jest taka niewielka ilość tych sterydow ze się dziwi że wogole działa. Smarowalam raz dziennie przez 2 tyg . Odpukac od 2-3 msc nie mamy żadnych zmian a było bardzo źle momentami. Może spróbuj nam pomogło.. ..

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxw8u69i2a2d7b8.png

Odnośnik do komentarza

Niektore z was pisaly ostatnio, ze dzieci w nocy zaczely sie wiercic, jeczec itp. U nas od dawna byl ten problem i lekara w koncu dala nam skierowanie do neurologa. Zanim zdazylismy do niego pojsc, to sami rozwiazalismy problem. Okazalo sie, ze z jakiegos powodu nie mogl zrobic siusiu przez sen. Wystarczy rozpiac pampersa i od razu siusia i zasypia :-) za kazdym razem :-) moze ktorejs z was tez to pomoze? :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...